Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 374

Diabolik - újabb képregény-adaptáció

Hír | 2005.11.30 14:14

Az Artametica örömmel jelentette, hogy hosszú idő után, a Druuna, a Tommy & Oscar kalandjai, és a Martin Mystere sikerei után újabb képregényt "játékosítanak" meg. Diabolik, a Giussani nővérek fejében 1962-ben megálmodott figura és az ő partnere, Eva már több filmben, mesében, reklámban és dalban is felbukkant, bár hazánkban nem tett szert túl nagy ismertségre. Magáról a játékról egyelőre annyit tudni, hogy PC-re is elkészül.

WOW - abszolút nyerő!!!

Hír | 2005.09.07 11:53

Nem mindennapi esemény, hogy egy bizonyos cég legnagyobb ellenfele elismerően szól az éppen trónkövetelő alkotás készítőiről. Chris Kramer, a Sony Online Entertainment szóvivője elmondta, hogy a World of Warcraft jelenleg a legsikeresebb MMO (csak online játszható) játék a piacon. Sem az eddig töretlen sikerű Everquest folytatása, sem pediglen a Matrix Online nem képesek felvenni vele a harcot, annak ellenére, hogy mindkettő nagyon jó. Ezek után továbbra is kiváncsian várjuk, hogy a Blizzard milyen kiegészítést tervez bejelenteni, az október végén megrendezésre kerülő BlizzConon.

MSN 8 fícsőrlista

Hír | 2005.08.29 10:26

Éppen, hogy kijött az MSN Messenger 7.5-ös változata, a Microsoft már javában a 8-as verzión dolgozik, amelynek bétája elvileg még idén év végén megérkezhet. A Hoftix szerzett egy listát, amin az új változat lehetséges új képességei vannak felsorolva. Néhány fontosabb változás:

  • Változtatható lesz az egész MSN kinézete
  • Valós idejű érzelmek (hmm...?!)
  • Windows Media Player 10-be ágyazás
  • Szüneteltethető és újrakezdhető fájlátvitel
  • Le- és feltöltési sebesség kijelzése
  • Animált háttérképek a beszélgetőablakok mögött
  • Hangulatod állapotát is kijelezheted.
  • Gyorsabb Partnerlista betöltés és böngészés
  • Kombinált MSN Profil és MSN Spaces, utóbbihoz új szolgáltatások
  • Top 10 MSN Music Radio
  • Személyre szabható felugró üzenetek ablak
  • Windows Vista kompatibilitás
  • Automatikus offline hangos üzenetküldő

  • Olcsóbb és jobb játékok jönnek?

    Hír | 2005.08.18 18:47

    Létrehoztak egy új vállalatot több "kisebb" cégből, mely küldetésül azt tűzte ki maga elé, hogy olyan fejlesztői eszközöket készítenek játékkészítők részére, amelyekkel professzionálisabb és költséghatékonyabb munkát tudnak majd végezni. Az új cég neve Emergent Game Technologies. Az egybeolvadt cégek egyike, az NDL még 1997-ben licenszelte a Gamebryo nevezetű engine-t, azóta dolgoznak rajta és folyamatosan bővítik is. A Firaxis Games vezetője, Sid Meier is évek óta partnerkapcsolatban áll a céggel és úgy nyilatkozott, nagy dolgokat várnak az összeolvadástól. Szóval minket is nagy várakozással tölt el a változás, kíváncsi leszek, mennyire fogjuk megérezni a minőségjavulást, esetleg árcsökkenést egyes játékoknál...

    Lynda Carter az Oblivionban

    Hír | 2005.08.18 11:07

    A Bethesda Softworks örömmámorral átitatott hangú közleményben adta tudtunkra, hogy készülő RPG-jük, a The Elder Scrolls IV: Oblivion is Lynda Carter csodálatos hangjától lesz "zajos". Amerikában jobban ismerik a Wonder Woman című tévésorozatból, de mi is felismerhetjük majd, mert a Morrowindben és a Bloodmoonban egyaránt hallhattuk már. A színésznő teljesen elolvadt, mikor újból felkérték e munkára. Partnere Patrick Stewart lesz, aki a játék császárának hangját fogja kölcsönözni. Igen, ő Picard kapitány :)

    Microsoft fejlemények

    Hír | 2005.08.15 22:45

    A Microsoft leszerződtette az Exent Technologiest, hogy legyen a világ első számú partnere a digitális világ megoszlásában. A tervek szerint így a Microsoft sikerjátékai világszerte elérhetők lesznek majd. Vajon ez is egy újabb reklámfogás akarna lenni?

    Valve vs. VUGames - eldőlt

    Hír | 2005.04.30 10:30

    Az évek óta húzódó pereskedés a Valve és a Vivendi Universal Games között befejeződött. A felperes, vagyis a Valve jött ki győztesen a csatából. Arról szólt a vita, hogy a Valve szerint a Vivendi jogosulatlanul kezdte el terjeszteni a fejlesztő játékait, amelyeket elvileg kizárólagos joggal a Steamen keresztül terjeszthetett volna a Valve. A bírósági döntés alapján a Vivendi 2005. augusztus 31-vel fel is hagy a Half-Life, Half-Life 2, Counter-StrikeTM, Counter-Strike: Condition Zero és a Counter-Strike: Source terjesztésével, valamint figyelmezteti a partnereit, illetve azon cyber cafékat, amelyek tőle vették a licenszeket, hogy a jogok a Valve-t illetik, ami maga után vonja, hogy az eddig a Vivenditől megvásárolt jogok semmisnek minősülnek.

    Bono megvette az Eidos-t!

    Hír | 2005.03.22 09:55

    A korábbi híresztelésekkel ellentétben nem az SCi vette meg a főként Tomb Raider játékairól ismeretes Eidos-t. Még a Ubisoft is megemlítésre került, mint potenciális vásároló, de a most érkezett megerősítés szerint, az Elevation Partners kaparintotta meg a kiadó nagy részét. Mintegy 135 millió dolláros beruházás érdekessége, hogy a felvásárló cég vezetői között olyan emberkék is vannak, mint a U2 együttes frontembere Bono, illetve az egykori EA elnök, John Riccitiello.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.14 08:41

    Szép jó reggelt... Túllépve mindenen ami korareggel most felvitte az agyvizem: nicsak! Jó idő van. Kezdi megrázni magát a tavasz, a lyukas százforintost érő előrejelzések is már őt ígérik, de mi is őt látjuk, hiszen csak süt és süt, felhő sehol, az idő meg egyre melegebb.

    Egy munkahelyi felvételin a jelöltek morális képességeire próbáltak következtetni egy kis teszt segítségével. A kérdés így szólt: "Mész az úton az autóddal, amiben rajtad kívül csak egyetlen utas fér el. Hirtelen meglátsz egy buszmegállót, ahol hárman állnak: 1. Egy öreg néni, aki láthatóan a halálán van, orvosi segítségre lenne szüksége 2. Egy nagyon régi kedves barátod, aki egy ízben megmentette az életed 3. Álmaid nője (férfije), akibe első látásra szerelmes lettél. A kérdés: melyiküket vinnéd el, ha tudjuk, hogy csak egyet választhatsz közülük? Ha a nénit, akkor esetleg sikerül megmentened az életét. Ha a régi barátod, akkor visszafizetheted neki a régi tartozásodat. Ha álmaid partnerét, akkor esetleg egész hátralevő életedet boldogságban töltheted." A teszt eredményes volt, felvették az egyik jelöltet, holott nem szabályos választ adott. A válasza így szólt: "Megállnék, odaadnám a régi ismerősömnek a kocsikulcsot, hogy vigye el az öregasszonyt kórházba, én pedig álmaim nőjével megvárnám a buszt."

    'Napot...

    Hír | 2005.02.05 10:31

    Szép szombat délelőttöt mindenkinek - már ami még megmaradt belőle. Remélem mindannyian letöltöttétek a legtöbb tegnapi animációt. Már most van egy új videjjó, amit mindjárt meg is osztok veletek. Addig azonban felhívnám a figyelmeteket egy érdekes linkre, melyet a mai vicc helyett adományoznék a nagyérdeműnek. Szerintem állat, lehet rekordokat döntögetni :) Tessék csak, tessék:

  • TETRIS 1D Update: CPU_King kérésére akkor vicc is :)
    Két házaspár elhatározza, hogy partnert cserélnek egy éjszakára. Másnap reggel felébred az egyik férfi és megszólal: -Remélem, a lányoknak is ilyen remek éjszakájuk volt! Apja mondja a hülyegyereknek: -Kisfiam menj le szépen a boltba és vegyél húrkát, de ne véreset. -Denevéreset..?

  • Might and Magic mobiltámadás

    Hír | 2004.09.12 09:17

    A GameSpot írói elsőként szereztek részletesebb információt az Ubisoft partnercégétől, a Gamelofttól a Might and Magiccel kapcsolatban, amit mobiltelefonra fejelsztenek. A tiszteletet parancsoló múlttal rendelkező játéksorozat Ubisofthoz kerülése után tehát nem a tizedik rész lesz az első folytatása a szériának, hanem a Might and Magic Mobile. Egy biztos: sokkalta kellemesebb lesz majd ezzel játszani a telefonon (még ha a grafikai megoldások és időtartam miatt némely készülékek esetében akkugyilkosként lép majd fel az RPG), mint a "kígyóssal". Részletekért erre tessék...

    'Reggelt...

    Hír | 2004.07.15 08:14

    Szép napot mindenkinek! Nos, úgy vélem a tegnapi napon bőséggel kijutott az égi áldásból. Ha esetleg valaki lemaradt a tegnapi Doom dömpingről, gyorsan foglaljuk össze a tényeket: kész a játék, augusztus 3-án jelenik meg először, nem lesz DVD-s változata, 3 vagy 4 CD lesz, ja, és Carmack bácsinak ebből lesz új Ferrarija :D Támogassuk hát az urat azzal, hogy ezt a játékot meg is vásároljuk, ezzel is ösztönözve őket egy Doom 4, illetőleg egy Doom 5 fejlesztésére :P Node minden csoda véget ér egyszer, lássuk a mai reggeli adagot...

    A golfpályán a játék végén kifakad egy játékos: - Úristen, ez volt életem legszörnyűbb játszmája! A partnere felvonja a szemöldökét: - Ezek szerint már játszott korábban is

    Electronic Arts @ E3

    Hír | 2004.05.06 14:45

    A világ legnagyobb játékkiadója is kiadta E3-as listáját, méghozzá 3 részletben. Mivel nagyon hosszú (ahogy az illik) vágjunk is bele: EA Sports

  • Madden NFL 2005
  • FIFA Soccer 2005
  • NBA Live 2005
  • NHL 2005
  • Tiger Woods PGA Tour 2005 EA Games
  • Battlefield 2
  • Catwoman
  • Harry Potter and The Prisoner Of Azkaban
  • The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth
  • Medal Of Hono Pacific Assault
  • The Sims 2 EA partnerek
  • Armies Of Exigo
  • Black & White 2

  • Képvihar es pequeno

    Hír | 2003.10.28 14:19

    Magyarra fordítva kicsi... Ezzel el is árultam, hogy nem lesz túl zsúfolt a lista, és nagyágyúnak nevezhető darab sem kapott helyet (mivel nem száll szépsége ilyen képnek), viszont aki szereti az eféle festményeket, az most sem csalódhat:

  • Darkfall
  • EverQuest II
  • FireStarter
  • Warhammer Online
  • Wish

  • Joan of Arc képek

    Hír | 2003.06.26 08:04

    Az IGN készített egy interjút Trevor Channel, alig néhány napja bejelentett alkotásukról, a Joan of Arc-ról. A sok érdekes infó mellett megtalálhatjuk a legelső játék közbeni képeket is. Ha érdekel a téma, feltétlenül less be ide.

    Gothic II hírek

    Hír | 2003.04.15 08:32

    Nos a játékos társadalom immáron joggal felháborodottan kérdezheti, hogy mégis merre van a Gothic II angol verziója (a német már hónapokkal ezelőtt megjelent...). A JoWood napjainkban annyit árul el róla, hogy a megjelenési idő bejelentéséig egészen addig várniuk kell, amíg nem találnak egy kiadó partnert. Hát izé... szóval no komment...

    Képvihar ebéd után!

    Hír | 2003.04.06 12:38

    A mai kellemes időnek megfelelően kevéske képpel szolgálhatok... szegény kis vihar nem tudott kibontakozni. Talán majd holnap :)

  • Star Wars Galaxies Miután felkapartátok állatok, szánjatok még néhány percet a többiekre is:
  • Lock On: Modern Air Combat
  • Republic: The Revolution

  • UNREAL GEFORCE FX MOVIE

    Hír | 2002.11.21 08:32

    Nos... egy igencsak érdekes videjóra bukkantam, alig néhány perce. Ezen a linken bárki megtekintheti a teljes Comdex-szes NVIDIA GeForce FX bemutatót! Mivel ez a teljes előadás, nem kevesebb, mint két órán keresztül hallhatunk az újdonságokról, érdekességekről, és, mint ilyen, minden egyes technológiai videót is megszemlélhetünk! Ebbe beletartozik a manapság egyre nagyobb visszhagot kapó, aktuális Unreal Tech Movie is, mely valóban elég brutálisra sikeredett! Aki csak teheti, feltétlenül szemlélje meg! Update: Aki nem érdekelnek a technikai bla-blák, csak a látványt kedveli, az tekerjen el egészen a 43. percig! Magát az Unreal Tech részt 1 óra 9 perctől kezdve csodálhatjátok meg!!!

    Képvihar reggelire!

    Hír | 2002.11.13 07:27

    A mostani felhozatalból a Planetside-dot emelném ki, hiszen ez lesz az első igazi olyan, csak online játszható alkotás, mely a MMO kategóriába tartozik. Mindenképpen foglalkozni kell majd vele :)

  • Korea: Forgotten Conflict
  • Planetside
  • Priston Tale
  • Star Wars: Knights of the Old Republic
  • Speedway Grand Prix
  • Unreal II: The Awakening

  • NV30 a Comdex-en?

    Hír | 2002.09.09 18:29

    Az NVMax jelentése szerint, egy nVidia-hoz közeli partner elfecsegte, hogy a chipgyártó óriás következő generációs grafikus chipjének a bemutatóját, az ezévi Comdex-re tervezik. Ez Las Vegas-ban kerül megrendezésre, november 18 és 22 között! Reméljük igaz a hír, és akkor már többet tudunk mondani a chipről...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)