Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[DEMO] Empires: DotMW

Hír | 2003.09.18 13:55

Nem is egy, hanem mindjárt kettő demót adott ki a Activison készülő stratégiai játékukból, mely az Empires: Dawn of the Modern World címet viseli. Van egy szingli változat, mellyel két középkori pályán játszhatunk és van egy másik, ami rendelkezik multi támogatással is, melynek segítségével a második világháborúba csöppenhetünk. A játék hivatalos oldalát itt találod, a demók linkjét pedig alant:

  • Középkori szingli (255 MB)
  • Második világháborús szingli-multi (275 MB)

  • Civilization III Gold Edisön

    Hír | 2003.09.17 20:41

    Sid Meier nagyot alkotott a Civilization III-mal, ezt az is jelzi, hogy egyre jelennek meg az új kiadások hozzá. Most pl egy ilyen Goldos, amiben benne foglaltatik az alapjáték meg a multi-kiegészítő Play the World is. A csomag hivatalos megjelenési dátuma október 28.

    Breed, dupla demó

    Hír | 2003.09.17 17:34

    Nem, sajnos még nem a letöltési linket kapjátok meg... Arról van nagyba szó, hogy ma a CDV Software Entertainment elárulta, hogy is lesz megoldva a novemberben érkező Breed demója. Októberben lesz egy single-playeres változat, melyet majd bárki kipróbálhat, és mielőtt még megérkezne a teljes, előtte egy kicsivel közzé tesznek majd egy multis demót is! Ez hát jó hír, csak győzzük kivárni. :) Aki további infót szeretene a Breed nevű "lövöldözős" játékról, az látogasson el a honlapjára.

    [PATCH] Jedi Academy

    Hír | 2003.09.17 06:41

    Nemsokkal azután, hogy megjelent, máris letölthető hozzá az első patch... Annyi a különbség az ilyenkor megszokott javításokhoz képest, hogy nem 5 milliárd bugot javít ki, hanem egy kis multis segítséget nyújt: Ha letöltitek és kicsomagoljátok, használatba vétel után észrevétezhetitek, hogy van egy kis szerverlista, egy példa "config file", és azok a feltételek, melyekkel multizhattok nagyban a játékkal. Klikk ide érte!

    Képláncolat csomagolva

    Hír | 2003.09.14 09:22

    Hordóban mezítláb összetapicskoljuk az anyagot, hagyjuk állni pár órát, leszűrjük, majd hozzáöntjük a cefrelevet... Namost befejzve a napi "főzőcske műsort", ma olyan felhozatal van, amelyben szerepel például a Halo, a WoW, Fair Strike, Chrome és még kihagytam egy-kettőt. Dehát akkor felsorolhattam volna az egészet...és nem véletlen, ebben nem nagyon kapott helyett olyan adag, ami ne lenne szemgyönyörködtető.

  • Battlefield Command
  • BREED
  • Chrome
  • Crusader Kings
  • Fair Strike
  • Halo: Combat Evolved
  • Riftrunner
  • Ryzom
  • Secret Weapons Over Normandy
  • World of Warcraft

  • Postal 2 MP Beta

    Hír | 2003.09.12 02:55

    A Gamershell csapata szállította a legújabb beta tesztelési infót. Ezúttal szerencsés játékosok bekerülhetnek a Postal 2 multiplayer részének teszt fázisaiba. Ennek eléréséhez ugyan elég keményen meg kell dolgoznod, de azért szerintem kivitelezhető. Ha bírsz némi angol tudással, feltétlenül less be ide.

    XIII multi

    Hír | 2003.09.11 06:43

    Ubi Softék csináltak egy olyat, hogy elárulták a nagy közönségnek, hogy is lesz az XIII multi része megoldva. PlayStation 2-n ez lesz az első FPS, mellyel ilyen lehetőséget kapunk, Xbox-on és PC-n is meglessz erre a módunk, valamint GameCube-on is lesz egy út ehhez. Maga az XIII egyébként ezév ősszel érkezik meg, addig is, ha valaki nem tudna valamit a játékról ide fáradjon.

    [PATCH] Enemy Territory

    Hír | 2003.09.11 06:39

    Ennek most bizonyára sokan örültök. :) Az Activision volt olyan kedves, és kiadta a Wolfenstein: Enemy Territory legújabb javítását. Ez 1.02-es verziószámot visel, és leginkább multis "kalapálásokat" eszközöl. Aki érdekelt az ügyben az nyomjon ide!

    [DEMO] MOHAA Breakthrough MP

    Hír | 2003.09.10 21:38

    Az Electronic Arts, kicsit később ugyan, mint azt vártuk, de azért végülis kiadta a Medal of Honor második kiegészítésének demóját. A Breaktrough-ban egy rakat új pálya, multi lehetőségek, miegymás férközött. Ebben a kis multi demóban két pályát próbálhattok ki. Akit érdekel, az kattanjon ide.

    Breakthrough visszaszámláló

    Hír | 2003.09.09 21:49

    Waszlaw Joachim testvérünk hívta fel a figyelmemet egy újabb kis számlálóra, a net rengetegében :) Ez pedig azt mutatja, hogy igencsak rövidesen megérkezik a Medal of Honor kiegészítésének, nevezetesen a Breakthrough-nak a kipróbálható multi demója. Természetesen beletettem oldalunkba ezt a kis számlálót, ahogy szoktam :) Akkor számoljunk együtt... 10...9... :)

    WarCraft III: FT multi pálya

    Hír | 2003.09.05 06:47

    Általában ha kiadnak egy új multi pályát, az nem egy nagy hír, és nem is számolunk be róla. Ám úgy gondolom, hogy a WarCraft III: Frozen Throne már eléggé elterjedt, és ezt mutatja a Battle.Net-es játékosok száma is. Ezért most erről tudnotok kell, ugyanis a Blizzard összerakott egy kis pályát a multizók számára... Nem túloztam mikor a kis jelzőt használtam, a neve Ice Forge és 1 vs. 1, 2 vs. 2 módokat biztosít. Sok sikert minden hungarian playernek! :D

    HomeWorld 2 demó ma

    Hír | 2003.09.03 06:42

    A Vivdeni Universal arról számolt be, hogy ma, szeptember 3-án kívánják a publikum elé bocsájtani a HomeWorld 2 kipróbálható verzióját. Ez feltétlen jó hír, az egyetlen gond az lehet, ha mégsem. De bízzünk bennük és várjunk még egy picikét türelemmel. :) A demó egy tuturialt, 2 single és 2 multiplayer pályát tartalmaz majd, melyek a teljes verzióban is szerepelnek. A játék honlapját mellesleg erre találhatjátok meg.

    HL 2 multi csak pénzért?!

    Hír | 2003.09.02 14:43

    Az idei ECTS-en történt egy kis beszélgetés a Half-Life 2-vel kapcsolatban. Ebben így nem lenne túl sok érdekesség, merthogy azt kérdezték, amit lehet, és a válaszok sem voltak túl eltérőek mint máskor szoktak. Továbbra is tartják a szeptember 30-as megjelenési dátumot. Van 1 dolog, amire azonban mást válaszoltak, mint azt várni lehetett, és sokakban gyakorlatilag felháborodást kelt. Kiderült ugyanis, hogy előzetesben úgy néz ki, aki multizni szeretne a Half-Life 2-vel, annak fizetnie kell e tevékenységért. Részleteket egyelőre nem árultak el, és holt biztosra sem vehetjük, ám tréfának sem szánták. Egyelőre tehát marad a kiváncsiság és sokak részéről a felháborodás, de amint történik valami arról mi is beszámolunk.

    Képvihar ebéd után

    Hír | 2003.09.02 14:35

    Így a kora délutánra összeállt egy csapat a festményekből, melyben megint csak vannak érdekességek... Amikor eltűnik napi képviharunk, azt a későbbiekben természetesen igyekszünk pótolni. Nézzük most miket tartalmaz a lista:

  • Cleric
  • Dragon Empires
  • EverQuest Lost Dungeons of Norrath
  • Far Cry
  • Halo: Combat Evolved
  • Korea: Forgotten Conflict
  • Painkiller
  • Rainbow Six 3: Athena Sword #UPDATE:
  • Rollercoaster Tycoon II: Time Twister

  • HomePlanet multi

    Hír | 2003.08.30 22:17

    Russobit-M-ék világgá kürtölték a mai nap, hogy űrhajós játékukhoz multiplayeres fejlesztéseket eszközölnek. Ez az akció körülbelül 2003 karácsonyára lesz készen, 16 játékosnak szolgál egyszerre lehetőséggel Interneten vagy LAN-on az időtöltésre majd, chattel és más jó dolgokkal ez az újítás. Ha esetleg valaki nem tudná melyik űrhajós szimulátorról is van szó, az feltétlen nézzen el ide!

    [PATCH] Tron 2.0

    Hír | 2003.08.30 08:56

    A Buena Vista Interactive megalkotta a Tron 2.0 első patchét, melyet most ti is letölthettek. Ez 1.02-es verziószámot kapott, single-és multis javításokat, kártyatámogatás frissítéseket is eszközöl. Megéri tehát leszedni, mégpedig innen.

    Postal 2 multi az ECTS-en

    Hír | 2003.08.27 20:07

    A Londonban augusztus 27-29 alatt megrendezésre kerülő, sőt, már javában zajló "ünnepélyen" többek között debütál a Postal 2 multi változata. Amennyiben nem süllyedt el kompja és jelenleg nem a La-Manche csatornát ússza át, kedves Bad Sectorunk is jelen lesz, hogy beszámoljon eme csodáról majd nektek. Addig is elárulnám, hogy a Whiptail Interactive jóvoltából decemberben az egész világon kézhez kaphatják azok az érdeklődők, akik kifizetik az árát a boltban. :) Aki nem ismerné, mindenképp látogasson el a honlapjára!

    MoHAA:B multidemó

    Hír | 2003.08.25 08:16

    Szeptemberben (első vagy a második hetében) érkezik a Medal Of Honor Allied Assault: Breakthrough multiplayer demója. Lesznek benne új fegyverek, és egy teljesen új pályán fog játszódni, melyet az Olaszországi hadjáratból szednek ki a készítők. Egy új játékmóddal is megismerkedhetünk majd, mely a Liberation névre hallgat.

    Képvihar reggelire!

    Hír | 2003.08.25 08:11

    Kedves korán kelők és jó munkás emberek biztosan nagyon örülnek most. Épp a 8 órás reggeli befalása után itt a képvihar, mely végképp megtelíti a pocit. Jó étvágyat hozzá!

  • Age of Mythology: The Titans
  • BREED
  • Combat Mission: Afrika Korps
  • Halo
  • Hidden & Dangerous 2
  • Mythica
  • NASCAR Thunder 2004
  • Patrician 3
  • Railroad Tycoon 3
  • Rainbow Six: Athena Sword
  • Silent Storm
  • SimCity4 Rush Hour
  • Temple of Elemental Evil

  • URU: Ages Beyond Myst

    Hír | 2003.08.24 11:29

    Nagy kedvencem, Myst 3D után örömmel vettem tudomásul, hogy az URU méltó folytatása lesz egy ilyen remek sorozatnak. Ez a játék már a kezdetektől fogva igen kifinomult grafikájáról volt híres, és amióta áttértek a 3D-re, csak ámulni tudok. A legújabb Myst-ben ez a hatás méginkabb körvonalazódik. Hihetetlen precizitás, a fejlesztők igenyessége illetőleg a játékmenet kifinomultsága félelmetesen profi munkáról tanúskodik. Az alap, egyjátékos mód mellett egy igen érdekes tulajdonsága is van. Akárcsak egy MMORPG-ben, ennek multiplayer részeben is fent lehetunk folyamatosan a neten, és a játék zseniális világaban akár játékosok százaival is felfedezhetjük a terepet. Ha szereted a kalandjátékokat, nagy kedvenced lesz ez a sikervárományos!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)