[MOVIE] E3-as hagyaték
Több nappal az E3 után is özönlenek még a show területén mutogatott animációk. Ezek újabb hadát alant találhatjátok.
Több nappal az E3 után is özönlenek még a show területén mutogatott animációk. Ezek újabb hadát alant találhatjátok.
A 2015-ből kivált Infinity Ward jelen pillanatban is dolgozik háborús FPS játékán. A Call of Duty bejelentése mellé csak a honlapján található "apró" shotokhoz juthattunk hozzá, ám most végre megérkezett néhány nagyobb, igencsak ütős matéria. Szerintem ez a játék legalább annyira ötelező lesz, mint mondjuk a Medal of Honor volt...
Mint említettem, elméletileg a mai napon este érkezik meg a 3DMark legújabb, immáron 2003-as változata. Namármost érdemes tudnotok, hogy állítólag 180MB lesz. Továbbá az is kiderült, hogy, ha a grafikus kártyád nem támogatja a DirectX9-et, nem tudsz majd megszemlélni minden extrát (akárcsak a DX8 és a 3DMark2001 esetében). Ismét külön részekre lett szeletelve a teszt. Van DX7, DX8 valamint DX9-es modul. Az egyes részek a következőek:
Az Albatron most piacra dobott Nvidia GeForce4 Ti4200 grafikus chipet használó vezérlője méltán nevezhető a kategória királyának. A kártya becsületes neve Albatron Ti4200 P-Turbo, vetélytársait megszégyenítő teljesítményének titka a Ti4600 mag és memória, ugyanis az Nvidia nemrég engedélyezte az összes típusú mag és memória szabadon történő használatát. Az Albatron pedig használta is őket, így született meg névlegesen Ti4200, melynek teljesítménye közelít a 4600-asokhoz. A legfontosabb pedig, hogy árban is egy 4200 szintjén mozog, tehát tökéletes vételnek számít!
Az Epic egyik "kóder istene", Tim Sweeney frissítette az Unreal Technology oldalt... Kiderült néhány érdekesség, a nemrégiben megjelent demóval kapcsolatban. Halga':
Az ötlet pofonegyszerű. Miért is kéne mindkét kezünket használni egy PDA működtetéséhez? Már korábban is voltak próbálkozások egykezes marokszámítógép megalkotására, ám ezek többnyire kimerültek valamilyen övre csatolható szerkezetben, melyet ugye nem kell tartanunk, tehát egyik kezünk szabadon marad. Most azonban egy nagyon érdekes példányt mutattak be, ami akár a jövő PDA-jának is tekinthető. A készülékben egy 133Mhz-es processzor dolgozik, 32MB RAM társaságában, Linux rendszer alatt. Itt elolvashattok pár további infót és megnézhettek egy képet a roppant praktikus gépről.
A Beam Breakers nemrég megjelent német nyelvű demoját most követi az angol változat is. Aki még nem hallott volna a játékról, röviden annyit, hogy a fejlesztő a Similis, a progi műfaját tekintve pedig egy futurisztikus városban játszódó Ötödik Elem szerű repkedős alkotás lesz. A 118,64Mbyte méretű demoban 3 missziót, 4 járművet, 2 multiplayer pályát és egy szabadon bejárható kerületet is találhattok. Letölteni a BonusWeb-ről tudjátok, de amint lehet, a mi szerverünkre is föl fog kerülni. Update: Ezen a címen a mi szerverünkrõl töltheted a demot, hátha úgy gyorsabb...
Végre valahára sikerült megoldani azt a problémát, ami miatt nem tudtunk nektek újabb letöltéseket adni az elmúlt napokban. Jószándékunk jeléül máris megosztjuk veletek a Motor City Online Beta verzióját!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)