UT2003 Troopers képek!
A 4Players jóvoltából előkerült néhány új képecske, az Unreal Tournament 2003-hoz készülő Star Wars kiegészítésről, az UT2003 Troopers-ről! Ezt ajánlott megszemlélni mindenkinek!!!
A 4Players jóvoltából előkerült néhány új képecske, az Unreal Tournament 2003-hoz készülő Star Wars kiegészítésről, az UT2003 Troopers-ről! Ezt ajánlott megszemlélni mindenkinek!!!
Így déletán is érdemes megnézni a képecskéket, amiket reggel sajnos nem tudtam megosztani veletek. Aki úgy gondolja, hogy inkább meghagyja a vacsi mellé, az... hmm... inkább ne várd meg :) Nézd meg most mindet! :D
Nah... miután Powerer barátunk kissé lealázott Quake 3-ban, kissé kullogva keresgéltem híreket... :( ÁÁÁÁÁÁ, fenét. Szóval valóban egy remek játék után vagyunk, így boldogan hírezek egyet. Minnyá adagolom a képecskéket, aztán meglátjuk, mit hoz számunkra a mai nap.
Az Electronic Arts újabb szépséges képecskékkel lepett meg minket, melyeken a hamarosan megjelenő SimCity 4-et csodálhatjuk meg! Megszemlélhetünk katasztrófát, kezelőfelületet, valamint a grafikai engine képességeit!
Tudom, hogy minnyá ebédidő van, de azért ezeket a képecskéket én a reggeli mellé ajánlom :) Hátha valaki velem egy ideőben reggelizik... :D
A Codemasters elárulta, hogy novemberben a boltok polcaira kerül, a sokak által várt TOCA Race Driver nevzetű autós alkotás! Ebben egészen pontosan 8 különféle autó áll majd rendelkezésünkre, melyek kedvünk szerint nyüstölhetünk majd. Ha ide kattansz, megszemlélheted a legújabb képecskéket a játékból!
Két elég jó, bár nem feltétlenül sikerjátékról szemlélhettek meg most néhány képecskét:
Ismét napsugaras, lassacskán mondhatnám, hogy fagymentes reggeleket mindenkinek! A mai nap reggelén ismét elég jó adag érdekességgel tudok szolgálni nektek, és még nem tudom, mi történik majd :) Perceken belül szállítom a reggelihez felszolgálandó képecskéket...
Szebb reggelt mindenkinek! Sorry a tegnap esti hírkimaradásokért, de nem akarom dícsérni kedvenc internet szolgáltatómat, aki miatt alig tudtam elérni a levelezésemet, és a híroldalakat... Nah, de sebaj, reméljük ma már minden rendesen halad majd! Minnyá' jönnek a képecskék... stay tuned!
Az Infogrames elárulta, hogy RollerCoaster Tycoon 2 nevezetű játékuk teljesen elkészült, és egészen pontosan 2002 október 15-én kerül a boltok polcaira! Addigis megszemlélhetitek a hivatalos oldalát, néhány újabb infómnorzsa és képecske reményében.
Elég jó képecskékkel nyitjuk a mai napot... Mindjárt kiemelném a FIFA Football 2003-at, ami úgy tűnik, hogy elég ütős lesz! Persze a többieket is illik megszemlélni!
Jobb reggelt mindenkinek! Egy újabb hét kezdődik, mely remélhetőleg legalább annyira jól alakul majd, mint az utóbbi. Reméljük legalább ennyi gamma aranyozódik be, és ismét egy rakat demóval, animmal és új játékbejelentéssel leszünk gazdagabbak... Lássuk a reggelire szánt képecskéket...
A mai felhozatal, a vártaknak megfelelő. Kicsit laposak a vasárnapok, de azért nem elhanyagolhatóak. Lássuk a mai képecskéket:
Nos, a fincsi kis reggeli UT2003 party után kutakodtam kicsit, és egy rakat jó képecskét találtam! Érdemes megszmelélni őket, kivétel nélkül remek gammák ezek:
Gyerek korom egyik kedvenc sorozatának, a Knight Riderneka virtuális megvalósulása ez! Aki nem ezen nőtt fel, annak is ki kell majd próbálnia! Remélem minden remek lesz benne, mert, ha egy kicsi részletet is elbaltáznak, soha sem fogom megbocsátani a Davilex-nek! Lássuk a képeket!
Újabb képecskéket mutatott be a hazai Mithis Games, készülő alkotásáról, a Midway-ről! Ezúttal a Japán Zero nevezetű harci gépet szemlélhetitek meg akció közben! Érdemes megszemlélni, elég ütős kis anyag ez! KLIKK!
A Gamekult-ra ismét felkerült néhány szkennelt képecske, a PS2-ra alig néhány nap múlva megjelenő GTA: Vice City nevezetű játékból! A PC-s verzió eljövetelének dátumát még nem lehet tudni, de biztosan erre is sor kerül majd... Addigis szemezgessetek itt!
Az orosz illetőségű Freelancer-re felpakoltak néhány egészen új, igencsak finom Imperium Galactica 3 képecskét! Ínyenceknek erre tessék!!!
A hivatalos GTA: Vice City némileg feltupírozták, és mindjárt fel is hajítottak rá egy rakat új képecskét, és az első trailert is! Ezeket feltétlenül szemléljétek meg, mert nagyon ütős anyagról van szó!!! Klikk!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)