Brutális lesz az NVIDIA RTX 30-as széria, hisztiznek a GTA Online csalói
Ezen a szombaton is elhoztuk nektek a játékvilág és az e-sport legfontosabb híreit, most sem maradtatok GameStar Hype nélkül.
Ezen a szombaton is elhoztuk nektek a játékvilág és az e-sport legfontosabb híreit, most sem maradtatok GameStar Hype nélkül.
Rob Liefeld, a Deadpool alkotója ismét változtatott a narratíván: korábbi kifakadásait követően immár nem bánja, ha nem készül el a Deadpool 3, de egy Kábel mozinak így is örülne.
A Deadpoolt megalkotó Rob Liefeld eddig sem rejtette véka alá, hogy mennyire a bögyében van a Disney, de most talán kezdi már picit túlzásba vinni a hisztimaratont.
Úgy tűnik, hardveres tiltás jár a csalásért, ami miatt néhányan kiverték a hisztit.
A Spider-Man egyelőre csak kevesek számára elérhető alkotás, de ez már bőven elég ahhoz, hogy kitörjön a hiszti apróságok miatt.
A valódi Vasember, a Tesla, SpaceX és az összes többi jövő-technológia királya megsértődött, amiért leszólták egy találmányát, és azóta elég furcsán viselkedik.
Részben a bugok, de még inkább az éhínség, a gyógyszerhiány, és a hisztis túlélők nehezítik az életben maradást.
Ki hitte volna, hogy egyetlen autó miatt fog kiborulni a bili a Need for Speed közösségében. Pedig ez történt, és a fejlesztőkön csattant az ostor.
Még csak megszellőztették a játék fejlesztői a mikrotranzakciós modellt, a közösség egy része máris kivágta a hisztit.
Azt senki nem tagadja, hogy a Mass Effect animáció enyhén szólva is problémásak, de veterán fejlesztők szeretnék tisztázni, hogy hogyan is történhetett meg ez.
A Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands bétájával bizony meggyűlt a baja a PC-s játékosoknak, akik nem egy erőművet tartanak az asztal alatt.
Hiába megy a hiszti, az amerikai eladásokat még mindig magasan vezeti az Activision lövöldéje.
A Titanfall 2 tervezője közzétett egy képet, amin a játék PlayStation 4-es lemeze látható. Ezt néhányan hajlamosak voltak zokon venni.
Az egyik Suicide Squad rajongó szerint a stúdió hamisan reklámozta a Suicide Squadot, egyszerű internetes hiszti helyett pedig bíróságra is vinné az ügyet.
A felhasználók évek óta hisztiznek ezért a lehetőségért, a Facebook pedig végre kötélnek állt.
A fizetős Skyrim modokkal kapcsolatos hiszti után egy kicsit féltünk, hogy újra előjön majd az ötlet a Fallout 4 kapcsán. Úgy látszik feleslegesen aggódtunk.
Akármennyire is hiányolja rengeteg rajongó, a fejlesztők nem fognak offline lehetőséget építeni az sci-fi játékba. Vagy mégis?
Hétről-hétre egyre több hír szól a felbontásról, fps számról, grafikai összehasonlításról, csúnyán rápörögtünk a vizuális élményen való csámcsogásra. És azt tudtátok, hogy ha agresszívan fröcsögtök, akkor melyik játék lehet a kedvenc stílusotok?
Hatalmas balhéba keveredett a Mojang, méghozzá azért, mert logikus korlátozásokat vezettek be a külsős szerverek üzemeltetésével kapcsolatban.
A hét legjobb játéka a 2048: GameStar Edition, a Facebook felvásárolta az Oculus Riftet, ebből persze lett is nagy hiszti, jön a medve-szimulátor, tombol az Assassin's Creed láz, Obama zaklatja a játékosokat. Megint kemény hetünk volt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)