Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4018

A legjátszottabbak TOP-ja

Hír | 2004.12.13 14:59

A GameSpy frissítette felmérését, melynek végeredménye megmutatja a napokban legnagyobb multiplayers játékosseregnek örvendő alkotások nevét és sorrendjét. Az első 25 közül mi most lessünk meg tizenkettőt. 1. Half Life - 34449 szerver, 68508 játékos 2. Half Life 2 - 6075 szerver, 23661 játékos 3. Wolfenstein: Enemy Territory - 2770 szerver, 7214 játékos 4. Americas Army: Special Forces - 1473 szerver, 6950 játékos 5. Call of Duty: United Offensive - 2050 szerver, 6811 játékos 6. Battlefield 1942 - 2546 szerver, 6759 játékos 7. Neverwinter Nights - 1507 szerver, 6145 játékos 8. Call of Duty - 2956 szerver, 6113 játékos 9. Unreal Tournament 2004 - 3249 szerver, 5994 játékos 10. Medal of Honor Allied Assault - 2427 szerver, 4460 játékos 11. Quake 3: Arena - 2403 szerver, 4265 játékos 12. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1291 szerver, 3763 játékos

[KéPZ] Frissítés!

Hír | 2004.12.09 21:56

Amint láthatjátok, nem kell ahhoz E3, hogy egy komolyabb galéria frissítés is összejöjjön. Igaz, nem minden alkotás HL2 gyanús, de ezt mondjuk a játékok 99%-áról el lehet mondani :) jó szemezgetést (Thanks for the help jd):

  • Bloodline (10)
  • Brigade E5 New Jagged Union (3)
  • Conspiracy: Weapons of Mass Destruction (10)
  • Cuban Missile Crisis (8)
  • Desert Law (10)
  • Nibiru: Messenger of the Gods (4)
  • Rig'N' Roll (6)
  • Sentinel: Descendants in Time (15)
  • Sphere (6)
  • Stalingrad (10)
  • The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay (23)
  • TrackMania: Sunrise (9)
  • Word of Chaos (11)
  • World War I (2)
  • X2: The Return (6)

  • Mozilla - Thunderbird 1.0

    Hír | 2004.12.09 14:21

    A 2003-ban útnak indult fejlesztés sikeresen befejeződött. A Mozilla Thunderbird 1.0-ja egy e-mail kliens, hogy eloszlassunk minden kétséget a kilétét illetően. A csapat szerint sikerült egy sokkal vonzóbb, biztonságosabb és szebb levelezőprogramot csinálniuk, mint amilyen a Microsoft Outlook Express. Az egyenlőre csak angol verzióban elérhető program rengeteg extrával van felvértezve - többek között spamszűrés -, azonban aki többet szeretne megtudni, esetleg beszerezni a drágaságot, az erre fáradjon.

    [MOVIE] Will of Steel

    Hír | 2004.12.07 20:07

    Előkerült egy Movie Pack a rengetegből, mégpedig a Will of Steel névvel ellátott stratégiához. Ebben a játékban az iraki hadszíntéren tehetjük majd próbára a tudásunkat, gépi vagy élő ellenfelek ellen. Maga a videó igencsak látványosra sikeredett, feltétlenül ajánlom csekkolásra. Mérete 116 MB.

    LEGO Star Wars - a tutez!

    Hír | 2004.12.07 20:00

    Egy kis lemaradásunkat pótolnám mostan :) Még reggel érkezett néhány új kép a LEGO Star Wars-ból, mely szerintem akár minden idők legjobb Star Wars játéka is lehet! De most komolyan! Egyszerűen hihetetlen profi a kialakítás, a hangulat tökéletesen tükrözi az egykori legó fílinget, egyszóval minden klappol a sikerességhez. Kár, hogy idén már nem jelenik meg :(

    Harvey Smith a Midway-nél

    Hír | 2004.12.06 23:02

    Az austini Midway Studios új kreatív igazgatóval büszkélkedhet, aki nem más, mint Harvey Smith. Azt hiszem így elsőre senkinek sem ugrik be, ki is ez a figura - még akkor sem, ha megnézi a képet - épp ezért inkább kukkantsunk bele az eddigi munkásságába. Ő vezette a Deus Ex: Invisible War fejlesztését, és a Deus Ex vezető designere volt. Ez már eddig sem semmi, de mindemellett olyan játékokon dolgozott, mint a CyberMage, System Shock, Thief 3, Ultima VIII és a Super Wing Commander. Aki többet szeretne megtudni róla, annak érdemes elolvasni az itt található interjút.

    City of Heroes Bétateszt

    Hír | 2004.12.06 19:39

    Hamarosan megkezdődik a City of Heroes MMORPG online bétatesztje - adja a tudomásunkra a játék hivatalos oldala. Állítólag még ezen a héten elkezdődik, aminek a rajongók biztos nagyon örülnek:) Ha Te is közéjük tartozol, a fent említett oldalon találod a jelentkezési lapot, plusz egy rakat infót a játékról, meg wallpappereket meg...

    Kedves, Drága GS olvasók!

    Hír | 2004.12.02 19:43

    Hatalmas nagy sajnálatunkra (s egyben örömünkre is) a Blizzard teljességgel a World of Warcraft bétájával foglalkozik ezekben a napokban, így nem készült el időre a Diablo licensz-szerződése. Majdnem sírtunk, mikor meghallottuk. Helyette azonban egy régi tartozásunkat törlesztjük a decemberi számban, így a Diablo helyett a régóta várt Gothic lesz a teljes játék a Robin Hood mellett. S ami még jó hír, hogy kárpótlásul a Diablo halasztásáért januárban a legendás Red Factiont kapjátok teljes játéknak, így lesz mivel elfoglalnotok magatokat, amíg megérkezik a Diablo.

    Elnézéseteket kérjük ezért a kellemetlenségért és jó játékot kívánunk mindenkinek a Gothic-kal, a Robin Hooddal és a Red Factionnel. Diablo pedig hamarosan! Figyeljétek a GS utolsó oldalát!
    Maradunk örök tisztelettel, GameStar Team

    Hard to be a God készülg'

    Hír | 2004.12.02 18:05

    Istennek lenni nehéz. Bizonyára ez így van, és egyáltalán: ki vagyok én ahhoz, hogy ellent mondjak ennek a ténynek? Na, a lényegre térve: készül egy játék, a címe: Hard to be a God. Magyarul a hír első három szavát olvassa el megint mindenki :) A cuccost egyébként az Akella csapat készíti a Strugatsky testvérek (bros. :)) könyve alapján. Annyit tudni róla, hogy nemlineáris RPG cucc, többféle (4) befejezéssel, játékbeli viselkedésünknek megfelelően. Valamivel bővebb infó itt várja a tisztelt nagyérdeműt.

    [KéPZ] Frissítés!

    Hír | 2004.12.01 22:43

    Mai galéria frissítésünk sem sikerült éppen lagymatagra. Imhol a felhozatal, jobbikfajta böngészést kívánok mindazoknak, akik még nem csekkolták a galériát.

  • Cossacks II: Napoleonic Wars (9)
  • Freedom Force vs The Third Reich (4)
  • Half-Life 2 (1)
  • LOTR: Battle for Middle-Earth (7)
  • Metalheart: Replicants Rampage (27)
  • Prince of Persia: Warrior Within (4)
  • Rainbow Six 4 (6)
  • The Witcher (3)

  • ATI X850 BEJELENTÉS!

    Hír | 2004.12.01 11:59

    Várható volt, hogy az ATI sem ül sokáig a babérjain. Igen komolyan rágyúrtak a témára, és tovább bővítették az X8xx-es családot (melynek hivatalos bejelentése ebben a percben engedélyezett). A legújabb szerzemények, nem meglepő módon PCI Express-es alapokon nyugszanak. Lássunk némi tömény adatmennyiséget (az árak az ATI saját árait prezentálják, ez kis hazánkban természetesen változhat):

    Kártya
    ChipR430R430R480R480
    Chip órajel (MHz)390400520520 (540)
    Memória órajel (MHz) 70098010801080 (1180)
    Memória típusDDR1GDDR3GDDR3GDDR3
    Mem. mennyiség (MB)128 MB256 MB256 MB256 MB
    Pipeline12161216
    Vertex shaderek6666
    CsatolófelületPCI ExpressPCI ExpressPCI ExpressPCI Express
    Ár (Euro)300350-400400500 (550)
    Ha esetleg a további technológiai érdekességekre is igényt tartanál, felhívnám a figyelmedet erre a linkre. Feltettem oda az ATI prezentációjának PDF kivonatát, melyben több oldalok keresztül regélnek a jóemberek.

    X800 XTX850 XT
    Sokkal érdekesebb dolgot is adok! Már láthattatok néhány képet a CryTEK új enginejéről, a még fejlesztési fázisban lévő ínyencségnek egyszerűen azt a nevet adták, hogy The Project. Ez az, ami szerintem egyértelműen a Far Cry 2, noha még semmilyen hivatalos bejelentés nem érkezett. A lenti képekből látható, hogy ez bizony nem piskóta! Ja, és elárulnám, hogy a nálunk letölthető állomány nem egy videó, hanem maga a progi :)

    [PATCH] Knights of Honor

    Hír | 2004.11.30 14:52

    Új (és ha jól számolom, az első) javítócsomag érkezett meg a Sunflowers nevezetű csapat játékához, a Knights of Honor-hoz. A csomag 20 megásra sikeredett, és egy szép hosszúúú lista a bizonyíték arra, hogy nem kispályás a cucc. Akinek megvan a játék, feltétlen töltse le, már az új multis pályák miatt is megéri. Katt! Ja, és mivel ilyenkor illik gondolni azokra is, akiknek nincs meg (még) a game: itt egy demó!

    Özönlenek a kukacok!

    Hír | 2004.11.26 13:12

    Szerintem nincs olyan ember, aki még ne hallott volna a kedves kis kopasz kukacok kudarcait és küzdelmeit feldolgozó Worms sorozatról. Mint azt jól tudjátok, minap megjelent a sorozat legújabb darabja, melyben már ostromgépek is rendelkezésünkre állnak - no meg erődítmények, hogy legyen mit rombolni. Aki szeretné rávetni magát a matériára, annak nem kell feltétlen elmennie a boltba, és megkönnyítenie a pénztárcáját. A GameSpot-ról ugyanis ingyen le lehet tölteni a TELJES Worms: Forts Under Siege játékot. Ugyanaz, mint amit a boltban lehet megvenni, csak doboz és kézikönyv nélkül. Mindössze 60 percet lehet tolni ingyen, és ha elnyerte tetszésünket, akkor meg is vásárolhatjuk mindössze 30 dollárért. Mindenkinek jó kukacoskodást!

    Galéria frissítés!!

    Hír | 2004.11.25 20:48

    Miután sikeresen legüzdöttem következő DVD mellékletünk nehézségeit, gondoltam összeszedek néhány új képet szerény kis galériánkba. Újfent lehet pöttyet válogatni az alant feltüntetett finomságokból. Jó étvágyat hozzájuk!

  • Battle Mages: Sign Of Darkness (5)
  • Bet On Soldier (3)
  • Boiling Point: Road to Hell (23)
  • Dangerous Waters (33)
  • Heroes Journey (22)
  • Khan: The Absolute Power (15)
  • London Taxi (2)
  • Martin Mystere (22)
  • Pathologic (6)
  • Stolen (27)
  • The Movies (4)
  • The Roots (7)
  • Trackmania: Sunrise (3)
  • Universal Combat: AWA (3)

  • [PATCH] Joint Operations

    Hír | 2004.11.25 13:57

    Van egy új javításunk a Joint Operations: Typhoon Rising című taktikai akciójátékhoz. Ez immár a kilencedik csomag, s ráadásul igen méretes is, de ehhez már hozzászokhattunk volna. Érdeklődőknek erre tessék.

    [MOVIE] PoP: Warrior Within

    Hír | 2004.11.23 08:25

    Csak nem akar abbamaradni a Prince of Persia: Warrior Within-ből kiszakajtott jelenetek tovaszórása :) A Ubisoft ezúttal egy olyan mozgóképes katymaszt hozott össze, melyben hősünk "idő lassító" képességeit fitogtatja. Nem szerényen látványos, érdemes meglesni! Thanks Silviu_G. Erre tessék:

    'Reggelt...

    Hír | 2004.11.21 08:13

    Kellemes vasárnap reggelt, üdvözletem. A hideg reggel jégtől fagyos földjén hónak látszó tárgy kukucskált fölfelé, de kiderült, hogy az csak pár jégdarab. Ha jól informáltak, akkor viszont pár helyen már elkezdődött a karácsonyi hangulat, a Mikulás a hóval együtt lehullott :)

    Vesz a maci egy mikrobuszt, és meghívja a barátait egy kis piknikre. Mivel a busz hétszemélyes, a maci magával viszi még a rókát, a farkast, a sünit, a mókust, a vakondot és a nyuszikát. Szépen becsomagolnak mindent, beszállnak a mikrobuszba, és elindulnak. Egyszer csak látják, hogy ott áll a hal az út szélén, és stoppol. A maci megáll neki, és kiszól neki, hogy nem tudják fölvenni, mert már minden hely foglalt. Erre a hal megkéri, hogy hadd szálljon be mégis, legföljebb nem fog tudni leülni. A többiek beleegyeznek. Ahogy mennek tovább, egyszer csak felkiált a nyuszika: Odanézzetek! A nyolcadik utas, a hal, áll!

    Késik a SWAT 4

    Hír | 2004.11.19 15:58

    Egyik oldalról örömteli PoP: WW aranylemezesedés, másik oldalról pedig borús felhőkkel beárnyékolt csúnya SWAT 4 csúszás... Az előzőleg 2005. első negyedévére beígért játék 2005. 10. 17-én jelenik majd meg. Íme a bizonyíték!

    'Napot...

    Hír | 2004.11.19 14:55

    Szép napos...hmmm, szóval helló. Bár kedves online munkatársaim többsége HL2 mámorban tölti pillanatait, gondoltam van azért kihírezni való. Tény, hogy még nem néztem körbe, lehet, hogy semmi sincs :) Ebben az esetben pedig bizony én is visszamegyek City 17-be! Lássunk egy középkategóriás poént...

    Elmegy egy férfi a paphoz: - Atyám, azt hiszem, a feleségem meg akar mérgezni! - Jól van, fiam, beszélek a fejével! Egy hét múlva ismét találkoznak: - Sikerült a feleségemmel beszélnie? - Igen, felhívtam telefonon, három órát beszéltem vele. - És ön szerint mit csináljak? - Szerintem, fiam, idd meg a mérget!

    Dungeon Siege 2 - látványkonyha

    Hír | 2004.11.06 11:52

    A hivatalos DS2 weblap néhány, kellően nagyfelbontású látványlenyomattal bővült. A "kicsikéket" máris átemeltem a mi galériánkba, illetőleg alant is megszemlélheted őket. Úgy érzem, hogy ez a játék egyre jobban néz ki. Bár kezdetben sem volt csúnya, csak valahogy részletszegény volt. Idővel sikeresen töltik meg tartalommal, és ez bizony kiválóan játszik. Imhol:

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)