Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[FuN] Quake III móka

Hír | 2003.07.29 07:54

Bár a játék már eléggé lejárt, még mindig akadnak hozzá érdekesebbnél viccesebb dolgok :D Ezt az egyet például Formi küldte át nekem, s annyit tett hozzá, hogy "ez egy kis Q3-as game 2D-be ültetve. Ugyanazok a fegyverek és hangok taláhatóak benne mint a 3D-s testvérében. CTF, Domination és TDM mód mellett még multi lehetőséget is biztosít." Ha felkeltette az érdeklődésedet, klattyogj ide.

Péntek esti bóling

Hír | 2003.07.29 07:20

A Global Star Software bemutatta legújabb sikervárományosát, melynek címe mindent elárul: Friday Night Bowling. Ez azt jelenti, hogy a játékkal kizárólag péntek esténként játszhatunk, mert a bétatesztelők szerint annyira jóra sikeredett, hogy le se lehet rakni! ... Természetesen ez kamu, de valamivel csak fel kellett kelteni a figyelmet. :) Még nyáron megjelenik, lesz arcade, gyakorló, sőt, multi játékmódja is, amikoris egyszerre maximum négyen lökhetik a golyókat. Az első képeket alant megszemlélheted.

LFS @ HSW

Hír | 2003.07.27 22:49

Nos, kicsit segítek a hír címének megfejtésében :D Kedvenc szimulátoros/autós rovatunk, a Hungarion Sim World csapat írt egy eléggé szépséges cikket, az alighogy elkészült Live for Speed című autós reménysugárról. Szerintem mindenkinek érdemes ezt elolvasni, nem csupán azoknak, akik szeretik az autós játékokat. Előbb azonban egy kis részlet:

"Ha pár szóban jellemeznem kellene az LFS-et, akkor talán azt tudnám mondani, hogy egy igazi verseny szimulátor, szuper grafika, nincsenek benne illúzióromboló elemek, hangok mesterkéltnek tűnhetnek, de élvezhetők, fizikája az egyik legkiemelkedőbb a kategóriájában, a multiplayer pedig egyszerűen fantasztikus."

Underworld PC-re is

Hír | 2003.07.27 08:36

Nemrég számoltunk be az Underworld Half-Life modról, melyet a Sony Pictures hasonló című vámpíros akció-horror filmjéhez készítettek. Aztán most jönnek a hírek, hogy készül egy különálló játék is hozzá a Lucky Chicken Games fejlesztésében, ráadásul már szeptemberben meg is jelenik! Annyit lehet róla tudni, hogy az akcióra helyezik a hangsúlyt, szingli és multi módban (max. négyen) is irthatjuk az ellent. Hát ez az a tipikus játék lesz, amit csak azért készítenek, hogy ha a film sikeres lesz, remélhetőleg nyereséget termelhetnek ezzel is. Majd meglátjuk!

World Championship Pool 2004

Hír | 2003.07.26 06:39

A Jaleco Entörtéjnment bejelentette, hogy az ő gondozásukban fog piacra kerülni a világ legizgalmasabb, legszebb grafikájú, legötletesebb, stb. biliárdszimulátora! Természetesen rendelkezik szingli és multi játékmódokkal is, úgyhogy majd csoportosan is lökhetjük a dákókat ... >:] A megjelenés novemberre tehető.

Wish bétateszt

Hír | 2003.07.22 15:44

A műfaját tekintve "Ultra Massive Multiplayer Online Role Playing Game"-nek titulált Wish nevezetű gamma bétatesztjére jelentkezhetnek azok az elszánt játékosok, akik tesztelni szeretnék a Mutable Realms kis apróságát. Jelentkezni itt lehet. Aki még nem látta volna, az ezen a helyen tekinthet meg belőle képeket.

[DEMO] Live for Speed S1A

Hír | 2003.07.18 14:00

Előkerült egy kipróbálható verzió a Live for Speed S1A nevezetű autós szimulátorból. Ebben a verzióban egy autóval nyomulhattok single, vagypedig multi módban. Ha nincs más dolgotok, azért érdemes kipróbálni! (41 Mbyte) Leszedni az alant szereplő helyekről tudjátok:

I. <~> II.

[DEMO] Midnight Club II MP

Hír | 2003.07.18 08:11

Ahogy azt előre megjósoltuk, nem telt bele egy hétbe, és publikussá tették ennek a Rockstar Games által fejlesztett autóversenyzős gammának a multis demóját! Három verdát, egy pályát (Los Angeles) és három játékmód-választási lehetőséget pakoltak beléje. Egyszerre maximum 8 játékos mérheti össze tudását, szerintem érdemes kipróbálni.

Vietcong Fist Alpha

Hír | 2003.07.14 19:29

Ma bejelentettek a Vietcong című FPS játékhoz egy kiegészítő lemezt, mely az "alpha ököl" alcímet viseli:) 7 szingli küldetést, 7 új multipályát kapunk az 1967-es Vietnámból, 6 kemény fegyverrel együtt. A legjobb hír, hogy már szeptemberben meg is jelenik!

Dark Planet pályaszerkesztő béta

Hír | 2003.07.14 18:41

Az Edgies kiadott egy 1.0002 béta verziójú pályaszerkesztőt 3D-s RTS-éhez. Készíthetsz vele multi pályákat, de olyanokat is, amelyeken a gép lesz az ellenfeled. Innen rántható le a 6 megás csomag, innen pedig egy példafájl. Ha nem ismered a játékot, de érdekel, itt a helyed! :)

[MoD] Conquest Marines béta

Hír | 2003.07.12 20:24

Elérhetővé tették ennek az UT 2003-at teljesen átalakító multis modnak a béta változatát. Természetesen szükségeltetik hozzá az alapjáték, ill. minimum a 2225-ös patch is. Ha esetleg érdekel valakit, innen leránthatja (28 mega).

[MAP] Battlefield - BoB

Hír | 2003.07.11 19:47

Erre vártunk tegnap óta! Legalábbis akik tudták, hogy a mai napon elérhetővé teszik a Battlefield 1942 akciójátékhoz a Battle of Britain nevű multipályát, ami egyszerűen fantasztikus! Azok a játékosok, akik a német oldalt választják, kirobbantják a második világháborús nehéz bombázók elleni támadást. Ezalatt a britek az új radartornyukból segítik az ellentámadást. Meg kell még jegyezni, hogy a pálya csak az 1.4-es ragtapasszal ellátott játékkal indul el. A kliens oldali innen (44 MB), a szerver oldali pedig innen (6 MB) érhető el.

Contract Jack hivatalosan

Hír | 2003.07.09 21:14

A Vivendi hivatalosan is bejelentette a Contract Jack nevű standalone játékát (nem kell hozzá a NOLF2 CD, habár arra épül). "Arra koncentráltunk, amit a játékosok akarnak: több akció, kevesebb lopakodás, ütősebb multi." John Jack a "sötét" oldalon, a H.A.R.M. szolgálatában áll, a történet a két rész között, ill. a másodikkal párhuzamosan zajlik. Nos, ezeket eddig is tudtuk, de most már legalább hivatalosan tudjuk :)

Raven Shield pálya

Hír | 2003.07.09 14:17

Az Ubi Soft közkézre adott egy újabb multi pályát közkedvelt akciójátékukhoz. A Counter-Strike-os "de_clan" alapján készült. Ezt a mindössze egy megás térképet innen tudjátok letölteni.

Joint Operations

Hír | 2003.07.07 19:40

Nem, nem valami füves játékról van szó, hanem a NovaLogic legújabb fejlesztéséről. A Joint Operations egy akció játék lesz, amiben vezethetünk vízi, földi és légi járműveket (avagy egy Battlefield 1942 klón). A csaták színhelyéül Indonézia (mégiscsak lesz fű) szolgál. A gammát az "öregecske" Black Hawk motor fogja hajtani. Multiban akár 64en is játszhatunk majd, természetesen a Cooperativ mód fog uralkodni (azért ennyire nem kéne az a bőrlehúzás). Idén ősszel fog a boltok polcaira kerülni a gamma (addigra bár fincsi BF mod is napvilágot lát). Megjelentek az első screenshotok is, ezeket alább láthatjátok.

Painkiller teszt közelít

Hír | 2003.07.07 09:58

Az Action Vault arculatai készítettek egy interjút, melyben a fejlesztés alatt álló Painkiller egyes mozzanataival ismerkedhettek meg. Nos a sok "hasznos" infó és bla-bla mellett kiderült, hogy a nyár végére tervezik a játék publikus multiplayer tesztjének kiadását. Fincsííí :) Ha érdekel a teljes cikk, klikk ide, ha nem ismered a játékot, akkor ez a te linked.

Unreal 2 Multiplayer

Hír | 2003.07.05 11:54

Az Unreal 2 hivatalos fórumán feltűnt egy érdekes hozzászólás Mark Rein-től. Ezek szerint már nagyban készül az Unreal 2 Multiplayer Add-on. Ez teljesen ingyenes (természetesen kell hozzá az alapjáték), és akkor jelenik meg, amikor készen lesz (hű, ki gondolta volna). Arról hogy mikor lesz készen, még semmilyen infó nem szivárgott ki.

S.T.A.L.K.E.R. infók

Hír | 2003.07.04 20:50

Ezúttal a 3dzone készített egy interjúcskát, melynek alanya az FPS stílus egyik legnagyobb meglepetése, a S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost. Lássuk az infók egy részét:

- Ha egy szóval kellene összefoglalnod a játékot, mi jut először az eszedbe? - Túlélés! - A single vagy a multi részre koncetráltok jobban? - A játék természetesen lesz mindkét része, jelenleg a single elemeken munkálkodunk. A multi módok között több olyan is lesz majd, amit még semmilyen más játékban nem láthattatok - A trailerekben FPS és third person nézetben is játszhattunk. Ez így is marad? - Nos, egyelőre nem tudjuk, hogy bennehagyjuk e a végleges verzióban a third person nézetet... - Van már olyan cég, aki esetleg licenszelte az X-Ray enginet? - Egyelőre elég jó visszajelzéseket és ajánlatkéréseket kapunk. Úgy tervezzük, hogy az év végétől elérhetővé tesszük a motort... - Esetleg elképzelhető, hogy lesz a játéknak demója még a megjelenés előtt? - Semmi sem lehetetlen :)
A teljes interjút itt találhatod meg.

[PATCH] Diablo 2 beta

Hír | 2003.07.04 10:39

A Blizzard közkinccsé tette a Diablo 2: Lord of Destruction c. játékához jelenleg is készülő 1.10-es verziójú hibajavításának béta változatát :) Csak azok töltsék le, akiknek az eredeti US verzió van meg, a ragtapasz csak szingliben, ill. TCP/IP hálózaton keresztül játszott multiban használható, a Battle.net-en keresztül nem. A végleges változatban - ami hamarosan megjelenik -, ilyen megkötések nem lesznek. Letöltés itt!

IGI 2 Mutli-pálya

Hír | 2003.07.02 20:14

A CodeMasters feldobott a netre egy 28 megás multiplayerre kihegyezett pályát a népszerű lopakodós FPS-ükhöz. A neve Winterland és állításuk szerint ez az első havas pálya, melyben a feladat megvédeni a hegy tetején lévő bázist az összeesküvők hordájától, akik próbálják az ott lévő két rakétát fellőni. Nagyon izgalmas :) Innen elérhető a cucc, jó játékot!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)