Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[DEMO] Tron 2.0

Hír | 2003.06.30 22:41

Elérkezett a pillanat, amikor a sokak által várt Tron 2 című játéknak megérkezett a kipróbálható multiplayer demója. Ez a game többeknek is a kedvence lehet, úgyhogy nem lenne érdemes kihagyni. Nem is rabolnám tovább az időt, aki le akarja cibálni, az kattanjon ide. Aki ismerkedni szeretne, az ide tolja az egérkurzort...

Worms 3D - drágaszágok :)

Hír | 2003.06.23 20:11

A Team 17 szépen csendben fejlesztgeti kicsiny Worms kukackáit. Most megszemlélhetitek néhány arckifejezésüket, melyek, szerény véleményem szerint adott esetekben büntetnek :) Lássuk hát a mókát:

Postal - a jövő kezdete

Hír | 2003.06.23 19:03

Már egy ideje megjelent, a játékvilág egyik leg... hmmm... érdekesebb megvalósítású FPS játéka :) Bizony, arróla Postal 2-ről van szó, melyben bizonyos esetekben akár le is pissanthattuk a velünk szemben álló egyéneket :) Namármost úgy tűnik, hogy a folytatások is kezdenek kialakulni! Remek hír, hogy készül a játék multiplayer kiegészítése, az a pont, amelyet mindenk olyannyira hiányolt :D Továbbá úgy tűnik, hogy a rajongói visszajelzésektől függ csupán, hogy lesz e harmadik epizód :) Szerintem szavazzuk meg :D Legyen! :D

IC: Insect Invasion

Hír | 2003.06.20 22:42

A Relic Entertainment kiadta ingyenes Impossible Creatures kiegészítését, az Insect Invasion-t. Ebben többek között 15 új lény, 9 képesség, új területek és multiplayer pályák, és további érdekességek is belefértek. Akinek tetszett a játék, ezt se halassza el! Klikk.

[DEMO] Chaser multi

Hír | 2003.06.20 15:57

Megérkezett a Chaser többjátékos demója. A tekintélyt parancsoló mérete (150 MB) ellenére, ajánlom a letöltését mindazoknak, akiknek tetszett a szingli game. Hiszen ha egyedül jó volt, akkor többen még jobb (általában). A cuccot innen ránthatjátok le.

[DEMO] Toca Race Driver

Hír | 2003.06.19 20:48

A 3DGamers felpakolta ennek a játéknak a multiplayer demóját, amely csekély 170 mega. Akit esetleg érdekelne, itt válasszon egy szervert letöltés céljából.

Cossacks II

Hír | 2003.06.19 11:22

A CDV ismét bejelentette a Cossacks II: Napoleon Wars elnevezésű játékát. Ez azért kellett, mert változtak a fícsörök. Ezeket alább olvashatjátok.

  • Most már 64000 katona is csatázhat egyidejűleg
  • 150 egyedi egység és 180 épület típus
  • Teljesen valós, történelmi kampányok
  • Új AI és új jövedelmi rendszer
  • Multiplayer modok: deathmach, történelmi csata, Europa hódítás A játék majd csak jövőre fog a boltokba érkezni.

  • T3 a Clever's-től - ELSŐ KÉPEK!

    Hír | 2003.06.19 07:30

    Úgy biza' Megérkezett az első képecske a hazai Clever's által fejlesztett Terminator 3: War of the Machines című játékból. Egészen fílinges lesz a stuff, és még mókásak is a srácok... nézzétek csak meg a játékos nevét!!! - "Tehén" :D

    Update 1: Nyah, akkor most lássuk a részleteket:
  • nem az a feladatod, hogy bárkit is megments a filmbéli ismerősök közül (szegény John :D), hanem az, hogy csapattársaiddal együttműködve elpusztítsd az ellenséget
  • szingle és multiplayer mód is lesz (akárcsak az UT2003-ban)
  • megfordulunk majd egy csomó, a filmben is szereplő helyszínen: Los Angeles belváros, Tech Com és SkyNet bázis, kikötő, autópályák, stb.
  • egy játékban 32 harci gamer vehet majd részt
  • az emberek fortélyosak lesznek és rejtőzködnek, míg a gépek hihetetlen erejüket fitogtatják majd
  • az egyjátékos módban magát Arnie-t irányíthatjuk :)
  • valós és képzeletbeli fegyverek is lesznek (pl. M4A1, Desert Eagle, X-29)
  • többféle vezethetó jármű is rendelkezésünkre áll majd
  • a legjobb hír: már időn ősszel megjelenik :D Update 2: Megérkeztek a legújabb nyálcsorgatók :) Királyság lesz ez a javából :)

  • [MOVIE] Elite Force II

    Hír | 2003.06.06 07:37

    A hivatalos Star Trek: Elite Force II honlapra felkerült két új videó, a napokon belül debütáló FPS játékból. Star Trek rajongóknak feltétlenül érdemes megszemlélni, hiszen elérhető az intro, valamint megszemlélhetitek a multiplayer csaták szépségeit is. Erre parancsoljatok:

    [DEMO] Devastation

    Hír | 2003.05.28 20:33

    Megérkezett a Devastation nevezetű FPS egyjátékos demója is. A korábban debütált multi változat sikerén felbuzdulva úgy gondolták a fejlesztők, hogy ezt is elérhetővé teszik (akinek esetleg van GameStar magazinja, az már hetekkel ezelőtt hozzáférhetett ehhez :D). Ha ki szeretnéd próbálni innen töltögethetsz (267MB), ha csak olvasgatnál, katt ide.

    3DMark - siralmas káröröm

    Hír | 2003.05.27 22:49

    Nos, mint tudjátok, az NVIDIA elismerte, hogy némileg tuningolta drivereit, hogy jobb eredményeket érjenek el termékei a 3DMark 2003 alatt. Mit is mondhatnánk... csúnya NVIDIA, gonosz NVIDIA. Ki gondolta volna, hogy az ATI se különb. Ezúttal ők is elismerték, hogy a legújabb Catalyst is csal. Nah ennyit a multi cégekről. Most kellene jönnie egy harmadik, elfogadható minőségű gyártónak, azonnal átállnék...

    Raven Shield Map

    Hír | 2003.05.27 08:39

    Már rájöttem, hogy miért jó Raven Shield rajongónak lenni. Velük igazán jól bánik az internetes népség, legalábbis a Raven Shield Platoon társulata bizonyosan. Alig néhány napja érkezett meg új pályájuk a játékhoz, ma pedig egy még újabbat köszönthetünk. Ezúttal az elkövető Amon a játék fejlesztőcsapatának egyik vezető designere. Ha érdekel ez az új multi terep, kattanj el ide.

    [MOVIE] Chaser

    Hír | 2003.05.23 16:06

    Úgy újabb játék közbeni animáció került elő a még egy ideig fejlesztés alatt álló Chaser című FPS-ből. Ezúttal a multiplayer játék képkockáit szemlélhetitek meg, ha lerántjátok tőlünk ezt a néhány MB-tot. Ha érdekel, kattanj alant.

    [DEMO] - négyes csomagolás

    Hír | 2003.05.23 08:47

    Úgy gondoltam, hogy mivel egyszerre négy játék demója is napvilágot látott, inkább egy hírbe paszírozom őket. Mindegyik más stílus, így biztosan találtok magatoknak megfelelőt. Íme:

  • Heaven & Hell (német): A CDV idén augusztusban debütáló stratégiai alkotása ez. A játékos "isten alakítva" jutatthatja győzelemre saját népét, vagy másokét áttérítve :) A német nyelvű demó után hamarosan várható az angol is.
  • MoH: Spearhead (frissítés): A háborús játékok egyik legjobbjának utolsó küldetéslemeze ez. Remek játékmenetet, kihagyhatatlan alkotás. A frissített demóban akár már 32-en is nyomulhattok multiban a Malta, illetve a Druckkammern pályákon.
  • Neighbours From Hell: A JoWood sem lehetett rest, ebbe a demóviharba nekik is kellett valamit prezentálniuk. Ebben a játékos, a nem éppen szalonképes szomszédokon állhat bosszút... érdekes elgondolás :)
  • Smash Up Derby [LOCAL]: A CITY interactive játékát egykor Demolition Champions néven ismerhettétek. Ebben a demóben két pályát és két járgányt nyüstölhettek, az ölremenő derbyben. Érdemes kipróbálni.

  • A következő nagy dobás

    Hír | 2003.05.20 22:40

    Néhány szerencsés ember látott egy piciny videót a Funcom soron következő játékából, melyet egyenlőre csak "next big thing" néven emlegetnek. A srácok leírása alapján úgy néz ki, hogy ez lesz az első neten játszandó (massively multiplayer) horror témájú játék. Az elmesélt történeten kívül semmit sem lehet tudni a játékról, de azért kíváncsian várjuk.

    TERMINATOR 3 a CLEVERS-től

    Hír | 2003.05.16 16:57

    Bizonyám :) Szépen csendben, senki sem tudott róla, és mégis :D A hazai Clevers (Steel of Haste) fejleszti a Terminator 3 játék adaptációját! A Terminator 3: War of the Machines fejlesztőinek legfőbb célja, hogy képernyőre ültessék a mozifilmek hihetetlen jó hangulatát. Lényegében egyébként egy FPS játékról van szó, melyben természetesen minden multiplayer mód is megtalálható. Különböző oldalak közül választhatunk majd, elsődleges feladatunk egyértelműen az életben maradás :) Alig néhány perce beszéltem a csapattal, akik azt mondták, hogy hamarosan már alfa állapotba kerül a stuff. Remélhetőleg így valóban megjelenhet a tervezett időpontban, mely pontosan 2003 november 18-at jelent. A következő számunkban természetesen egy interjút is olvashatsz majd! Update: Most néztem meg az oldalukat :) Mit találtam? :D HAveFuN Íme:

    Sid Meier újra!

    Hír | 2003.05.15 08:02

    ÉÉÉÉSSSSSSSSSSS IGEEEEEEEEEEN :D Valóban egy újabb Sid Meier játék készülget, nevezetesen az örök kedvenc Pirates! folytatása. Az IGN néhány új infót tettek közzé róla. Lássuk most mit tudunk: - a történet teljesen nyitott, a játékos befolyásol mindent - teljesen 3D-s engine - lényegében egyjátékos gémről van szó - egyelőre nem tervezik a multiplayer lehetőséget - valamikor 2004-ben érkezik

    UT2004 HIVATALOSAN!!!

    Hír | 2003.05.14 00:02

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... a mai nap első VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-ja :) Bizony. Hivatalosan is bejelentették a következő Unreal Tournament-tet. Nah, mindjárt okosítom itten az infókat, csak gondoltam minden folyamatában osztok meg veletek :)

  • Naná, hogy az Atari adja ki :)
  • Assault mode: ideje volt visszahozni!
  • Onslaught Mode: újabb multi mód, hatalmas tereppel és fincsi fegyverekkel
  • Élő chat lehetőség az esetleges célpontokkal és csapatagokkal
  • Imserős karakter - pl. Skaarj - is belekerül a választható karakterek közé
  • 20 új pálya
  • UnrealTV meccs lesési lehetőség online
  • Szavazás rendszer, mellyel a játék közben bármit megváltoztathatunk
  • Akár UT2003 szervereken is nyomulhatunk
  • Teljesen új menü kinézet
  • némi engine ápdét, persze csak módjával

  • Multi Tron 2.0 - a tuti :)

    Hír | 2003.05.12 17:19

    A mai napon felvillant az infó, miszerint a Tron 2.0-ban egy elég jó kis multiplayer extra is leszen! Ez egészen pontosan annyit tesz, hogy akár nyolcan is fénymotorozhatunk egymás ellen, felidézendő az egykori fílinget :) A játékos több cuccot felvehet majd, melyek különféle extrákat adnak. A multi rész az idei E3 kerül bemutatásra először, a játék pedig idén augusztusban érkezik.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)