Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 483

[DEMO] Szex és sakk az ókori Egyiptomban!

Hír | 2006.11.13 10:42

Az ókori Egyiptom már sok stratégiai játékokt megihletett, azonban egy kis holland csapat furcsa vállalkozásba kezdett: a Lovechessen keresztül egy olyan sakkjátékot készített ebben a világban, amelyben a főszerepet az erotika kapja...

Caesar IV és a History Channel együttműködése

Hír | 2006.10.12 12:17

Az ókori város-építős-menedzselős játék legújabb részéhez érdekes bónuszt adnak majd az Egyesült Államokban: egy ingyenes filmet.

A BioWare MMO fejlesztésébe kezdhet

Hír | 2006.08.08 23:30

A Simutronics bejelentette, hogy a BioWare Austin máris licenzelte az általuk készített HeroEnginet, mely MMORPG fejlesztéséhez ad kitűnő platformot. A Bioware Austin így most már büszkén láthat neki első MMO-jának munkálataihoz. "A BioWarenél a HeroEnginet válaszottuk mert teljesen egyedülálló fejlesztőkörnyezetet kínál egy lenyűgöző MMO megalkotásához," árulta el Gordon Walton, a BioWare Austin frontembere. "A csapatunk egy gyors rendszerrel, valamint a legjobb MMO készítőkkel kíván együtt dolgozni. Simutronics HeroEngine-je remekül kielégíti a BioWare Austin igényeit.""

[MOVIE] Újabb ökörségek Raymanről

Hír | 2006.08.03 16:12

A Rayman Raving Rabbids kiadója, a Ubisoft úgy gondolta, jó poén, ha a játékot kizárólag agyament rövid videókkal próbálja népszerűsíteni. Ezúttal két újabb ilyen, igen fontos tényeket közlő animációk bukkantak a felszínre, amelyekből megtudhatjuk, hogy a nyulak nem szeretnek tehenet fejni, illetve soha nem csukják be az ajtókat...

'Napot...

Hír | 2006.07.30 11:10

Kellemes vasárnapot mindenkinek. Sajnálatos mód ma sem marad el a megszokott uborka, így igen kevés érdekességre számíthatunk a mai nap. Sebaj, az idő pöttyet lehűlt, lehet tenni egy sétát, vagy kutyaorrot nyomkodni a kertben :)

Pasi áll az óra alatt, csokorral a kezében. Arra repül egy madár és lesz@rja a bal vállát. Pasi letörli. Fél óra múlva, kissé hervadt csokorral áll az óra alatt, madár jön, és ismét lesz@rja. Pasi letörli. Újabb fél óra. Pasi abszólút hervadt csokorral áll az óra alatt. Madár jön, lesz@rja a bal vállát, majd odaszáll a jobb vállára, és a fülébe súgja: - Ja, még azt is üzeni, hogy nem jön el.

'Napot!

Hír | 2006.07.14 10:09

Boldog pénteket! Hihetetlen bejelentésnek lehettek rögtön szemtanúi, a Valve megint robbantott egy óriásit, mivel azonban a hír jó hosszú, egy picit még várnotok kell rá. Addig is találgassatok és fikázzátok a viccet! :)

Egy fiatal nő elmegy az orvoshoz azzal a panasszal, hogy kicsinek találja a mellét. Az orvos azt ajánlja neki, hogy minden nap pontosan kettőkor masszírozza meg a mellét, és mondja: - Kerekecske, dombocska. A nő egy nap vonaton utazik, egy fülkében egy fiatal férfival. Idegesen nézi az óráját, majd elszánja magát, és elkezdi masszírozni a mellét, miközben mormolja a varázsigét: - Kerekecske, dombocska. A férfi felkapja a fejét: - Már két óra? Csiga-biga, gyere ki!

[MOVIE] Hegemony: Philip of Macedon

Hír | 2006.07.08 09:21

A Longbow Digital Arts hosszú idő után újra jelentkezik Hegemony: Philip of Macedon címet viselő ókori görög mitológiát feldolgozó való idejű stratégiai játékával, amelyről tavaly október óta nem hallottunk semmit. Ezek szerint még él a projekt, hiszen ezúttal a környezetet, a sereg menedzselést, a harcot, és néhány pályát egészen alaposan be is mutatnak, nagyjából két perc erejéig. A játék megjelenési időpontja nem ismert.

[DEMO] Wrestling Spirit 2

Hír | 2006.06.23 18:36

Megérkezett a Wrestling Spirit 2 demója. A Grey Dog Software sportszimulátoráról nem hallottunk még túl sokat, így minden bizonnyal sokan nem is ismerik. Birkózásról van szó, a programban pedig managerként műküdünk. A 100 megás kipróbálható verzió valójában a teljes program, azonban vagy egyhónapos időkorláttal játszhatunk, vagy pedig a szezon 25%-át teljesíthetjük. További infóért és letöltésért ide katt.

[KéPZ] Call of Duty 3 szkenek - Ratatata!!!

Hír | 2006.06.20 18:20

Nos, ez az a típusú hír, amit felesleges kommentálni. Az Electronic Gaming magazin hasábjain egy jókora cikk terpeszkedik a Call of Duty 3-ról, néhány új képpel megspékelve. Igen, tudjuk, hogy egyelőre nincs bejelentve PC-re az alkotás, de azért lehet reménykedni, nem? :)

[MOZi] Digitális csipke Scarlett O'Hara ruháján

Hír | 2006.06.19 15:29

A klasszikus filmek fizikailag sérülékeny értékek, de a HP és Warner Bros. Motion Picture Imaging által kidolgozott új, automatikus filmhelyreállító rendszer megőrizheti őket a jövő generációi számára. Egy jókora karcolás keresztezi Scarlett O'Hara arcát, vörös folt takarja a nagyhangú Robin Hoodot, és fehér foltok pettyezik King Kongot miközben felmászik az Empire State Buildingre. A klasszikus mozifilmek sérülékeny kincsek. Vonzzák a port, könnyen karcolódnak, gyakran zsugorodnak és fakulnak, sokféle módon romlik a minőségük az idők során. "A leghíresebbeket alkalomadtán precíz kézimunkával restaurálják," - mondja Qian Lin a HP Labs-tól, "de több ezer régi film van az archívumokban szerte a világon, és csak nagyon kevés állítható helyre ezen a módon, mert a módszer nagyon drága.". A megőrzésük komoly feladat az olyan Hollywood stúdióknak, mint a Warner Bros., amely több ezer más klasszikus alkotás között az Elfújta a szél, a King Kong és a Robin Hood tulajdonosa. Tovább >>

Beindult a Crown of Glory oldala

Hír | 2006.06.08 12:26

A Black Bean végre beindította a Crown of Glory című stratégia játék honlapját. A Flash-oldalon bemutatják a nyolc nagyhatalmat (Franciaország, Nagy-Britannia, Ausztria, Poroszország, Oroszország, Törökország, Spanyolország, és Svédország), amelyek mind megtalálhatók lesznek majd a játékban. Ezeken felül azonban további nemzetek is szerepet kapnak... de minderről bővebben az oldalon!

[KéPZ] Gothic III - Verjük az Obliviont?

Hír | 2006.05.11 09:13

Újabb csokorral bővült Gothic III galériánk is, mely képeket elnézegetve hiába is késik a kicsike, azért érdemes rá várni.

[KéPZ] Auto Assault - mu(l)tiban és ingyen

Hír | 2006.05.11 08:37

Az Auto Assault triál oldalán feltüntették, hogy egy ingyen 14 napos kipróbálásra van lehetőség, melyhez csupán egy érvényes e-mail cím kell és semmi más. Tehát akik szeretnék kipróbálni menet közben is a játékot, azok az előbb említett oldalra fáradjanak. Nem mellesleg egy csokor újabb kép került elő ebből az autós akcióból, mely a képeket elnézve sem semmi. Változatos helyszínek és feladatok (bár leginkább csak lőni kell), de azért lessétek meg a képeket magatok.

Uru Live - visszatér halottaiból!

Hír | 2006.05.09 06:13

Még 2004 februárjában a Ubi Soft úgy döntött, hogy a nem túl nagy sikerre való tekintettel leállítja az URU Live-ot, mely az Uru: Ages Beyond Myst online játszható változata volt. A GameTap elárulta, hogy a szolgáltatás igenis él, és mivel mostmár sokkal több felhasználónak van rendes netelérése, ezért folytatni szeretnék a működést. Annak érdekében, hogy ne is unják meg az esetleges "új" játékosok, a kiadó és a fejlesztő folyamatosan, epizódikus megjelenésben friss tartalommal tölti majd meg. Hamarosan újabb hírcsokor érkezik, melyből kiderül, hogy hogyan is lehet vele újra nyomuln!

'Reggelt...

Hír | 2006.05.09 05:38

Szép jó reggelt mindenkinek. Úgy ézem itt az ideje tovább folytatni a hivatalosan még el sem indult E3-as hírzuhatagot. Még igazából nem teljesen látok ki a fejemből, de az biztos, hogy vannak érdekességek - maximum meg kell őket találni :) Most, ha éppen van ráérő fél napod, csekkold a tegnapi termést, mert biztos vagyok benne, hogy valamiről lemaradtál. Ha nem, akkor hamarosan hozom az újdonságokat. Addigis:

A bokor mögött áll egy kocsi, benne egy fiú meg egy lány. Odamegy a rendőr, benéz: a lány kötöget, a fiú pedig olvas. - Hát ti, mit csináltok itt? - Láthatja. -Azt hittem, valami rosszat csináltok. Hány évesek vagytok? Megszólal a fiú: - Én 19. Mire a rendőr: - És a hölgy? A fiú az órájára néz: - 3 perc múlva 18.

Dark Crusade

Hír | 2006.05.04 11:10

Igen, végre-valahára elindult a mennyei manna folyama, és a drága jó Relic elkezdte csepegtetni az információkat erről a kis csodáról. Mint megszállott Warhammer rajongó, jómagam is örömmel fogadtam az új infókat, melyeket most igyekeztem egy csokorbe gyűjteni.

[MOVIE] Unreal Tournament 2007!

Hír | 2006.04.23 10:30

Ilyen is rég volt, jókor érkezett :) medzso figyelmeztetett minket, hogy a GameTrailers.com-on két új kézikamerás videó található az Unreal Tournament 2007-ről, amelyek valamilyen prezentáción készülhettek. A két fájlt itt, illetve itt találjátok. KÖTELEZŐ!!!

A Google 12 centet kasszíroz minden keresésen

Hír | 2006.04.13 16:10

Hihetetlen, de a Google rendszerén átfutó minden egyes keresés 12 centet hoz a vállalat számára. Ez a szám akkor válik igazán megdöbbentővé, ha hozzátesszük, hogy csak Amerikában, 2006. januárjában 2,7 milliárd keresést kezdeményeztek. A Nielsen/NetRatings piackutató cég szerint a fent említett időszakban az összes Amerikából indított webes keresés (5,7 milliárd) 48%-át a Google rendszere szolgálta ki. Egy évvel korábban 39%-kal kevesebb volt az összes keresések száma. "A webes felhasználók nem azért keresnek sokkal többet, mert nem találják meg, amit keresnek, hanem azért, mert az információgyűjtés sokkal inkább a hétköznapi élet részévé vált azóta." - mondta Ken Cassar elemző. Egyesek szerint a Google azért képes folyamatosan megőrizni, illetve növelni piaci részesedését, mert mindig új szolgáltatásokkal áll elő, amelyek sok esetben meggyőznek egy-egy újabb felhasználói csoportot. A termékkapcsolás következtében aztán végül is növekszik az összes keresés száma is. Adrian Cox, az Ask Jeeves vezetője szerint már nem a keresési találatok számával mérik az egyes keresőmotorok népszerűségét és hatékonyságát. A legtöbb felhasználó az első öt találattal megelégszik, hiszen meg is találja, amit akart. A többletszolgáltatásokkal igyekeznek az egyes vállalatok magukhoz csalogatni az internetezőket, amiket egy csokorba kötve tálalnak, hírekkel, webmaillel, stb. Mindenesetre ezen a téren is óriási fölénnyel rendelkezik a Google, amit igyekszik ki is használni. Legújabban például a Calendar naptárfunkcióval bővítették portfoliójukat.

[MOVIE] Tomb Raider: Legend

Hír | 2006.04.11 17:18

Egy újabb filmcsokor került ki a már megjelent Tomb Raider: Legend című játékból, melyből további érdekességeket láthatunk, pontosabban azok, akiknek még nem volt szerencséjük magukhoz a játékhoz. Aki mégis letöltené a csomagot a gyűjteményébe az erre lesz szíves fáradni.

Ablakok az Almán - Windows XP Mac gépeken

Hír | 2006.04.06 11:55

Az Apple nemrég kiadott, egyelőre béta verziós szoftverével már futtathatunk akár Windows XP-t is az Intel alapú Macintosh gépeken. A Boot Camp nevű alkalmazás egy külön partíciót hoz létre a merevlemezen a Windows XP számára, majd a gép indítása során felkínálja az operációs rendszer kiválasztásának lehetőségét. A jelenlegi béta verzió ingyenes, viszont időkorlátos. A teljes verzióhoz az Apple szerint a MacOS X operációs rendszer következő változatában lehet hozzájutni. Az új szoftver csak pár hónappal maradt el az Intel processzorokkal szerelt Mac-ek piacra kerülésétől. A vállalatnál persze nem teljes a lelkesedés a "windowsosodás" miatt. Phill Schiller, a vállalat marketing vezetője szerint például kizárólag a vevői igények kielégítése miatt kényszerültek az Intel architektúra folyományaként a Windows "beengedésére". A most megjelent 83 megabájtos program csak hivatalos megoldásként az első megoldás a Windows Mac-es futtatására - hackerek már az x86 alapú Mac-ek megjelenése után pár héttel bejelentették, hoigy képesek Windows-t futtatni az új hardvereken. A mostani segédprogram MacOS X Tiger 10.4.6-os verziót igényel, 10 gigabájtos szabad hellyel. A Windows XP SP2 telepítőlemez mellett egy üres diszkre is szükségünk lesz, mivel a Boot Camp erre a lemezre másolja fel az összes Mac-specifikus Windows meghajtót, de ennek segítségével hozható létre a Windows-t futtató merevlemez partíció is. Természetesen vannak hátrányai is a "közösködésnek": Az Endpoint vállalat elnöke, Roger Kay szerint például a Windows alól a felhasználók nem tudják majd írni-olvasni a MacOS X partíción lévő fájlokat. Fordítva valamelyest jobb a helyzet, a Tiger alól olvashatók és írhatók a Windowsos fájlok is, de csak ha FAT32 rendszerűre formázzuk azt a partíciót. Ha az NTFS-t választjuk, a fájlok írása itt sem működik.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)