Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 363

Dogtag

Hír | 2005.05.16 22:56

A Digital Jesters új játékot jelentett be a Diezel Power gondozásában. A Dogtag egy taktikai shooter, melyben többek közt különleges, a fedezékek használatán alapuló csapatjátékot, hiperszuperultra enginet, és még sok jót is ígérnek. A roppant eredeti sztori szerint a nem túl távoli jövőben egy marine-osztagot küldenek a frontra, hogy jól odasózzon a visszavonuló ellennek. Csakhogy! Az osztag vezetője - és az irányítása alatt lévő csapatok - a vezetőség ellen fordulnak! Hoppácska! Következzék a váratlan fordulat: elit kommandós osztagunkat küldik, hogy véget vessünk a lázadásnak!! Atyámuram, micsoda csavarok! A game 2006 második felében érkezik, első képek itt!

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2005.05.13 14:07

Csernobilban élni jó. Minden nap új emberekkel ismerkedünk meg, vagy legalábbis új kezük/lábuk/fejük nőtt tegnap óta. Nem kell fizetni a lámpáért éjszaka, egyszóval rulez. Hogy milyen lehet egy ilyen helyen kalandozni, azt mutatja be nekünk a nem annyira távoli (?) jövőben megjelenő S.T.A.L.K.E.R. S hogy mit fog a játék nekünk nyújtani, azt pedig egy tök friss videó mutatja be. Akit érdekel a játék, vagy csak unatkozik, ne hagyja ki ezt a gyöngyszemet. Más kérdés, hogy nálam per pillanat megörült a szerver, de lehet, hogy a hiba az én készülékemben van. Ha mégse, akkor meg reméljük, hogy észhez tér hamar. Thanks Headhunter!!!

DropTeam - háború a jövőből

Hír | 2005.05.11 08:29

A Battlefront bejelentette következő játékát, mely DropTeam névre hallgat. A TBG Software fejlesztésében készülő taktikai RTS nem a komoly és a játékostól vért kívánó startégiát táborát fogja erősíteni, hanem a könnyedebb harcra, szórakoztatásra koncentrál. A távoli jövőben felépülő fantázivilágra épített játéknak a kitünő multis lehetőségeit is kihasználhatjuk, hiszen ez egy fontos szempont a fejlesztésben. További részletes leírásokat, képeket és minden egyebet megtalálhattok a hivatalos weboldalon, itt.

Night Watch

Hír | 2005.04.27 21:58

A Nival bejelentette a Night Watch című RPG angol változatát is. A Silent Storm engine egész jól szerepel ebben a stílusban is. Lukyanenko nevű orosz író tollából származik a történet, amely a játék alapját képezi, vámpírok és vérfarkasok társaságában a nem túl távoli jövőben. Hetven különféle varázslattal élhetünk, hétszer léphetünk szintet. Hét év múlva jelenik meg. Nem iiis! :D

[MOZi] Serenity trailer

Hír | 2005.04.26 23:55

A Universal Pictures útjára engedte a Serenity című akció-kaland-sci-fi első előzetesét. A történet a távoli jövőben játszódik, a középpontban Malcom Reynolds kapitány áll, aki a galaktikus polgárháború vesztes oldalán hagyott fel a harccal, s visszavonulva piti bűnözőket szállít a hajóján. Mígnem két fura szerzet lesznek az utasai, akik aztán az egész galaxist felforgatják. A bemutatót itt nézhetitek meg.

Új Cthulhu játék?!

Hír | 2005.04.24 21:06

EmThor hívta fel a figyelmünket erre a GameSpy aloldalra, ahol egy még be nem jelentett Call of Cthulhu játék elég hiányos adatlapját találjátok. Érdekes, hogy a kategóriához kaland van írva, pedig a Call of Cthulhu sorozat inkább horror, legalábbis az előző rész, amely még egyébként ki se jött... A még be nem jelentett alkotás teljes címe egyébként Call of Cthulhu: Beyond the Mountains of Madness lesz, ha minden igaz. Lehet, hogy ez is a közelgő E3 tomboló viharának egyik távoli és gyenge csücskéből pottyant elő?

[MOVIE] Empire Earth 2

Hír | 2005.03.15 10:08

Első hírünk mára egy Empire Earth 2 videó lesz. Ebben a játékban 14 civilizációt kísérhetünk végig a történelem folyamán az őskortól egészen a távoli jövőig. Az első rész is sokaknak elnyerte a tetszését, reméljük a második csak jobb lesz. Hogy meglepetés pedig ne érjen minket, nézzük meg ezt a videót.

[PATCH] COPS 2170

Hír | 2005.02.24 18:45

Nemrég új patch érkezett a COPS 2170: The Power of Law című játékhoz. A tapasz 1.22-es verziószámot kapott, feladata pedig, hogy néhány random hibát eltávolítson, valamint, hogy Windows XP használatkor fellépő hanghibákat orvosoljon. A javítás bő 3 mega körül mozog. Aki megkaparintaná, az erre kattanjon.

Empire Earth 2 weblap

Hír | 2005.02.23 19:30

Sok "civilizációépítgetős" stratégiát láttunk már, amik keresztülívelnek az egész emberiség történelmén, az őskortól egészen a távoli jövőig, azonban az egyik alkotás kiemelkedett, szép grafikájával, ütemes játékstílusával, monumentális csatajelentekkel. Az Empire Earth-ről beszélek, aminek tudniillik készül a folytatása Empire Earth 2 néven! Hurrá! De hogy ez a dolog még aktuális is legyen, a készítők végre elindították a játék hivatalos honlapját, amin a rengeteg kép mellett reméljük egy demó is helyet fog kapni.

[DEMO] GTR "2.0"

Hír | 2005.02.11 09:17

Nem, még csak véletlenül sem a GTR második részéről van szó. A SimBin csapata úgy határozott, hogy itt az idő egy második kipróbálható demó összeállításának. De miért is éri meg letölteni? Bár ugyancsak a Spa-Francorchamps pályán játszódik - mint az első demó - ezúttal alkonyatban nyomulhatunk, több játékmód és több verda kíséretében. Kis érdekesség: ebben a demóban benne van a Star Force elnevezésű másolás védelmi rendszer. Gondolom csak azért, mert a demót már a végleges változatból gyártották le, és nem akarták kiszedni. Mindegy, a lényeg, ha ennek drivereit el akarod távolítan miután törölted a demót, futtasd le a mellékelt SFCLEAN.EXE fájlt. Természetesen ez csak a demó védelmét semmisíti meg, ettől még a teljes játékon élni fog a védelem :) Ha érdekel a demó, klikk ide.

Seven Kingdoms: Conquest - hurrá!

Hír | 2005.01.26 23:11

Anno nagyon nagy kedvencem volt a Seven Kingdoms nevű stratégiai játék. Szép grafikája volt, esett az eső, villámlott, és jól volt megoldva a városok gyarapítása, katonagyártás, termelés :) Ennek a méltán nagynevű sorozatnak érkezik a legújabb darabja, ezúttal kilépve a kétdimenzió által felállított korlátok közül, immár teljesen 3D-ben pompázva! A cselekmény valahol az ősi egyiptom idején fog kezdődni, és a távoli jövőben ér véget. A többi fícsör a szokásos, de ami a legjobb: szeptemberben már itt is van! Nagy tapsot neki!

The Sims - valóságshow?! :)

Hír | 2005.01.16 11:56

Na, ennek, hogy fognak örülnek a Sims "rajongók" Vendetta-val az élen :D Nem is tudom, hogyan mondjam el... már a hazai Electronic Arts képviselőitől is hallottam korrábban, de akkor még igen távoli tervnek tűnt. Szóval arról van szó, hogy a világ legnagyobb kiadója egy olyan TV-s valóságshow indítását tervezgeti, melyben mi, tévénéző játékosok SMSben dönthetnénk el, hogy melyik karakter (valós emberek) mit csináljanak. Akárcsak a The Simsben, mi dönthetnénk el, hogy kapnak e vacsorát, mikor fürödjenek, ilyesmi. Jelenleg ott tart a dolog, hogy az EA sorra kérdezgeti a TV stúdiókat, hogy kiket érdekelne a projekt. Miért van az az érzésem, hogy hamarosan új valóságshow lesz terítéken? :)

Napot..

Hír | 2004.12.15 11:57

Szép napot a Tisztelt olvasóközönségnek! Ma is meglehetősen hideg és borongós reggelre ébredhetünk, de a suliba járókat az már legalább vigasztalhatja, hogy már csak két napot kell végigszenvedni a padokban, utána pedig következhet a jól megérdemelt pihenés! Tehát kitartás mindenkinek, és senki se idegeskedjen túl sokat hisz' tudjátok, még egy bő hét és itt a szeretett ünnepe!PeaCe. Ja és a vicc:

Férfi a boszorkánynál: - Segítsen rajtam! 40 évvel ezelőtt valaki átkot mondott rám, azóta teljes szenvedés az életem! A boszorkány: - Ahhoz, hogy ezt el tudjam távolítani, tudnom kell azt, hogy mi volt az eredeti átok szövege. Vissza tud rá emlékezni? - Persze, még most is magam előtt van: "Ezennel házastársakká nyilvánítalak benneteket!".

Evil Genius folytatás

Hír | 2004.12.14 09:19

Az Elixir Studios közleményében néhány apró infómorzsát is elejtett a folyamatban lévő projektjeiről. A legfontosabb talán, hogy készül az Evil Genius folytatása, s hogy azt 2006-ban tervezik bemutatni. Ha belegondolunk, hogy mindjárt itt az új év, ez nem is olyan távoli dátum.

[MOZi] Doom - részletek

Hír | 2004.12.05 12:26

A Voodoo Extreme-n kikerült egy hír, amiben a közelgő Doom filmről árulnak el részleteket. Akkor most vázolom: se Mars, se pokol. Helyette van nyó'c tengerészgyalogos, akiket elteleportálnak egy kutatóbázisra, egy távoli bolygóra. Azonban amikor odaérnek, látják, hogy nem kóser az ottani atmoszféra. Szörnyek jelennek meg, viszont ezeknek a monsztáknak annyi közük van a pokolhoz, mint nekem :) Nem, a film szörnyei nem dimenziókapun keresztül érkeznek, inkább valami szupervírus "áldásos" hatása, hogy megfertőzi az embereket. Ennek ellenére a filmben szerplő szörnyikék nagyon hasonlítanak majd a játékban lévőkre. Úgy legyen!

[MOVIE] Sabotain

Hír | 2004.10.25 08:36

Előkerült egy új trailer a Sabotain: Break the Rules című első személyű akció-szerepjátékból. A távoli jövőben erős konfliktus alakul ki a Birodalom és az Államszövetség között, ami háborúhoz vezet. A Te feladatod a Birodalom általi megbízatások teljesítése, ami az Államszövetség szervezetének kémlelésében és szabotázsakciók sorozatában merül ki. No de most ezt nézzük meg mozgásban!

Dark Region - setét MMO

Hír | 2004.10.10 19:40

Az Access Gamer új MMORPG-t jelentett be Dark Region néven. A címből bizonyára kiderül, ez sem a szép új világot fogja a szemünk elé tárni :) Nem bizony. A játék története szerint 2719-ben vagyunk, egy távoli jövőben, amikor is a fejvadászat már iskolákban oktatott szakmává nőtte ki magát. Egy olyan jövő ez, amikor Amerika a Földön kívül két másik bolygót ural, ő a legnagyobb ország, ezzel együtt természetesen szuperhatalom is. De van egy kis gond. Az elképesztően magas technológiának megfelelően kísérletezni kezdenek a tudósok (megint). Létrejön két új faj az emberek mellett, a Sage-ek, és a Demon-ok faja. A többit biztos kitaláltátok :) Ja, ami talán a legfontosabb: ingyenes lesz a cucc! (Thanks Blue's)

[PATCH] Warlords Battlecry 3

Hír | 2004.09.01 18:56

Újabb javítás született meg, ezúttal a Warlords Battlecry III-hoz. A javítás szót a szó legtávolibb értelmében kell értsük, ugyanis a patch lassan már mod. A csomagban új épületek, talajminták, tárgyak kaptak helyet, valamint természetesen, hogy azért az 1.03-as verzió még jobb legyen, néhány bug ki lett radírozva. A cuccost erre érhetitek el.

EIDOS tervek

Hír | 2004.08.28 08:33

A 1UP készített egy interjút az Eidos játékkiadó és a Crave Entertainment elnökével, aminek legérdekesebb része a közeli és távoli jövőre néző kilátásokról szól. Elárulta ugyanis, hogy a Deus Ex: Invisible War nem hozta a várt eladási eredményeket (na vajon miért...), de nem adják fel és elkészítik a harmadik részét is, természetesen innovatív újításokkal. Csak könyörgök, ne konzolátirat legyen megint! A Thief: Deadly Shadows-t jobban vásárolgatták, de az új rész szeretne szakítani a hagyományokkal és modernebb környezetbe szeretnék ültetni. Hááát majd meglátjuk. Ezen túl elárulta, jövőre sok új címük is lesz, de igyekeznek olyan alkotásokat is megjelentetni, amik már ismerősek lehetnek a játékosok számára.

Far Cry v1.2 - visszavonva!

Hír | 2004.07.23 18:55

A Far Cry 1.2-es javítása olyan nem várt eredményeket produkált néhány hardware konfiguráción, melyeknek tömeges előfordulása után úgy döntött az Ubisoft, hogy visszavonja az 1.2-es verzióját a közkedvelt FPS-nek. A patchet már el is távolították a hivatalos oldalakról, a kiadó pedig felkérte a CryTeket, hogy a lehető leghamarabb orvosolja a hibát; adjon ki egy új patchet. Az Ubisoft hivatalos nyilatkozatát erre olvashatjátok.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)