A 3DS lesz a legnagyobb számban eladott konzol Japánban 2011-ben - az Enterbrain szerint.
Pedig egyelőre nem így néz ki a dolog - az új Nintendo kézi-konzol meglepően lassan startolt.
Pedig egyelőre nem így néz ki a dolog - az új Nintendo kézi-konzol meglepően lassan startolt.
Furcsa dolog ez részemről, de íme, itt egy FPS, amit még én is várok.
Még sikerül elcsípni azoknak, akiket érdekel a dolog.
John Milius keze is benne van a dologban
Nem tudom, internetes petíciókkal el lehet-e érni bármit is. Ha nem próbáljuk meg, akkor tuti, hogy nem fog sikerülni a dolog...
Furcsa dolog, de elnézve ezt a kis filmet kedvem támadt kipróbálni a játékot...
Furcsa dolog ez - a csalást szigorúan büntetik Blizzardék - mégis mindig vannak, akik próbálkoznak...
Már csak keveset kell aludni, és indul a Star Trek Online nyílt bétája - s ahogy szivárognak az infók, úgy lesz egyre érdekesebb a dolog.
Egy ideje már rebesgették, hogy Bruce Willis lesz az eljövendő Kane & Lynch mozi főszereplője, de most már biztos a dolog.
Az Ascaron csődje után úgy nézett ki a dolog, hogy nem készül több Sacred epizód. Szerencsére jött a Deep Silver.
Furcsa dolog ez - 1,15 milliárd dollárból felépül a világ legnagyobb fedett stadionja és PS3-on játszanak benne a képernyőn.
Eddig nem sokat láthattunk a darkosnak mondott világ komorságából és brutalitásából. Az új videóban már alakul a dolog.
Nem mai keletű a dolog, hogy filmipari óriások külön a videójátékokra fókuszáló részleget tartanak fenn.
Újabb játékot várhatunk 2008 elejére - ezúttal késés okán. Az őszi megjelenés csúszásáról egy ideje keringenek már pletykák, a dolog immáron hivatalos.
Igazából megérdemelné a [FUN] címkét a dolog, annyira tipikusan "amerikai" jogi történetről van szó ismét.
Az idő mechanikájával jobb nem megbolygatni a tér- idő kontinuumot, de ha már belekezdtünk a dologba, akor nem szabad megállni.
Egészen különleges MMO - játékletöltő rendszer keveréknek ígérkezik a A World of My Own címen futó vállalkozás, talán a közelgő bétatesztből kiderülhet, mennyire lesz életképes a dolog.
Jó reggelt mindenkinek! A tegnapi napon Chesario kolléga gyorsan ránézett az új Colin McRae-re és tapasztalatait meg is osztotta velünk. Bad Sector is elgondolkodott az MMO játékokban fellelhető gold farmer szindrómán, ami egy nagyon gonosz és csúnya dolog, ma reggel is egy kari már ott árulta az aranyat SW közepén, ejnye. De most inkább következzen a szokásos vicc és utána a hírek, amikből remélem ma is lesz annyi, mint tegnap.
Múlthéten a Microsoft szórakzotatással és készülékekkel foglalkozó részlegének fejese Robbie Bach azt állította, a Wii-ben annyi kakaó sincs, mint az alap Xbox konzolban. A kijelentés után a Newsweek rögtön kutakodni kezdett hogy kiderítse, vajon van-e a dologban igazság.
Egy ideje már a levegőben volt a dolog, game showkon, konferenciákon megjelentek bizonyos pletykák, de most hivatalos bejelentés történt. Az Apple újabb iPod koncepcióját dolgozta ki, amely ezúttal Wi-Fi-t fog tartalmazni.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)