Napi képömleny!
Eh...ismét szépen sikerült a felhozatal. Igazából nehéz lenne kiemelni egy remek alkotás, hiszen olyan sok van jelen...Nézzétek meg mindet :)
Eh...ismét szépen sikerült a felhozatal. Igazából nehéz lenne kiemelni egy remek alkotás, hiszen olyan sok van jelen...Nézzétek meg mindet :)
A Totally Games, ígéretéhez híven ki is adta napokban elkészült űrhajó szimulátorának, a Star Trek: Bridge Commander-nek a kipróbálható verzióját. Ezekben a másodpercekben ért ez fel a mi szerverünkre is, úgyhogy, ha gondolod, innen letöltheted...mérete 115,10MB. Ha előbb inkább megismerkednél az alkotással, kattanj ide.
A Gamespot felcsaffantottak néhány új videót, a néhány héten belül megjelenő Star Trek: Bridge Commander nevezetű űrhajó szimulátorból. Ha érdekelnek ezek, semmiképp se hagyd ki ezt a kattintást.
Jó reggelt mindenkinek...szokásos képömlenyünkkel kezdjük a napot! Egy-két nap múlva újabb "képes" extra indul oldalunkon, mely minden bizonnyal elnyeri majd tetszéseteket...addigis lássuk a mostani felhozatalt...
Mára is elég szép adag gyűlt össze, amint láthatjátok. A tömegből pedig még mindig kiemelkedik a Microsoft/Ensemble stratégiája...
Ma elég sok értékes anyag került terítékre. Ha megnézitek a No One Lives Forever 2 első képeit, bizony kétségek ébredhetnek bennetek...talán nem véltelenül!
Előkerült egy újabbanimáció, az éppen beta fázisban lévő online űrhajós játékból, a DarkSpace-ből. Ezt a Fileplanet-ről tudjátok leszedni, mérete 10.3MB. A programmal részletesen itt ismerkedhettek meg!
A Revolt Games elindította, alig néhány napja bemutatott űrhajós akció-szimulátorának, a HomePlanet-nek a hivatalos honlapját. Itt egyelőre elég kevés új infót találhatsz a programról, de hamarosan változik a helyzet...(a fejlesztők elmondása szerint)
Kicsi, haldokló netünk nem sok hírrel kecsegtetett mára. Lássuk, mit sikerült összerántani...
Mára elég szép adag kép gyűlt össze. Ezek közül szinte majdnem mindet ki lehetne emelni, ám én most inkább a Pro Race Driver-re hívnám fel a figyelmeteket!
Az orosz Revolt Games bemutatta első alkotását, mely a Homeplanet nevet kapta. Ez egy űrszimulátor lesz, aholis rengeteg űrhajó és küldetés áll majd a bizonyítani vágyók rendelkezésére. A játék előrehaladtával a syálak egyre bonyolódnak, és egyre nehezebb feladatunk lesz (nemcsak a küldetések, hanem az irányítás és összefogás terén is). Az első képeket ebből megszemlélhetitek itt. Bár ezen az animáción azért jobban kiütköznek a különlegességek...(31,8MB)
Mai gyűjteményünkből a hazai Philos Labs gyöngyszemét emelném ki, a sokak által várt Imperium Galactica 3-mat! Ez a játék egyre szebb lesz :)
Új nap, új képek. Ajánljuk figyelmetekbe a Hitman 2 és a Magic the Gathering Online képeit!
Megérkeztek az elsőp képek a Lords of the Realm III-ból...nem is rossz! Persze a többi alkotás sem elhanyagolható...
A Digital Reality (akiktől a sokak által etalonnak tartott Imperium Galactica 2 is származik) egy ideje jól eltűnt a látómezőből. Néhány napja azonban egy szempillantás alatt előbukkantak egy teljesen új programmal. Ennek neve pedig: Haegemonia: Legions of Iron lett. Természetesen a miheztartás végett ismét egy űrhajós alkotásról van szó, mely első pillantásra nagyon ütős lesz. A történet szerint a közeli jövőben vagyunk. A föld és a különféle kolóniák között kialakúlt egy igen erős ellentét. A játék elején mi választhatunk, hogy melyik oldalon harcolunk majd. Az első képeket ebből megtekinthetitek a hivatalos oldalon! a megjelenéséről egyelőre csak azt lehet tudni, hogy erre bizony még várnunk kell egy kicsitkét (persze nem annyit, mint a Duke Nukem Forever-re :) ).
A Cube.IGN honlapra feltettek 25 teljesen új animációt, a LucasArts hamarosan megjelenő űrhajós játékából. Sajnos ez csupán GameCube-ra jelenik majd meg, de azért érdemes megtekinteni!
Az AVault honlapról letölthetitek a következő játékok demó verzióját:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)