Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

Lords of Everquest

Hír | 2003.08.24 11:12

Az Everquest, a Warcraft és úgy általában a stratégiák kedvelőinek igencsak érdemes odafigyelni a Ubi Soft ezen fejlesztésére. A legérdekesebb dolog, hogy amelyik pályán játszhattam, az valamiért kisértetiesen hasonlított a Warcraft 3 egy bizonyos világára. Furcsa is volt, először néztem, hogy mi a helyzet. Szóval lényegében, akinek tetszett a Warcraft, úgy vélem ez is nagyon bejön majd, igaz, ez az Everquest univerzumba helyezte a történetet. A fejlesztők elmondása szerint hozzávetőlegesen 75-80 óras játékélményt íger az alap történet, persze a multiplayer és egyéb lehetőségek további órakat vonhatnak majd el életunkből. Mégjobb hír, hogy már nem is kell olyan sokat várni rá, mivel legkésőbb november első hetén megérkezik!

Temple of EE @ GC

Hír | 2003.08.22 17:40

A Dungeons and Dragons liszenszen alapuló játék a népszerű papír-rpg közeljövőben megjelenő 3.5-ös szabályrendszerén alapul majd. A jól ismert és régóta kedvelt kalandmodult dolgozza fel, amelynek Temple of Elemental Evil a címe. A kiadó információi szerint legalább annyi játékidő lesz végigmenni a ToEE pályáin, mint a Baldur´s Gate II-n. Klasszikus RPG várható, amelyet csak szingli módban lehet nyomni, sajnos multi módot nem építenek bele, pedig a Dungeon Siege óta ez joggal elvárható lehetne egy sikervárományos szerepjátéktól. Menürendszerre igen pöpec, reméljük legalább olyan sikeres lesz, mint amennyire várjuk.

Képvihar

Hír | 2003.08.22 07:30

Csak úgy süvít, de most akkor is háttérbe szorul :) Megpróbálunk mindent összesűríteni, hisz tegnap is annyi hír volt, hogy nem fért ki a főoldalra ;) De mikor épp nincs semmi új, érdemes átböngészni a kedvenceidet!

  • Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII (Infó)
  • FIFA Soccer 2004
  • Gangland (Infó)
  • Horizons: Empire of Istaria (Infó)
  • Lineage II (Infó)
  • MoH: Allied Assault Breakthrough
  • Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark
  • No Man's Land Multiplayer (Infó)
  • Patrician III & Pirate Hunter
  • Prince of Persia: Sands of Time (Infó)
  • Republic The Revolution (Infó)
  • SimCity 4: Rush Hour (Infó)
  • S.T.A.L.K.E.R. (Infó)
  • Warlords IV: Heroes of Etheria (Infó)
  • Wish (Infó) Update:
  • Ultima X: Odyssey

  • Unreal 2 Multi Teszt

    Hír | 2003.08.20 10:27

    Az Atari béta tesztelős oldalán már lehet jelentkezni az Unreal 2 új multiplayer módjának a bétatesztelésére. Sajnos nem publikus a teszt (viszont a kiegészítés teljesen ingyenes lesz), hanem zárt, így csak pár embert választanak ki. Aki szerencsét akar próbálni, az itt jelentkezhet.

    Joint Operations teszt

    Hír | 2003.08.18 20:36

    Azon mázlisták, akik eljutnak az idei Game Convention-ra, akár ki is próbálhatják a NovaLogic legújabb játékát, a Joint Operations-t. A kiállítás minden áldott napján 6 fős multi bajnokságot rendeznek. A játék, jövő év elején érkezik a boltokba.

    Pénzkeresés CS-el

    Hír | 2003.08.18 12:08

    Érdekesen hangzik igaz? Arról lenne szó, hogy van egy oldal, amely azzal foglalkozik, hogy multiban partikat szervez. A Counter-Strike-ot a világ legnépszerűbb multis játékának tartják, és nem hiába, hisz havonta közel 4,5 billió gamer arc száll küzdelembe... Az oldal neve Ultimate Arena, ahol eddig is sokféle küzdelmek rendeződtek, Unreal Tournament-ben, Unreal Tournament 2003-ban, és America's Army-ban is. Ahhoz, hogy játszani tudj ide látogass el, és olvass el minden lényeges információt, instrukciót.

    Doom 3 cikkezések

    Hír | 2003.08.15 07:48

    Összeszedtem néhány linket, melyek a tegnap bemutatott Doom 3 multival foglalkoznak. Ha meg akarsz tudni, szinte mindent az említett alanyról, feltétlenül csekkold többségüket:

  • C&VG
  • EuroGamer
  • GameSpot
  • IGN
  • Worthplaying

  • 'Reggelt...

    Hír | 2003.08.15 07:36

    Újfent szép reggelt mindenkinek. Nos, úgy fest a helyzet, hogy az idei QuakeCon partyn már ezerrel tolják a mákostészta arcú látogatók a Doom 3 multiplayer változatát. A tegnapi napon elég szép kavart okozott a tér-idő kontinuumban, a két kiadott képecske. Mára már kezd visszaállni a világ megszokott rendje, de azért sokal követelik a demót, megjegyzem joggal! Ha valaki úgy érzi, hogy bármilyen al-fel-bel-rokoni rangban van az id Software bármely képviselőjével, kérem tegyen meg mindent annak érdekében, hogy felkerüljön a net egyes szegleteibe a demó :D

    Közgázosokat kérdeznek arról, hogy véleményük szerint mennyi 2x2. A pénzügyes: - Egyszerű, vételi árfolyamon 5, eladásin 3! A marketinges: - 3.99 reklámáron! A számviteles: - Miért, mennyi legyen?!

    Doom III multi képek

    Hír | 2003.08.14 20:13

    Az Activision tett arról, hogy felcsigázza a kedélyeket... kiadott ugyanis 2 képecskét a Doom harmadik részének multis változatából, melyet a QuakeCon-on ki is próbálhatnak a szerencsések. Lessétek:

    Quakecon képek!

    Hír | 2003.08.13 14:05

    A Gamer.nl volt az első, aki online publikált néhány fotót a holnap induló QuakeCon lanpartyról. Nos, még egyelőre van mit csinálni, de szerintem elég jó kis buli leszen :) Ne feledjétek, hogy, ha minden igaz itt bemutatják a Doom III multiplayer változatát is!!! Nem is beszélve valami Quake IV-nek nevezett játék hivatalos bemutatójáról - állítólag :)

    [MOVIE] Halo

    Hír | 2003.08.13 13:50

    A VE3D levadászott egy teljesen új (elég hosszú) videót, a hamarosan elkészülő Halo című FPS-ből. Sajna ez nem a legjobb minőségű, mivel egy kézikamerával rögzítették az idei GenCon kiállításon. Azért érdemes megnézni, nem lesz ez olyan rossz - kár, hogy ennyivel az Xbox verzió után érkezik... Imhol a link.

    [PATCH] AoW: Shadow Magic

    Hír | 2003.08.13 10:11

    Nemrégiben még a megérkezését vártuk magának a kiegészítőnek, most azonban már javítás is érkezett hozzá. Hogy mit orvosol egy újonnan megszületett alkotmányon? Multiplayer-es és pályaszerkesztős dolgokat. A Take-Two "termékének" honlapját itt találhatjátok, a patchért pedig ide kell fáradnotok.

    [MOVIE] Joint Operations

    Hír | 2003.08.12 21:35

    NovaLogicnál kilökték a frankót. Ugyanis publikussá tették a Joint Operations című játékukhoz az első előzetest. Ez 14 mega erejéig két kemény percen át enged betekintést ebbe a taktikai súter játékba, mely alatt a Black Hawk engine dübörög. Jelenlegi infók szerint még 2004 első negyedévéig várnunk kell a megjelenésére, de addig még biztos jönnek videók, meg még talán demók is (bevett szokás szerint külön multi meg szingli - ebben a sorrendben).

    Képvihar tízóraira!

    Hír | 2003.08.09 10:49

    Eddig is rengeteg finomsággal szolgáltunk a mai nap folyamán, és képzeljétek el, hogy még csak most jön a java. Olyan képfelhők gyűltek össze, hogy egy igazán durva képvihar kerekedett. Aki képlakmározással jól tud lakni, az most egyenesen ki fog pukkadni, ugyanis annyi a finomság akad.

  • World of Warcraft
  • Worms 3D
  • Need for Speed: Underground
  • C&C Generals: Zero Hour
  • SpellForce: The Order of Dawn
  • Gorky Zero: Beyond Honor
  • Massive Assault

  • Activision a QuakeConnal

    Hír | 2003.08.08 13:53

    Bizony-bizony. Az augusztus 14-től 17-ig rendezendő QuakeCon 2003 esemény szponzora a nagynevű cég, melyet Texas-ban tartanak, egész pontosan Dallas-ban, az id Software. Aki jelen lesz, többek közt a Doom III-al multizhat, de lesz mit nézegetni, például "jelen lesz" a Call of Duty is. Maga a szervezmény egyébként 1996-ban volt először, mindösszesen 150 megszállott játékossal. Ha valakinek felkeltette az érdeklődését, az fáradjon a hivatalos honlapjára.

    [DEMO] Nexagon Deathmatch

    Hír | 2003.08.07 06:57

    Nemtudom, hányan ismeritek, de most itt a lehetőség! A Strategy First kiadta a játszható demóját, amely 2 pályát és 2 fő erőt (Tekhan & Ghandros) tartalmaz. Aki nem ismeri, annak elmondanám, hogy egy valós idejű taktikai csodáról van szó 3D-ben. Single-ben és multiban egyaránt nyomhatjátok a meccseket, de előbb szedjétek le innen.

    Update: Nem csalás, nem ámítás, már patch is van hozzá. Amennyiben fölvakarjuk gépünkre, egy olyan funkciót szabadít fel, melynek segítségével más típusú egységeket is irányíthatunk. A csomagért ide fáradjatok el!

    OMF: Battlegrounds az ősszel

    Hír | 2003.08.04 20:46

    Ezekben a percekben jelentette be a GMX Media, hogy még ez év őszén a piacra kerül 3D-s verekedős játékuk, név szerint a One Must Fall: Battlegrounds. Mielőtt még bárki kosarába tenné falevélhullató hónapjainkban, annyit muszáj tudnia az apróság stílusa mellé, hogy singleben és multiban egyaránt nyomulhat majd. Ellenfeleivel egyetemben akár 16 gladiátor veheti fel a harcot egymás ellen, hatalmas küzdőtereken. Ha valakinek felkeltette az érdeklődését, akkor annak itt a helye.

    [MoD] GTA Vice City

    Hír | 2003.08.04 09:25

    A Vice Cityhez a minap már közre adtunk egy multi modot, itt az ideje, hogy mégegyet ajánljunk Nektek! A neve GTA Tournament, s a készítők honlapját itt találod. Aztán íme egy nehézsúlyú versenyző: Elkészült az alfa verziója a 'Modern Mod'-nak, amit ha felraktok mind a 358 megájával, kicseréli az összes járműmodellt a játékban. Ha érdekel, rántsd le innen, de ha előbb többet szeretnél róla megtudni, látogass el a készítők honlapjára.

    [PATCH] Multi Theft Auto

    Hír | 2003.08.02 18:46

    Az MTA Team a kiagyalója ennek a remek dolognak. Arról van szó, hogy megalkottak egy félmegás modot, mellyel lehetővé válik, hogy a Rockstar Games nagysikerű játékában, a Grand Theft Auto: Vice Cityben maximum 32-en nyomulhassunk egyszerre multiban! Nem is kell ehhez semmit se hozzáfűzni, irány Vice City! :) Klikk! Ha terheltek lennének a szerverek, a fentebbi linken is elérhetők a fájlok.

    [DEMO] Újabb Tron 2.0

    Hír | 2003.08.01 22:05

    Ahhoz képest, hogy a GameSpot állítása szerint náluk exkluzívban van az új Tron 2.0 demó, az IGN ezen oldaláról is le lehet tölteni. Az új demóban nemcsak multi, hanem egyjátékos mód is található. Vagyis ez mégtöbbet enged láttatni a sikervárományosból. Ha érdekel, és van szabad sávszélességed, erre le tudod terhelni a vonalad.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)