Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4043

[MOVIE] Ghost Recon 3

Hír | 2005.08.26 09:57

Megszűnt a tegnapi Ghost Recon: Advanced Warfighter videó exkluzívitása, így most már mi is feltölthetjük lokálba, ráadásul nem is olyan rossz minőségben. Sajnos azonban alig tartalmaz új jelenetet az idei E3-on már bemutatott, valószínűleg némileg kompozitált videóhoz képest, de azért érdemes megszemlélni.

F.E.A.R. - Dual-ra készen!

Hír | 2005.08.25 10:51

A Bit-Tech megtudta, hogy a hardver tervezők és a játékfejlesztők szoros közreműködésének hála több hamarosan megjelenő nagy játék is ki fogja használni a következő generációs dual magos processzorok képességeit. Egyelőre biztosnak tűnik, hogy mind a sikervárományos F.E.A.R. mind pedig a City of Villains megjelenésekor fel lesz készítve az új Intel processzorok támogatására, így ha gépünkben dual-core cpu lapul majd megnövekedett sebességet fogunk tapasztalni. A hírből megtudhattuk azt is, hogy a Microsoft gőzerővel dolgozik a Dungeon Siege Centrino-ra való optimalizálásán, aminek következtében valószűleg a játék megnövekedett FPS értékeket fog produkálni nem csak hordozható de asztali konfigurációkon is.

Guild Wars PvP Extreme Weekend

Hír | 2005.08.24 10:13

Az NCSoft igen érdekes, úgynevezett PvP Extreme Weekendet rendez a tisztelt Guild Wars játékosoknak. Lényegében arról lenne szó, hogy a nagyon sok játékos kérésre létrehozott változásokat lehet tesztelni péntektől vasárnapig, ahol kiderülhetnek esetleg újabb turpisságok. De, hogy mégis miért jó ez bárkinek is? Nos, csak azért, mert ezalatt az idő alatt többszörös pontokat kaphatunk - vagyis hamarabb érhetünk el extra képességeket. Szóval mindenképpen érdemes próbálkozni! Bővebb infót itt találhattok.

[MOVIE] Coffee Break

Hír | 2005.08.23 07:51

Kiadták a Coffee Break című irodai menedzselős játék francia nyelvű videóbemutatóját. A másfél perces animáció jól szemlélteti, mire is leszünk képesek az íróasztal mögött, vagy épp valahol máshol...

[PATCH] WoW szerver update

Hír | 2005.08.22 22:29

WoW rajongók figyelem! Megérkezett egy újabb frissítés a World of Warcraft teszt világhoz, szám szerint az 1.0.7-es, mely nélkülözhetetlen az ezen világban játszó játékosoknak. Fontos tudnivaló, hogy csak azon userek képesek csatlakozni eme világhoz, akiknek accountja augusztus 2-dika előtt került regisztrálásra a szerveren közülük is csak azok, akik augusztus 16-dikáig nem változtatták jelszavukat. A patchnek hála a világ egy újabb várbörtönnel gazdagodik (Zul'Gurub), egy új harctérrel (Arathi Basin) és még sok más érdekességgel mint például a Booty Bay-i horgászverseny. Aki érdekelt a témában az erre találja az 54 MB-os patchet.

[KéPZ] Unreal Tournament 2007

Hír | 2005.08.22 12:32

Nem túl ronda képek láttak napvilágot az Epic Games új üdvöskéjéből, az Unreal Tournament 2007-ből. De ezt nem mondjátok komolyan, hogy ez ezzel a látványvilággal képes mozogni is..?!?!

[DEMO] Devil Whiskey

Hír | 2005.08.21 12:40

Nos bár régen hallottunk róla, ám még létezik eme játék, sőt a Shifting Sun Studios most egy újabb demót adott ki ebből a jó öreg első személyű RPG-ből, mely már a 2.01-es verziószámot viseli. Ebben a verzióban a játék további területeit ismerhetjük meg, valamint új tárgyak és képességek is helyet kaptak. Akit érdekel, az innen letöltheti a 132 MB-os fájlt..

Bemutatták a GeForce 7800 GT-t

Hír | 2005.08.12 13:31

Az nVidia bemutatta a világ jelenlegi leggyorsabb videokártya-családjának pénztárcakímélő változatát, a GeForce 7800 GT-t. A processzor ugyanazokra képes, mint a drágább GTX modellé, tehát támogatja a Shader Model 3.0-ás változatát, ezen kívül a HDR és SLI technológiákat is. A különbség a mag órajelében, valamint a pixel és vertex futószalagok számában mutatkozik meg. A GTX változat 24 shader és 8 vertex futószalagját 425 MHz-es magórajel és 550 MHz-es memória hajtja meg, míg a GT változatban ezek az adatok a következőek: 20 shader és 7 vertex szalag, 400 MHz-es mag- és 500 MHz-es memóriafrekvencia. Ennek köszönhetően a kártya ára "mindössze" 449 dollár, és már számtalan márkakereskedőnél kapható. A hetedik generációs GeForce chipek egyébként világszerte ötven díjat zsebeltek be, különösen a fent említett új technológiáknak köszönhetően.

Microsoft az OpenGL ellen?

Hír | 2005.08.12 12:19

A két legelterjedtebb 3D-s API, a Direct3D és az OpenGL között elsősorban az a különbség, hogy utóbbi teljesen nyílt forráskódú és ingyenes, előbbi pedig a Microsoft tulajdonát képezi. Egyes pletykák szerint a Microsoft arra szánta el magát, hogy új operációs rendszerében, a Windows Vistában szánt szándékkal nyújtanak nagyobb támogatást a Direct3D-nek, így az közel kétszer akkora teljesítményre lesz képes az OpenGL-nél. Tudva levő, hogy a Vista teljes pompájában való futtatásához bizony elkél majd egy újabb videókártya, szóval az egész operációs rendszer sebessége függ ettől a megmozdulástól. Az OpenGL támogatói ezért most összefogtak, hogy közös erővel tegyenek a diszkrimináció ellen. Arra kérnek mindenkit, főként a hardvergyártókat, hogy lépjenek fel ők is a Microsoft ellen, s így mutathassanak fityiszt Bill bácsinak.

Crash Dummy - a mókamesterek

Hír | 2005.08.12 11:40

A most bejelentett Crash Dummy vs. the evil D-Troit című akciójáték egyáltalán nem tartozik a véresek közé. A játékosok egy bizonyos Crash Dummy bőrébe bújhatnak, aki megpróbálja megmenteni legjobb barátja, meg úgy általában az összes többi Dummy jövőjét. Ehhez igénybe tudja venni minden vicces harci képességét. Egyébként a játék támogatja Havok Engine-t, úgyhogy a fizika is rendben lesz. Az első képeket a fenti linken találjátok.

A Blizzard megint takarít...

Hír | 2005.08.12 10:34

Csak szólnék, ha esetleg néhányótoknak nem sikerül bejelentkezni a Diablo II-be... No, nem mintha bárkiről is feltételeznék ilyesmit. Na, szóval a Blizzard törölt 36 ezer accountot csalás vádja miatt, további 28 ezret egy hónapra felfüggesztett. Ja, és még háromezret olyan szinten kitiltott, hogy a jövőben sose lesznek képesek tulajdonosaik használni azokat a bizonyos tartományokban. Akkor akár már törölhették is volna őket :) A cég természetesen elnézést kért a szabályosan játszóktól a kellemetlenségekért...

Logitech G - Királyság

Hír | 2005.08.11 22:41

Imádom a Logitechet:) Szerintem a világ egyik leginnovativabb gyártója, mindig képesek olyan újdonságokkal előrukkolni, amitől az ember áll és bámul. A cég célkeresztje most a progamerekre fordult, hisz nekik szánják a Logitech G egércsaládot. Két rágcsáló került most bemutatásra, a G7 mely vezeték nélküli, míg a G5 vezetékes, de tulajdonságaik annyiban egyeznek, hogy mindegyik 2000 dpi-s felbontással rendelkezik. A fő érdekesség viszont csak most következik! A G5-ös egér aljára 1,7 illetve 4,5 grammos súlyokat helyezhetünk kedvünk szerint, előtérbe helyezve ezzel a mértani percizitást. Mindkét fajta súlyból találunk a csomagban 8-8 darabot. Természetesen új meghajtó programot is kapnak a kicsikék SetPoint névvel, amivel további finomhangolásokat végezhetünk. A G7 100, míg a G5 70 dollár körül áron lesz forgalomban.

Nem lesz S.T.A.L.K.E.R. a GC-n!

Hír | 2005.08.11 13:57

Sajnálatos, de nagyon úgy tűnik, hogy a THQ újfent nem képes tartani egy ígéretét. Az idei E3-on mindenki döbbenten tapasztalta, hogy a cég nem állította ki a S.T.A.L.K.E.R. éppen aktuális verzióját. Még akkor szent meggyőződésük volt, ráadásul ígéretet tettek arra, hogy az idei Games Conventionön bemutatják - ráadásul valami olyat láthatunk, amit még soha. Ehhez képest ma már tudjuk, hogy a játék nem lesz bemutatva a jövő héten megrendezésre kerülő shown... Thanks Headhunter.

[MOVIE] L.A. Rush

Hír | 2005.08.11 08:41

Ahhoz képest, hogy eleddig alig hallhattunk az L.A. Rush-ról (ráadásul PC-re még csak most jelentették be), az elmúlt időszakban megszaporodtak a róla szóló hírek. Most például itt van egy teljesen új videó, melyben friss ingém jeleneteket szemlélhetünk. Természetesen máris átcibáltam lokálba, hogy izzíthasd a lerántó droidot. Erre tessék:

Battle of Britain: WoV GOLD

Hír | 2005.08.10 18:03

A GMX Media bejelentette, hogy a Battle of Britain: Wings of Victory munkálatai befejeződtek, és a játék készen áll a kiadásra, ami valamikor augusztus végén következik majd be. A készítők szerint nagyon kevés repülőgép szimulátor képes életre kelteni egy ilyen történelmi csata hiteles légkörét. Reméljük, nekik sikerülni fog. Első látásra a pilótafülke és az effektek fogják meg a szemünket, majd lassan teljesen elmerülünk a légicsata izgalmába.

Atari pénzügyek

Hír | 2005.08.10 09:17

Nem rég hallottunk már pár ilyen "helyzetjelentést" nagy nevektől, mint például az EA. Most az Atarin a sor hogy számot adjon aktuális üzleti évének első negyedévére vonatkozó bevételeiről. Hát, az előző év ugyanezen időszakának 108.1 millió dollárocskájához képest igen csak el van maradva, hisz most 24.2 milliót számlál. Hiába no, DRIV3R az DRIV3R. Na, azért nem hiszem, hogy félteni kéne őket, szerintem ettől nem fognak ezek után kenyéren és vízen élni... :)

Serious Sam 2 infók - újra

Hír | 2005.08.10 09:02

Tegnap jeleztük, hogy a Serious Sam 2 új megjelenési időpontot (október 14.) kapott. A 2K Games erre gyorsan közzétett egy helyreigazító nyilatkozatot, amelyben többek között elárulják, hogy a játéknak nincs még ennyire konkrét megjelenési dátuma, továbbra is valamikor idén ősszel kívánják megjelentetni. Ha azt nézzük, így is maximum novemberig csúszhatnának, úgyhogy ez nem olyan vészes. Továbbá elárultak részleteket Sam bácsi multiplayeres képességeiről. A pletykákkal ellentétben nem nyolc, hanem 16 játékos játszhat majd egyszerre. Emellett lesz még kooperatív játékmód is, viszont a sima öldöklés (deathmatch) kimarad. Tudnám miért, olyan nehéz lett volna beletenni?

[PATCH] Psychonauts

Hír | 2005.08.09 08:59

A Majesco kiadta a Psychonauts című harmadik személyű akció-kaland játékának 1.03-as javítását. Nincs információ arról, hogy milyen módosításokat eszközöltek az előző verzióhoz képest, de minden esetre, akinek megvan a játék, nyugodtan töltse le a 9 megás fájlt innen.

Ubisoft @ GC 2005!

Hír | 2005.08.05 09:38

Már javában telik a nyári szünet, mit jelent ez? Naná, hogy Games Convention! Bizony, az rendezvény évről évre népszerűbb, felettébb érdemes odafigyelni rá, vagy aki teheti, menjen ki :) Majd küldjetek képeslapot! Eme nemes esemény közeledtével az Ubisoft, drága kiadónk elindította saját kis GC-s oldalát. Nekem legjobban a kis kép tetszik amikor a Far Cry: Instincts logó fölé visszük az egeret :) Báz, olyan szem nekem is kell! :) Na, linket tudjátok, lehet szemezgetni...

Midway eredmények, játék-késések

Hír | 2005.08.05 08:51

A Midway közzé tette az elmúlt negyedéves eredményeit és terveit. A június 30-án lezárult időszakban közel 37 millió dolláros bevétel értek el, ami az egy évvel korábbi időszakhoz képest több mint 10 milliós visszaesés. Ráadásul közleményéből az is kiderül, hogy a Rise & Fall: Civilizations at War a korábbi 2005 végi megjelenés helyett csak jövő év elején érkezik.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)