[KéPZ] Frissítés!!
No kérem, gondoltam újfent összeállítok egy kicsike csomagot. Annyira mondjuk nem érzem, hogy világsikerekről és felettébb felejthetetlen alkotásokról van szó, mindazonáltal érdemes foglalkozni velük! Parancsoljatok:
No kérem, gondoltam újfent összeállítok egy kicsike csomagot. Annyira mondjuk nem érzem, hogy világsikerekről és felettébb felejthetetlen alkotásokról van szó, mindazonáltal érdemes foglalkozni velük! Parancsoljatok:
Még emlékszem azokra az időkra, amikor bejelentették a Trackmaniat. Nem volt annyira rossz, de afféle egyszerű, esetlen projektnek tűnt. Megjelent a játék, aztán nem is lett egy nagy durranás - nem volt rossz, de valami hiányzott. Valahogy azonban úgy érzem, hogy a folytatás, a Trackmania: Sunrise igencsak jó lesz. Ok, képek alapján valóban nem lehet tökéletesen ítéletet hozni, de azért ez minden, csak nem sz@* :)
Halihó! Már megint csütörtök van, ami azt jelenti, hogy mindjárt itt a hétvége. A sablonos szövegek helyett inkább csak annyit tennék még ehhez hozzá, hogy ez a nap nem a hírek mennyiségéről lesz híres - legalábbis most így néz ki. De a helyzet hamarosan változik. Érzem az erőben.
| Sünike megy az úton, egyik kezében egy jókora kenyér, másik kezével meg egy kötelet húz maga után. Szembejön vele egy farkas, és megkérdi: - Süni, hová viszed azt a kötelet? - Tudod, farkas koma, olyan szörnyű az életem, hogy úgy döntöttem, felkötöm magam egy fára. - Akkor meg minek a kenyér? - Fene tudja, meddig leszek felkötve... |
Wastrel egy igencsak rossz hírről számolt be :( "Szeretnék titeket tájékoztatni a Doom 3 ctf mod jelenlegi állapotával kapcsolatban. Fájó szívvel, de kötelességemnek érzem elmondani, hogy a mod fejlesztését felfüggesztettük - méghozzá véglegesen. Ennek két alapvető oka van: - Hosszú, és kitartó keresésünk ellenére sem találtunk C++ programozót. - A Resurrection of Evil hivatalos CTF módozatot fog tartalmazni. Ezzel az egyetlen magyarhonban készülő mod is bezárta kapuit, a fejlesztés nem fog folytatódni. Három félkész mapot az ötből valószínűleg befejezünk, és kiadjuk egy mappack-ként. Ezentúl teljes erőbedobással a Survivor of Disaster című játékunkon fogunk dolgozni. Honlapunk itt található." Kár érte, dehát mit lehet tenni... :(
Igen érdekes bejelentés született. A Samsung Electronics bemutatta a világ legelső mozgásfelismerő telefonját, amely mozdulatokat vesz parancsszónak. Tegyük fel, hogy megrázzuk a telefonunkat - ő pedig tárcsáz egy bizonyos illetőt. Egy másik kézmozdulattal lebegtetjük ide-oda, majd töröl egy sms-t. Az első ilyen telefon a Samsung SCH-S310 lesz, amelybe beépítik majd ezt a minden bizonnyal korszakalkotó funkciót. Az említett készülékben egyébként helyet kap majd egy 1,3 megapixeles kamera és egy digitális zenelejátszó egység is.
A Splinter Cell: Chaos Teory weboldalán megjelent némi információ. Nem másról, mint a legújabb játékról ezzel a névvel, és, hogy közelítsünk kicsit, a multis bétatesztről árulkodtak. A lényeg, hogy hamarosan kezdetét veszi. Aki szeretne többet tudni, az bátran látogasson a fenti linkre.
Kéremszépen, így kel tisztességesen játékot bejelenteni! Videóval, és képekkel együtt. Ez történt ugyanis a Paratrooper: Small World nevű katonai FPS/TPS esetében. A fejlesztő szólt, hogy készül, és postázta az első kézzelfogható animációt is. A játékról dióhéjban annyit, hogy a szori szerint ahogy egy USA katonai támaszpontra érkezünk a dzsungelbe, szomorúan konstatáljuk, hogy a tábornak sanyi. Pár perc gyász után hősünk a dzsungelbe veti magát (persze, logikus...), hogy fényt derítsen a történtekre. Az ősrégi recept, miszerint "gonosz kormány kísérletezik + őrült tudós világuralomra tör = elszabadul a pokol" itt is érvényes, hisz' az őserdőbe lépve barátunk nem jaguárokkal és kígyókkal találja szembe magát, hanem mindenféle szörnyeteggel. Whoa, izgalmas, nem? Bővebben itt,videó itt.
Tagadhatatlan, hogy az MMO-k korát éljük. Everquest 2, Lineage 2, hogy a kedvencemet ne is említsem :) Aztán van még egy ilyen szuperhősős gonoszok ellen harcolós internetes szerepjáték is, közismertebb nevén a City of Heroes. Megjelenés sincs már olyan messze, a legkülönfélébb akcióhősök ugyanis február negyedikén szabadulnak kontinensünkre. Természetesen nem ingyen, a havi 12.99 ejurót keményen le kell majd csengetni. Ezen kívül persze vannak más díjcsomagok (három hónap, fél év, ilyesmi), ezekről bővebben itt.
A Larian Studios csávókái megállapodtak az NDL-lel, így a készülő Divine Divinity 2-t az általuk kreált Gamebyro engine táplálja majd. Mit is lehet tudni erről a motorról... nos, csak néhány nevet említenék: Sid Meier's Pirates, Dark Age of Camelot, Playboy: The Mansion, Empire Earth II. Ezek és az itt felsorolt játékok mind ezzel a motorral készülnek. Továbbá az is köztudott, hogy a játék motorja még kiegészl a SpeedTree technológiával, theát annyira nagyon csúny tényleg nem lesz :)
A Fragland készített egy interjút Tim LeTourneau-val, a Maxis egyik producerével. Több érdekes kérdés is elhangzott, de igazából csak egy olyan, melyről még semmiképpen sem tudhattunk eleddig. A csapat megkérdezte Timet, hogy a Maxis képviselteti e magát az idei E3-as kiállításon Los Angelesben. A válasz eképpen hangzott: "Nagyon szeretném, ha az idei E3-mon már az új kiegészítésünkkel lehetnénk jelen akár a publikum számára is - avagy zárt ajtók mögött". Szóval ahogy az várható volt, tovább bővül a The Sims 2 univerzum. Thanks jd.
Üdv mindenkinek! Nem tudom pontosan ki próbálta már valaha, de a Half-Life 2 Deathmatch jó! Talán nem véletlen, hogy éjjelenként olyan fél kettő-kettőig nem is nagyon szállok le a szerverekről :P Ha esetleg valaki csatlakozna a csatározáshoz, állok elébe. Az egyes hazai szerverek valamelyikén néha megtalálható vagyok. Gyertek lőni :) Mindezek előtt azonban nézzünk szét a hírek birodalmában...
| Vánszorog a sün az erdőben. Egy nagy darab kenyeret húz maga után. Találkozik a medvével: - Hát te süni, hova mész ilyen elkeseredve? - kérdi. - Á, ne is mondd medve. Elegem van az életből! Megyek, felakasztom magam - válaszolja a sün. - Te, és minek neked az a nagy darab kenyér? - kérdi a medve. - A fene tudja meddig leszek felakasztva... |
Alighogy megjelent a Half-Life 2, termeszetesen már azonnal kapunk egy szelet infót annak készülő kiegészítéséről. Ahogy arra már érkeztek korábban is tippek, igen, a bájos Alyx-ot és hűséges ölebét, Dogot vehetjük majd irányításunk alá. A Valve egyébként komoly erőfeszítéseket tesz, hogy mielőbb elkészüljön a végleges Team Fortress 2, és Doug Lombardi még ennyit elárult, hogy a Half-Life 3 tényleges munkálatai is megkezdődtek. Kiváncsi vagyok mikor lesz róla infó... :)
Az ünnepeket alatt valahogy nem tudtam rávenni magam, hogy frissítsem a galériát. Remélem ezt elnézitek nekem, ha nem... hááát - bocsi :)
No kérem szépen, és alásssan. Újabb év pergett le az élet homokóráján. Csak nekem tűnik úgy, hogy ez az év még gyorsabban ment el, mint az előző? Most is szeretném a GameStar Team nevében megköszönni, hogy egész évben velünk voltatok, jóban, rosszban, mindenben. Köszönjük minden tanácsotokat, követeléseteket és minden olyan apróságot, mellyel bizony sokat segítettétek a munkánkat. Remélem jövőre legalább ennyien, ha nem kétszer ennyien lesztek, hogy még nagyobb közösséget alkothassunk, mint kis hazánkban eddig bárki. Újévi kívánságom ezúttal az, hogy mindenki (najó, néhány apró kivétellel :P) legyen ugyanolyan, mint idén volt, és, ha nem is egyezett mindig a véleményünk, legalább jót vitatkoztunk :)
Tudjáték, hogy artworköket nem nagyon szoktam kitenni, de mivel tisztában vagyok azzal, mekkora Gothic megszállottak vannak köreinkben (ízirájder, én veletek vagyok :D), gondoltam bemutatunk legújabb arcunkat. Hősünk Pisti, aki acélos kardszelvényével gyakja a gonoszt. Kár, hogy csak ennyit tudun róla :) Imhol:
A Gearbox Software hivatalos fórumain előbukkantak az első infók, a hamarosan (sajnos pontos dátumot nem mondtak) megjelenő Brothers in Arms: Road to Hill 30 demójáról. A kicsike két küldetést ölel majd fel. Az első a normandiai harcokat mutatja be, természetesen főhősünk, Baker szemszögéből. Megismerkedünk néhány nevezetes karakterrel, és némi harcot is tanulhatunk. A hossza körülbelül a fele lesz a teljes játékban fellelhető missziónak. A másik pálya a játék körülbelül felénél játszódik. Bakernek és csapattagjainak ezúttal igen komolyan együtt kell működniük, hogy sikerülhessen a küldetés. Minden porcikám akarja ezt a játék, és nagyon remélem, hogy nem vagyok egyedül!
Pont a karácsonyi hangulatba vág a Himtan: Blood Money legelső képcsokra. Sajna legtöbbjük, igen gyenge minőségű scannelt oldalak, de egy (legalul) egy normális minőségű képecske. Csúnya nem lesz, és ahogy látom a hangulata is adott :) De azért remélem ezt a szép ünnepet nem rontják tele gyilkossággal...
No kérem, hamarosan megkezdődik a korábban emlegetett STALKER Chat, melyet az Oblivion-Lost.com jóvoltából szemlélhetünk végig. Ha te is csatlakozni akarsz, klikk ide a részletekért, a fontosabb infókat igyexem idehelyezni, amint lesznek :) A Chat pontosan 6-8 óráig tart. Lássuk hát az infókat: Q: Mi a megjelenési dátum és mikor jön a demó verzió? A: A játék 2005 májusában jelenik meg, demóról egyelőre nem beszélünk. A következő lépés a béta teszt lesz. Q: Mikor lesz a béta teszt és mennyi játékos nyomulhat majd? A: Jövő év elején jelentjük be a pontos dátumot. A játékosszámról még egyeztetni kell a kiadóval. Q: Mennyire van készen a játék? A: 95%-ban, de a maradék 5 lesz a legnehezebb... Q: A gépi ellenfelek észreveszik az árnyékunkat? A: Ez jelenleg lehetetlen, de kérdezz rá 4 év múlva :D Q: Akkor tényleg kell benzin a járművekben, ha igen, mely járművekbe pontosan? A: Mégsem kell benzin, hogy valamivel egyszerűbb legyen a játékmenet. Emellett azonban már lehet a lámpákat le és felkapcsolni, valóságosan törnek a járművek, és így tovább. Q: Jobb a játék fizikája, mint amilyen a HL2-ben van? A: Ha úgy vesszük igen, lényegében több lehetőséget ad a játékos kezébe a mi fizikai enginünk Q: Le lehet majd vágni különféle testrészeket? A: Rengetegszer kérdezték már ezt tőlünk. Lesz olyan verziója is a játéknak, melyben sokkal szabadabb lesz a nyirbálás - természetesen nem a német változatban :) Q: Vannak olyan különlegességek, amikről még nem beszéltetek? A: Hogyne, nem is kevés :) De maradjon is valami meglepetés! Q: Mikor láthatunk kültéri képeket DX9-el? A: Ez egyenlőre legyen a mi titkunk :P Q: Folytatódik a játék miután befejeztük a fő küldetést? A: Ez szintén titkos egyelőre! Q: Mennyire reális az életerőd? Mennyi golyót kaphatsz? A: Ez sokmindentl függ. A golyó típusától, a találat helyétől, és így tovább. Egy fejlövés ötszörös erősségű Q: Az AI csapatjáték működni fog? Adhatunk a társunknak parancsokat? A: A játékos összejátszhat az NPC-kel, de parancsokat nem adhat nekik. Q: Meddig emlékszik majd ránk az NPC, ha egyszer találkoztunk vele? A: Minden NPC-nek saját emlékei vannak. Bármit teszünk, annak nyoma marad. Q: A játék szerinti 24 óra mennyi a mi időszámításunk szerint? A: A játékos szemszögéből 2 és fél óra lesz egy nap. Q: Multiplayer és játszhatóság szempontjából mihez lehetne legjobban hasonlítani a játékot? A: A legközelebb, minden szempontból a CS: Source-hoz áll. Q: Mióta készül a játék? A: Az engine 2000 óta, a STALKER 2002 legeleje óta. Q: Hogyan zajlik az alvás? A: Ha a játékos lepihen, a játék ideje felgyorsul. Ha felzavarnak álmodból, hamar kell reagálnod az eseményekre. Az egész csevegésről egy összangol kivonatot találhattok ezen az oldalon. A Chatért köszönet Headhunternek, és a www.oblivion-lost.com munkatársainak!
A Still Life Bad Sector következő nagy kedvence, lényegében egy akció-kalandjáték. A főszereplő Victoria McPherson, egy brilliáns FBI ügynök. Éppen egy sorozatgyilkos után nyomoz, akinek már öt halott szárad a lelkén. Semmilyen nyoma sincs, és a főnöke is szorongatja aaaa... szóval a nyakát :) Hősünk úgy határoz, hogy meglátogatja apját a külvárosban, akivel a családjáról kezd beszélni. Victoria nagyapja magánnyomozó volt, és úgy fest, egykori jegyzetei között igen érdekes információk bukkannak elő, melyeket jelen ügy esetében is használhat. Ebből a kis csöppségből érkezett most egy piciny izelítő:
Néhány "újabb" (párat már láthattunk közülük korábban) szemelvény érkezett nagy kedvencemből, a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl-ból. A képek készítője ezúttal arról gondoskodott, hogy a játék által kreált árnyékokra vethessünk néhány elvetemült pillantást. Mondhatnám azt is, hogy nem rossz, de inkább azt mondanám, hogy hubaaaz' :D
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)