Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[DEMO] Doom 3 Linux

Hír | 2004.10.06 17:05

A címből látszik, itt van a Doom III demója. Megint. Ezúttal azonban nem a Microsoft oprendszerét előnyben részesítők örüljenek. Most ugyanis az iD elérkezettnek látta az időt, hogy a játék Linuxos demóját is kiadják. Hurrá! A demót, illetve egy peccset, ami a multis játékot könnyíti meg nagyon itt találjátok. Ja, nem, itt csak a demó van :) A javítócsomagért mindenki szíveskedjék erre fáradni.

[MOVIE] Fire Department 2

Hír | 2004.10.06 10:31

A Monte Cristo gőzerővel dolgozik a Fire Department című stratégia folytatásán. Természetesen a szokásos sallangok mellett - úgy mint szebb grafika, kidolgozottabb játékmenet, okosabb MI, nagyobb egységek, stb. - olyasmiket is ígérnek, mint használható multiplayer meg öt óriási kampány. Nos, ezek egy részét az alábbi videó próbálja is szemléltetni. Nézzétek meg, mekkora sikerrel.

[PATCH] Tribes: Vengeance

Hír | 2004.10.05 18:20

Nem sokkal a megjelenés után itt az első peccs a Tribes: Vengeance-hoz. A játék verziószáma a javítócsomag feltelepítés után 1.01 lesz, ezenkívül még pár alapvető hibát javítottak ki a készítők. Természetesen a cucc szükséges a további multis játékhoz. A csomagot itt találjátok meg.

Adattárolási forradalom, MODS

Hír | 2004.10.05 14:32

Új adattárolási technika van születőben, mely könnyedén maga mögé utasítja a nemrég még hatalmas kapacitásukról istenített DVD lemezeket, valamint a jelenleg legjobbnak tartott Blueray technológiát is. A MODS, azaz a Multiplexed Optical Data Storage ugyanis a 332-es számrendszerben dolgozó rendszere okán közel 1 terabájtot, vagyis 1000 gigabájtot képes tárolni. Erre pedig - mint ismeretes - akár egy egész sorozat is rányúzható, vagy egy filmkavalkád. A technológiának van azonban hátránya is - először is, jelenleg nem létezik olyan adatleolvasó, amely az esetleges hátradőlt videózás közben olyan képet tudna biztosítani az eszközről való leolvasás közben, amely kifogástalan lenne. Másodsorban a következő 10 évben valamikor megjelenő darabok ára hatalmasra rúg: közel 10.000 dollárra. Thanks MNO.

[DEMO] Men of Valor multiplayer

Hír | 2004.10.01 20:44

Amit mondtunk, megmondtunk. Itt is a hőn áhított demó. Ja, igen, a Men of Valor-ról van szó. Jobbanmondva annak multiplayer verziójáról. Mármint a multiplayer verzió demójáról! Szóval értitek :) A cucc (326mb) megtalálható itten. Nem tudom, mit lehetne még erről írni, úgyhogy már csak annyit tennék hozzá, hogy mars letölteni!

MoV demó pénteken

Hír | 2004.10.01 09:42

E hét pénteken érkezik a 2015 fejlesztésében és VU Games gondozásában megjelenő Men of Valor multiplayer demója. A két pályát tartalmazó fájlocska a változatosság kedvéért a GameSpot DLX rendszerén debütál. Természetesen amint lehet, átcibálom magunkhoz.

[DEMO] Tribes: Vengeance MP

Hír | 2004.09.29 23:29

A single verzió után végre itt a Tribes: Vengeance multiplayeres demója! Úgyhogy ha van egy kis időtök az új fórum tesztelése mellett, mindenképp próbáljátok ki! Akár mind a kettőt :) A multi demót (472.22 MB) itt találjátok meg.

[DEMO] Knights of Honor

Hír | 2004.09.28 08:57

A ígéretek megfelelően be is futott a Knights of Honor angol nyelvű kipróbálható demója. Ebben egy teljes oktató részleget, egy single és két multiplayer pályát találhattok. A csöppség 250 megára duzzadt, és erről a címről tudjátok letölteni.

[PATCH] Warhammer 40K: DoW

Hír | 2004.09.27 23:49

Alig jelent meg a Warhammer 40K: Dawn of War nevű RTS-csoda, máris kiadtak a készítők egy javítócsomagot. Ez egyrészt hátrányos, mert talán egy picit rossz fényt vet az üdvöskére, ha már ilyen hamar javítani kell, másrészt pedig jó dolog, hogy legalább javítja a hibákat :) Viccet félretéve a peccs a különböző nyelvű verziók multiplayeres kommunikálásában keletkezett bugot írtja ki. A csomagot itt éritek el.

PlanetSide: Aftershock közeleg

Hír | 2004.09.27 23:45

Újabb kiegészítőhöz erkezett a multis FPS-ek egyik közkedvelt alkotása, a PlanetSide! Az expansion, ami az Aftershock nevet kapta a tűzkeresztségben tartalmazza az alapjáték mellett a Core Combat és a BattleFrame Robotics korongokat is. Az Aftershock-ban lehetőségünk lesz több, mint 30 harci szakképzés közül kiválasztani a nekünk megfelelőt (mesterlövész, kommandós, mérnök, hekker, orvos, pilóta, stb.). A cucc október 18-án érkezik az USA boltjainak polcaira, idehaza valószínűleg egy picit később látjuk viszont. (Thanks GamersHell)

Splinter Cell: CT multi infóz

Hír | 2004.09.27 22:02

Nemrég halasztották el egy kicsit a Splinter Cell legújabb epizódját, ma pedig előrukkolt a készítőgárda egy pár friss, ropogós információval, valamint egy köteg képpel. A screenshotok közül kiemelnék egyet... hogy miva'?! Mi üldögél ott a korláton a második képen? Csak nem maga a Predator?! :) Bizony, a következő epizódban nem muszály csupán a sötét sarkokra hagyatkoznunk. A multi módokról annyit mondanék, hogy nem fog hiányozni belőle a beígért co-op játékmód (egy haverral a gonoszok ellen), illetve a Versus sem.

Warcraft 3: TFT bónusz map

Hír | 2004.09.25 12:00

Habár már sokan inkább a World of Warcraft-tal játszanátok, az még sajna messze nincs kész. De azért a Blizzard ismét gondoskodik róla, hogy ne feledjük Azeroth világát. Jó szokásához híven kiadott egy újabb hivatalos multi pályát a The Frozen Throne-hoz. A map neve Bandit Ridge, és leginkább 1v1-ben ajánlott küzdeni rajta (mondjuk máshogy nem is lehet :)). Katt!

[DEMO] Colin McRae Rally 2005 multi

Hír | 2004.09.23 16:40

Végre, ezt is megértük. A Codemasters lehetővé tette, hogy immár multiban is kipróbálhassuk a Colin McRae Rally 2005-ös darabját. A demóban ezúttal a Svéd és a Német pályát, valamint a Peugeot 206-os járgányt szemlélhetjük meg tüzetesebben. Akinek netán ezek nem lennének elegek, az próbálja ki a picit nagyobb single demót (is)!

Tribes: Vengeance GOLD!

Hír | 2004.09.21 22:00

A VU Games végre bejelentette: kész a Tribes: Vengeance. Ez a játék, amelyből már egyszer megcsodálhattunk egy demót, október ötödikén kerül a polcokra világszerte. Addig még bőven van idő végignyüstölni a demót, pláne ha azt nézzük, hogy még a megjelenés előtt igyekeznek a készítők kiadni egy multiplayer-es kipróbálható verziót is!

RBR Multiplayer Utility

Hír | 2004.09.19 10:39

Megjelent a Richard Burns Rallyhoz egy program, mellyel kényelmesen, a funkciók széles skáláját kihasználva játszhatunk kedvenc raliszimulátorunkkal neten, vagy akár LAN-on. A cuccosnak már elérhető az 1.1-es verziója, melyben további újítások várják a felhasználókat az első kiadáshoz képest. Itt megtalálhatjátok.

Hacker Evolution

Hír | 2004.09.19 10:34

Az exoSyphen Studios és a Terminal Zero Media bejelentette legújabb játékát. A Hacker Evolutionben egy kellemesen gondolkodtató nyelv fogad majd minket a konzolban, amely mellé egy grafikus interfacet társítanak. A megjelenés után nemsokkal multis kiadvány is érkezik majd. További infó: itt.

[DEMO] Wings of War

Hír | 2004.09.17 23:57

Akár hiszitek, akár nem, a Take 2 is kiadott egy játékdemót!!! Ezzel szerintem, az elmúlt hónapok mindennemű rekordja megdőlt. Iszonyat sok letölteni való van. Ez a game egy arcade repcsis alkotás, a demójában single és multi játékot is tolhatunk. Miközben töltöd, látogass el az oldalára.

[PATCH] Joint Operations

Hír | 2004.09.17 14:49

Újabb javítócsomag érkezett a multis FPS-ek kedvelőinek! A javítás alanya ez alkalommal a Joint Operations, a peccs kódneve pedig 1.4.2.7. A módosítások között szerepel a net kód is, ami elvileg lag-mentesebb játékot eredményez, valamint kiírtottak egy bugot, ami a White Noise co-op missönbe fészkelte be magát. A cuccost itt éritek el.

[MOVIE] MoH: PA

Hír | 2004.09.16 06:16

Új animáció érkezett a Medal of Honor: Pacific Assaultból. A videóban a multiplayeres játéklehetőség csodáit vehetjük szemügyre, bő 87 MByte méretben. Az FPS rajongóinak nem árt meglesni, ahogyan másnak sem :). Erre tessék...

Blizzard és NVIDIA?

Hír | 2004.09.13 20:09

Amennyiben hihetünk az NVIDIA mai bejelentésének, a multicég a Blizzarddal kötött egyezményt. Eszerint a játék részt vesz az "NVIDIA - Meant To Be Played" programban. Tudjátok, ez az a nagy kerek logo például az UT2004 intrójában :) Hogy ez miért olyan fontos? Kiderült, hogy a World of Warcraft GeForce-okra lett optimalizálva, és támogatja őket az elég idejétmúlt 2-es szériától elkezdve napjaink egyik csúcskártyájáig, a GeF6800-ig! Ami számunkra talán még ennél is fontosabb: a megállapodás örömére a készítők további 1000 bónusz zárt béta kulcsot adnak ki! Jelentkezni az NZONE honlapján lehet, a mai naptól, a jelentkezés pedig egy hétig tart. Más kérdés, hogy a szerver pillanatnyilag üzemen kívül lehet, ergo az egy hétből kapásból elcsúszik pár órácska :) (Thanks Gamer's Hell)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)