Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 25

Massive Black - Nem sikerült a csel

Hír | 2006.07.17 10:37

Vajon mi a közös a Killzone 2-ben, a Hellgate: London-ban, Auto Assault-ban, a GUN-ban vagy a Battlefield 2142-ben? A válasz egyszerű: a Massive Black. Ez a stúdió számos alkotás fejlesztési fázisaiban részt vesz, textúrákat, koncepciós rajzokat, ötleteket gyártanak hozzájuk a fejlesztők kérésére. Több olyan projekten is dolgoznak, amelyek még be sincsenek jelentve. A nagyobb kiadókkal titoktartási szerződéseket kötnek, és kiszervezés formájában végeztetik el a "piszkos munkát" velük. Gyakorlatilag tehát egy művészgyűjtő helyről van szó, amely a legtehetségesebb számítógépes tartalomgyártókat tömöríti. Ez meg is látszik a cég sikerein, s pont ez az, ami miatt most róluk beszélünk. Két korábbi alkalmazott, James Xi Zhang és Jenny Chen úgy gondolták, szerencsét próbálnak, és megteremtik saját kis stúdiójukat a Massive Black konkurenciájaként. A gond az, hogy mindezt a "nagy testvér" ügyfeleinek elhappolásával szerették volna elérni. Természetesen a két dolgozó eddig a pillanatig állt csak a Massive Black alkalmazásában, a vállalat elnöke, Jason Manley pedig be is perelte őket. A vád szerint százezer dollárt csempésztek ki a cégből, amit egy titkos bankszámlán helyeztek el. Eközben több ügyfelet, munkatársat és szellemi tulajdont is elloptak. A pénzt a rájuk bízott projektek túl magas költségigénylésével próbálták megszerezni. Az ügy egyelőre kezdeti fázisban van, a bizonyítási eljárás csak most kezdődött.

Tölthető a Windows Media Player 11 bétája!

Hír | 2006.05.18 17:06

Mára időzített a Microsoft: elérhető a Windows Media Player 11! Megérkezett a népszerű médialejátszó legújabb verziójának bétája, amely szabadon letölthető a fejlesztő honlapjáról. A program megérkezte mellett beindult a Microsoft és az MTV URGE nevezetű szolgáltatása is, amellyel nemtitkoltan az iTunes-t szeretné lenyomni a két vállalat. Nos, vállalkozószelleműeknek csak annyit: boncsad tőccsed, itt a WMP 11 béta! Hol? ITT!

Richard Burns Rally verdák

Hír | 2004.07.12 13:18

Mindig is szerettem volna egy Hyundai Accent WRC-vel repeszteni valamelyik ralis játékban. Sajnos erre eddig nem volt lehetőségem... Ugyan most sincs, mert még várnom kell rá, de bíztató az öröm, hogy a Richard Burns Rallyban helyet kapott az Accent WRC is. Sajnos 307 WRC-nk nem lesz, az a fránya WRC licensz... Thanks BH.

Csapatok: Tempus Rally Group, PPA Racing, Nexus Rallysport, MTI, Frontline Racing, CoreDrive, Cobalt Motorsport

'Reggelt...

Hír | 2004.06.11 08:13

Na kérem szhhhépen! Eljött az a nap, mikor hivatalosan is befejeződik a buil... izé, akarom mondani a tanítás. Ez persze nem vonatkozik minden közintézményre vagy felsőoktatási székesegyházra, de azért most több tízezer lelkes gémer nyugodhat meg 2 és fél hónapra :) Az MTI adatai szerint 3748 általános iskolában nem kevesebb, mint 110 ezer diák fejezte be alapfokú tanulmányait. 728 gimnáziumban közel 49 ezren, valamint a 894 szakközépiskolában 46 ezren ballagtak / ballagnak a mai napon. De máris felejtsük el a sulit (már aki teheti), és lássuk a mai reggelit...

Szellemileg alulkapacitált anyuka egy tányérra mutatva kérdezi szintén minimális intellektusú fiát: - Ottó, etté? - Nem, Ottó két té.

'Reggelt...

Hír | 2003.08.07 06:42

Szépséges reggelt kívánok mindazoknak, akik ebben a korai órában már fentvannak. Hogy mi várható ma? Jó dolgok... :) Nemkell hírszegénység miatt aggódnunk ma sem, hamarosan meglátjátok mik is lesznek többek közt ma. És ami nem maradhat el:

Az oroszok megveszik a legmodernebb japán láncfűrészt. A leírásból kiderül hogy a géppel napi 50 köbméter fát lehet kitermelni. Elküldik Ivánt az új láncfűrésszel fát vágni az erdőre. Iván sztahanovista élmunkás, normája 19 köbméter fa naponta. Este megnézik, mennyit teljesített - hát csak 12 köbmétert. A főnöke rendesen leteremti, hogy ilyen munka kommunistához nem meltó, holnap szedje ösze magát. Másnap nagyon izzad Iván, de csak 16 köbmétert tud teljesíteni. Harmadnap halálra dolgozza magát, de végül csak 20 köbméter sikerül neki. Szólnak a Japánoknak, hogy ez nem lehet, hibás fűrészt küldtek. Kijön a japán szerelő, és kipróbálja a fűrészt, működik rendesen. Iván nagyot néz és megszólal: - Mi ez a hang, BRR-BRR?

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)