Pünkösd hétfői jó reggelt! 2011.06.13.
Sokak nevében mondhatom, hogy szeretjük a munkaszüneti hétfőket!
Sokak nevében mondhatom, hogy szeretjük a munkaszüneti hétfőket!
A tanuló Béláim gondolom örülnek, hiszen tegnap letették a lantot, és ez jó.
A Sony megerősítette, hogy külső behatolás miatt volt kénytelen lekapcsolni a PSN és a Qriocity szolgáltatásokat.
Fellélegezhetnek a sorozat rajongói, a Guitar Hero sorozat nem szűnt meg végleg, csak szüneten van.
Leállt egy időre a Mirror's Edge 2 készítése, de még reménykedhetünk a folytatásban.
A DICE bejelentette, hogy holnap reggel szünetelni fognak a Battlefield: Bad Company 2 PlayStation 3 szerverei.
Sokaknak véget ért az őszi szünet - ez sajnálatos.
Érdekes e-mail landolt a postafiókomban néhány perce...
Kisebb technikai szünet után újra itt vagyunk, hogy lezárjuk a mai napot.
Elérkezett a tavaszi nagytakarítás ideje, így holnap mi is kiporszívózzuk a szervert.
Már csak egy nap és itt a Tavaszi szünet!
Az EA és a Ferrari sok év szünet után újra összedugta a fejét, és elkészítettek tíz Ferrari modellt a Need for Speed: Shift-hez.
A még mindig kiadó nélkül álló Mars fejlesztését átmenetileg leállította a fejlesztő Spiders
Karbantartás miatt több szolgáltatás is szünetelni fog a Steamen
Pontos dátum még nincs, de az biztos, hogy a nyári szünet előtt érkezik a Telltale új játéka.
Ismét túléltünk egy hétfőt. Bár ez könnyített volt, mert sokan téli szünetelnek a napokban. De azért szép teljesítmény!
Remélem mindenkinek jól telik a szünet, és jut ideje eleget játszania is a sok rokonlátogatás mellett.
Szombat van, hideg, és szünet. Ideális nap a gép előtt gubbasztani, mert kimenni úgysem nagyon lehet, legalábbis az előbb a szomszéd kutyája eltörött a kanyarban, szóval én nem kockáztatok.
Szép reggelt mindenkinek! Leesett végre az első értékelhető mennyiségű hó, így hosszú szünet után idén végre újra fehér karácsonyunk lehet. Kopp-kopp-kopp.
Üdv mindenkinek ezen a csodás reggelen. Ne keserítsen el senkit, hogy hétfő van, hisz nem tart sokáig. Apropó, ha tart még az őszi szünet, akkor az érintetteknek jó pihenést kívánok.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)