Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

BF: Vietnam patch közeleg

Hír | 2004.09.11 09:11

Az EA Games jelentése szerint még ebben a hónapban kézhez kapják a Battlefield: Vietnam rajongók a játék legújabb, 1.2-es verziójú patchét. Három új pálya, tűzerőmegvalósítási újítások és multiplayeres újdonság kap majd helyet többek közt a csomagban. A fenti linken részletes leírásokat és új képeket találhattok.

S.T.A.L.K.E.R. morzsák

Hír | 2004.09.09 11:36

Néhány új lélekmelegítő érkezett a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl univerzumból. Előszöris ezen a linken találhattok egy új előzetes, melyen a C&VG emberkéi a játék multiplayer képességeit boncolgatják. Közöltek néhány új DX9-es képet is, ezekből szemezgettem alant. Továbbá előbukkant egy új dobozkép tervezet, sajna csak olyan piciben, ahogy azt lent láthatjátok. Thanks Headhunter.


VIA Doom 3 Map

Hír | 2004.09.08 14:35

A VIA csapata már nagyon sok érdekességet készített. A mókás videókon keresztül mindenfélét láthattunk már tőlük, ja, és persze hardvereket is készítenek :) Most is előrukkoltak egy kis letölthető matériával, mely ezúttal Doom 3 vonatkozású. Egyfajta arénát keráltak, egészen pontosan egy új pályát a játékhoz. Multiplayerhez mindenképpen kiváló, más kérdés, hogy mennyien multiztok Doom 3-mal. Ezen az oldalon találhattok róla képeket, magát a fájlt innen töltheted.

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2004.09.06 22:06

Nem, legnagyobb bánatomra nem egy játszható demó, nem is egy beta verzió, és még csak nem is hivatalos... de új és videó is (még, ha kézikamerás felvétel is) :D Az ide Game Stars Live kiállításon filmezték ezt a kis jelenetet, melyben a multiplayer móka kellős közepébe pislanthattok bele. Alant tölthetitek. Thanks Headhunter.

S.T.A.L.K.E.R. beta hamarosan

Hír | 2004.09.03 08:56

A THQ csapata elárulta, hogy már igencsak közel van a S.T.A.L.K.E.R. multiplayer beta változatának publikus tesztelése. A pontos részletek még nem kerültek napvilágra, de az már tuti, hogy nem kevesebb, mint 5000 emberke juthat majd hozzá. Amint kiderül, hogy mekkora, illetve hol lehet jelentkezni, azonnal tudatom veletek!

[PATCH] Savage

Hír | 2004.09.02 20:24

Újabb javítócsomag érkezett, ezúttal a Savage: The Battle for Neverth nevű multiplayer FPS/RTS-hez. Tudjátok, ez az a játék, amelyikben egy multi csatához becsatlakozva választhatunk, hogy parancsnoki székbe kerülünk (ilyenkor lép életbe az RTS üzemmód), illetve -ha a parancsnoki poszt foglalt- egy közkatona bőrébe bújunk FPS (néha TPS) szemszögből. Az új csomag a 2.00E jelzést kapta a keresztségben, és, ha jól gondolom, a további játékhoz szükséges lesz, úgyhogy én már töltöm lefele :) Katt!

Xpand Rally GOLD!!!

Hír | 2004.09.02 16:16

Végre! Ralijátékok kedvelői, figyelem! Végre aranylemezre került az Xpand Rally! Szóval már nem kell sok, és ott figyel a boltok polcain egy hasonló feliratú csinos kis dobozka is :) Pontosítok: szeptember 24-e lesz a nagy nap. Érdekes, elkezdődött a suli, egyszerre vége az ubiszezonnak :( Mindegy, aki esetleg eddig nem tette volna meg, mindenképp próbálja ki a játék multi demóját. (Thanks GamersHell)

H&D 2: Sabre Squadron képz

Hír | 2004.08.31 18:41

Előkerült pár képecske a Hidden & Dangerous 2 kiegészítőjéből, a Sabre Squadronból. Mielőtt a képekhez navigálnálak titeket, rövid kiselőadás keretében elárulom, hogy a játék kilenc új egyszemélyes küldetéssel bővült, amiket ezentúl az interneten keresztül kooperatív módban is végigküzdhetünk. Továbbá három deathmatch, három területfoglalós, és két új multis küldetést is tartalmaz, amelyeket akár egyszerre 32-en is játszhatunk! Képek valahol alant. (Thanks GamersHell)

StarGate SG-1 interjú

Hír | 2004.08.30 10:12

Oly kevés dolgot tudni a StarGate SG-1-ről, hogy mondhatni a soha nem látott Józsi bácsit is jobban ismerjük. Így gondoltam érdemes tudnotok róla, hogy valakik kifaggatták a készítőket (jelen esetben Ben Lenzot). Ahogy kiderül: a játékon 12 hónapja már javában dolgoznak és még ugyanennyi van hátra az 55 emberből álló csapatnak. Szeptember-október környékére várhatjuk az első videót. Mint azt Ben elmondta, a filmsorozat íróinak egy csoportja is segédkezik a munkában. A játékban lesz multiplayer mód is, ám többet nem igazán óhajtott elárulni az úr. A teljes interjút itt találjátok.

[MOVIE] CoD: UO MP

Hír | 2004.08.29 12:58

Ha jól sejtem, inkább mindenki magával a játékkal játszana, mint sorra nézné a képeket, meg a trailereket, viszont csak az utóbbi lehetséges egyelőre. Azonban ne búsuljunk, hiszen most valami újdonságról számolhatok be: végre valahára megérkezett az első multiplayer videó a Call of Duty: United Offensive-ből. Szedjétek! (Thanks Worthplaying)

[MoD] Red Orchestra 3.0

Hír | 2004.08.27 16:10

Először is megjelent a Unreal Tournament 2004 egyik legjobb modifikációja, a Red Orchestra 3.0. Ez az ultrarealisztikus, második világháborús alkotás igen nagy népszerűségnek örvend, igazi hazai rajongói táborral is rendelkezik és a legújabb verziója feltehetően ezt is növelni fogja. Többek között azért, mert mostantól járműveket is használhatunk, és bár multira van kihegyezve a játék, az okos botoknak hála egyedül is nyomulhatunk vele. A FilePlaneten egyelőre csak a fizetősök érhetik el a majdnem 500 megás fájlt, ám a Hungarian GameServer oldaláról (ők tartanak egyébként fent magyar szervert a modnak), innen is elérhető. Nem teljesen kapcsolódik ide, de biztos tudjátok, hogy a Half-Life 2 megjelenésével kvázi megkapjuk az első rész grafikailag felújított változatát mégpedig úgy, hogy kicserélték az idejétmúlt engine-t a Source-ra. Viszont a textúrák, meg egyebek megmaradnak, de az alábbi kép tanulsága szerint így is igencsak javult a víz megjelenítése. Egyébként ez az első hivatalos darab.

[DEMO] Xpand Rally!

Hír | 2004.08.26 21:28

Végre! A korábbi, nem hivatalos cucc után végre elszánta magát a Techland, hogy kiadja a várva várt Xpand Rally többjátékos demóját. Sokkal többet nem hiszem, hogy hozzá tudnék fűzni, úgyis mindenki leszedi :) Én biztos.

[MOD] Doom 3 aprók

Hír | 2004.08.26 19:49

Ezúttal két érdekesebb Doom 3-as finomságra leltem. Az egyik a Q3toD3 nevet kapta, mely arra képes, hogy a Quake 3-as pályákat teljes mértékben átalakítja úgy, hogy azokat betehetjük Doom 3 alá. A textúrázást, az objektek konvertálását, és minden mást is elvégez. Ezt itt találhatjátok meg. A másik a Parallax Mapping Mod nevet viseli. Igazából az elemlámpával megvilágított felületek még élethűbb ábrázolását teszi lehetővé. Érdeklődőknek erre tessék. Szerintem érdemes őket letölteni!

Repkednek az aranyak

Hír | 2004.08.25 09:02

Nem, nem olimpiai különkiadásunk következik. A Microsoft viszont hirtelen két nagysikerű stratégiai játékához is kíván kiadni Gold változatot még az ősz folyamán. Ezek név szerint az Age of Mythology és a Rise of Nations. Bill pajtásunk szereti a pénzt, ezt sokan tudják - mindkét játékhoz megjelent már ugyanis kiegészítő (Throne of Patriots és The Titans), szóval ez egy ésszerű döntés volt. :) Az Age of Mythology csomagja tartalmazni fog 35 kampányt, 12 civilizációt, és nyolc játékosig terjedő multis grupi örömöket. A Rise of Nations arany változatának hasonló adatai pedig 130 küldetés, 240 egységgel. Inkább sürgetnék már a Halo második részének PC-s megjelenését... :)

[MOVIE] Ford Racing 3

Hír | 2004.08.24 21:09

Na mégegyet, ha nem volt elég. Ezúttal autós játékból érkezett videó, a címe Ford Racing 3. Elég hirtelen jött, mert én ott leragadtam, hogy megjelent a második rész demója. Mondjuk az már közel egy éve volt. Sebaj. A stuffban 47 Ford verdával nyomulhatunk majd, ami szinte az egész kínálatot magában foglalja a klasszikus modellektől a legfuturisztikusabb állaccságokig. Mindezt 16 (!) játékmódban és 26 különálló pályán élvezhetjük majd. Multiról azonban semmi infó. (Thanks Tom3)

Stronghold 2!

Hír | 2004.08.24 16:23

A Take-Two kiadó bejelentette a Stronghold 2-t, ami a Stronghold és annak kiegészítője, a Crusader után a harmadik játék a Firefly Studios-tól. A stílus természetesen megmaradt stratégiának, a szingli kampányokat pedig multis élvezetekkel díszítették. Az első rész úttörőnek számított a szimulátor és harci stratégia kombinációjával - a fejlesztők most megint valami egészen egyedit igérnek. Ám ezt csak valamikor jövőre tapasztalhatjuk meg. Az első két képet máris mutatom.

S.T.A.L.K.E.R. - vazeeeee

Hír | 2004.08.20 17:47

Nos igen. A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl-ban most sem sikerult csalodni. Teny, hogy semmi extra es meglepoen uj informaciot nem ontottak az arcunkba (bar holnap meg tiszteletunket tesszuk a fejlesztoknel), de a multiplayer resz nagyon sokat fejlodott. Vegre mar nem csak egy apro terepen nyomulhatunk, akar a legnagyobb palyan is irthatjuk egymast. Grafikailag meg mindig profi a jatek, de ezt nem kell nektek bizonygatnunk. A kovetkezo mellekletunkre remelem sikerul feltenni az alig nehany oraja rogzitett videonkat. Bovebben a kovetkezo magazinunkban.

The Regiment

Hír | 2004.08.20 08:01

A Konami bejelentett egy új akciójátékot, melynek The Regiment a munkacíme. Az Unreal motorja fogja hajtani (nem tudni, melyik) és terroristák ellen kell majd felvennünk a harcokat négy fős csapatunkkal. Veteránok segítik a fejlesztők munkáját, ezzel is valóságosabbá téve a történetet, meg a játékmenetet. Élvezetes multis részt is igérnek, de csak 2005-re.

[MOVIE] CoD: UO MP

Hír | 2004.08.16 16:42

Nem szeretem a rövidítéseket :) A Call of Duty: United Offensive-ből most végre multis videók is megjelentek. Eddig főleg csak a szingli küldetéseket láthattuk mozgás közben. Én nem nagyon szoktam multizni, de nézzétek meg őket és kommentben meséljétek már el, milyen újításokat fedeztek fel az elődhöz képest :) (Thanks Shanhus)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)