Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4019

Fiatalos MP3 lejátszó a Samsungtól

Hír | 2004.08.16 11:07

A Samsung egy új kisméretű MP3 lejátszót mutatott be, melynek neve Samsung YP-T5Z. A fiatalos designnal ellátott zenedoboz LCD kijelzője 7 féle szinű háttérvilágításra képes, amelyek fölött láthatunk minden szükséges információt, például mikor FM rádiót hallgatunk - az is van. A diktafon mellett SRS WOW és 3D Surround Sound támogatás is helyet kapott az audio lejátszóban. A 23 x 54 x 23 mm méretű, 24 gramm súlyú készülék, mely egy darab AAA jelzésű akkumlátorral 20 órát képes kihúzni, természetesen tartalmaz USB csatalkozót is, mellyel PC-nkhez köhetjük; és 1 GByte (!) adatot pumpolhatunk rá - persze csak miután kipengettük a 250 dolláros árat érte.

Carmack beszámoló

Hír | 2004.08.15 11:41

Mint minden évben, úgy idén is megrendezésre került a QuakeCon, ahol a legnagyobb szereplő mindig az iD Software atyja, John Carmack volt. Sajnos egyéb elfoglaltságai miatt ezúttal annyira nem volt aktív, mint mondjuk tavaly, azért elég érdekes infóáradatot zúdított a játékos társadalom nyakába. A beszámolóból itt és most csak annyit emelnék ki, hogy Carmack elmondta, a következő játékuk nem folytatás lesz. Szóval ne számítsunk Doom IV-re, vagy a Wolfeinstein következő darabjára, sőt még a Commander Keen folytatására sem :) Az új cucc, ezúttal is egy inkább egyjátékos módra összpontosító FPS lesz, ami azért valami halvány multiplayert tartalmaz (mint a Doom III). Ami viszont nagyon fontos, hogy nem akarnak újabb négy évet váratni magukra, úgyhogy az új engine fejlesztése már a következő hónapban megkezdődik, s reményeik szerint egy éven belül kész is lesz. A teljes cikket itt találjátok.

Carmack apa lett!

Hír | 2004.08.14 20:10

Most már értem miért csúszott ennyit a Doom III! John Carmack máson is dolgozott az utóbbi időkben, ennek gyümölcse legújabb projectje, Ryan. :) A viccet félretéve ma reggel megszületett John Carmack első csemetéje, aki Ryan névre hallgat és 2,81 kilogrammot nyom - számol be a quakecon.org. Szívből gratulálunk az ifjú apának és feleségének, Anna Kangnak! Thanks Sundesz!

AoSH GOLD

Hír | 2004.08.13 07:58

Aranylemezre került az Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring. Jelenleg úgy áll, hogy augusztus 27-én a britek már a kezükben tarthatják majd a játékot, DVD-s kiadás formájában; merthogy csak azon fog megjelenni. Azt, hogy hazánkba mikor érkezik egyelőre nem tudni, reméljük nem kell rá sokat várni, hogy virtuális nyomozók lehessünk.

Zoo Tycoon 2 képek

Hír | 2004.08.11 19:52

Lesifotósunk sikerrel behatolt a Zoo Tycoon 2 nevű állatkertbe, és titokban elkattintott pár képet. Úgyhogy becsüljétek meg munkáját, és nézzétek meg őket :) (Thanks GamersHell)

[FuN] Doom III

Hír | 2004.08.08 18:35

Bizonyára sokan szeretnétek minél jobb játékélményt kicsikarni a Doom III-ból. Nos, a következő "fejlesztési lista" igaz nem produkál több fps-t, de minden bizonnyal az egekbe szökik tőlük az élvezhetőség :) (Thanks HomeLanFed)

  • Fizetésemelés, hogy a játék mellett a szükséges fejlesztéseket is vállalni tudjuk.
  • Lézerszem a tökéletes látás érdekében.
  • Plusz szoba építése, hogy még nappal se szűrődjön be semmi fény.
  • Személyre szabott edző, aki kondiban tartja a klikkelőizmainkat.
  • Rengeteg ordítás.
  • Törésálló szék arra az esetre, ha rémületünkben hanyatt esnénk.
  • Speciális autómata-telefonhívásokat-megválaszoló-készülék.
  • Saját WC a gép közelében.
  • Tagság a "Névtelen Doomfanok" csoportba.
  • Időgép arra az esetre, hogy ha végigcsináltuk a játékot, gyorsan elugorhassunk a Doom IV-ért.

  • [HuN] Doom III szinkron

    Hír | 2004.08.08 16:02

    Mulder szólt, hogy a Doom III honosítása nem zárult le annyival, hogy magyarok a feliratok, illetve a menük. De mit beszélek itt én, átadom neki a szót: Egy kis csapat elkezdte szinkronizálni a Doom III-at, egyelőre csak az audio bejegyzésekre koncentrálva. Keresünk olyan egyéneket akik szívesen szinkronizálnák és úgy érzik van egy csöppnyi színészi tehetségük. Örülnénk ha nagyrészt 18+ évesek jelentkeznének, hiszen az audio bejegyzések eredetileg is 20+ asaktól származnak. Akit érdekel a dolog az irjon nekem mailt.

    Terrorist Takedown

    Hír | 2004.08.05 19:21

    Bejelentettek egy alsó kategóriás akciójátékot Terrorist Takedown címmel. Valóban nem nagy durranás. A főbb jellemzői közé sorolhatnánk a közép-keleti helyszíneket, a 16 "lélegzetelállító" küldetést, meg a valóságos hanghatásokat... :) Még egy nyamvadt kép se elérhető, de legalább azt tudjuk, hogy október környékén számítsunk rá.

    [HuN] Doom III béta

    Hír | 2004.08.05 13:52

    Mindössze két napja jelentettük be, hogy páran elkezdték készíteni a Doom III magyarosítását, és segítőket keresnek. Ennyi idő alatt a csapat 11 fősre duzzadt és a fordítás 90%-ával el is készültek. InviciblE, a projekt vezetője szerint a honosítás az összes szöveget lefordítja és ez alól csak a textúrák és a monitorok képeznek kivételt. Azonban vannak olyan elemei a játéknak, amik csak új játék indításával magyarítódnak le :) A cucc tehát még béta, úgyhogy érdemes elolvasni a csomaghoz csatolt fájlt. Ha valami mondani valótok lenne a csapatnak, írjatok erre a mailcímre. Köszönet a készítőknek: Cok3, George, InviciblE, Janagu, Johnny Blaze Sim, Key, Macccy, mATTIAS, Reguj, Roland, Sundesz.

    Shellshock Nam '67 dátum

    Hír | 2004.08.04 18:39

    A drága jó Eidos volt olyan kedves, és elárulta a ShellShock: Nam '67 néven készülő játékuk kiadási dátumát, ami nem más, mint szeptember harmadika. A cucc egyébként egy háborús FPS lesz, ami a Vietnámi háború poklába repít majd minket, kezdő újoncként, de később akár igazi veterán-módra onthatjuk az áldást a csúnya, gonosz, mocsarakból, és egyéb közkedvelt helyekről előugró ellenség arcába. Bíztatónak tűnik, hogy a készítők saját bevallásuk szerint teljesen realisztikus sérülési rendszert vezettek be a játékba. (Thanks: Blue's News)

    Doom III: Nyilatkozik a főnök

    Hír | 2004.08.04 16:59

    Nyilvánvaló volt, hogy a Doom III elég nagy port fog kavarni, ha egyszer elkészül. Nos, miután ez az örömteli esemény megtörtént, sejtésünk be is igazolódott. John Carmack (róla mindenkinek illik tudni, hogy az iD Software vezető embere mellesleg pedig egy programozó zseni) is nyilatkozott az ügyben. Többek között ecseteli, hogy a fogadtatás messze várakozáson felüli volt, amire nagyon büszke, valamint, hogy szerény véleménye szerint a Doom III az eddigi legjobban sikerült alkotásuk. Szerintem is :) A nap másik érdekessége, hogy kikerült jónéhány cheat a játékhoz. Ezek, mondani sem kell, elég hasznosak tudnak lenni, viszont az is megtekintheti őket, aki csalás nélkül akarja végigjátszani, ugyanis olyan érdekes képességek lapulnak meg a programban, hogy öröm nézni. Elég talán megemlítenem azt a karaktersorozatot, amelyet a konzolba gépelve a játék fogja magát, és éppen aktuális ügyködésünket lementi egy .avi fájlba. Nyami :) A kódok listáját itt tekintheti meg a nagyérdemű.

    Doom 3 ömleny!

    Hír | 2004.08.02 13:39

    A Doom3Maps.de oldalán több érdekesség is található a témával kapcsolatban. Már most szólnék, hogy csak azok nézzék meg, akik újabb néhány szépséges titkot szeretnének felfedni a játékból! Lássunk egy gyors összefoglalót a jószágokról (videók):

  • Singleplayer Movie
  • Coop-Mod Movie
  • Gameplay Movie 1
  • Gameplay Movie 2

  • A legnagyobb magyar LAN parti

    Hír | 2004.07.30 12:27

    A Samsung World Cyber Games 2004. Magyarországi Selejtezõ nevezése 2004. július 26-án indult, így érdemes azonnal rákattani a hivatalos honlapra, ha hazánkat szeretnétek képviselni a San Franciscoi nagydöntőben! A Camponában 2004 augusztus 28-29-ig megnézheted az igazi profik játékát, és magad is rácsatlakozhatsz az 500 gépes hálózatra, hogy tagja legyél az év legnagyobb virtuális eseményének. Ha lemaradtál a GameStar táborról, ide feltétlenül gyere el, mi is ott leszünk! További információk itt: http://hu.worldcybergames.com Támogatók: Samsung; 3Com; Bluefish; GameStar, Axico, Senorg, Nod32, Sennheiser, Canon, Campona; Ntec

    Belehúz az Ati

    Hír | 2004.07.29 23:21

    A mai nap sem maradhat Doom3-as hír nélkül. Tudomásunkra jutott ugyanis, hogy az Ati mérnökei, látván, hogy a játék mennyire az nVidia kártyáira lett optimalizálva, hozzáfogtak, hogy kicsit lefaragjanak a hátrányukból. Ennek lesz első kézzelfogható eredménye egy kis driver, ami remélhetőleg több fps-t fog kicsikarni mindenki kedvenc gyilkolászós játékából :) (Thanks sHadeS)

    Wrath & Skeller Bejelentés

    Hír | 2004.07.29 20:31

    Olybá tűnik, hogy a Fallen Kingdoms után se akarja abbahagyni a Warthog mai szereplését. Az imént rántották fel a leplet a Wrath & Skeller című, készülőfélben lévő játékukról. Erről annyit mindenképp érdemes tudni, hogy egy akció-orientált szerepjáték lesz, úgyhogy megint mehetünk öldökölni. A történetről eddig csak az derült ki, hogy Wrath és Skeller valójában egy barbár és egy varázsló, akiket irányítva nekünk kell majd megakadályozni a csúnya, gonosz Chyre varázsló világuralmi törekvéseit.

    Colin McRae Rally 2005 - szuper itinerek?!

    Hír | 2004.07.28 11:56

    A Nicky Gristtől kapott személyes információim szerint: igen! A sztárnavigátor elmondása szerint ugyanis jómaga rengeteg munkát fektetett az ötödik részben majd "muzsikáló" itinerekbe. A munka oly mértékű volt, hogy ő úgy hiszi, messze-messze a legjobb itiner-rendszert sikerült kidolgoznia; amit valaha csak láthattunk bármely játékban. A mitfárer véleménye szerint az is sokat nyom a latba, hogy óriási mértékű autó-hadosztály áll majd a rendelkezésünkre, az eddiginél szintén bővébb játéklehetőségek mellett, továbbfejlesztett grafikával. A Colin McRae Rally 2005-öt a Codemasters idén ősszel készül kiadni.

    SuperPower 2 Európába is

    Hír | 2004.07.27 14:37

    A SuperPower 2 életébe nagy öröm köszöntött be, hiszen a játék Európába is eljut majd. A DreamCatcher Games és a Mindscape közös bejelentése alapján a geopolitikai szimuláció, melynek neve Super Power 2, jön majd a mi kontinensünkre is. Az ügyről és a játékról részletesebben: itt.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.07.24 08:20

    Üdvi' Nos, igencsak érdeklődéssel várom, hogy ma milyen Doom 3 és/vagy Half-Life 2 érdekesség kerül terítékre. Nem tudom feltűnt e nektek, de a Valve kicsit elkezdett kampányolni, hogy azért figyeljünk az ő szent gyermekére is. Szerény véleményem az, hogy ezt a lehető legrosszabbkor teszik, hiszen a Doom 3-ról elterelni a vigyázó szemeket.. hááát, esélytelen :) Inkább akkor kellene tolni ezerrel a dolgokat, amikor már Gabe vigyorgó golyó feje képes lesz kimondani, hogy: GOLD. Addig azonban sunyítani kellene, mert a végén még 2005 szeptember lesz a stuffból :D

    Két kandúr beszélget: - Képzeld tegnap felcsíptem egy kellemes kis cicust. - És? - Hazavittem a padlásra, közben simogattam selymes, fehér bundácskáját. - És? - Leültettem a kanapéra. - És? - Megkínáltam egy kis meleg tejjel. - És? - Ha azt láttad volna milyen szexisen lefetyelte a kis nyelvével. - És? - Végigfektettem a kanapén. - És? - Átöleltem szorosan. - És? - És akkor elmeséltem neki hogyan heréltek ki.

    [MOVIE] FIFA 2005

    Hír | 2004.07.16 22:30

    Az EA nem bírta ki, hogy ne bocsásson rendelkezésünkre egy új FIFA 2005 filmet. Persze mi nem is ellenkezünk, hiszen szeretjük a jó focit, és a jó sportjátékokat is. 5 megába sűrítették össze a matériát, és ahhoz képest nem is rossz a képminősége. Aki kíváncsi pár új cselre, az mindenképp töltse le!

    DOOM 3 GOLD!!!

    Hír | 2004.07.14 19:41

    És végre eljött az ünnepi pillanat: ARANYLEMEZEN A DOOM 3! Nem is húzom a szavakat, hiszen ez egyszerűen VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Szóval, amire mindenki kíváncsi: Augusztus 13-án jelenik meg a mi kontinensünkön a játék, az amiknál Augusztus 5-én. De az is meglehet, hogy sikerül beszereznünk 1 példányt a táborra...ki tudja?:D

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)