Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 475

[MOZi] HALO

Hír | 2005.06.07 21:46

A Master Chief megszállta a stúdiókat - a Comingsoon értesülései szerint nem csak átvitt értelemben! A Microsoft ügynökei ugyanis a Halo-franchise zöldpáncélos szuperkatonájának öltözve házaltak a sikeres FPS-en alapuló film forgatókönyvével, melyet a '28 nappal később'-et is jegyző Alex Garland írt. A nagy testvér potom egymillió dollárral jutalmazta Garland munkáját, melynek illeszkedni kellett a játék világához és a fejlesztő(Bungie) elvárásaihoz is. (Legalábbis ők ezt mondják... :)) A Microsoft ezenkívül a Columbia Pictures korábbi elnökét, Peter Schlessel-t is leszerződtette a projekthez, aki egyebek közt a produceri teendőket is ellátja majd. A cég 10 millióért árulja a forgatókönyvet, ám a választott stúdiónak még követnie kell a Bungie "bibliáját", elkerülve ezzel a Halo-játékok által megalkotott sci-fi világ megváltoztatását. Nem csoda hát, ha ilyen feltételek mellett a New Line és a Dreamworks máris elfordult a múvitól, az viszont érdekes, hogy a Sony állítólag nincs a felkeresett stúdiók közt, minden bizonnyal a Playstation - Xbox ellentétből fakadóan.

Take-Two pénzeszsák

Hír | 2005.06.03 22:44

Pénzügyi ügynökeink jelentik, hogy a Take-Two cég második negyedévi bevétele a tavalyihoz viszonyítva 45%-kal növekedett. Ennek persze egyértelmű oka van. Az oknak pedig neve is van: GTA: San Andreas PCCD. Szóval ezek után talán jobban odafigyelnek a srácok, ha már 221 millió dollárocska ütötte a markukat a PC-s tulajok internetes rendeléseiből. A játék egyébként június 10-én érkezik az európai boltok polcaira, ergo onnantól kezdve lehet ostromolni a békés autóvezetőket "autókölcsönkérési" szándékunkkal. (Thanks GamersHell)

[DEMO] Area 51

Hír | 2005.05.27 06:20

Megérkezett a Midway FPS-ének demója. Az Area 51 kipróbálható verziója igen nehéz, majd 700 mega. Ám van egy ok, ami biztos fellelkesíti a rajongókat: a játékban a Mulder ügynököt alakító színész hangja szólal majd meg, David Duchovnyé. Már ezért érdemes letölteni :). Erre tessék...

[KéPZ] Hitman: Blood Money

Hír | 2005.05.26 18:05

Gőzerővel készül az IO Interaktive boszorkánykonyhájában az új Hitman rész, a Blood Money. A srácok nem ülnek tétlenül a babérjaikon és végre frissítették a hivatalos oldalt valamint négy darab képet is kaptunk, melyen a 47-es ügynök épp munka közben van.

[MOVIE] Condemned

Hír | 2005.05.23 09:51

A Monolith Productions csapatának a F.E.A.R. mellett úgy tűnik van, ideje más, igazán kemény FPS-t is készítenie. Új remekük a Condemned: Criminal Origins nevet viseli, melyben Ethan Thomas FBI ügynök bőrébe bújva kell majd osztani az áldást. Megjelenés még bizonytalan, de addig is íme pár képség, valamint három klip a játékból. Az E3-as bemutatóját már korábban letölthettétek.

Hammer & Sickle

Hír | 2005.04.30 09:16

A Nival Interactive bejelentette készülő új játékát Hammer & Sickle címmel, mely egy taktikai szerepjáték a Silent Strom univerzumában. Egy szovjet titkos ügynök szerepébe bújhatunk 1949 tavaszának idején Németországban. A nagy káoszban kiigazodni is nehéz, nem hogy elvégezni a ránk bízott feladatokat. A történet nonlineáris, a küldetések pedig sokféleképp teljesíthetők. A fejlesztők igyekeztek mindent a leghitelesebben ábrázolni, ám ezt egyelőre még nem tudják képek formájában is bebizonyítani. Megjelenési dátumról se esett még szó.

American McGee's Bad Day L.A.

Hír | 2005.04.26 09:34

Tavaly már szót ejtettünk American McGee készülő új játékáról, aminek már akkor megvolt a címe (Bad Day L.A.). Most érkezett el az idő a hivatalos bejelentésére. Az Enlight berkeiben készül alkotást harmadik személyű akció-kaland játéknak emlegetik, egy jó adagnyi pofátlan humorral, a mai kortárs Los Angelesben, elképesztő játékmenettel. A játék Anthony Williams-ről, egy lepukkant hajléktalanról szól, aki valaha Hollywood egyik elismert ügynöke volt, aki fokozatosan elvesztette minden becsületét, így aztán teljesen elzárkózott a külvilágtól. Ennek köszönhetően maradt életben, miután megtámadták a várost a zombik, meg a terroristák is. Anthony rájön, hogy nem akar meghalni, egyetlen fegyvere pedig a "józan" esze. Szóval Anthony-nak ma egy kicsit rossz napja van... Ha játszottatok az American McGee's Alice-szel, akkor tudjátok, hogy a csávó mentálisan verhetetlen, úgyhogy a fenti sorok annyira nem is tűnnek baromságnak :) Az első képek nekem kifejezetten bejönnek, mert rajzfilmszerűre vették a figurát.

Tevékenykedik az FBI

Hír | 2005.04.15 09:49

Már egy ideje nem igazán hallhattunk különféle FBI akciókról, melyekkel az egyes "kalóz tevékenységeket" próbálták volna felderíteni. Most azonban újabb esemény történt. Éppen tegnap, New York-ban és New Jersey-ben tartóztattak le négy embert, akik igencsak nagy mennyiségű, illegális Nintendo játékokat próbáltak értékesíteni. Valamivel több, mint 60 ezer (!) másolt kópia került elő, a lemezeken olyan nevek voltak, mint a kasszasikert jelentő Donkey Kong, Mario Brothers, Duck Hunt és persze sokan mások. Mégis hogyan buktak le? Egyszerű, egy álcázott ügynöknek akarták eladni a portékát, abban reménykedve, hogy igen nagyot szakítanak. Hát ez végülis sikerült, nyernek is majd vele egy szépséges börtön- illetve pénzbüntetést. Úgy érzitek megérte?

Érdekes Mátrix béta befejezés

Hír | 2005.03.16 09:37

A közelmúltban fejeződött be a The Matrix Online béta tesztelésének időszaka. A fejlesztők úgy határoztak, hogy igen látványosan vetnek véget az eseményeknek. Egyszerre megjelentek a Smith ügynöki seregek, az épületek "átkódolódtak", és más, nagyban szokatlan eseménysorozat következett. Az EvilAvatar szerzett egy kis videót (alig másfél mega), melyben bepillanthattok a valószínűleg soha vissza nem térő eseményekbe. Itt egy játékos... hogy is mondjam csak "összetörik" :) Erre tessék.

[MOVIE] Overdose

Hír | 2005.03.12 09:58

Alig régebben, mint egy hónapja írtunk az Overdose nevű gáma bejelentéséről. Szokásos drogmaffia-titkosügynök-sztori harmadik személyű nézőponttal körítve. Ebből a játékból érkezett meg most egy kis animáció, ami egy kis betekintést adhat mindazoknak, akik veszik a fáradságot, és letöltik. Katt!

[DEMO] Still Life

Hír | 2005.03.01 16:52

Egy demó is az "égi áldások" közé csöppent e kellemes napsütéses délutáni órákban. A gamma Chicagoban játszódik aholis egy sorozatgyilkos tevékenykedik mi pedig egy Victoria McPherson nevű FBI ügynököt alakítunk. A demó méreteit tekintve közepes, 160 MB, és innen cibálhatjátok.

'Napot...

Hír | 2005.02.06 15:28

Szép vasárnapot mindenkinek - már ami még megmaradt belőle :) Kicsit elszundítottunk, de nem hiszem, hogy olyan nagyon nagyon sok mindenről maradtatok volna le miattunk. De azért a biztonság kedvéért mindjárt kiverem a hírügynökségekből, hogy milyen infókat tudtak összecitálni Nektek a hét utolsó napjára. Addig azonban olvasgassatok csöppet:

- Kisasszony, ismét szeretnék szeretkezni Önnel! - Mi az, hogy "ismét"?! - Már tegnap is szerettem volna...

[MOVIE] Still Life

Hír | 2005.02.05 11:17

Nem is oly régen láthattunk egy előzetes kisvideót a Still Life című kalandjátékról, ma pedig befutott az első tényleges trailerje (Thanks jd). A történet szerint Victoria McPhersont egy fiatal FBI ügynököt alakítjuk, aki éppen egy sorozatgyilkos nyomában van. Már öt halálesetet okozott, de még mindig nincs igazán követhető nyom. A vidó nem túl nagy, szerintem mindenképpen csekkoljátok:

Overdose - "A drog rossz, értem?"

Hír | 2005.01.26 22:24

Újabb csillag ragyog a per pillanat eléggé felhős égen, a dán illetőségű Deadline Games jóvoltából. Ezen hírezet szerint a csapat szerződött az SCi-vel, hogy az előbbi fél készít egy játékot, az utóbbi meg kiadja. Meg is született a kisded, a keresztségben pedig az Overdose nevet kapta. Amit mindenkinek kötelező tudni a játékról, hogy egy harmadik személyű titkosügynökös mexikói drogmaffia ellen harcolós multiplatform akciójáték. Akarom mondani ez lesz, ha kikerülnek az első képek, illetve megjelenik a cucc. Állítólag még idén.

RCT 3: Cape Typhoon

Hír | 2005.01.26 06:51

Nemrégiben kiderült, hogy lesz új kiegészítő a Roller Coaster Tycoon 3-hoz. Most titkosügynökök segítségével megtudtuk, hogy ennek a bizonyos pakknak a neve Cape Typhoon lesz. Az érdekesség az, hogy eddig sem a fejlesztő, sem a kiadó nem erősítette meg hivatalosan a bejelentést. Bizonyíték: itt.

Still Life megjelenés

Hír | 2005.01.13 10:23

Az Adventure Company leveléből kiderült, hogy Észak-Amerikában ők forgalmazzák majd Bad Sector új kedvencének PC-s és konzolos verzióját egyaránt. A jelenlegi, hivatalos megjelenési dátuma 2005 április 14, addigis csekkoljátok a hivatalos oldalát itt. A kalandjátékban egyébként Victoria McPherson-t, egy fiatal FBI ügynököt alakítjuk. Egészen szépen néz ki, figyi':

[MOVIE] Still Life

Hír | 2004.12.16 10:05

A Still Life Bad Sector következő nagy kedvence, lényegében egy akció-kalandjáték. A főszereplő Victoria McPherson, egy brilliáns FBI ügynök. Éppen egy sorozatgyilkos után nyomoz, akinek már öt halott szárad a lelkén. Semmilyen nyoma sincs, és a főnöke is szorongatja aaaa... szóval a nyakát :) Hősünk úgy határoz, hogy meglátogatja apját a külvárosban, akivel a családjáról kezd beszélni. Victoria nagyapja magánnyomozó volt, és úgy fest, egykori jegyzetei között igen érdekes információk bukkannak elő, melyeket jelen ügy esetében is használhat. Ebből a kis csöppségből érkezett most egy piciny izelítő:

[PATCH] Söldner

Hír | 2004.11.26 08:10

30830. Ez a titkos fedőneve annak az ügynöknek, aki valójában egy Söldner: Secret Wars javítás formájában materializálódott. A patch bő 51 megát nyom. Érdekesség, hogy mostanság egyre kövérebb javítócsomagokat gyártanak, ezekbe pedig sokszor bónusz is kerül. Ezúttal különleges bónusz nincs, de van sok játék közbeni hibaeliminálás. A tapaszt innen tölthetitek.

'Reggelt...

Hír | 2004.08.03 08:19

Kellemes kedd reggelt mindenkinek! Remélem Mulder ügynök már nem követ, ugyanis a tegnap esti epizódban és egész álmomban egyaránt ezt tette... :). Számos finomság vár ma reggel ránk, így feltétlenül maradjatok velünk! Addig is egy kis olvasni való:

Három bűnözőt halálra ítélnek. Eljön a kivégzés napja, elvezetik őket a villamosszékhez. Beültetik az elsőt, a fegyőr megkérdi tőle: - Az utolsó szó jogán kíván valamit mondani? - Igen. Én hiszek Istenben, és tudom, hogy meg fog engem védeni a haláltól. Meghúzzák a kart, nem történik semmi; gondolják a fegyőrök, hát ezt tényleg megvédte Isten, ezért szabadon engedik. Hozzák a következőt, tőle is megkérdik, kíván-e mondani valamit. Elítélt: - Én a Harvard egyetem jogi karán diplomáztam, és tudom, hogy az igazság és a jog Istene meg fog védeni a haláltól. Meghúzzák a kart, megint semmi. Hát ezt is szabadon engedik. Hozzák a harmadikat, neki is felteszik a kérdést, ő erre azt feleli: - Én a Műszaki Egyetemen végeztem, és tudom, hogy amíg azt a két dugót nem dugják be, itt nem lesz kivégzés!

Laplesőben

Hír | 2004.08.02 17:49

Két játék honlapja indult be egyszerre. Történt mindez azért, mert közös a kiadójuk.

  • Aurora Watching – Gorky Zero A jeges sarkvidéken Sullivan bőréba bújva fel kell derítenünk egy kutatóbázis titkait. Annak középpontjában egy erkölcsileg romlott tudós, Jacek Parecki áll.
  • Diabloique License To Sin Dark Eaville-t, az ördög különleges ügynökeinek egyikét alakítjuk és legfőbb feladatunk a jó oldal ügynökeinek megfékezése, likvidálása. Mindkét játék RenderWare fizikai engine-t használ. Bővebb infókért látogassátok meg szeretettel a fenti linkeket.

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)