Megint csúszik a Tesla Roadster, Elon Musk „repülő” sportautója
Továbbra sem jutnak hozzá az előleget kicsengető vásárlók.
Továbbra sem jutnak hozzá az előleget kicsengető vásárlók.
A Wayans-tesóknak pedig sok sikert kíván.
A Deep North frissítéssel lezárul a túlélőjáték korai hozzáféréses korszaka.
Egy argentin fejlesztő bebizonyította, hogy a 2007-es Nokia N95 nemcsak diótörésre és zenehallgatásra volt jó, hanem az eredeti Half-Life-ot is elviszi a hátán.
A Skitarii kaszt június végén csatlakozik Tertium véres harcaihoz.
A Remedy új játékában Dylan Faden kalapáccsal megy neki a paranormális káosznak.
Olcsó, hatásvadász, populista csavar lenne most az énekelni, hogy "varázsolj nekünk valami szépet", de szerencsére ez a játék nem él ilyesmivel. Csak baromira ismerős valahonnan.
Az Xbox Showcase előtt már egy csomó minden kiszivárgott, de azért maradt még muníció. Az Activision azt reméli, hogy nektek is.
Az inXile játéka még mindig nagyon izgalmas, de sokat változott, amióta legutoljára láttuk.
A sorozat legutóbbi új epizódja 2015-ben jelent meg, a rajongók azóta is várják a hatodik részt.
Talán ez volt az első trailer a széria történetében, ami a hangulat és a belső feszültségek helyett az akcióra koncentrált.
Az Xbox rendezvényén derült ki, hogy mikor jön a Resonance: A Plague Tale Legacy.
A State of Decay 3 hosszú hallgatás után tért vissza az Xbox Games Showcase-en, és a friss előzetes alapján az Undead Labs nagyobb, látványosabb és komolyabban összerakott zombis túlélőjátékot ígér. De sikerül?
Bízom benne, hogy az elképzelések minél nagyobb részét sikerül a gyakorlatban megvalósítani, mert hosszú idő után végre egy élhető oktatási rendszer képe kezd kirajzolódni.
Azóta kong a vészharang, hogy az Alchemist kártyák langyos fogadtatásra leltek, a Battlemage sorsát pedig kifacsarták a piaci állapotok.
Jensen Huang éppen azon dolgozik, hogy újra feltalálja a PC-t, ezért nincs ideje a fogyasztókkal foglalkozni.
A The Third Sin új területet, fegyvert és elég durva boss-visszavágókat hozott.
A szeptemberi zsúfoltság komoly kihívások elé állítja a Control folytatását, a fejlesztők mégis bíznak a játék erejében.
A Virtual OS Museumnak hála újraélhetjük a hősidőket és saját bőrünkön tapasztalhatjuk meg, hogy mekkora fejlődésen is ment át a tech az elmúlt évtizedekben.
John C. Reilly szerint senkit sem érdekelt volna, ki van az elsüllyedő hajón.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)