Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[DEMO] UT2004

Hír | 2004.02.11 21:04

Bizony feleim, megérkezett a várva várt csomag. Az Unreal sorozat immáron sokadik része újfent multiplayer örömöket hivatott kiaknázni. Az Unreal Tournament 2004 frissített grafikus motorral, új játékmódokkal, fegyverekkel, és vezethető járművekkel kecsegtet. A 200 megánál is nagyobbra puffadt demó nem kevesebb, mint 5 pályát tartalmaz, ami igen ritka demók esetében. Azonnal cibáljátok!

[DEMO] H&D2 Multi

Hír | 2004.02.10 08:59

Alig néhány órával a Hidden & Dangerous 2 egyjátékos demója után, megérkezett a multi változata is. Ez hasonló méretekkel rendelkezik, egészen pontosan 204 megát nyom. Nos, miután a játék már eszméletlen hosszú hónapok óta a boltokban van, nem tartom érdemesnek ezt a demót arra, hogy feltegyem a szerverünkre. Mostmár inkább a harmadik rész első apróságait szeretném pakolgatni, aminek szerintem mindenki jobban örülne. Ha valaki csakazértis le akarja tölteni, annak itt a helye.

Toy Strikers

Hír | 2004.02.05 16:04

Az NCsoft Corporation bejelentette jómaguk harmadik fejlesztését, mely Toy Strikers névre hallgat. Előző kettőhöz méltan (Lineage I-II) ez is Massively Multiplayer szavakkal keződik műfaját tekintve, ám nem MMORPG, hanem MMSG ha szabad így fogalmazni. Massively Multiplayer Shooting Game-ről van ugyanis szó. Miután sikeresen kimagyaráztam a kategóriát, nézzük meg mi vár minket majd a tervek szerint: gengszter csoportokkal, melyeket Devil Toys-ra kereszteltek kell felvennünk a harcot Toy Land-ért. Az érdekesség, hogy nem emberekkel, hanem rajzfilm szerű replülőgépekkel kell vívnunk a csatát, melyeket adott esetben át is változtathatunk éppen egy nagyobbra, vagy teljesen más fajtára. Még ebben a hónapban vár a kicsikére egy zárt bétateszt, onnantól kezdve pedig talán részletes információkat is megtudunk képekkel, talán videókkal fűszerezve.

[MOVIE] UT2004

Hír | 2004.02.02 10:34

Úgy látszik manapság egyre sűrűbben láthatunk majd hivatalos bemutatókon rögzített videókat. A tegnapi Tribes 3 mozi után ma az Unreal Tournament 2004 multi élményeit szemlélheted meg. Az Epic Games játékának jelenleg már a boltokban kellene lennie, de bizonyos apróságok orvoslása miatt március elejére tolták. Minden esetre csekkoljátok az animot! Klikk ide.

[MOVIE] SW: Battlefront

Hír | 2004.01.31 07:54

A LukasArc kiadta készülő Star Wars univerzumra épülő akciójátékának, a Star Wars: Battlefront címet viselő csodának első animációját. Másfél percen keresztül figyelhetjük erősen, hogy körülbelül mire is számíthatunk majd a multis meccsekben, ha - az ígéretek szerint - idén ősszel megjelenik a polcokon eme alkotás. A közel 43 megás QuickTime kisfilmet innen tölthetitek.

[DEMO] Vietcong: Fist Alpha MP

Hír | 2004.01.30 20:04

Bizony, ez is elkészült... A Take 2 most adta tudtunkra, hogy a Pterodon bevégezte a Vietcong című akciójáték kiegészítőlemezének, a Fist Alphának multiplayeres demó változatát! :) Magában foglalja a Bridge és a Stream nevezetű pályákat, melyeken minden játékmódot kipróbálhatunk - természetesen csak online, multiplayerben -, azonban csak a Katona kaszttal. A csomag nem kis falat: 180 mega. Amíg leér, mindenekelőtt nézzetek szét megújult honlapunkon, valamint a játék oldalát se hagyjátok ki. Persze ki lehet, de miért tennénk olyat ugyebár? :) Mert például van nekünk a Galérinkában róla néhány képségünk is...?

[PATCH] Call of Duty

Hír | 2004.01.30 13:59

Az Activision által piacra dobott közkedvelt Call of Duty című FPS-hez érkezett meg a legújabb javítás. Az 1.2-es verzióról van szó, mely -akárcsak elődje- olyan hegesztéseket végez, amelyek még jobbá és gubancmentesebbé teszik a játékot menet közben. A multis szerverek 1-2 napon belül váltanak át az 1.2-es patch-re. A hivatalos időpont, 17.30. Ha elmúlt ez az idő, akkor ezen a linken eléritek a cuccost, ám addig várnotok kell. Az infóért köszönet *Jam*-nek.

True Crime: Streets of L.A.

Hír | 2004.01.29 22:33

Az Activision is bejelentett ma egy apróságot. A True Crime: Streets of L.A. című játékról van szó, mely konzolon már megjelent, kapható, és most készül PC-re is. A los angelesi alvilágban sok új fegyver, akció és vezetés várja majd a vállalkozókat a kiváló multis lehetőségek mellett. Az első képeket és további részleteket erre lelitek!

[MOVIE] SC: Pandora Tomorrow

Hír | 2004.01.29 19:38

Rejtőzködés, lövöldözés, akrobatika, akció... mi kell még? Hát persze hogy Sam Fisher, aki mindezt véghez viszi. Igaz, a Splinter Cell: Pandora Tomorrow-ban olyan csaták is lesznek, melyeket eddig még nem nagyon láthattunk ennyire kidolgozva semmiképpen sem. Végre eldől, hogy az eszemet lövöldözés vagy a ravasz lopakodás a nyerőbb taktika, ugyanis multiplayerben ilyen csatákat is vívhatunk majd. Aki nem nagyon tudja elképzelni, hogyan is működik ez, az mindenképp töltse le a most megjelent multis filmet, melyet itt találtok. Persze azok is töltsék, akik tudják, hogy is néz ki egy ilyen csata... Thanks 3DGamers. Update: Megcsináltam az animot DivX-ben, mert így csak 33 megát nyom. A minőség ugyanaz! Fogyasszátok egészséggel! ZeroCool

[PATCH] Unreal 2 XMP

Hír | 2004.01.20 21:18

Az Atari kiadta a beígért Unreal 2 multis kiegészítésnek a legújabb javítását. Rengeteg mindent módosít, úgyhogy nem is részletezem (akit érdekel, itt megtalálja a listát). A kliens patch csupán 3 megát nyom, a dedikált szerver pedig 70-et.

[MOVIE] Hármas páros

Hír | 2004.01.19 14:18

Azért elég szépen látszik, hogy hétfő van... alig vannak hírek sajnos. Most azonban egy hármas videópárost is sikerült elcsípni. Az első videó-t a GenGamers készítette a még kissé zavaros Alpha Black Zero-ról. Második versenyzőként a tavaly áprilisben előkerült Alfa Antiterror animációját köszönthetjük. Míg végül, de nem utolsó sorban napjaink egyik legfelkapottabb FPS játékának, a Far Cry-nak multiplayer tesztjébe leshetünk bele. Erre parancsoljatok:

  • Alfa Antiterror
  • Alpha Black Zero
  • Far Cry

  • Hadi MMORPG

    Hír | 2004.01.17 22:44

    A Military Training Technology nemrégiben írt egy új programról, mely a Massively Multiplayer Simulation for Asymmetric Warfare (Tömegesen játszható asszimetrikus háborús Multi-szimulátor (THX to Gyu)) névre hallgat. Ezzel arra képzik ki majd a katonákat, hogyan is kell éles helyzetekben cselekedni. A There Inc. fejleszti a játékot, melyért cserébe kerek 6 millió dollárt kapnak az Amerikai Hadseregtől. Hogy mennyire lesz ez elérhető a hétköznapi ember számára (lehet hogy olyan lesz mint az America's Army) az még nem derült ki. Bővebb információt itt találhattok róla.

    [PATCH] Pax Romana

    Hír | 2004.01.17 12:57

    A Galilea Multimedia által fejlesztett Pax Romana, mely egy történelmi stratégia 3D-ben odáig jutott, hogy hozzá is elkészült az első patch. A DreamCatcher jóvoltából az 1.01-es verziószámú bugtapasz több játék közbeni problémát is orvosol, javít az AI-n és még sok máson. Aki érdekelt a csomag ügyében, erre fáradjon!

    [PATCH] Postal 2: STP

    Hír | 2004.01.16 06:50

    A Running With Scissors kiadta 1408-as verziójú javítását a Postal 2: Share The Pain című FPS kiegészítőhöz. A bugeltüntetések közül a legfigyelemreméltóbb az, hogy az eddig multiplayer-ben meglévő isten-módot eltávolították. De, mint az általában van, most is tetemes a lista. Katt!

    Far Cry demó

    Hír | 2004.01.15 20:22

    Mint tudjátok a napokban kezdődött meg a Far Cry multi béta (amit mar el is loptak) tesztelése. A GameSpot birtokába jutott egy infó miszerint nemsoká itt a Far Cry egyjátékos demója. Méghozzá egy héten belül! Január 21. a nagy nap, mindenki készítse be a letöltő droidokat.

    Far Cry beta a neten

    Hír | 2004.01.15 11:14

    Kiváncsi voltam, hogy mikor írhatom ki ezt a hírt... A GameVision forrása szerint a Far Cry multiplayer beta változata is közkézre került. Ez mondjuk nem feltétlenül olyan nagy meglepetés, hiszen 5000 emberkéhez jutott el ez a verzió a jelenleg is tartó beta teszt nyomán (valaki úgy gondolta jó poén, ha feltölti netre)... Ha igaz, olyan 300MB körül mozog, három pálya, két csónak és egy földi jármú is van benne.

    HomepPlanet kiegészítő

    Hír | 2004.01.14 19:29

    Bizonyos források látszanak alátámasztani, hogy a HomePlanet című űrszimulátornak bizony készülget egy kiegészítőlemeze. Érdekes, hogy már eléggé előrehaladott állapotban van a termék, olyannyira, hogy jelenleg a felmerülő bogárkákat próbálják eltaposni a játék kódhalmazának kellős közepéből, s ezt utána szépen ki is takarítják onnan. Magyarán tesztelnek és optimalizálnak :) Nagy hangsúlyt fektetnek a minőségi textúrákra, hangokra, zenékre, ami profi színészek és zeneszerzők felkérésében is megmutatkozik. No meg itt van a multiplayer lehetőség is, ami igencsak ütni fog a fejlesztők szerint. Szinte teljesen kész van a cucc, szinte mindent tudunk róla - egy valamit kivéve: a címét. Dehát maradjon már valami meglepetés is! :)

    SW: Battlefront látnivalók

    Hír | 2004.01.13 11:05

    Miután már hetek óta kijöttek belőle képek, nem túl nagy meglepetés, hogy ma hivatalosan is megerősítették a Star Wars: Battlefront fejlesztését. A játékban megfordulunk majd sok ismerős helyen, többek között a Naboo-n, a Tatooine-non valamint a Hoth bolygón is. Állítóleg elég nagy hangsúlyt fektetnek a multiplayer mód kialakítására... ez mind szép és jó, de azért a grafikán is csiszolhatnának még megjelenés előtt! Beindult egyébként a teaser oldala is, melyet itt találhattok meg. Ha igaz, idén ősszel kerül a boltokba.

    [MOVIE] U2 XMP Bonus Pack

    Hír | 2004.01.08 10:11

    Alighogy megjelent az Unreal 2 Expanded Multiplayer változata, máris hírt kaptunk egy úgynevezett Community Map Pack-ről is. Ezt néhány igencsak ügyes játékos pályáiból állították össze. A csomag pontosan hat új terepet tartalmaz, és némi extra kiegészítést is. Ez a kis videnyó néhány finom harcjelenetet prezentál. Erre tessék:

    Fightbox - jesszus :)

    Hír | 2004.01.07 19:19

    A BBC Multimedia a mai napon felfedte a leplet az úgynevezett Fightbox című játékról. Ez egy a tengeren túlon igen népszerű televíziós show számítógépre ágyazott változata. A játékban a világ bármely pontjáról invitált ellenfelek csaphatnak össze, természetesen az nyer, aki taktikásabban játszik (vagy aki nagyobbat csap a másikra :D). PC-re, PS2-re és GBA-ra is egy napon, egészen pontosan február 6-án debütál. Addig szemléljetek meg néhány képet róla itt. Nem tudom Ti, hogy vagytok ezzel, de valahogy ezek a TV stúdiós próbálkozások nekem általában nagyon nem jönnek be :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)