[MOVIE] Hármasban
Elég szép adag animáció gyűlt össze a Worthplaying jóvoltából.
Elég szép adag animáció gyűlt össze a Worthplaying jóvoltából.
Foci rajongók, és mindenki, aki nem "dúmozik" :) figyelem! Újabb, jobbikfajta FIFA 2005 videó futott fel a netre. A kicsike az új fícsöröket hivatott bemutatni, köztük a teljesen átprogramozott kinetikai rendszert, valamint a szintén igen látványos élethű mozgásmodellt. Szerintem töltsétek. Erre tessék.
A Star Wolves készítői újabb - részben már látott - dolgokat fedtek fel hibrid járékukról. Itt megtaláljátok a Star Wolves E3-as videóját, melyet nagy büszkén mutogattak. Pár nap eltelt azóta, dehát ilyenkor is meg lehet nézni :). Ezen a helyen pedig új képeket és háttereket tölthettek le.
A BorthersInArmsHQ emberkéi szerezték be elsőként a legújabb játék közbeni animációt, a Gearbox Software igencsak reményteli alkotásáról. A háborús játék egyik legfontosabb érdekessége, hogy teljes taktikai "megbeszélést" tarthatunk a csapattagokkal, így valóban jóval élethűbb csatáink lesznek, mint eleddig. A videjót itt szemlélhetitek meg.
A Pandora Tomorrowval volt egy kisebb gond, melyet most egy patch formájában megoldottak. A javítás 1.31-es verziószámot kapott, és jelenleg többféle nyelvű tipushoz is elérhető. Itt bárki elérheti a bugtapaszt.
Holmes úr kalandjai, avagy a titokzatos rejtélyek, melyeket a The Silver Earring biztosít. Most végre mi is kipróbálhatjuk magunkat nyomozói szerepkörben. A demó drabális méretű - 334 MByte. Azért a műfaj kedvelői számára mindenképp megéri belenézni, erre tessék...
A GameHunter TEAM jóvoltából elkészült a Broken Sword: The Sleeping Dragon szövegeinek teljes magyarosítása. Köszönet Solid Snake-nek és NagyG-nek a sok munkáért, meg azoknak, akik még segítettek. Valószínű, hogy a későbbiekben lesz egy olyan változata is a honosításnak, amely a lefordított videókat is tartalmazza majd, de addig itt az alap verzió. A pici fájlt innen tölthetitek le (ne feledjétek az ott taláható jelszót, amit a telepítő kérni fog).
Szorgos kezek újabb patchet ütöttek össze, ezúttal a Hoyle Casino 2004-hez. A jövőben talán nem csalnak a rulett-asztalnál :). De az is lehetséges, hogy majd jackpothullám tör ránk a félkarú rablóval való szórakozás közben... Az érdekeltek itt megtalálják, amit keresnek.
Későinek hathat, de az igazság az, hogy a Sierra csak most adta ki a Leisure Suti Larry E3-as bemutatóját, videóját. A trailerben - talán mondani sem kell - ismét a játék stílusához illő jeleneteket láthattok :). Az animációt itt érhetitek el.
A Söldner: Secter Wars fanoldalán megjelent egy piciny részlet, mely egy videó interjút is magában rejt. A faggató jeleneteket erre találjátok. Jelenleg a beszélgetés első része látható, hallható. A további részek a következő napokban jönnek majd.
Két új anim érkezett az éjjel. Az egyik a már jól ismert Juiced-ből, melynek ez már nem az első, sőt már demója is van. Mindennek tetejében most indult be honlapja úgy igazán. Nem csoda, hisz nemsoká megjelenik. A második animáció a Pro Evolution Soccer 4 című sportjátékból érkezett.
Nemes bizonyítéka a Nascar Racing 2003 új modja annak, hogy a játékosok igenis élnek, nem felejtik el kedvencüket. A Sprint Car mod az autósport virtuális megjelenésének ezen játékában új lehetőségeket tár elénk, mondván, ha esetleg meguntuk volna az autókat, akkor legyen mivel száguldozni. Erre tessék...
A dolgos kezek a Pro Rugby Manager 2004 alkotójánál is beindultak. Sport-szimulátorukat egy vadiúj javítással vértezték fel, melyet ti is elérhettek, felpakolhattok. A patchet a változtatásokkal együtt itt találhatjátok! (13 Mbyte)
Jó, ok tudom, hogy a Doom 3 mellett kicsit anyázás egy 2D-s játékról értekezni, de gondoltam mivel a Codename Gordon oly nagy népszerűségnek örvend, ezt sem vetitek meg annyira. A jó öreg CS 2D-s változatáról van szó. Szerintem nyugodtan töltsétek le, móka :) Erre tessék.
Bemutattak egy új Counter-Strike: Condition Zero bónuszpályát, amit egy Ritualos pályaszerkesztő emberke készített. Ezúttal a terroristák oldalán kell harcolnunk. A fájlt innen tölthetitek le.
Elkészült a GTA Online's Reality mod a Grand Theft Auto: Vice City-hez. A neve is mutatja, hogy a játékban található dolgokat cseréli le valósabbra. A modot Shanhus készítette, a GTAOnline egyik szerkesztője. A kiegészítő a következő dolgokat cseréli le:
Az Enlight drágaságát nemrégiben felavatták, ugyanis megkapta ő is azon első javítását mellyel majd megkezdődik a sorozatos, további javítások teneráramlásának folyamata is. Az 1.01-es verziójú tapaszt az RTS-hez ezen az oldalon éritek el.
A FilePlanet-es gyerekek nem viccelnek. Oldalukról letölthető ugyanis a Ground Control legelső részének teljes verziója. Ezt a kegyet a folytatás megjelenésének örömére ajánlották fel nekik. A legszebb az egészben, hogy nem csak a Fileplanet előfizetők, hanem bárki letöltheti. Egy szimpla, ingyenes regisztrációt és némi várakozást követve máris szedhetitek a teljes CD-s áldást. Még annyit elárulnék, hogy, ha helyi idő szerint bármelyik nap reggel próbálkoztok, akkor szinte semmit sem kell várni (olyankor alszanak a nagy letöltő mágusok :D). Érdeklődők erre parancsoljanak.
Szépek is meg sokan is vannak és nem is a leggyagyibb nevektől származnak. Lássátok hát!
Iam The Ghost mester dobott egy linket, mely a GameSpy napokban elkövetett PS2-es GTA: San Andreas előzeteséhez vezet. Nem is igazán az infók miatt fogott meg a dolog, hanem két érdekesség. Egyfelől azt állítja a cikk írója, hogy a PS2-es megjelenés után PC-re és Xbox-ra is megjelnik (hivatalosan még egyiket sem jelentették be). Másrészt a egy, a Fileplanet-re vezető linken találhattok egy animációt arról a városrészről, mely benne lesz a San Andreasban. Semmi játékvideó, félreértés ne essék, ez a videó magát a valóságot mutatja. De szerintem érdemes meglesni.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)