Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4019

'Reggelt...

Hír | 2004.09.26 08:45

Üdvözletem, kellemes vasárnap délelőttöt. Az egyenlőre meglepetésekkel teli forma 1-es futam végére lehet, hogy egy bizonyos úriember felkűzdi magát az élre - mi azért szorítsunk azoknak, akiknek nem volt még annyi sikerben részük :).

- Doktor úr! Tele vagyok kiütésekkel. - Hm, ez biztosan foglalkozási ártalom lehet, mi a foglalkozása? - Boxoló vagyok.

[DEMO] Knights of Honor

Hír | 2004.09.24 13:44

A Sunflowers kiadta legújabb játékának, a Knights of Honor-nak a játszható demóját. A kicsike nem is olyan apró, hiszen 300 megásra dagadt. Sajnos egyelőre csak a német változatot tudjátok tölteni innen, az angolra még csöppet várni kell. Aki ismerkedni szeretne előbb a stuffal, ide klikklejen.

!! DÖNTS MOST !!

Hír | 2004.09.24 13:22

Újabb, bal oldali sávunkban látható "!! DÖNTS MOST !!" feliratunk alatt helyeztük el legújabb szavazásunkat. Azon kérdésünkre kérnék, hogy válaszoljatok, miszerint: "Neked melyik cikk jött be leginkább a szeptemberi GS-ben? (ne a téma érdekességét, hanem a cikk minõségét osztályozd!)" Köszi a segítséget mindenkinek! Katt ide!

[MOVIE] Így készült: Pirates!

Hír | 2004.09.23 11:10

A Firaxis hamarosan befejezei a Sid Meier fémjelzett Pirates! fejlesztését. Az elmúlt néhány évben igen keményen dolgoztak azon, hogy minél tökéletesebb játékot kaphassunk kézbe. Más kérdés, hogy legtöbbünknek fogalmunk sincs arról, hogy ez mégis mekkora munka. Az itt található, 100 megás videó bepillantást enged az események sodrába. Aki teheti, és érdekli is a játék, feltétlenül nézze meg!

Blitzkrieg 2

Hír | 2004.09.16 17:15

Elindult a Blitzkrieg 2 honlapja - adta tudomásunkra a Gamer's Hell. A második világháborús játék lapja, amellett, hogy elég igényesre sikeredett, egy csomó infót, képet, miegymást tartalmaz. Ha esetleg még ezeken kívül más is érdekelne, ne hagyjátok ki a már korábban kikerült videót sem. A honlapot itt lelitek.

GTR dátum

Hír | 2004.09.11 19:47

Tudomásunkra jutott, hogy a GTR megjelenni készül. Először valamikor november elején érkezik a kicsike. Hogy miért "először"? Azért, mert ez a dátum csak a németországi, és skandináv boltokra igaz. Bár egyelőre úgy tűnik, hogy Angliába is ekkor érkezik, ez még nem biztos, ergo az angol megjelenés késhet egy kicsikét.. Sebaj, azt már kibírjuk. (Thanks BHMotorsports)

[MOVIE] El Matador

Hír | 2004.09.08 19:28

Előkerült egy igencsak szépnek nevezhető videócska a Cenega El Matadorjából! A játék egyébként egy "drogmaffiavadászós" FPS lesz, amelyben hősünk a bosszúvágytól vezérelve próbál leszámolni a narkót terjesztő gonosz bácsikkal. Jól hangzik... Alant találjátok a videót, jó töltögetést! (Thanks: GamersHell)

'Reggelt...

Hír | 2004.09.08 08:33

Üdvözletem mindenkinek! Szerda van, a hét közepe, ami mondjuk a suli és munka szempontjából talán nem előnyös, mégis jó valamire :) Már csak 1, azaz 1 nap választja el tisztelt előfizetőinket a legújabb GameStar magazintól! Mi lesz benne? Hááát, annál többet sajna nem mondhatok, mint amennyit az üdvözlő oldalunkra kitettünk, de elhihetitek, jó lesz :D Most pedig lássun a viszonylag visszafogott reggelit. Jó étvágyat.

A bíró kihirdeti az ítéleteket: - 5 év, 10év, 16 év, Chibo. - Mi az a Chibo? - A legtöbb, mi adható.

Warcraft 3: TFT bonus map

Hír | 2004.09.04 18:30

Érdekes... olybá tűnik, a Blizzard annyira jól áll a World of Warcraft készítésével, hogy fennmaradó idejükben még bónusz pályákat is készítenek előző sikerjátékuk kiegészítőjéhez, a Warcraft 3: The Frozen Throne-hoz. Na jó, egy rossz szavam sincs róluk, csak így tovább, fiúk! Sunrock Cove-t (ez a cucc neve, tudniillik) erre lelitek.

ANNO 3!!!

Hír | 2004.08.30 16:59

Bizonyára sokan ismeritek az ANNO sorozatot. Tudjátok, ez az a tengerész-kereskedős-városépítős cucc. Nos, a Sunflowers ma bejelentette: készül a folytatás! Sőt, az előzetes képek alapján nem is akármilyen játékkal esz dolgunk. Mindenki döntse el maga, de szerintem büntetős képek ezek! (Thanks GamersHell)

Repkednek az aranyak

Hír | 2004.08.25 09:02

Nem, nem olimpiai különkiadásunk következik. A Microsoft viszont hirtelen két nagysikerű stratégiai játékához is kíván kiadni Gold változatot még az ősz folyamán. Ezek név szerint az Age of Mythology és a Rise of Nations. Bill pajtásunk szereti a pénzt, ezt sokan tudják - mindkét játékhoz megjelent már ugyanis kiegészítő (Throne of Patriots és The Titans), szóval ez egy ésszerű döntés volt. :) Az Age of Mythology csomagja tartalmazni fog 35 kampányt, 12 civilizációt, és nyolc játékosig terjedő multis grupi örömöket. A Rise of Nations arany változatának hasonló adatai pedig 130 küldetés, 240 egységgel. Inkább sürgetnék már a Halo második részének PC-s megjelenését... :)

NASA szuperegységek

Hír | 2004.08.22 09:45

A NASA szakemberei a fejlődés mellett döntöttek. A probléma a következő: a Marson tevékenykedő robotok visszaküldik a jeleket a Földre, itt a jel-átalakítás után az emberek mérlegelnek, döntenek, kódolnak, majd visszaküldik a parancsokat a Marsra - ez lassúnak bizonyul, amit a haladásban élen járó professzorok nem néznek jó szemmel; hiszen egy parancs kiadása beletlik 3 napba. A forradalmian új terepjáró robotok továbbfejlesztett MI szoftverrel (Intelligent Deployable Execution Agents rendszeralapokra építő) rendelkeznek majd, amik képesek ember módjára maguk mérlegelni a helyzetet és dönteni. Jelenleg csótány szintű képességekkel tudják felvértezni a robotagyat, amit eddig még nem próbáltak ki. A következő tíz év munkája arra öszpontosul, hogy ilyen robotok csoportokban tudjanak dolgozni a Marson, mellettük pedig pilóta nélküli űrhajók ellenőrizzék a csillagokat, bolygókat és holdakat a világűr kietlen fagyosságában. Ezeket természetesen a Föld szélsőséges körülményei között is ki fogják próbálni - vulkánbelsőkben, földrengések által boronált vidékeken.

The Regiment képségek

Hír | 2004.08.21 14:59

Alig tegnap értesítettük a publikumot, készülget a The Regiment című csapatorientált taktikai FPS. A sztori szerint a játékos egy S.A.S csapatot fog vezetni (ez a S.A.S a világ vezető terrorista-elhárító csoportja, a legkeményebb katonákkal, legjobb fegyverekkel, stb.), aminek a célja mi más lehetne, mint elhárítani a csúnya, gonosz terroristák által okozott fenyegetést. Előkerültek az első képek is a kicsikéről, alant megnézhetitek.

Total Club Manager 2005

Hír | 2004.08.20 18:01

Aki azt hiszi, hogy a foci-menedzser bizniszben nem lehet megujulni, alaposan teved. A CM sorozat mellett kisse "lesajnalt" Total Club Manager csalad uj tagja rengeteg ujdonsaggal felvertezve szall versenybe. Egyreszt a meccsekbol mar lehet osszefoglalot nezni, rengeteg uj taktikai es letisztult edzesi lehetosegeink vannak, Most mar meghatarozhatjuk asszisztensunknek, melyik jatekosoknak ne hosszabbitsa meg a szerzodeset... No persze meg sorolhatnam, de egy teny: aki foci-menedzser fanatikus, keszuljon sok-sok almatlan ejszakara.

Pro Evolution Soccer 4 - tutifoci

Hír | 2004.08.20 17:49

Legnagyobb meglepetesunkre nem csak a konzolos, hanem a PC-s Pro Evolution Soccer 4-et is bemutattak. A minap roviden ertekeztem a FIFA 2005-rol, mely szemmel lathatoan oriasi fejlodesen ment keresztul. Ezzel szemben a PES4, bar meg mindig nagyon jo kis jatek, szinte alig fejlodott. Szep is, jo is, de ennel azert tobbet is csinalhattak volna a Konami jeles kepviseloi...

Panzers: Phase Two - Alaz a Stormregion

Hír | 2004.08.19 18:30

Igeeeeen, a kicsiket mar sikerult is megtekintenunk. Igaz, meg eleg korai stadiumban van, de lassuk milyen kivalo ujitasokkal rendelkezik a dicso folytatas: az uj "epizodban" mar lehet ejjel is nyomulni. Ennek kovetkezteben tobb lopakodos kuldetesunk is lesz. Bar osszesen "csak" 24 kuldetes lesz a vegleges jatekban, mindezek joval nagyobb palyakon, tobb egyseg bevonasaval tortenik - kovetkezeskeppen maga a jatekmenet legalabb olyan hosszu lesz. A Phase Two-ban egysegeinket fold alatti barlangrendszereken keresztul is mozgathatjuk, ezaltal ujabb taktikai kihivasokkal nezunk szemben. Kiraly lesz :)

FIFA 2005 - Ujjaszuletes

Hír | 2004.08.19 18:24

Legnagyobb meglepetesunkre a FIFA sorozat legujabb tagja, latszolag oriasit fejlodott. Mind grafikailag, mind jatekmeneteben remek ujitasokkal bir. A karakterek mozgasa sokkal fejlettebb, a hangulat meg profibb, mint valaha. A jatek producerenek elmondasa szerint immaron tenyleg kontrollerrel erdemes jatszani. Persze lehet billentyuzetrol is, de sokkal elvezetesebb es egyszerubb egy jobbfajta dual analog vezerlovel. Varhatoan osszel jelenik meg.

NFS: Underground 2 - SZIGOR

Hír | 2004.08.19 18:21

Az EA, vegre valahara sikeresen prezentalta az NFS sorozat kovetkezo tagjanak PC-s valtozatat. Ahogy az varhato volt, a gama iszonyat profi lett. A grafikus motoron, a fejlesztok elmondasa szerint nem valtoztattak, sokkal inkabb a reszletekre osszpontositottak. A jatekos nagyon ritkan hagyja el a tenyleges jatekteret. Ha tuningolni akarunk, eloszor el kell hajtanunk a garazsba, es csak akkor lephetunk be a menube. Tobb uj auto is belekerult, koztuk a Peugeot 106, vagy a Vauxhall (vagy itthon Opel) egy uj modellje. Ket erdekesseg meg a vegere: 1. ahhoz, hogy az egyetlen osszefuggo palya egyik vegerol eljussunk a masikba, 25 perc telik el. 2. a kiprobalhato valtozata kesz, es igen hamar kiadjak!

GameStar @ Games Convention

Hír | 2004.08.19 18:16

Immaron egy teljes napot sikerult eltoltenunk az idei Games Convenction falai kozott. Mar most tokeletesen kiderult, hogy bizony hatalmasat fejlodott a kiallitas. Joval nagyobb teren, termeszetesen tobb kiado es jatekfejleszto teszi tiszteletet. Ne aggodjatok, ismet fenykepezem ezerrel a leanyzokat, igy nem maradhattok ujabb galeria nelkul :) Most pedig lassunk nehany jatekot... persze csak erintolegesen... Ja, es bocsi az "ékezetek" hianyaert :)

[MOZi] MATRIX ULTIMATE EDITON

Hír | 2004.08.18 21:24

Bár már elég régóta suttogtak, hogy készül egy minden igényt kielégítő ultra-mega-extra Mátrix-trilógia DVD kiadás az igazi rajongók számára. Az eddig megjelentetett változatok ugyanis szinte semmi érdekességet nem tartalmaztak. Hivatalos bejelentés még mindig nincs, de azt hiszem, az alábbi képek miatt már igazán bizakodhatunk, ugyanis szinte minden infó a rendelkezésünkre áll most már! Szóval lássuk csak sorjában.

  • Matrix: Újradigitalizálva, két audió kommentárral bővítve
  • Matrix Revisited: 17 kulisszák mögötti kisfilm
  • Matrix Reloaded: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions Revisited: 29 kulisszák mögötti kisfilmmel bővítve
  • Animatrix: Ugyanaz a kiadás, ami már kapható
  • Roots of the Matrix: A Mátrix gyökerei - Minden részletre kiterjedő 3 órás összeállítás.
  • Burly Man Chronicles: A filmet készítők érzései az egész Mátrix világgal és a belefektetett munkával kapcsolatban
  • Zion Archive: Sztoribordok, zenék, videók, előzetesek, és minden egyéb.
    Összesen mintegy 35 órányi extra, 10 DVD lemezen, kb 18 ezer forintos áron (a külföldi árról átszámolva).
    Akinek ez sem lenne elég, az megkaphatja az igazán rajongóknak szóló változatot, amiben egy Neó szobor és egy 80 oldalas, soha nem látott képekkel tüzdelt könyvecske kap még helyet. A szobor a kép alapján szerintem egy kicsit gagyi... :) Thanks Fym.hu!

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)