Travis Strikes Again: No More Heroes teszt - kell nekem egy hős
A No More Heroes sorozat kvázi spin-offjában egy konzolba szippantva játszhatunk különféle játékokat, amik annyira nem is térnek el egymástól.
A No More Heroes sorozat kvázi spin-offjában egy konzolba szippantva játszhatunk különféle játékokat, amik annyira nem is térnek el egymástól.
Előre leszögezem, a filmet sokan másképp látják majd, mint én. Épp ezért lehet, hogy sokaknak átlagos élmény lesz, de nekem katartikus volt annak ellenére, hogy tele van hibákkal. Furcsa felütés? Tudom, de magyarázom.
Befutott a legújabb frissítés a Rare játékához, ami a különféle változtatások mellett egy elég vicces hibát is hozott.
Dicső 11 helyett nekem 8.
"Akkoriban egy barátom vásárolta nekem a repülőjegyemet Hawaiira, ahol felfedeztek és végül színész lettem. Szóval azt hiszem, hogy egy győztes sorsjegyet adott nekem." - Chris Pratt
És nem is ez volt a terv. Nekem most épp egy messzi-messzi galaxisban kellene irtanom a lázadó kutyákat. De nem teszem. És most jöjjön az, hogy miért nem.
Hivatalos bejelentés egyelőre nincs, de nem kizárt, hogy a Grand Theft Auto V következő DLC-jében egy igazi luxushajót is beszerezhetünk majd. Szemtelen gazdagság rovatunk következik.
Az előzetesen megjelent videók és képek alapján már a Gamescom előtt is szépnek, meghatónak és cukiságosnak tartottam az Unravelt, de Kölnben még erősebbé vált az elhatározásom, miszerint ez a játék megjelenése percétől kell nekem.
Mit kapunk akkor, ha a Disney egyik legjobb animációs filmjét és a DC legfelkapottabb képregényét ötvözzük? Nézzétek meg a saját szemetekkel, nekem úgysem hinnétek el.
Kevin Smith megerősítette, hogy jövő nyáron végre nekikezd a Shop-stop 3 forgatásának és mindenki visszatér, aki számít. Várjunk csak, nekem ma bent sem kellene lennem!
...vagyis egy tortát. Annyi betegség van már a piacon, nehogy már pont egy konyhaszimulátor maradjon ki.
A NECA a heti Toy Fair rendezvényen mutatta meg először a közönségnek új kínálatát, amitől azonnal megbolondultunk. Nézzétek ezeket a figurákat!
Ha néhány éve valaki azt mondja: telefonon játszunk 3D-s autóversenyt egy multiplex mozi vásznán HD felbontásban, elküldtem volna, hozzon nekem is abból, amit iszik. Erre tessék, 2013 van, és az egyszeri BZ ezt látta.
Vágták már le a fejeteket? Nekem se, de most hála a 21. század csodájának, nemsokára mindnyájan élvezhetjük a kilátást a kosárból, amolyan Ned Stark stílusban.
"A Szikla" izmokban, Óz varázslatokban, Al Pacino gengszterekben utazik, mi pedig megmutatjuk, hogy a héten mit érdemes nézni.
Nekem jutott az a megtiszteltetés, hogy megírhatom 2012 utolsó posztját, ezért mindenkinek teljes szívből kívánok boldog és sikerekben gazdag új évet!
Mivel holnap este már Szentestét ünnepelünk és későn ér ki a Jó éjt hír, ezért engedjétek meg nekem előre, hogy mindenkinek kellemes, élményekben gazdag ünnepet kívánjak!
Ember tervez, internet végez - mondta a router és úgy döntött, hogy nem engedelmeskedik nekem ma reggel.
Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, minek két feldolgozás egyazon évben?
Itt van a tavasz, itt van újra, s szép, mint mindig, énnekem...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)