Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 665

Vivendi - szeressük együtt!

Hír | 2004.11.14 11:45

Nos, a Valve kiadott egy nyilatkozatot, melyben elismerte, hogy néhány Half-Life 2-t valóban megvettek a tisztelt játékosok - najó, nem is olyan keveset, és továbbra is tart az árusítás jó pár nagyobb amerikai bevásárló központban. Azonban Doug Lombardi azt is elmondta, hogy sajnos a Vivendi-n múlik, hogy mikor indíthatják el az aktiváló szervereket. Ezek hiányában hiába vásároltad meg a játékot, nem tudod kipróbálni. Néhány emberke még két mókás telefonbeszélgetést is készített, melyek ugyan nem valódiak, de remekül példázza a gémerek felháborodását (a fájlok itt és itt találhatóak - Thanks Darth_Revan). Mondjuk szerintem mindenki ideges lenne, ha ott lenne a kezében a játék, és csak a korongokat nézegethené... Egyébiránt a Shacknews fórumain a 3D Realmes George Broussard is elküldte a Vivendit a jó fenébe (csak szép ékesen, amit most ide nem írhatok ki :D). Minimális extraként megosztom veletek az éjjel ufzero által küldött linket, mely egy rakat, nagyfelbontású házi készítésű HL2 borítót tartalmaz. Legalább ezt nézegessük :) Jól jön majd azoknak, akik Steamen keresztül vették / veszik meg a játékot.

Settlers 5 - dász látkép

Hír | 2004.11.13 13:28

Az elmúlt hetekben viszonylag sokszor jött ki új kép a Settlers legújabb felvonásából. A mai napon is érkezett egyetlen, árvácska szemgyönyörködtető. A látkép igen békés, enyhe naplemente, némi viharfelhő, és a gyülekező népek a tábortűz körül. Nem is sejtik, hogy a szemközti erdőben már gyülekeznek az ellenségek. Mindegy... gondolják és bátran harapnak a frissen sült szalonna szeletekbe. Thanks IceFireKiller from SPYnews.

[HuN] Silent Hill 4

Hír | 2004.11.13 13:12

Alighogy megjelent a Silent Hill 4, sok hazai játékos szembetalálkozhatott azzal a gonddal, hogy bizony angol tudás nélkül nem könnyű játszani vele. A Magyarosítások.hu oldal emberkéi azonban igen gyorsan elkészítették a honosítását. Ezt bármikor tölthetitek erről az oldalról. Thanks VargaZ from SPYnews.

[DEMO] BloodRayne 2

Hír | 2004.11.13 08:28

Hát igen... úgy akartuk időzíteni, hogy kb. ehavi teljes játékunkkal egyidőben (ami ugyebár a BloodRayne első része) jelenjen meg a második rész demója. Sikerült, úgyhogy most mindenki örül és tölti lefele a közel 500 megás csomagot innen. Ezzel valahogy majd kihúzzuk jövő év elejéig, amikor is elkészül a végleges változat. Köszi mindenkinek, aki a SpyNEWS-on keresztül értesített minket (Darth_Revan, M@Xtreme, Dark_templar, Neo)!

Béta MSN kereső

Hír | 2004.11.12 17:51

Nemrég számoltunk be a Microsoft saját fejlesztésű keresőrendszeréről, mellyel konkurenciát kíván állítani a méltán népszerű Guglinak. Nos, a kereső még nincs kész, de a béta változata már elérhető, mégpedig itt. Thanks RopiGyerek from SpyNEWS.

KotOR 2 Xboxra korábban

Hír | 2004.11.12 08:57

Azt eddig is tudtuk, hogy a Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords PC-re jövő február környékén fog érkezni. De arról nem volt szó, hogy a Xbox tulajoknak a Mikulás hozza!! A hivatalos oldal szerint pedig ez fog történni, mert december 6-án kaphatják meg... Szemetek! Virgácsot a .....be!!! Thanks Zoly from SpyNEWS!

[PATCH] NFSU 2

Hír | 2004.11.10 14:41

Éppen, hogy egyes országokban megjelent a Need for Speed: Underground 2, máris megérkezett hozzá az első javítása (Thanks davos80 from SpyNews). Egyelőre tisztázatlan, hogy pontosan miket is orvosol, illetőleg magát a letölthető fájlt még ebben a pillanatban nem is tették fel a szerverre. Azonban az automatikus detektálás és telepítés gombra kattintva elindul a patchelés. Erre tessék.

[FuN] GTA: San Andreas

Hír | 2004.11.08 20:20

iqnuq volt olyan kedves, és küldött egy csöpp videót a GTA: San Andreas PS2-es változatából. Saját bevallása szerint a videóban önmaga látható, ahogy leugrik motorral egy hegyről, aztán elengedi a motort és kinyitja az ejtőernyőt. Na, srácok, ezt otthon inkább ne :) Legalábbis a játék 2005-ös PC-s megjelenése előtt ne. (Thanks SPYNews)

Spellforce oldal!

Hír | 2004.11.08 18:31

Darkspell szeretne üzenni nektek, és erre legjobb megoldásnak a mi SPYNews rendszerünket találta. Nem is szaporítom tovább a szót, hallga'! Nemrégiben nyitottunk egy új Spellforce oldalt, szinte teljesen magyar nyelven! Még nem teljes, de folyamatosan fejlesztés alatt áll, egyre bővül! Aki kíváncsi rá, keresse fel, fórum is tartozik hozzá a kérdések megvitatására!

Wizards II infók & demó

Hír | 2004.11.07 20:23

Nyár végén már beszámoltunk a Wizards II fejlesztésének elkezdéséről illetve lépéseiről. Akkor egy sokkal komolyabb verziót ígértünk, ami mostanra már letölthetővé vált. Jöjjön mindenki aki szereti a Hack&Slash és az RPG stílusú játékokat és szeretné figyelemmel kísérni a Wizards II további fejlesztését. A Játék teljes verziója teljesen ingyenes lesz és biztosíthatjuk, rengeteg örömteli percet fog varázsolni a Diablo II vagy éppen a Nox szerelmeseinek. Gyere az oldalunkra, majd töltsd le a legújabb verziót és csatlakozz a már rendkívül népes és kitartó fórumozó csapathoz! (Thanks SilverTitan Entertainment from SpyNeWS!)

Hitman 4 oldal

Hír | 2004.11.06 21:54

Beindult a Hitman: Blood Money hivatalos weboldala. Egyelőre csak a már jól ismert kép köszön róla vissza, illetve regisztrálhatunk a hírlevelükre, de ez is valami :) Thanks Neo from SpyNEWS!

Gondod volt a Steammel?

Hír | 2004.11.06 21:50

Veled is megesett, hogy letörölted a Steamet, vagy újratelepítetted a Windowst és elveszett az eddig letöltött Half-Life 2 tartalmad? Itt a megoldás! Van egy program, amivel kiírhatod DVD-re, ami telepítőlemezként később aztán mindent visszahelyez. A programot itt találjátok, leírást pedig itt olvashattok róla. Thanks Marshal from SpyNEWS!

Settlers 5 GOLD

Hír | 2004.11.05 22:06

Aranylemezre került a Settlers: Heritage Of Kings, azaz a széria ötödik része. Az "ötödik elem" november 23-án kerül a boltokba, azaz nem is olyan sokára - kedvencünk újabb részét hamarosan nyúzhatjuk. A 3D-s RTS-ből itt egyébként néhány új képet is találhattok. (Thanks GGeo from SpyNEWS)

MTX: Mototrax GOLD

Hír | 2004.11.04 20:11

Aspyr Media szeretettel jelenti, hogy elkészült MTX Mototrax című motoros játékával és kb. a jövőhéttől megkezdik a kiskereskedelmi egységekbe szállítását. Aki bővebben meg szeretné ismerni a cuccot, javaslom, nézze meg például ezt az animot.

GTA: San Andreas aprók

Hír | 2004.11.01 12:00

San Andreas fronton is akadnak érdekességek. Ezúttal a GameSpy készített néhány mozgóképet, melyeket itt találhatsz meg. Másodsorban a hazai gtasanandeas.hu galériájában akadnak új szemevények. Végül pediglen a mi kis fórumunk egyik topcijában találhatóak videó linkek (Thanks InviciblE, Sammby, Toto from SpyNEWS). Update: Zsono oldalán is találhattok GTA:SA-s infókat, videókat, egyebeket :)

NFSU2 mojzsák és drágaszágok

Hír | 2004.11.01 11:55

Néhány újabb matéria érkezett a hamarosan megjelenő NFS: Underground 2-ből. Előszöris itt, meg itt találhattok néhány új videót a'la IGN. Másodsorban ezen az oldalon találhattok néhány vázlatot, a végleges játékban szereplő némely járgányról. (Thanks Accord from SpyNEWS).

20 legjátszottabb multis játék

Hír | 2004.10.25 08:45

A GameSpy közreadott egy kis statisztikát, ami a múlt vasárnap délután legintenzívebben játszott 20 multis játékot sorolja fel. Érdemes megnézni, hogy egyesek milyen nagy sikerűek a korukhoz képest... 1. Half Life - 35985 szerver, 97724 játékos 2. Wolfenstein: Enemy Territory - 2649 szerver, 10110 játékos 3. Battlefield 1942 - 2736 szerver, 9831 játékos 4. Americas Army: Special Forces - 1552 szerver, 8992 játékos 5. Call of Duty - 3338 szerver, 8716 játékos 6. Call of Duty: United Offensive - 1697 szerver, 8094 játékos 7. Neverwinter Nights - 1622 szerver, 7482 játékos 8. Quake 3: Arena - 2727 szerver, 6866 játékos 9. Medal of Honor Allied Assault - 2595 szerver, 5993 játékos 10. Unreal Tournament 2004 - 3682 szerver, 5449 játékos 11. Battlefield: Vietnam - 1617 szerver, 4736 játékos 12. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1293 szerver, 4704 játékos 13. Soldier of Fortune 2 - 1622 szerver, 4187 játékos 14. Unreal Tournament - 2619 szerver, 3815 játékos 15. Halo: Combat Evolved - 759 szerver, 3370 játékos 16. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - 644 szerver, 1513 játékos 17. Vietcong - 401 szerver, 1304 játékos 18. Halo Demo - 223 szerver, 860 játékos 19. Quake II - 645 szerver, 840 játékos 20. Star Wars: Battlefront - (PC) 297 szerver, 701 játékos Kiegészítésként, a Tribes: Vengeance a 26., míg a Doom III mindössze a 32. lenne a ranglistán. Ha a Half-Life 2-t is figyelték volna (figyelték, csak nem hivatalosan ugye...), akkor a második (!!!) helyre került volna a maga 4,459 szerverével és 12,349 játékosával! Te jó ég, és még meg se jelent! Mi lesz, ha kijön hozzá a csomókáka mod, meg kutyifüle?!?!

Elder Scrolls 4 - ALÁZAT!!!

Hír | 2004.10.22 18:32

Egészen mostanáig, csak igen alacsony felbontású képeket láthattunk az Elder Scrolls következő részéből. A Bethesda mindent megtesz azért, hogy komolyan leessen az állunk. Ha ebben nem vagy bizonyos, csakkattanj alant, és győződj meg róla, hogy milyen dúúúúúrván is néz majd ki a jövőre megjelenő alkotás. A Gamespy-on egy előzetest is olvashatsz róla.

[MOVIE] Pitfall: The Lost Expedition

Hír | 2004.10.15 11:27

Az Aspyr Media emberkéi éppen az imént adtak ki egy videót, a Pitfall: The Lost Expedition-bõl (Thanks Fileplanet). A Beenox Studios third person akció-kaland játéka a napokban lett kész, megjelenéséig azonban érdekes meglasni az animot. Ha elõbb ismerkednél vele, látogass el a honlapjára.

Sims 2 Halloween

Hír | 2004.10.13 21:05

Hamarosan megérkezik a leges-legelső The Sims 2 kiegészítés. Ingyenesen! A letölthető csomag trükkösen a "Halloween" fedőnevet kapta, hogy még véletlenül se sejtse senki, hogy miről van szó :) Na jó, természetesen a mindenki által ismert egyesült államok-beli Halloween ünnep emlékére érkezik a kiegészítés, ennek megfelelően ünnepi díszben fognak virítani kedvenc simjeink. Óriás tökök, jelmezek, és természetesen az elmaradhatatlan fekete macska :) Azt mondtam: hamarosan. Egészen pontosan október 14-én! Jaa, hogy ez holnap van? (Thanks GameSpy)

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)