Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[DEMO] Perimeter MP

Hír | 2004.05.21 22:44

Végre egy érdemben említhető demó! Ilyen az E3, és a reggeli Chaos League óta nem volt (sőt, az alatt se igazán...). Az okát nem tudni, mindenesetre a Codemasters előrukkolt a Perimeter multiplayer demójával. A gyakorlópályán kívül egy "Fish" névre hallgató MP térkép áll a rendelkezésükre a kíváncsi stratégáknak.

[PATCH] Áradat

Hír | 2004.05.17 17:21

Nem igaz, hogy demók még mindig sehol, de most már a javítások is többesével érkeznek. Hova fajul ez a világ...

  • Szóval itt van a The Entente: World War I Battlefields című stratégia 1.3-as javítása
  • És itt van a Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow címet viselő akciójátékhoz is egy ragtapasz (itt egy mirror), amivel 1.2-re növekszik a verziószám. Ha esetleg az európai verzió van meg, akkor ide, vagy ide nyomjatok. Update: Invicible szólt, hogy vannak ám még javítások...
  • Beyond Divinity v1.44 Patch (23.8 MB)
  • Korea: Forgotten Conflict v1.27 Patch (18.8 MB)
  • Urban Terror 3.6 Patch (0.6 MB)

  • [MOVIE] Auto Assault

    Hír | 2004.05.13 07:23

    Az NCsoft kiadott két vaskos bemutatót készülő különleges autós játékából, az Auto Assaultból. Az egyik egy trailer, a másik pedig azt próbálja szemléltetni, milyen jó is multiban nyomulni :) Hajrá!

  • In-game movie trailer (640x480, 2:30, MOV, 340 MB)

  • [MOZi] Napi betevő

    Hír | 2004.05.07 08:43

    Durva mennyiségű és ráadásul elég jó minőségű anyag gyűlt össze így az éjjel. Már ami a mozielőzeteseket illeti :) Mindenféle további felvezető nélkül kezdjük is a listát.

  • Collateral Taxisofőrünk eddigi 12 évnyi pályafutása hirtelen fordulatot vesz, miután beszáll a hátsó ülésre egy bérgyilkos (Tom Cruise). Persze ez nem derül ki mindjárt az elején, de végül kénytelen lesz megbarátkozni a gondolattal és magával a gyilkossal is... Érdekes film lesz :)
  • I, Robot 2035-ben járunk, amikor a robotok már mindennapi "segédeszköznek" számítanak a háztartásokban. Kicsit túlságosan is önállósulni akarnak, ugyanis az egyiket egy ember megölésével gyanúsítanak. Előkerült egy új, kizárólag interneten elérhető előzetese, ám van már egy, illetve mégegy trailer belőle.
  • Shrek 2 Na, azt hiszem ő az, akit senkinek se kell bemutatni... Shrek felkerekedik azzal a szándékkal, hogy bemutatkozzon menyasszonya, Fiona szüleinek, akik tudvalevően igen előkelő személyiségek. Ami azt illeti, Shrek nem hazudtolja meg önmagát és valóban jól bemutatkozik... :) Most jött egy másfél perces új előzetes, mely nem mutat túl sok újat az előző trailerhez képest.
  • The Chronicles of Riddick Richard B. Riddick utóbbi öt évét galaxisunk peremvidékén fellelhető elveszett világokban töltötte, remélve, hogy rejtve marad az őt kutató szemek elől. A Helion nevű fejlődő, multikulturális társadalmú bolygón köt ki, melyet Marshall nagyúr tart hatalma alatt. Egy elmebeteg, aki az emberiséget kívánja leigázni saját fekete seregével… Riddick egy földalatti börtönbe kerül, s onnan egy régi ismerőssel, Kyrával próbálják megváltani a világot. A teaser után most végre megérkezett a fullos előzetese is. Valószínűleg ez lesz Vin Diesel eddigi legjobb alakítása :) Egyébiránt a Pitch Black - 22 évente sötétség c. sci-fi/thriller folytatása ez a remekmű. (Thanks: Serphentiot)
  • [PATCH] Dupla adag

    Hír | 2004.05.06 06:49

    A PFC és a Larian is beindult, hiszen mind a Painkiller, mind a Beyond Divinity új javítóegységet kapott. Előbbi esetében új multis pályát, felvevőt, új szavazó rendszert, egy új spectator módot és még sok más kellemes dolgot tartalmaz az 50 megás cucc. Másik javítani kívánt apróságunk az 1.4-es patchét kapta meg. Nemes egyszerűséggel lerendezték annyival a javítások listáját, hogy: "Ez a patch kijavít néhány dolgot, amely az előző javításban nem volt elérhető."

  • Beyond Divinity - patch 1.4
  • Painkiller - patch 1.15

  • TC: Streets of L.A. Gold

    Hír | 2004.05.03 23:27

    Aranylemezre került a True Crime: Streets of L.A.! Ez amolyan GTA szerű gamma, 2 fő különbséggel: nem Liberty Cityben játszódik, és persze nem a RockStar készítette. A GTA legújabb részeinek hibáiból okulva, már alapból beleépítették a multiplayert. Aláfestő zeneként hip-hopot szolgáltatnak, olyan előadókkal, mint Snoop Dogg vagy a Westside Connection, illetve a PC-s változatot még megtoldották némi rock muzsikával is. Annak rendje és módja szerint pár héten belül az üzletek polcairól köszön majd vissza az Activision terméke.

    [PATCH] Söldner Demó

    Hír | 2004.05.01 08:18

    Kiadtak a Söldner: Secret Wars multis demójához egy 12 megás javítást. Különösebben nem sok infó áll a rendelkezésre, de nyilvánvaló, hogy aki játszik még mindig vele és úgy érzi, van mit javítani rajta, akkor letölti innen. Vagy nem? :)

    Panzers multi infók

    Hír | 2004.04.29 20:56

    A hazai Stormregion éjt-nappallá téve munkálkodik kis hazánk következő világsiker várományos alkotásán. A Codename Panzersről már nagyon sok infót tudunk. Most azonban még több érdekességre derült fény. A hivatalos oldal tanubizonysága szerint 30 egyjátékos küldetés lesz. Mindemellett különféle multi módok is várják majd a játékosokat. Ezek egészen pontosan a következők: Assault, Skirmish, Deathmatch, és két ráadás. Az egyik a Coop Mode, melyben többen végigvihettek küldetéseket. A másik a Domination, épületeket kell megvédenünk, vagy leigáznunk. Ejjjj, jelenne máááááár meeeeeeg... :( Thanks sutyi.

    Empire Earth 2

    Hír | 2004.04.26 14:52

    Sokaknak nagyon megdobban a szíve, amikor meghallja, hogy a Vivendi Universal az Empire Earth 2-t tervezgeti. Pontosabban a Mad Doc Software, de ez más tészta :). 14 civilizáció, kilenc féle multiplayeres játéklehetőség, továbfejlesztett mesterséges intelligencia és grafika, és még sok-sok más finom dolog szerepel majd a második részben, amiért már a nyálunk csoroghat előre is. Sajnos még várnunk kell a kicsikére, hiszen valamikor 2005 első felében jelenik meg a közkedvelt RTS második része. Erre az oldalra hamarosan újabb infók érkeznek.

    [MOVIE] Burger Wars

    Hír | 2004.04.26 14:47

    Az Amped Labs a legelső trailerrel szolgált a címben szereplő játékról. Érdekes a műfaja, hiszen FAMOFPS-ről van szó. Teljes nevén fast action, multiplayer online, first person shooter. TDM, CTF és ATC tipusu kalandokban lehet részünk, akár 63 társunkkal egyszerre a majdani szervereken. A vidám nótával kísért 2,5 perces animért ide fáradjatok!

    [PATCH] Dead Man's Hand

    Hír | 2004.04.24 22:01

    Az Atari európai verziós patchel szolgál a Dead Man's Handet űzők számára. A western alapú FPS-ben sok hibajavítás történt az elmúlt időben. Javítottak a multiplayeres játékmódon is, valamint hat darab új pálya is helyet kapott a repertoárban. Mindösszesen annyi a dolgunk, hogy leszedjük... A linkért és további részletekért a csomagot illetően, erre fáradjatok!

    [DEMO] Söldner MP

    Hír | 2004.04.24 06:24

    Kiadták a Söldner: Secret Wars végleges multiplayer demóját. Legalábbis ezt állítja több nagyobb internetes oldal is, és maga a JoWooD is, úgyhogy lehet benne valami... Például 2 pálya és három játékmód. Letöltés alatt nézzetek be ide, ha nézelődni akartok.

  • Söldner Secret Wars Multiplayer Demó (221.3 MB)

  • S.T.A.L.K.E.R. - követelmények

    Hír | 2004.04.23 09:46

    Headhunter testvérünk arról informált, hogy a hivatalos oldalon feltűntek a S.T.A.L.K.E.R. minimum rendszerkövetelményei. Lássuk a nem is annyira vészes "listát":

  • Windows 98/ME/XP/2000 + DirectX 8.1
  • 1.5 GHz-es proci
  • 512 MB RAM
  • GeForce 3 64 MB vagy ATI Radeon 8500 64 MB
  • DirectX 8.1 kompatíbilis hangkártya
  • Multiplayerhez 56 kb-os modem Szerintem nem is olyannyira veszélyes ez, mint sokan gondolták... ok, leszámítva mondjuk a memóriaigényt... :) Mert hiszen, ha ez a mininmum, háááááát :D

  • [PATCH] H&D 2 MP Demó

    Hír | 2004.04.22 07:22

    A Take 2 már a demóit is javítgatja. Ezek szerint elég nagy népszerűségnek örvendhet. Most a Hidden & Dangerous 2 multiplayer demója járt így, ugyanis ezen kis ötmegás patch letöltése, valamint felapplikálása után a program 1.5-ös verzióra kerekedik. Egyébként a standalone szervert is megfoltozták egy kicsit.

    Terjed a PunkBuster

    Hír | 2004.04.21 08:16

    Már viszonylag sok FPS-be építették bele a PunkBuster nevezetű csalókergető mechanizmust. A sorba most a Novalogic legújabb üdvöskéje, a Joint Operations is csatlakozott. A május 21-én megjelenő akciójáték már a védelemmel érkezik, így nem kell olyan sokat várni rá, mint mondjuk a Call of Duty hasonló rendszerére. Szinte biztos, hogy a jövőben is, a legtöbb normális multiplayer játékba beleteszik - hacsak valaki nem csinál egy mégjobbat...

    Painkiller demo tervek

    Hír | 2004.04.21 07:59

    Bár már megjelent két különböző egyjátékos Painkiller demó, noha a teljes játék már a boltokban van, sőt, már az első javítás is megérkezett hozzá, hamarosan egy újabb demót próbálhatunk ki. A GameSpot információi szerint a multiplayer demója május 3-án érkezik, melyben két játékmódot is kipróbálhattok két megadott pályán.

    [PATCH] Call of Duty

    Hír | 2004.04.21 07:52

    Az Activision legújabb Call of Duty javítócsomagjába több érdekesség is belefért. Az első, és talán legfontosabb dolog, hogy végre valahára belekerült a normálisnak mondható, PunkBuster anti-csíter technolgóia. A további aprócska javítások mellett még egy teljesen új multi pálya is (Stalingrad) található benne. Ha érdekel, innen bármikor letöltheted.

    Spellforce: TBofW oldal

    Hír | 2004.04.19 22:08

    A Spellforce kicsit kitűnik a stratégiák közül, nem csak azért mert most azt lehet nyerni, hanem mert egyedi hibridként született az RTS-ek világába. Nem csoda hogy szinte azonnal elkezdték készíteni a kiegészítést, amibe rengeteg fincsi fícsört facsarnak. Elég csak megemlíteni a plusz 40 órányi játékidőt, vagy a multis co-operativeot, máris összefut a nyál a szánkban. Ahogy azt illik meg is nyitották a hivatalos oldalát, ahol szinte mindent megtudhatunk a The Breath of Winter-ről, tudálékosok ide klikkeljenek.

    Heroes Of The Pacific

    Hír | 2004.04.19 18:35

    Az Encore Software épp ezekben a percekben jelentette be legújabb, multiplatformos fejlesztését, a Heroes of the Pacific-et. Az IR Gurus fejlesztése szó szerint elrepít minket a második világháborúba, egészen pontosan annak légi harctereibe. Az inkább akció, mintsem szimulátor weboldala máris elindult, ahol szép képeket, és infókat találhattok. Erre tessék.

    [DEMO] Race Driver 2

    Hír | 2004.04.15 13:28

    Egyjátékos módban már kipróbálhattuk a Toca Race Driver 2-vel, ám mint azt mindenki tudja, a multi során teljesen más lesz a játék. Hogy ne áruljanak zsákbamacskát, a Codemasters közkézre bocsátotta a többjátékos demót. 3 pálya és 3 különböző kocsi vár mindenkire, aki egy kis virtuális száguldásra vágyik. Ehhez csupán a 116 megás pakkot kell letölteni, amit itt találtok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)