Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[DEMO] Lords of EverQuest

Hír | 2003.11.20 13:28

Sony Online Entertainment-ék addig-addig ügyeskedtek, míg végül kiadták a Lords of EverQuest immáron harmadik, 400 mega fölötti multis demóját. Éss... amennyiben mind a három demó fentvan a gépeteken, abban a helyzetben kaptok egy rejtett pályát, amit még pluszban nyomhattok... Klikk!

[DEMO] Combat Mission: Afrika Korps

Hír | 2003.11.19 18:08

Sokan szeretik a második világháborús játékokat... Lehet vigyorogni! :) A Combat Mission: Afrika Korps-ból érkezett meg egy szépséges demó, hála a battlefront.com-nak. "Inglisül", franciául és németül egyaránt csatározhattok mind single, mind multi módban a Fruhlingswind és a Line of Defense című terepeken. A 100 megába sűrített kipróbálható verziót innen téphetitek, a teljes megjelenéséig azonban még 1 hónapot várnotok kell.

Gothic III infók

Hír | 2003.11.17 15:46

"Az rpgdot.com-on megjelent egy kis hírecske a Gothic3-mal kapcsolatosan, miszerint a játék 2005 3. negyedévében fog megjelenni. A fejlesztők most sokkal jobban oda fognak figyelni minden egyes részletére (realisztikusság, grafika, sztori stb.). Úgy néz ki, hogy nem lesz multiplayer mód és ez szerintem érthető is, hisz elég nehéz elképzelni a Gothic-ot hálózatban (nem igazán lenne érdekes...). Ezúttal állítólag nem egy gyenge, pizsamás parasztként kezdünk, hanem már egy jól kiképzett taggal (a fejlesztők úgy gondolták, hogy elég unalmas lenne újra kiképezni hősünket). Sajnos ez a hír egy nemhivatalos forrásból származik, hanem egy rajongótól, aki 'néhány' szót váltott a játék készítőivel." Így írt nekünk bigboy_, köszönjük szépen!

[DEMO] TrackMania

Hír | 2003.11.14 22:33

A bétademó után megjött ez is :) Elérkezett az ideje, hogy kipróbáljátok a legújabb autóversenyzős játék demóját, melyben két pályát kaptok, amik szingli és multi módban egyaránt játszhatóak. Start! (Kezdőknek ajánlott megvizsgálni a karosszériát).

DFBHD: Team Sabre morzsák

Hír | 2003.11.14 15:01

NovaLogic bácsi elárult néhány részletet a Delta Force - Black Hawk Down című játékuk kiegészítőjéről, a Team Sabre-ről. Már a kezdetektől két játszhatunk amerikai Rangerként, vagy brit SAS-két; kapunk új fegyvereket, járműveket, pályákat, 2 szingli módban játszható kampányt, illetve 30 multisat, valamint a MOD-készítőknek is kedvezni akarnak a fejlesztők. Kaptunk egy megjelenési időpontot is, ami 2004 eleje.

[PATCH] Nem egy...

Hír | 2003.11.14 14:32

...hanem négy. Igazi mix, ez bizony fix. Akad itt Fantasy- és Valós Idejú Stratégia, meg még Eksön-Súter is. Lássuk hát a javításokat sorjában:

  • Age of Wonders Shadow Magic v1.2 Patch (7 MB)
  • Dead to Rights 'Canister' Patch (39.6 MB)
  • Rise of Nations v1.03 Patch (10.5 MB) + Ráadás: Bónusz multi-pálya
  • Victoria v1.01 Patch (3.7 MB) Thanks Gamer's Hell!

  • TRON 2.0 Deathmatch

    Hír | 2003.11.07 21:58

    Kijött egy kis Tron 2 patch, mely lehetővé teszi a Deathmatch és a Team Deathmatch játékmódokat multiban. Egyetlen hátránya, hogy jó eséllyel a feltétele után nem fogunk tudni egyetlen egyjátékos mentést sem betölteni. Akit mégis érdekel az innen töltheti le.

    Eltolták a Far Cry-t

    Hír | 2003.11.05 20:26

    Az Ubi Soft és a Crytek ma bejelentette, miszerint 2 sztár emberke csatlakozott a fejlesztéshez, és multin át minden dolgot feljavítanak, tökéletesítenek. Van azonban negatív oldala is ennek, mégpedig az, hogy mostmár biztos, leghamarabb 2004 első negyedévében kezdhetjük rongyáűzni a cuccot...

    CoD MP térképek

    Hír | 2003.11.01 09:59

    Lethal, a hazai Death Fellows (aka -=DF=-) klánból szólt, hogy egy nagy taktikai segítségre lelt. Ezen az oldalon megtalálhatjátok az alig néhány napja debütált Call of Duty multiplayer pályáinak felülnézeti térképét. Szerintem érdemes őket megtekinteni, főleg azoknak, akik komolyabb játékokat terveznek!

    [DEMO] Contract Jack MP

    Hír | 2003.11.01 09:47

    Alighogy bearanyozódott a Contract Jack, a Monolith Productions szabaddá tette a jázték multiplayer demóját (egy ideje már elérhető volt a Fileplanet előfizetői számára). Ebben a kis próbaverzióban két pálya található, melyen 16 emberke nyomulhat különféle játékmódokban. Szerintem azonnal kezdjétek meg a lecibanciáját :D

    [DEMO] Chrome MP

    Hír | 2003.11.01 00:34

    A Techland elkészítette a Chrome multiplayeres demóját. Mindössze 2 pálya (Battledust2 and Solient) és 2 játékmód (Assault, Capture the Flag) szerepel benne. Aki még nem próbálta ki ezt a jövőben játszódó FPS-t, annak épp itt az ideje. Csupán 180 megát nyom a mérlegen, így mindenkinek aki megengedheti magának, csak ajánlani tudom, hogy töltse le innét.

    [DEMO] Etherlords II

    Hír | 2003.10.31 19:43

    Ismerjük az Etherlords II-t, szeretjük az Etherlords II-t, most pedig a Strategy First és Nival Interactive jóvoltából kaptunk egy újabb, második demót, mely a multis sajátosságokat hivatott bemutatni. 200 mega körül nyomja a mérleget és vinyónkat, csak, hogy tudja az, aki elkezdi lerántani innen.

    Animal Planets !!!

    Hír | 2003.10.31 11:59

    Biztos emlékeztek még az eredetileg előszőr nálunk előkerült Brutal Verollex Sheep-re. Ezt egy addig ismeretlen csapat, a Grandpace fejlesztette. Aztán beolvadtak a szintén hazai Mithis-be. Na, ma hivatalosan is bejelentették a játékot, Animal Planets: The Clan Wars néven. A főleg Worms-hoz hasonlítható 3D finomság elég sok játékstílust ötvöz: körökre osztott taktikai és valós idejű akció. Természetesen, ahogy korábban is jeleztük lesz multiplayer részlege is. Sajnos még nagyon sokat kell rá várni, hiszen csak valamikor 2004 legvégére ígérik... :(

    [MOZi] 9 Mátrix filmrészlet!

    Hír | 2003.10.28 14:40

    Wáááá!!! Nemrég adtunk hírt arról, hogy letölthetővé vált a Mátrix Forradalmak majdnem teljes filmzenéje, valamint 4 kis filmrészlet... Nos, most 9-et nézhetünk meg! Letölteni sajnos nem lehet őket, de a minőségük sokkal jobb! Nem mind új, legalábbis azoknak, akik megnézték az említett négyet. Az érdeklődök véssék az eszükbe: csak akkor kattintsanak a linkre, ha hidegen hagyja őket a spoilerveszély! :) LINK! (Lejátszható Windows Media-, ill. Real Playerrel, valamint QuickTime-mal) Thanks: CountingDown. Update: Mégiscsak letölthetőek ezek a részletek, de pszt! :) (A legjobb QT minőségűek)

  • Első
  • Második
  • Harmadik
  • Negyedik
  • Ötödik
  • Hatodik
  • Hetedik
  • Nyolcadik
  • Kilencedik

  • [DEMO] Contract J.A.C.K.

    Hír | 2003.10.26 20:02

    Gondolom mindenki ismeri Cate Archer-t, de legalábbis a No One Lives Forever név ismerősen cseng a gamerek számára. Nem véletlen emlegetem a NOLFot, hisz a Contract J.A.C.K. ennek a világnak a sötét oldalát mutatja meg. A H.A.R.M. bérgyilkosaként kerülünk majd az események sűrűjébe. Igazán jó többjátékos mód lett beígérve a játékhoz. Ezt bizonyítván megérkezett a játék multi demója. Leszedni innen tudjátok (kell hozz FilePlanetes acc, de jó az ingyenes is).

    Jaxe... a porondon

    Hír | 2003.10.26 07:19

    Egy akció és egy stratégia mix, 3D-ben, megint dátum nélkül... Multiban akár egyszerre 16-an is játszhattok jól kialakított karaktereitekkel, de majd csak akkor, ha a The Rage befejezi munkálatait, és a boltokba kerül a cuccos. Ha valakit bővebben érdekel, ide látogasson.

    [PATCH] Yager

    Hír | 2003.10.25 08:14

    THQ barátunk kiadta a Yager legújabb, 5.22-es javítását. A patch minden elődjének tartalmát is magában hordja és még jópár új dolgot. Van azonban egy negatív oldala is a dolognak, mégpedig az, hogy multizni nem lehet. Azonban megnyugtatásképp azt is elárulta a THQ, hogy hamarosan kapunk egy újabb tapaszt. A link...

    C&CG:ZH pályacsomag

    Hír | 2003.10.24 19:53

    A C&C Generals: Zero Hour alkotói egy új multiplayer pályával kedveskednek a fanoknak. Mindössze 300 kilobyte és a Mountain Fox (Hegyi Róka) névre hallgat. Letölteni innen tudjátok.

    Dark Horizons: Lore béta

    Hír | 2003.10.24 14:27

    Felröppent a hír, miszerint ma kezdődik meg a Dark Horizons: Lore bétatesztelése. Aki kedvet érez arra, hogy részt vegyen eme nem kevés akcióval dúsított multis játékban, vagy csak szeretne sok száz emberrel együtt mecheket és járműveket vezetni, az itt jelentkezhet bétateszternek.

    Breed 2004-ben

    Hír | 2003.10.23 16:14

    Hát ez kész... erre már nem lehet mit mondani! A CDV most jelentette, hogy a mostani trend szerint ők is késleltetik egyik legjobban várt játékukat, a Breed-et, melyet a Brat Designs fejleszt, vagy valami olyasmit csinál... Állítólag a Gold-státusz után kompatibilitási problémákat észleltek és vissza az egész. Kárpótlásul ígérnek még az év végére egy multi meg egy szingli demót. Na kösssssz...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)