Képvihar estére!
Itt hozom az ünnepi felhozatalt! Aki teheti, az nézze meg még ma :)
Itt hozom az ünnepi felhozatalt! Aki teheti, az nézze meg még ma :)
Szép estét mindenkinek! Már csak egyetlen egyet kell aludni, és eljön a karácsony :) Nyilván láttátok már ünnepi jókivánságunkat, melyhez egy csoportképet is mellékeltem. Nos, ez a hír lesz a legelső az ünnepek alatt, de ez senkit se tévesszen meg... lehet, hogy "egyel alatta" akadnak majd érdekességek - akárcsak ezen az estén :)
A GameSpy büszkén jelentette be tegnap, hogy megnyitotta Planet Warcraft című oldalát (http://www.planetwarcraft.com). Van is mire büszkének lenni, mert feltűnően elegáns lett, és ismerve a planet-oldalakat, valószínűleg érdemes lesz idejárni infókért. Az ünnepi pillanat áhitatában felraktak egy eszement jól kinéző 1024x768-as képet is a nap képe rovatba.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)