Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4021

'Reggelt!

Hír | 2004.05.21 07:59

Újfent mondhatjuk, hogy ismét péntek van. Én úgy érzem, ez a hetem úgy telt, hogy nem csináltam semmit - legalábbis egyesek ezt mondják: azok, akik tanulásra biztatnak :) Valahol igazuk van, három hét sincs hátra a szóbeli érettségiig. Lehet, hogy jövőhéten majd kevesebbet leszek. No, ez most nem biztos hogy érdekelt valakit is, úgyhogy haladjunk tovább.

Elbeszélgetésre behívják szőkét a NASA-hoz. - Ön hová utazna a világűrben? - Én, a Napra mennék. - Megőrült maga, már a Nap közelében elégne! - Ha, hülye, este mennék.

Thief 3 - jön, jön, jön!

Hír | 2004.05.20 15:25

Bizony, jön :). Az ActionTrip titkosügynökei életüket kockáztatva kutatták fel az informáicót. A jelentésükből kiderül, hogy európai kontinensünkön élő barátaink és társaink -akárcsak mi- június 11-én kapják kézhez a Thief: Deadly Shadowst. A régebben emlegetett május 26-a amerikai embertársainkra vonatkozik.

'Reggelt!

Hír | 2004.05.20 06:40

Eljött végre az a nap, mikor elmondhatjuk, végre haza érkezik a GSO gazdája, ZeroCool. Már biztos sokatoknak hiányzott és ő is hasonlóképp érzett irántunk, most ne tévedjünk az érzelmesség langyos talajára... Úgyis tuti hogy válaszolni fog majd az időközben érkezett 1218 levelére (szépen egyesével sorjában), úgyis megírja az E3-as cikk rá eső részét, emellett még persze feljön hírezni is, ahogy most én is teszem. Én most is köszönteném a ma névnapjukat ünneplő Bernátokat és Felíciákat :) És akkor most jöjjön egy pihent vicc.

Egy autós arra lesz figyelmes az autópályán, hogy egy kamion állandóal leelőzi, de aztán mindig visszamarad, mert a sofőr leáll, és egy bottal végigütögeti a ponyvát. Kiváncsian megáll. - Mondja, miért csapkodja ponyvát? - Ez a kamion öt tonnás, de most hét tonna papagájt szállítok, így két tonnának mindig repülnie kell.

'Reggelt!

Hír | 2004.05.19 09:36

Halihó! Itt vagyunk ám, csak kicsit bealudtam a hajnali lefekvésem miatt. Amit igencsak szégyellek, mert jött némi igen zúzós matéria, amit máris megosztok Veletek!! Addig is boldog névnapot minden Milánnak és Ivónak és GS4eva!

Egyetemi városban szobát keres az új diák. - Itt korábban egy híres kémiaprofesszor lakott - mutatja büszkén a tulajdonos. A diák körülnéz, és egy nagy fekete foltot lát meg a mennyezeten. - És az ott fönnt valamelyik kísérletének a nyoma? - Nem, az maga a professzor.

Gothic 3 morzsák

Hír | 2004.05.18 23:32

bigboy- pont olyan infókat hozott nekünk, amiket ily kései órákon érdemes kipakolni. Történt ugyanis, hogy elsiklottunk német testvéreink bizonyos Gothic III-mal kapcsolatos értekezése felett, amit viszont az RPGDot és fent említett olvasónk segítségével most orvoslunk. Nagyjából ezek az új infók a játékkal kapcsolatban:

  • A harmadik rész pont ott fog kezdődni, ahol a második befejeződött.
  • A hajónkkal elmegyünk a "Mainland"-re, melyen lesz egy nagy sivatagos, dzsungeles és sziklás rész is.
  • Ott egyébként több város is helyet kap majd.
  • A játék elején hősünk nem lesz olyan gyenge, mint a második rész elején, hanem csak valamicskével gyengébb, mint a második rész végén :)

  • [PATCH] ToCA Race Driver 2

    Hír | 2004.05.18 06:39

    Codemasters bácsi beindult. Sok dolog bizonyítja ezt, többek között az a tény is, hogy megérkezett az első, hivatalos patch a ToCA Race Driver 2-höz. Ahogyan azt Gilberto barátunk írta, "...nyáron majd játszunk a Toca2-vel." :) Azt hiszem igaza van, mert amíg megérkeznek az igazi nagyágyúk, remek szórakozást nyújt majd. Legfőbbképpen, hogy van egy szép javításunk, mely a tükröket kifoltozza, a pilótánk nyakát ellazítja (ezentúl jobbra és balra is tud nézni), valamint például a kormányzáson is módosít. Erre tessék!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.17 06:56

    Üdvözlet mindenkinek! Lassacskán megszűnnek az E3 nevű földrengés utózöngéi is, így majd minden visszatér a régi kerékvágásba, ám reméljük annyi kivétellel, hogy nem lesz időnként uborkaszezon :). Miután a trójai ásatások közepette vért izzadva, hatalmas kutatómunkával előkotortunk két egyént, párbeszédbe elegyedtek:

    Pszichológus a betegnek: - Nos, van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír az, hogy a vizsgálatok alapján Ön elfojtott homoszexualitásban szenved. - Úristen! És mi a jó? - Az, hogy egy ilyen kis cuki fiú vagy...

    'Reggelt!

    Hír | 2004.05.16 08:41

    Ja, hogy már vasárnap?! :D Nem gond... nekem már úgy sincs suliiii :P Félre a tréfával! Komoly dolgok ezek! Hihi! :) Most már tényleg érződik, hogy vége az E3-nak (minden időzónában), de a megszokott hétvégi pangás helyett azért mégis csak akad valami. Annak például nagyon örülök, hogy a SpyNews-t elárasztották a levelek. Mindjárt ki is kerülnek az érdekes infók. Addig is egy útra való... Ja és boldog névnapot a Botondoknak és Mózeseknek!

    A skót hallókészüléket vásárol. A boltos egymás után teszi elé az egyre olcsóbb készülékeket, de a vevő mindegyiket drágálja. Végül az eladó mérgesen elé tesz egy kartondobozt, amiből egy hosszú drót lóg ki, a végén egy gombbal. - Ez mire jó? - Fogja, zsebre teszi a dobozt, a drót végén lévő gombot meg a fülébe teszi. - És ettől jobban fogok hallani? - Nem, de az emberek látják majd a drótot, és hangosabban fognak beszélni.

    'Reggelt!

    Hír | 2004.05.15 07:42

    Szép reggelt kívánok mindenkinek! Elmondhatjuk, hogy ennek is vége. Vannak ugyan még utórengések, de nagy durranásokra már nem lehet számítani az E3-ról. Én csak azt sajnálom, hogy egyetlen demó sem érkezett. Animációból annyi jött, hogy öröm :) Én - jó szokásmhoz híven - megköszöntöm a mai névnapos Szonjákat és Zsófiákat, majd belevágok egy rövid viccbe. Aztán pedig jöjjön, aminek jönnie kell.

    Jenő és felesége egy falusi ismerősükhöz hivatalos ebédre. Délután a házigazda büszkén mutatja kertjében az egyik fát: - Ezt annak emlékére ültettem, hogy egyszer alaposan összevesztem az aszonnyal. - Látod, anyukám! - szólal meg Jenő. - Milyen szép erdőnk lehetne már nekünk is.

    'Napot...

    Hír | 2004.05.14 01:29

    Ismét szép holdra virradtunk! Odalent fényesen világít a nap, nálunk viszont még sötét van. De nem baj, hiszen rengeteg hír érkezik Los Angeles-ből, amint azt már az elmúlt napokban is tapasztalhattátok. A hírfolyamnak még mindig nem zárták le a zsilipjeit, szerencsére. Remélem mindenki megnézte a Splinter Cell 3 filmet, és persze a Battlefield 2 előzetest, szerintem a tegnapi nap ezek büntettek leginkább! Aki még nem tette meg, az hamar pótolja a hiányosságait.

    A sas üldögél a szakadék szélén, egyszercsak leveti magát. Zuhan, zuhan lefelé a szakadék felé, az utolsó pillanatban kitárja szárnyait és felszáll vissza a tetejére. Arra jön a sirály: - Micsinálsz itt? - Hát lazulok! - Lazulhatok veled én is? - Lazulhatsz. Most már ketten ugranak fejest a szakadékba, de az utolsó pillanatban kitárják szárnyukat és felszállnak. Arra jön a veréb, ő is kérdezi: - Mit csináltok? - Lazulunk. - Lazulhatok veletek én is? - Persze. Eljátszák ugyanezt. Viszzaülnek a szakadék szélére. Egyszercsak megjelenik a róka és kérdezi: - Micsináltok itt? - Hát lazulunk! - Lazulhatok veletek? - Igen. Úgy is lett. Fejest ugranak a szakadékba. Egyszercsak a sas megkérdi a rókától: - Hé róka, neked van szárnyad? - Nincs. - LAZAAA!!!

    'Hajnalt…

    Hír | 2004.05.13 01:06

    Köszöntök mindenkit az E3 második napján, ezekben az igen korai órákban. Ugyan odakint még javában sötét van, azért ne tévesszen meg senkit a látszat, ugyanis LosAngeles-ben épp javában tart a buli. A hírek, infók és képek csak úgy szállingóznak, éppen ezért ne is húzzuk tovább a dárga időt, csapjunk a lecsóba! De előtte jöjjön a reggeli, azaz a hajnali vicc.

    Össze-vissza vert ember támolyog este az orvoshoz. A doki szörnyülködve így szól: - Magával mi történt ember? - Nekem jött egy hattyú! - Egy hattyú...?? - Utána elütütt egy UFO! - Hmmm, egy UFO... - Meg, megcsapott egy angyal! - Aha értem. És utána? - Utána kikapcsolták a körhintát.

    Cossacks II: Napoleonic Wars infók és képek

    Hír | 2004.05.12 20:20

    A történelmi RTS-ek kedvelőit minden bizonnyal nem hagyja hidegen a Cossacks név. A készülő második rész a napóoleoni csatákat dolgozza majd fel. Összesen 6 új kampányt játszhatunk végig, melyekben 150 új egység és közel 180 épület áll majd rendelkezésünkre. Addig is érdemes egy pillantást a képekre vetni !

    'Napot…

    Hír | 2004.05.12 03:06

    Szép jó napot mindenkinek! Hű, kicsit sötét van odakint, pedig máshol világos van. Például LosAngeles-ben, ahol az E3 0. napja zajlik. Még el sem kezdődött igazából az egész, de máris rengeteg érdekesség látott napvilágot. Mi lesz itt este? El sem merem képzelni, ennél mindenesetre durvább lesz. Remélhetőleg ZeroCool is hamarosan bejelentkezik, és küld némi helyszíni matériát (jó kis csajos képeket:). Előttünk az egész nap, élvezzétek ki, és persze csüngjetek piciny siteunkon, hiszen mindent megteszünk annak érdekében, hogy mindig a legfrissebb infókat szállítsuk nektek.

    A szoftvercég marketing menedzsere, a műszaki csapat vezetője és egy szoftverfejlesztő utaznak a cég kocsijában. Egy nagy lejtő közepén elromlik a fék. A marketing menedzser: - Már régóta mondtam, hogy le kellene cserélni az autót egy újabb, megbízhatóbb típusra. A műszaki csapat vezetője: - Hívjuk fel a márkaszervizt, hogy mit javasolnak ilyen esetben. A szoftverfejlesztő: - Menjünk tovább, hátha nem veszi észre senki.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.11 07:54

    Üdvözlet mindenkinek! Folytatódik az érettségizők rémálma, hiszen ma a matematika ringjében mérkőznek meg. Hogy gyorsan szebb vizekre evezzünk pörögnek az idei E3 motorjai, és ennek látható jelei is vannak. Ha velünk maradtok mindjárt kiderül mik is ezek!

    Kovács József földhivatali ügyintező egyik nap félfogadási időben (mert akkor úgyis ráér) elhatározza, hogy rendet rak a szobájában álló nagy szekrényben. Talál egy régi poros lámpát. Viccből megdörzsöli és így szól: - Kérek egy jéghideg sört! Hirtelen ott terem az asztalán a sör. Túl a döbbeneten ezután már sokkal nagyobb kívánsággal folytatja: - Vigyél egy fantasztikus szigetre, ahol gyönyörű és odaadó nők vesznek körül! Így is történik. - Ez ám a jó élet. Bárcsak ne kelljen soha többé dolgoznom! - mondja. Erre visszakerül az íróasztalához, a földhivatalba...

    King Arthur

    Hír | 2004.05.10 22:34

    A Konami ma megvette a King Arthur kiadási jogait. Ez NEM a magyar fejlesztésű játék (amiről aktuális számunkban olvashattatok), ezen egy bizonyos Krome Studios PTY, Ltd munkálkodik. A Touchstone Pictures/Jerry Bruckheimer Films azonos című filmjének lesz a játék változata, így különösebb újdonságra ne számítsunk (nem úgy, mint az Avalon játékánál). Artúr király és a kerek asztal lovagjai idén ősszel törnek be a boltokba.

    NFSU 2 infók!

    Hír | 2004.05.10 19:33

    Az ausztráliai Hyper magazin fülön csípte Chuck Osiejat, akit nem engedtek távozni a kínpadról, míg el nem árult pár újdonságot a Need for Speed: Underground 2-ről. Az köztudott, hogy 2004 őszére várható a kicsike. Hasonlóan az előző részhez, amit látunk, arra rámehetünk (már ha nem egy daruról van szó :]), így elég nagy szabadságot kapunk, ami a teret illeti. A megmérkőzések módjai is nagyjából az előző részben megszokottakkal egyeznek majd. A tuningolás a tuning shopokban történik majd, ahol vadiúj részeket és csomagokat pakolhatunk autónkra, például az oly nagyon szeretett intercoolert. Egyáltalán nem lesz lineáris a játékmenet, azaz olyan sorrendben és módszer szerint haladunk, ahogy kényelmes. Hét féle lehetőségünk lesz arra, hogy száguldozzunk. Az elődben megszokottak mellé újabb módok társulnak, melyekről egyelőre hallgatott emberünk. A csúnya, kék ruhába öltözött bírásgoló rendőr bácsik valamilyen furmányos módon nem kaptak jogosítványt az NFSU 2-ben. Így nem kell aggódnunk a jelenlétük miatt sem :). A teljes beszámolót itt olvashatjátok. Thanks mafia2!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.10 07:46

    Üdvözlet! Nos, bizony, holnap elkezdődnek az idei E3 bázisán az előzöngék. Rengeteg sok játékot mutogatnak majd a srácok, bár sokak biztosan nem teljesen elégedettek az előzetes listákkal. Vannak akik a Heroes 5-öt csodálnák meg - hozzáteszem, elképzelhető, hogy még alig-alig van kézzel fogható gyümölcse a munkának -, vannak akik mást. Az azonban elképzelhetetlen, hogy ne találna magának senki valami figyelemreméltót. A mai napon némely szegény emberek érettségit tesznek le. Szorítunk mindenkinek, drukkoljatok Berkenyének is :). Nézzük mi a helyzet hírföldön!

    Az étteremben lepottyan az asztalról a vendég kanala. A pincér odaugrik, és a zsebéből elővéve átnyújt egy kanalat. A vendég csodálkozik: - Mondja, maguk mindig ilyen figyelmesek? - Igen, uram. Nemrég felvettünk egy statisztikust, aki kiszámította, hogy időnk 14%-át arra fordítjuk, hogy kicseréljük a leesett dolgokat. Ezért mindenki a zsebében hordja a tartalékot. - Ez kiváló. És mondja, miért lóg egy madzad a sliccénél? - Tudja, a statisztikusunk kitalálta, hogy amikor elmegyünk WC-re, ne kelljen kézzel hozzáérnünk a műszerünkhöz, mert akkor utána kezet kell mosni, ami időveszteség. Így csak ezt a madzagot megrántjuk és mindjárt kint van minden. - És mondja, hogyan teszi vissza? - Nem tudom, a többiek hogy csinálják, és speciel a kanalat használom.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.09 10:25

    Szép jó reggelt minden későn kelőnek! Holnap megkezdődik a Magyar írásbeli érettségi, aminek sok ezer fiatal esik áldozatául. Tessék szépen tanulni, mert jobb most, mint egész nyáron... Amit minden reggel el kell mondani: már csak 3 nap és itt az E3! Akkor aztán megnyitják a hírzuhatag zsilipjeit, és annyi infóval árasztanak el minket, hogy csak na. Még szerencse hogy tudunk úszni, így semmiről sem maradtok le! Mielőtt kiaknáznánk a vasárnapi hírkészletet, jöjjön, aminek jönnie kell:

    2. világhaborúban a zsidó bunker ajtaján kopogtatnak: -Kik vagytok? -Jóbarátok! -Hányan vagytok? -Fünf!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.05.08 08:12

    Békés reggelit kívánok mindenkinek. Nos, bizonyára tudjátok, hogy már csak alig néhány nap választ el minket az E3-tól. Jövő héten szerdán, megkezdődik a három napos őrület, melyet természetesen mi is nyomon követünk majd. Berkenye, G-San, Mady és Mantis mesterek igyekezne majd mindenről hírt adni, szóval nem maradhattok infó nélkül :) Jó szokásunkhoz híven idén is elkészítettük a shown bemutatásra kerülő játékok listáját, melyet folyamatosan frissíteni fogunk a show alatt és utána is. Ezt még a hétvégén beélesítjük, és megleshetitek az igencsak ígéretes felhozatalt! De ne ugorjunk ennyire előre, éljünk a mának :)

    - Anyu, lemegyek a parkba hallgatni a fülemülét. Olyan szép... - Jó kicsim, de a táskát, amit az ajtó elé készítettél, hagyd itthon! A fülemülék se nem isznak, se nem dohányoznak.

    [MOZi] Napi betevő

    Hír | 2004.05.07 08:43

    Durva mennyiségű és ráadásul elég jó minőségű anyag gyűlt össze így az éjjel. Már ami a mozielőzeteseket illeti :) Mindenféle további felvezető nélkül kezdjük is a listát.

  • Collateral Taxisofőrünk eddigi 12 évnyi pályafutása hirtelen fordulatot vesz, miután beszáll a hátsó ülésre egy bérgyilkos (Tom Cruise). Persze ez nem derül ki mindjárt az elején, de végül kénytelen lesz megbarátkozni a gondolattal és magával a gyilkossal is... Érdekes film lesz :)
  • I, Robot 2035-ben járunk, amikor a robotok már mindennapi "segédeszköznek" számítanak a háztartásokban. Kicsit túlságosan is önállósulni akarnak, ugyanis az egyiket egy ember megölésével gyanúsítanak. Előkerült egy új, kizárólag interneten elérhető előzetese, ám van már egy, illetve mégegy trailer belőle.
  • Shrek 2 Na, azt hiszem ő az, akit senkinek se kell bemutatni... Shrek felkerekedik azzal a szándékkal, hogy bemutatkozzon menyasszonya, Fiona szüleinek, akik tudvalevően igen előkelő személyiségek. Ami azt illeti, Shrek nem hazudtolja meg önmagát és valóban jól bemutatkozik... :) Most jött egy másfél perces új előzetes, mely nem mutat túl sok újat az előző trailerhez képest.
  • The Chronicles of Riddick Richard B. Riddick utóbbi öt évét galaxisunk peremvidékén fellelhető elveszett világokban töltötte, remélve, hogy rejtve marad az őt kutató szemek elől. A Helion nevű fejlődő, multikulturális társadalmú bolygón köt ki, melyet Marshall nagyúr tart hatalma alatt. Egy elmebeteg, aki az emberiséget kívánja leigázni saját fekete seregével… Riddick egy földalatti börtönbe kerül, s onnan egy régi ismerőssel, Kyrával próbálják megváltani a világot. A teaser után most végre megérkezett a fullos előzetese is. Valószínűleg ez lesz Vin Diesel eddigi legjobb alakítása :) Egyébiránt a Pitch Black - 22 évente sötétség c. sci-fi/thriller folytatása ez a remekmű. (Thanks: Serphentiot)
  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)