Napi képömleny!
Ismét jelentkezem napi első röffentésemmel. Ez természetesen a legújabb képecskéket jelenti. Ma reggel elég szép a felhozatal... jó kutakodást mindenkinek!
Ismét jelentkezem napi első röffentésemmel. Ez természetesen a legújabb képecskéket jelenti. Ma reggel elég szép a felhozatal... jó kutakodást mindenkinek!
Nemrégiben megrendezték, az ezévi, Assembly 2002 nevezetű Scene party-t. Ezen nem a játékok, hanem a különféle demók, zenék, miegymások kaptak helyet. A már végetért partynak a teljes anyagát közzétették, melyet most te is letölthetsz erről az FTP-ről! Hamarosan egyébként egy hazai Scene party, az Antiq is megrendezésre kerül Pécsett... Ha érdekelnek a részletek, feltétlenül látogass el ide!
Kicsit megkésve bár, de végre van egy kis időm, hogy hírezzek nektek fincsi kis játékos dolgokat. Először is itten vannak a mai első képecskék... Egyet kihagytam, az túl fincsi, hogy elvésszen a tömegben. Hamarosan azt is megosztom veletek! Stay Tuned!
Gift-oner-nek hála, most megoszthatunk veletek három teljesen új shotot, melyeket a még mindig fejlesztés alatt álló Unreal Tournament 2003-ból fényképeztek! Mindent a szemnek! Íme:
A PC.IGN-re feldobáltak egy újabb előzetest, melyben ezúttal a hazai Digital Reality által fejlesztett Hegemonia: Legions of Iron-t kóstolgatják. Akkor is érdemes ellátogatnod ide, ha esetleg egyáltalán nem tudsz angolul, hiszen néhány új, igencsak jó képecskét is mellékeltek!
Némileg frissült a Karma: Immortality című 3D-s FPS/RPG hivatalos website-ja. Ide felkerült 48 teljesen új képecske, míg erre. a linkre kattintva egy újabb animot szemlélhettek meg! A végleges változatot 2002 harmadik negyedévére várjuk...
A Larian Studios frissítette, alig néhány héten belül megjelenő izometrikus szerepjátékuk, a Divine Divinity honlapját. Ezúttal négy új képecske került fel ide, a két új háttérképet itt lelhetitek fel, míg a főcímzenéért ide kell ellátogatnotok!
Alig néhány héten belül, Lipcsében megrendezésre kerül az első Games Convention nevezetű játékshow, mely amolyan mini ECTS szinten mozog. Az orosz Russobit-M szétszórt néhány képecskét, a helyszínen majd előbukkanó alkotásaiból! Nem semmi a felhozatal... Íme:
Nah, most, hogz végre felébredtem a tegnapi hírözön okozta fáradtság után, ismét megkezdem mai első hírecskémet. A tanultabbak már jól tudják, hogy ez a reggeli mellé ajánlott képecskéket jelenti. Jó szemezgetést! :D
A mai reggelen ismét néhány képecskével kedveskedünk legelőször. Amíg összehozom a többi hírecskét, jó szemezgetést kívánok mindenkinek!
A mai napon kicsit osztottan adagolom a képecskéket. Alant megszemlélheted az általános shotokat, a következő hírben némi meglepi, majd mindezt követi az Activision saját játékshow-jának PC-s felhozatala... Stay with us!
Az elmúlt napok uborkaszezonjából tegnap, sikerélt elég szépen kiláballni. Ma folytatódik a hírözön... Kezdjük a legújabb képecskékkel:
Jó reggelt mindenkinek. Kezdjük hát a napot néhány képecskével...:
A Svéd GRIN (akiktől a Ballistics is származik) bemutatta újdonsült PC-s játékát, a BANDITS - Phoenix Rising-ot. A játék egy Mad Max szerű univerzumba kalauzol el minket, ahol a járműves harc lesz a középpontban (ki gondolta volna :D). A bejelentéshez hozzácsapták az első három képecskét is, amiket alant kuksolhatsz meg! A végleges változatra 2002 októberéig várnunk kell...
Első számú ügynökünk, TRf mester, CD leadás közepette gy igen érdekes kis képre bukkant a neten. A lenti shoton megszemlélhetitek a jelenleg is fejlesztés alatt álló Office 11 egy tervezett levelező rendszer (Outlook) változatát. Ez mind szép és jó, hiszen így sokkal "levelebbnek" tűnik az e-mail, nade, ha kicsit balrább kukkoltok... Elég nehéz lesz így 40-50 esetleg mégtöbb levélke között kutakodni, nem?
Eső után...hajszárítás. Íme az elmúlt napok elmaradt képecskéi:
Természetesen ma sem maradhatnak el a képecskék. Így reggelire kicsit szűkös a felhozatal, de a helyzet még változhat a nap folyamán...:
Az Interplay 10 újabb képlopattal frissítette, készülő 3D-s akció-kalandjátékának, a Galleon-nak a hivatalos weboldalát. A végleges progi PC-re, Xbox-ra és GameCube-ra, egyaránt ezév ősszel jelenik majd meg.
Mint minden reggel, most is itt vannak a képecskék. A kínálat természetesen még bővülhet a nap folyamán, tehát érdemes visszanézni!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)