Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

Fire Department 2

Hír | 2004.04.15 12:34

Alig egy éve jelent meg a Fire Department című stratégia, a Monte Cristo máris bejelentette, hogy készül a folytatás, vele együtt természetesen ígéretek tömkelege. Így például jobb MI-re, grafikára, multiplayerre, realitásra, egy szóval jobb játékélményre számíthatunk. Mindezt 5 kampányon keresztül. Az első képeket itt szemlézhetitek.

Extinction, bejelentés megint

Hír | 2004.04.13 14:08

A Cinematic Games bemutatta első PC-s alkotását, melyet Extinction névvel illettek. Egy multiplayer taktikai FPSről van szó, melyben az emberiséget erősen fenyegeti egy idegen faj. A nemkívánatos ellent egy utolsó, nagy csapással kívánják lerohanni. Mi is itt csatlakozunk a történethez. Különféle karaktertípusokkal nyomulhatunk, akár 32-en hatalmas összecsapásban. Sajnos kép még nincs róla...

EXIGO PREZENTÁCIÓ!

Hír | 2004.04.08 16:51

Épp ezekben a percekben értem haza az Armies of Exigo első, sajtó számára tartott hivatalos prezentációjáról. Hát gyerekek, az EA tudja mire kellett lecsapnia, a hazai Black Hole Games pedig egy valóban remek játékot alkot. Lássunk néhány apró tényt az előadásból (májusi számunkban részletesebb, több oldalas összefoglalót olvashattok róla):

  • 3 fajjal nyomulhatunk
  • 36 küldetés lesz a játékban, melyek 30-35 órás folyamatos élményt ígérnek
  • különleges AI, mely a kétszintű stratégiai rendszert is kiválóan lekezeli
  • minden élő organizmusnak saját árnyéka van
  • multiplayerben 12 játékos küzdhet majd egymás ellen
  • a tervezett gépigény: 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 2
  • megjelenése 2004 szeptemberére várható, még ekkortájt egy játszható demó is a kezünkbe kerül
  • az első publikus animáció az E3 ideje alatt kerül fel a netre
  • előreláthatólag 2 CD lesz, de nem kizárt egy DVD-s kiadás sem a jobbminőségű animációk érdekében
  • a csapat a jövőben is együttdolgozik az EA-val, vagyis lesznek itt még érdekes projektek :)
  • ez lesz az első olyan EA játék, mely teljesen MAGYAR NYELVEN is megjelenik majd

  • Mercedes Benz WR multi

    Hír | 2004.04.07 06:49

    A hőn szeretett nagykarikás autókat feldolgozó Mercedes Benz World Racinget a drágalátos fejlesztőik egy új patchel látják majd el. Nem is kicsivel, hiszen egy egész multiplayer módot fognak ebbe beleépíteni. Tárt karokkal várjuk, és ha igaz, akkor a Synetic májusra készül el az aprósággal. Valószínű, hogy a Mercedes tulajok is inkább neten törik össze egymást, mint élőben, ugyanis a legolcsóbb modell is négy milka tehenet zabál fel. Thanks BH Motorsports

    [DEMO] SÖLDNER MP

    Hír | 2004.04.06 20:02

    A Jowood, ígéretéhez híven a mai napon kiadta legújabb stratégiai játékának a multiplayer demóját. A SÖLDNER: Secret Wars a Wings Simulations futurisztikus alkotása, melyhez igen nagy reményeket fűz kiadója. Hogy mégis mennyire sikerült jót alkotni, mostmár te is eldöntheted. Csupán le kell töltened innen a demóját (220MB).

    S.T.A.L.K.E.R. képek reggelire

    Hír | 2004.04.05 10:21

    Az első felvonásban némi képecskecsomaggal szolgálhatok kedves mindannyiótoknak. Ok, ez azoknak egyáltalán nem lesz új, akik látták néhány hete megjelent magazinunkat :) De azért érdemes őket megszemlélni nagyobb, vágatlan, digitális formában! Erre parancsoljatok (gördítsetek lefele).

    [DEMO] Colin McRae Rally 04 MP

    Hír | 2004.04.02 13:20

    A Codemasterses gyerekek, ígéretükhöz híven a mai napon kiadták a Colin McRae Rally 04 multiplayer demóját. A kicsike 170 megára duzzadt, ami persze nem zárja ki, hogy mindahányan letöltsétek :) Nem is rabolnám tovább az időt, hiszen magát a játékot szerintem mindenki ismeri. Letöltésre fel!

    [DEMO] Trackmania MP

    Hír | 2004.04.02 13:14

    Amikor a Trackmania megjelent, elég sokminden kimaradt belőle. Azóta persze nagyon sokat ígértek a fejlesztők, és lám, mára el is készült némi finomság. Előszöris itt egy multiplayer demó, mellyel mások ellen nyomulhatsz az éterben. Aztán itt egy Power Up! nevezetű csomag, mely további érdekességeket tartogat a teljes játék birtokosainak.

    [DEMO] Joint Operations

    Hír | 2004.03.31 19:54

    Mint derült égből a villámcsapás, megérkezett a Joint Operations: Typhoon Rising multis demója. A NovaWorld-ön keresztü akár 100-an is döngethetjük a Twin Island elnevezésű pályát. 19 járgány, 27 fegyver és 5 különböző karakterosztály, mindez 208 megában vár mindenkire. Szerintem a számok mindent elárulnak róla, innen tessék szépen elindítani a letöltést. Aki előtte valami képi manifesztációra vágyik, az itt nézzen körül.

    Winamp 5.03

    Hír | 2004.03.26 14:32

    Megjelent a népszerű Nullsoft-féle multimédiás lejátszó, a Winamp legújabb verziója. Igen, ez már 5.03-as és állítólag eggyel újabb, mint az 5.02-es, szóval akinek kell, az töltse és használja egészséggel! :)

  • Winamp 5.03 Full (4,20 MB)

  • [DEMO] Splinter Cell PT MP

    Hír | 2004.03.25 18:22

    A Ubisoft óramű pontossággal adta ki a Splinter Cell: Pandora Tomorrow Multiplayer demóját. Legnagyobb meglepetésemre ez mindösszesen 62 megabájt, ami gigakevés a mai demókhoz képest :) Természetesen máris áthelyeztem kicsiny szerverünkre, hogy azonnal cibálhassátok izibe. Erre parancsoljatok:

    GDC: Serious Sam 2

    Hír | 2004.03.25 10:32

    A HomeLAN csapata is ellátogatott a GDC-re, és természetesen ők is tolták egy rakat játékkal. Első választásuk a Serious Sam 2-re esett. Nos, ahogy vártuk, újabb gyönyörű effekteket alkotott a fejlesztő gárda, de nem is ez a lényeg. Elég sok infó is kiderült a stuffról. Lássuk csak: A játék PC-re és Xbox-ra egy időben, valamikor még ebben az évben jelenik meg a Take Two gondozásában. Körülbelül 30 pálya áll majd a gyilokra vágyók rendelkezésére (ez egyben azt is jelenti, hogy a játék nem lesz alacsonyabb árkategóriás, mint ahogy a korábbi részek voltak). Jelenleg gőzerővel dolgoznak az egyjátékos módon, persze a multi játék sem maradhat ki belőle. Ja, és igen, ebben is lesz co-op mód, vagyis akár többen is végigvihetjük majd egymást segítve a single-player pályákat.

    Microsoft XNA

    Hír | 2004.03.24 22:08

    Na, csak, hogy nem mindig csupán szidjuk szegény kis Microsoftot, azt kell mondjam ezúttal valami ténylegesen királyságosat alkottak. A jelenleg is zajló GDC-n jelentették be XNA nevezetű rendszerüket. Ennek lényege, hogy a PC és XBox progik között sokkal szorosabb kapocs alakítható ki, mint eddig. Mi lesz ennek a gyakorlati haszna? Nos, egyfelől egy csomó mindent sokkal egyszerűbb lesz megoldani a programozóknak másrészről pediglen könnyebben lehet majd a két platform között konverziókat csinálni. Ezen az oldalon találhattok néhány látványos videót is a képességeiről. Lesznek itt még finom játékok PCre :)

    Novadrome

    Hír | 2004.03.24 19:24

    Közel egy év hallgatás után, a Stainless Games bejelentette legfrissebb alkotását. A Novadrome meglepő módon a Nova világban játszódik, ahol az embereket arra kötelezik, hogy gladiátor módjára harcoljanak, csak éppen autókkal. Mindezt azon cél érdekében, hogy az idegenek - akiket NovaLord-oknak is hívnak - jól mulassanak. Többféle játékmód is feltűnik majd benne, olyanok, mint az "embervadászat" vagy a "golyó tönkrevágás". Egyjátékos módban több mint 90 pályán hajthatunk át, ám lesz multi is, ami talán még érdekesebb. A megjelenés időpontja egyelőre homályba burkolódzik, ám a hivatalos oldal már megnyílt.

    [PATCH] Call of Duty

    Hír | 2004.03.23 10:13

    Az Activision-ös bratyók úgy gondolták, hogy oly hosszú fejlesztés után végre kiadják a Call of Duty legújabb, v1.3-as javítását. A foltozáson kívül több érdekesség is belekerült, úgymint például két új multiplayer páya is. Érdekességképpen megemlíteném, hogy a korábban beígért Punkbuster anti-csalás védelem csak egy későbbi patchbe kerül bele... Ha valakit így is érdekel, innen le tudja tölteni.

    [DEMO] War Times

    Hír | 2004.03.19 22:53

    Egy újabb Második Világháborús stratégia kínálkozik kipróbálásra. A 230 megás "lepel" alatt 2 egyjátékos misszió bújt el: egy tengelyhatalmi és egy szövetséges. Melléjük még befért 2 multis pálya is, hogy teljes legyen az örömünk. Innen le tudjátok szedni a nehézkes csomagot, amit a Legend Studios küldött.

    [MOVIE] Far Cry

    Hír | 2004.03.19 06:48

    Az Ubi Soft leleplezte részben a Far Cryt. Ugye az ígért 3-ik demó elmarad, és majd 25-én, a megjelenéshez számított két nap múlva kapunk multis demót. Addig is beleleshetünk, hogy mit tud a játék AI-ja és járgányai, melyeket vezethetünk. A Richard Burns Rally azt hiszem nincs veszélyben, de mindenképp figyelemre méltó eme FPS e szemszögből is!

  • Far Cry AI Movie
  • Far Cry Vehicle Movie

  • UT 2004 + Warcraft 3 pályák

    Hír | 2004.03.18 06:47

    Az UT 2004 még csak nemrég futott be a nép keze közé, de az biztos, hogy még senki sem unta meg. Valószínűleg nem is fogja a következő részig, de, hogy biztosan ne legyen így, kiadtak egy szép pályát. Amely multis játéklehetőséget biztosít az ONS-ként rövidített kategóriában. Erre tessék... Másik pályánk, amely érkezett a Blizzard gyorsvonatán száguldott fel a netre, és a Warcraft III-hoz klappol. A Shamrock Reef nevű térképet itt tehetitek magatokévá.

    Készül az első MMOMG!

    Hír | 2004.03.17 18:30

    A Sega és a Nokia együttműködésének eredményeképp készülget az első MMOMG! Láttunk már mindenféle MMO-t de MG-t mindeddig nem. Ez a különös 5 betű a "massively multiplayer online mobile game" nevet rejtegeti, avagy "csak neten játszható mobilos játék". Az N-Gage fanokat örvendezteti meg vele Nokia, hogy az amúgy sem kicsi telefonszámlák az egekbe szökjenek... Az alkotás a Pocket Kingdom: Own The World nevet kapta, még idén, a 3. negyedévben fog megjelenni. Ezen az oldalon pár képet is megtekinthetek belőle, érdemes, hiszen egész szépen néz ki a telefonos mivoltához képest.

    [HuN] HL OF Béta

    Hír | 2004.03.17 18:16

    Azok, akik a DVD-s GameStar rendszeres vásárlói/előfizetői, már tudhatják, hogy lassan sorozattá terebélyesednek egy régi nagy klasszikus FPS-hez és annak hivatalos kiegészítőlemezeihez leközölt honosításaink. Igen, a Half-Life első részéről beszélek. Akárki akármit mond, lehet, hogy elkésett dolog most előrukkolni ezekkel, de még mindig tízezrek játszanak vele és csak akad már valaki, aki itthon is tolja :) Sajnos az áprilisi DVD-re időhiány miatt nem került fel semmi ilyesmi, és most is csak egy bétát tudok prezentálni. Arra kérnék mindenkit, aki teheti: Ha megvan az Opposing Force, szedjétek le ezt az alig 50 megás fájlt és próbáljátok ki (multiban is:)), hogy minden oké-e benne. Ha bármi hibát találnátok (természetesen a fordítással kapcsolatosakat), akkor azt írjátok meg például nekem. Ha elegendő információ összegyűlik, a májusi számra felpakoljuk és addigra talán elkészül az utolsó láncszem is: A Team Fotress Classic. Amennyiben nem érkezik visszajelzés, az azt jelenti, hogy hibátlan:D A készítők oldalát itt találhatjátok. (Thanks: saxus és Thommy.)

  • Half-Life Opposing Force Béta Honosítás (53 MB)

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)