Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4019

Dungeon Siege 2 - látványkonyha

Hír | 2004.11.06 11:52

A hivatalos DS2 weblap néhány, kellően nagyfelbontású látványlenyomattal bővült. A "kicsikéket" máris átemeltem a mi galériánkba, illetőleg alant is megszemlélheted őket. Úgy érzem, hogy ez a játék egyre jobban néz ki. Bár kezdetben sem volt csúnya, csak valahogy részletszegény volt. Idővel sikeresen töltik meg tartalommal, és ez bizony kiválóan játszik. Imhol:

Hitman: Blood Money hivatalosan

Hír | 2004.11.04 12:25

Az Eidos megerősítette az eleddig pletykaként terjedő újabb Hitman fejlesztéséről szóló hírt. A Hitman: Blood Money-ról annyit lehet tudni, hogy Xbox-ra, PS2-re és PC-re is 2005 tavaszán jelenik meg, és újfent az Io Interactive fejleszti. Miután kedvenc bérgyilkosunk mindenkit lemészárolt, újabb célpontokat kapott... blabla. A történetet nem vitték tulzásba, de a játék ettől még lehet jó.

[MOVIE] Sun Crusher - űrbalekok

Hír | 2004.11.04 11:27

A Bad Nose Entertainment munkálkodik Sun Crusher: The Great War című játékán. Egy hybrid multiplayer akció-stratégiáról beszélünk, melyben a játékosnak egész csapatokat kell majd instrukciókkal ellátnia. A grafika nem az a "hűde" kategória, de azért elmegy. A honlapján infókat, képeket, animációkat találhattok. Utóbbiakat alant is csekkolhatjátok.

'Napot...

Hír | 2004.10.29 15:27

Szép jó re.. izé, napot! Jé, már ennyi idő van? Ki hitte volna... Sajna úgy látszik, tegnapi "harvestelésünk" olyannyira sikeres volt, hogy elfogyott mára minden :) Ha nem ez történt, akkor mégegy dolog jöhet szóba: kitört a háború, a Skynet átvette a hatalmat, és teljes hírzárlat van. Készüljetek fel Ti is, ha láttok a ház előtt az aszfaltban egy nagy belevágott kört, akkor csak óvatosan, hisz itt a terminátor! Na jó, kicsit evezzünk derűsebb vizekre :)

A főnök meséli a beosztottjának: - Képzelje, már 20 éve hogy házasember vagyok, és még mindig ugyanabba a nőbe vagyok szerelmes! Hát nem csodálatos?! - Dehogynem! Csak a kedves neje meg ne tudja!

Rebel Without a Pulse - zombuli

Hír | 2004.10.28 18:59

A Halo továbbfejlesztett motorját használó játékot jelentettek be az imént. Érdekesnek tűnik, elmondom miért. Ha azt kérdezi valaki tőletek, hogy szeretitek-e a zombikat, általában az a válasz megy vissza, hogy "Naná, szépen fröccsennek két dupla shotgun után!". Ez természetesen csak egy példa volt. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy végre mi is átélhetjük, mit érez szegény zombi, ha azon kívül, hogy csúnya, büdös, nincs meg a fél lába/keze/feje (megfelelő aláhúzandó), még lövik is. Egy modern város teljes arzenálján kell majd átverekednünk magunkat, rengeteg humorral, izgalmas akcióval, valamint első osztályú sztorival. Ja, és nevünk is lesz: Stubbs! Várjuk sok szeretettel :)

[PATCH] Rainbow Six: Raven Shield

Hír | 2004.10.26 18:13

Már megint egy javítás. Nem értem, mikor fognak már egy hibátlan játékot kiadni? Pedig de szép is lenne. Nem idegeskednénk, hogy már megint egy bug miatt nem tudjuk megcsinálni a missönt. Na jó, nem folytatom, vár a vérvalóság :) Ma délutáni peccsünk a Tom Clancy nevével jelzett Rainbow Six: Raven Shield-hez érkezett. Konkrétan 1.60-ra módosítja a játék verziószámát, viszont ettől még nem peccs egy peccs, van egy csomó javított dolog is. Lista itt, letölthető csomagok pedig itt várnak rátok.

'Reggelt!

Hír | 2004.10.22 09:43

Jó reggelt! Végre itt a péntek és jön a hétvége, ami várhatóan nem lesz esős! A másik örvendetes hír, hogy pontosan két hét múlva nagyjából ilyenkor fog elkezdődni következő, jubileumi nyílt napunk (november 5., 10 óra a MOM Parkban), amelyre mindenkit sok szeretettel várunk! Még talán én is ott leszek :) Én régi szokásomhoz híven összegyűjtöttem mai híresebb születésnaposainkat, hátha érdekel valakit... Tehát isten éltesse őket: Catherine Deneuve francia színésznő (61), Christopher Lloyd amerikai színész (66), Dávid Kornél kosárlabdázó (33), Csepregi Éva énekesnő (51), Shaggy jamaicai popzenész (36). Most pedig jöjjenek a hírek!

- Pistike! Megmondtam, hogy ne beszélj csúnyán és ne tegezd a tanárokat. Büntetésből írd le 100-szor, hogy az órán nem beszélek csúnyán és nem tegezem a tanárokat. - Jó. - feleli Pistike. Hazamegy leírja 200-szor. Másnap: - Pistike miért írtad le 200-szor, mikor én csak 100-szor kértem? - Azért, hogy örüljél b***meg!

MoH: PA cirkusz

Hír | 2004.10.20 18:02

Nem, nem egy újabb állatkert-tycoon készül. Sőt, mégcsak nem is vidámparkos! Annyi az egész, hogy felröppent egy elég szomorú hír: késik. Ugye, most nagyon csalódottak vagytok? Én is. De hopp, jött mégegy hír. KAMU! :D Hálistennek nem igaz a késedelmi sztori, a cucc az eredeti tervek szerint érkezik. Mondjuk hozzátenném, hogy mostmár az Armageddon sem állhat a megjelenés elé, ugyanis mélyen tisztelt ZeroCool kolléga már tolja ezerrel. Most bezsebelhet tőlem egy "csúnyánnézést" ;)

America's Army v2.2.0

Hír | 2004.10.20 15:27

Feltehetőleg sokakat foglálkoztatott már a kérdés: "Milyen lenne katonának lenni, írtani a gonoszokat, meg bárkit, aki csúnyán néz szép hazánkra?" Nos, ez részben megoldódott, amikor megjelent az America's Army. Azért mondom, hogy csak részben, mivel sajnos nem a Magyar Honvédség elit katonájának bőrébe bújhattunk. Sebaj, helyette megtekinthettük, milyen a katonaélet az Egyesült Államokban. Idővel a játék szépen fejlődött, mára pedig elérte a v2.2.0-ás sorozatszámot. Új pályák, ilyesmi. A készítők jó szokásukhoz híven nem csak egy peccset adtak ki, hanem a teljes 2.2.0 klienst is. Ergo akinek nincs meg az előző verzió, nem kell letöltenie a kezdetektől az egész játékot, elég csak az új teljes klienst. A frissítést itt, míg a full csomagot itt találjátok.

NFSU2 - verdalista

Hír | 2004.10.16 10:56

A hivatalosan is megerősített, Need for Speed: Underground 2 autólista efféleképpen alakult: Acura RSX Type S (2003), Audi A3 (2004), Audi TT (2004), Cadillac,Escalade (2004), Ford Focus ZX3 (2003), Ford Mustang GT (2005), Honda Civic Coupe Si (2000), Hummer H2 (2004), Hyundai Tiburon GT (2003), Infiniti G35 (2004), Lexus iS300 (2002), Lincoln Navigator (2004), Mazda Miata - MX5 (1999), Mazda RX-7 (1995), Mazda RX-8 (2004), Mitsubishi 3000 GT (1999), Mitsubishi Eclipse GSX (1999), Mitsubishi Lancer EVO VIII (2003), Nissan 240sx (1992), Nissan 350Z (2003), Nissan Sentra SE-R Spec V (2003), Nissan Skyline R34 GTR (1999), Peugeot 206 GTI (2003), Pontiac GTO (2004), Subaru WRX STI (2004), Toyota Celica GT-S (2003), Toyota Corolla GTS (AE86) (1987), Toyota Supra (1998), Volkswagen Golf GTI(2003). Annyit kell még tudni, hogy az amerikai változatban lesz még két Honda, az egyéb változatokban e kettő helyett egy Opel Corsa, illetőleg egy Peugeot 106.

'Napot...

Hír | 2004.10.16 10:48

Üdv nektek. Akkor hadd magyarázkodjam :) Történt vala, hogy tegnap este, valamilyen ismeretlen oknál fogva úgy döntött adatbázisunk, hogy elszáll. Ok, ezzel még nem is lenne gond... legalábbis akkor még így gondoltuk. Aztán amikor megpróbáltuk az elmentésből visszaállítani az egész mindenséget, kiderült, hogy jól felülírtuk a mentést. Ergó minden elszállt... volna, ha nem készítettünk volna a biztonsági másolatból biztonsági másolatot :D Csak azt meg nem volt olyan egyszerű előcsalni. Sajnálatos módon a tegnapi kommentes és fórumos tevékenységeket nem sikerült visszaállítani. Minden más (beleértve a nyereményjátékra való jelentkezéseket is) épséggel megúszta a kalandot. Mi a tanulság? Ha webszervert üzemeltetsz, na hagyd elfogyni a helyet a rendszervinyón, mert az adatbázis megkavarodik és ez lesz belőle :D Bocsi a kellemetlenségért.

Zolika fut oda az apukájához: - Apu, apu! Anya felakasztotta magát. Ott van fenn a padláson! Nagy rohanás, felérnek a padlásra, mire az apuka: - De hisz fiam, itt nincs is senki! Erre Zolika: - Ha-ha április bolondja! Nem itt akasztotta fel magát, hanem a pincében!

HL2 és CS: Source aprók

Hír | 2004.10.15 10:16

Néhány érdekesség érdekezett a fenti két játékot illetõen. Ezeket most egy csokorban tálalom Nektek: A Half Life Portal oldalán található jó néhány különféle verziójú Half-Life 2 illetve CS: Source borító. Ha úgy gondolod, hogy szükséged lehet rájuk, feltétlenül klikkelj ide. Egy lelkes Counter Strike rajongó úgy gondolta, hogy a CS: Source-ban egyes karakterek nem felelnek meg az õ elvárásainak. Éppen ezért elõvette minden rajztudását, és nemes egyszerûséggel feldobta kicsit. Errõl a linkrõl Ti is letölthetitek a jobb minõségû karaktert. Tovább bõvült a HL2 bemutatók névsora. A két friss címlapot ezen az oldalon találhatjátok meg. Remek hír ez, tény, hogy az átlagos játékosok inkább már játszanának vele...

Sacred Plus megjelenés

Hír | 2004.10.13 21:37

Mindenki számára köztudott, hogy készül a Sacred úgynevezett "rendezői változata" (a.k.a: Sacred Plus). Arról, hogy pontosan mit tartalmaz majd a csomag, új információkkal nem szolgálhatok, viszont egy friss megjelenési dátummal igen. Olybá tűnik, hogy a cucc szép kontinensünkre leginkább október 29-én érkezik. Az pedig még testvérek között is bő két hét. Addig neki lehet állni megint az alapjátéknak :) (Thanks GameGossip)

[PATCH] MS Flight Sim 2004

Hír | 2004.10.10 11:04

Egy kicsit sem akaródzva a Microsoft orrára hányni a dolgokat mondom, hogy én egy olyan korú játékhoz, mint a Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight kicsit soknak tartom a 9.1-es verziójú patch érkezését ebben az időben... Persze még mindig jobb, mintha maradnának a hibák. A lényeg, hogy megérkezett a 9.1-es patch a játékhoz, melyben kijavítottak pár csúnyaságot. A tapaszt és a változtatások listáját itt találhatjátok meg.

Pirates! képz'

Hír | 2004.10.09 23:55

Sid Meier bácsi keményen dolgozik azon, hogy igencsak kellemetes karácsonyi ajándékot pakolhassunk be az idei zöld fenyő bokrétája alá. Azért arra szakított egy kis időt, a hulla-fáradtságtól ránehezedjék a Print Screen gombra. Az eseménysor eredményét alant, illetve a tovább gombra kattintva láthatod...

Cold Fear - közeleg a vihar!

Hír | 2004.10.06 22:07

Az Ubisoft és a Darkworks közös gondoskodó törödéséből újabb játék születik: Cold Fear. A címből már kitalálhattátok, nem egy vidám sétagalopp lesz. Nem, bizony. A játék (ami egy újabb akcióhorror lesz) története szerint mi egy bizonyos Tom Hansent alakítunk, egy egyszerű partiőrt, akit az orosz határ közelébe küldenek hogy segítsen egy bálnavadász-hajónak. A tomboló viharban, megjegyzem :) Egy baleset folytán aztán valami titokzatos olaj kerül a vízbe, és hősünknek attól a pillanattól kezdve a saját életéért kell küzdenie, a rá törő emberi, és kevésbé emberi lények ellen. Jól hangzik, márciusban minden kiderül. (Thanks Blue's)

NFSU2 gépigény

Hír | 2004.10.05 10:25

Tasi mester küldte át nekünk a Need for Speed: Underground 2 hivatalos forrásból érkezett gépigényét. A jelek szerint nem is oly magas a követelmény, más kérdés, hogy szerintem ezen a gépen eléggé minimum grafikán futtathatjuk a játékot:

  • CPU: Pentium III 933+ MHz
  • RAM: 128 MB, 256 MB vagy több WinXP esetén
  • OPR: Windows 98/ME/2000/XP
  • HDD: közel 1000 MB
  • VGA: 32 MB RAM vagy több, DirectX 9.0

  • Daemon Tools kavarás

    Hír | 2004.10.05 09:22

    A minap kipattant egy pletyka, mely arra engedett következtetni, hogy a nemrégiben megjelent Knights of Honor letöröl gépünkről egy bizonyos .dll fájlt. Ezen állomány szükséges ahhoz, hogy működhessék a Daemon Tools nevezetű, virtuális CD meghajtót emuláló program. A Sunflowers állítása szerint játékuknak semmi köze sincs az esetlegesen fellépő kellemetlenségért. Más kérdés, hogy elmondásuk szerint a játékba utólag, nem általuk beletett másolásvédelmi kódhoz semmi közük. Arról nem nyilatkozhatnak...

    Tin Soldiers GOLD

    Hír | 2004.10.04 10:33

    Egyszer volt, hol nem volt, volt egy játék, neve Alexander. Telt-múlt the time, és egyszercsak átneveződött Alexander the Great-re. Midőn tovább haladunk történetünkön, egy újabb keresztségen esik át a gyermek, végül Tin Soldiers: Alexander the Great címmel fémjelzik. Ezen a ponton ér véget átnevezgetésünk, hiszen a háborús játék teljesen elkészült, és idén októberben kerül a boltok polcaira. Addig esetleg csekkold az oldalát itt.

    TES4: Oblivion képek! - aztaaa

    Hír | 2004.09.28 17:42

    Pepike mester mérhetetlen ravaszságáról téve tanúbizonyságot juttatott el hozzánk pár The Elder Scrolls 4: Oblivion képet! A fotók nagy részét már láthattuk, ugyanis ezek a GameInformer magazin hasábjaiban jelentek meg nemrég. Természetesen ezeket is kötelező megnézni, az eddig nem látott képekről nem is beszélve! Alant a képek!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)