Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

BF: Vietnam pálya

Hír | 2004.03.17 06:44

Le sem tagadhatná a nép, hogy imádja ezt a játékot. Talán nem véletlen, hogy egy új pálya már érkezett is hozzá. A Valley Assault 10 megában kalauzol el bennünket a legkülönfélébb területeken, a már megszokott katonai erők társaságában. A térkép egyébként multis, így pláne lehet örvendeni :) Eme helyen érhetitek el!

CoD patch státusz

Hír | 2004.03.14 10:27

A játékos-sereg szívében viharokat kavaró patch után máris érkezett a petíció, majd nemsokkal utána az 1.3-as béta patch. Most az Activision elárulta, hogy a jövőhéten már kezünkben tarthatjuk - képletesen értve persze - az 1.3-as javító csomag végleges változatát. Amely nem mellesleg két új multis pályát is magába foglal majd. A Neuville és Bocage nevű hadszíterekről erre leshettek meg képeket.

Homeplanet: Play With Fire, fészkelődik

Hír | 2004.03.12 06:37

A 3Map Games fejlesztő gárdája bejelentette, miszerint a Homeplanet: Play With Fire című kiegészítő lemezuk bétatesztelési munkáit teljesen befejezték. Az érdekesség az, hogy nem csak új történet szövődött a régi mellé, hanem találunk majd új hősöket és hajókat is. A multis lehetőségek is igen kedvcsinálóak lettek, képességeinket majd LAN-on és neten egyaránt csillogtathatjuk.

[DEMO] Gangland

Hír | 2004.03.11 21:06

Hála a Whiptail Interactive véresen verítékes, gyümölcsöző munkájának a Ganglandnek megjelent a multiplayeres játéklehetőséget felkínáló kipróbálható verziója. A cuccost eredetileg a GameSpot kapta meg, de már elérhető máshol is. Például itt. Jó szórakozást!

3000AD újra!

Hír | 2004.03.09 20:21

A 3000AD a mai napon újabb PC-s fejlesztésről adott hírt. Lássuk csak mi akadt ezúttal a horgunkra: Az Universal Combat - Edge to Edge a Battlecruiser sorozat legújabb epizódja. Az új felvonásban ismét hatalmas csatákban vehetünk majd részt, egészen pontosan két űr szekcióban és és 4 különféle bolygón. A különféle multiplayer módokban akár 64-en is nyomulhatunk majd egyszerre. Izginek ígérkezi... :)

Vietcong MP map

Hír | 2004.03.09 06:47

A Pterodon annak a jó szokásának tett ismételten eleget, hogy időnként kiad a játékos sereg számára 1-1 multis pályát. Most ugyan nem egy újról van szó, hanem egy véglegesített változatról, mely nem más, mint a Riverdale. A januári változat csupán egy béta volt a Pterodon "fegyver szerkesztőjének" jóvoltából. A pályát elérhetitek itt.

Armies of Exigo interjú

Hír | 2004.03.08 10:11

A Homelan-os arcok elcsípték egy csevej erejéig Matt McKnight-tot, az EA producerét. Néhány kérdéssel bombázták a hazai fejlesztésű Armies of Exigo-val kapcsolatban. Íme néhány érdekesség:

Mit tudsz elmondani a történetről? Három faj szerepel a játékban. A The Empire (emberek), a The Beasts, valamint a The Fallen. Az előbbi kettő már évszázadok óta harcolnak egymással, ám most egy új, közös ellenfél is feltűnt a szinen. A The Fallen egy föld alatt élő faj, így kissé megnehezedik a legyakásuk :) Milyen egyedi elemet tudsz említeni a játékról? A legfontosabb a többszintű (multi-level) csatározás, melynek véghezvitele közben sokkal komplexebb csatákban lesz részünk, mint bármely eddigi RTSben. Mondanál pár szót a grafikus motorról, illetve terveztek editort a játék mellé? Igen, az editor a játékkal együtt jelenik majd meg. A grafikus motort a fejlesztők alaították a nulláról, és az optimalizálás előtt álló verzió fajonként 200 egység egyidejű megjelenítésére képes. Lesz beta teszt, demó a játékról? Illetve mikor jelenik meg? Béta és demó is idén várható, de még nem tudjuk mikor. Jelenlegi terveink szerint ősszel jelenik meg a végleges alkotás.
Ha el akarod olvasni a teljes cikket, kattanj el ide.

[DEMO] AK vs. DR Multi

Hír | 2004.03.04 16:44

Még egy kis Afrika Korps vs Desert Rats esetleg? Nem problémaaaa! :D Alig néhány perce jött ki a hazai Digital Reality legfrissebb alkotásának multiplayer demója. Ha esetleg még nem zúztál volna le mindenkit, itt a lehetőség, hogy multiban tedd meg. Ha érdekel, és le akarsz esetleg egy újabb 200 megát cibálni, itt a te linked.

[MOVIE] Solar

Hír | 2004.03.01 18:52

Az alant említett Solar című sci-fi multis FPS-hez előkerült egy kis trailer. A fenti linkre kattintva minden egyebet megtudhattok a játékról, jöjjön hát, aminek jönnie kell.

[PATCH] Sacred MP GER

Hír | 2004.02.28 09:17

Azért vettem ezt külön, mert egy csöppet más a történet. A Sacred című RPG megjelent német nyelvű változatban is, sőt úgy néz ki, hogy az élvez elsőbbséget szinte minden tekintetben. Kikerült a német weboldalára egy 6 megás Multiplayer-upgrade. Lényegében nem javításról van szó, mert új funkciókat vonultat fel, amiket természetesen multiplayerben használhatunk ki. Nem túl valószínű, hogy sokunknak meglenne németül a játék, így akiket nagyon izgat a téma, a fenti oldalon bővebb információkat találhat, naná hogy nem angolul :).

Pandora Tomorrow honlap

Hír | 2004.02.25 09:03

Nem is olyan rég az Ubisoft beindította a Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow honlapját. Az oldalon találhattok információkat a single és a multis ágakról is, képeket, animációkat. Helyet kaptak a leírások részben a karakterek és a fegyverek részletezései is. A játékot március 23-ára várhatjuk a boltok polcaira.

[DEMO] SpellForce #2

Hír | 2004.02.25 08:51

A jó hír, hogy ebben a második, változásokkal bíró demóban új single és új multiplayeres pályát találnak, akik leszedik a 339 Mbyteos csomagot. Az időt rabló dolog pedig az, hogy ezt kizárólag a GameSpot által előnyöket élvező regisztrált felhasználók tehetik meg, amennyiben kedvük tartja. Ide ellátogatva megkezdhetitek a letöltést, de csak is bejelentkezve!

Vietcong bónuszpálya

Hír | 2004.02.23 21:00

A Pterodon végre kiadta régóta készülő és hőn áhított új multis pályáját a Vietconghoz, melynek címe: Frontier. A közel 25 megás csomagot ezen az oldalon találhatjátok - értelemszerűen a maps szekcióban :). Éssemmitöbbet nemtudok elmondani... kéremkapcsojjaki.

[PATCH] Lords of the Realm III

Hír | 2004.02.21 09:11

Hála a Sierra embereinek megérkezett a Lords of the Realm III-hoz is az első, 1.1-es javítás. Magát a patchet elérhetitek itt. Ha előbb szeretnétek tudni, hogy milyen bugsorozatokat írt ki a játékból, miken változtat és javít, akkor pedig lessetek el erre és mindjárt megleltek minden módosítást, melyek a multis opciókba is belepiszkálnak!

[DEMO] Celtic Kings: TPW

Hír | 2004.02.21 09:00

Ahogy az be lett ígérve, meg is érkezett. Arról, hogy ez minálunk nem a tegnapi napon került ki nem tehetünk, ugyanis ezek a fránya időzónák ám igen kellemetlenül megtréfálnak minket ilyenkor. De az előzetes fogadalmakhoz híven A Celtic Kings: The Punic Wars című játék demója megérkezett. Találhattok benne a négyből két játszható kultúrát, tuturialt, kettő darab single missziót és multiplayer módot is. Mindössze 150 megában... Ne mondjátok, hogy nem figyelemfelkeltő :) Erre tessék...

RS: Athena Sword GOLD

Hír | 2004.02.20 20:14

Végre aranylemezre került a Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword. Röviden, tömören, az újdonságok: 8 új misszió, 5 új pálya és 3 új többjátékos mód a multihoz, 7 új fegyver. Bonuszként a Rainbow Six és a Rogue Spear küldetései is elérhetőek benne, melyeknek jócskán feljavították a grafikájukat. Szerintem egész szép lista, ahhoz képest, hogy "csak" egy kiegészítő-lemez. Mindezt Március 9-én kézhez is kapjuk.

Spooks

Hír | 2004.02.19 12:04

A BBC Multimedia tájékoztatta a kíváncsiskodó népet, hogy X-box-ra, PS2-re és PC-re egyaránt elkezdték a Spooks című játékukat fejelszteni. Valószínűleg van köztetek olyan, aki tudja, hogy van is egy ilyen TV-műsor, esetleg nézi is. Amennyiben valaki szeretne gyökerekig hatoló részleteket a még 2004-ben megjelenő alkotásról, az látogasson el erre!

[DEMO] Chrome

Hír | 2004.02.18 21:55

Nagy ujjongást kérek mindenkitől! Megérkezett a Chrome 3. demója! Ha így folytatják, akkor lassacskán az egész játékot kirakhatjuk belőlük.... A mostani „MP Demo 2004” nevet kapta, és az 5 legesjobb multis pályát zsúfolták bele, a mintegy 265 megába. Letölteni innen tudjátok. Azok se búsuljanak, akik már bezsákmányolták a teljes verziót, inkább töltsék le az 1.2.0.0-ás petchet, mely nemrég érkezett. Rengeteg újdonságot rejt a 43,3 megányi javítás, innen le is szedhetitek.

Colin 4 demo infók

Hír | 2004.02.17 22:33

Egy jó hír így estére :) Nagyon úgy fest, hogy a colin McRae Rally 4 egészen pontosan 2004 április másodikán hullik majd a boltokba. Nem is ez a lényeg. Már február végén (vagyis max két héten belül) lesz játszható single demója. Ez még nem minden. A végleges játék megjelenése előtt még egy multi demó is érkezik :) Jó lesz ez a videók alapján, de remélem érdemi újítás is lesz benne...

Újabb rally a porondon

Hír | 2004.02.12 20:41

Királyság :D Csak nem akarnak abbamaradni ma sem a PC-s bejelentések! Kezd tetszeni ez a hét, pedig még csak éppenhogy a felén jutottunk túl :) A Brain in a Jar (ehh, eléggé bátor név :D) csapata, elmondásuk szerint egy eléggé "eredeti" rally szimulátoron dolgoznak. Namármost, hogy ezen mi az eredeti, szerintem ők sem tudják :) Lényeg a lényeg, valamikor szeptember tájékán érkezik a stuff, rengeteg pálya lesz benne, multi mód is, és így tovább - blabla. Vajon mi lehet ebben olyan extra? Ki tudja... Majd meglátjuk mi sül ki belőle.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)