Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

GC 2: Új multi pályák

Hír | 2004.12.13 18:21

Három új pályát öntöttek a nyakunkba a fejlesztők (nevezetesen Massive Entertainment ) a Ground Control 2: Operation Exodus című kimondottan sikeres stratégiához. A mapokat a Ground Control mappán belül a custom_maps alkönyvtárba kell elhelyezni. Cibálom!

A legjátszottabbak TOP-ja

Hír | 2004.12.13 14:59

A GameSpy frissítette felmérését, melynek végeredménye megmutatja a napokban legnagyobb multiplayers játékosseregnek örvendő alkotások nevét és sorrendjét. Az első 25 közül mi most lessünk meg tizenkettőt. 1. Half Life - 34449 szerver, 68508 játékos 2. Half Life 2 - 6075 szerver, 23661 játékos 3. Wolfenstein: Enemy Territory - 2770 szerver, 7214 játékos 4. Americas Army: Special Forces - 1473 szerver, 6950 játékos 5. Call of Duty: United Offensive - 2050 szerver, 6811 játékos 6. Battlefield 1942 - 2546 szerver, 6759 játékos 7. Neverwinter Nights - 1507 szerver, 6145 játékos 8. Call of Duty - 2956 szerver, 6113 játékos 9. Unreal Tournament 2004 - 3249 szerver, 5994 játékos 10. Medal of Honor Allied Assault - 2427 szerver, 4460 játékos 11. Quake 3: Arena - 2403 szerver, 4265 játékos 12. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1291 szerver, 3763 játékos

[MOVIE] STALKER Multiplayer

Hír | 2004.12.12 11:26

Két adag csöppség is érkezett a jövő év egyik legnagyobb dobásáról. A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl kezdeti multiplayer pályái igen aprók voltak. Az itt található kis videók (Thanks StalkerFiles) azt bizonyítják, hogy fejlődött egy csöppet a dolog :) A másik érdekesség a még ezekben a percekben is zajló HomePC partiról érkezett (Thanks Headhunter). Egy emberke riportja olvasható itt, aki igen szép dolgokat mond. Csak néhány apróság:

  • játszottam már a HL2-vel, ahol azt hittem rájöttem milyen a jó fizikai motor. A STALKER-t kipróbálva rá kellett döbbennem, hogy mi a valóságos!
  • futás közben a mozgás, a fegyvertartás, a kifáradás és minden momentum teljesen olyan, mint a való életben
  • a sérülés teljes egészébena találati pontosságtól függ. Egy fejlövés azonnali végét jelenti életednek.
  • Ha érdekel a teljes cikk, és a helyszínen készült képek, kattanj ide.

    Advanced Battlegrounds készülg'

    Hír | 2004.12.08 20:43

    Ismét egy FPS-ről számolhatok be, név szerint az Advanced Battlegrounds-ról. Ez egy átlagosnak mondható lövöldözős gamma, a maga minden előnyével, és hátrányával. Előny, hogy 16 szingli és 8 multi pályát tartalmaz. Többjátékos módban akár 32-en is írthatjuk egymást, de főleg az ellenfelet a nem kevesebb, mint 20 csúzlival. Megtalálhatóak a jól ismert játékmódok, úgymint: Assault, Capture the Flag, Deathmatch, Team Deathmatch és az elmaradhatatlan Team Domination. Az első ínycsiklandozó képek itt találhatóak.

    [MOVIE] Stronghold 2

    Hír | 2004.12.04 13:53

    A Stronghold 2 rajongi tábor is örülhet! Az igen szemrevaló stratégiából is érkezett új videó ezen a napos kora-délutánon. A játék folytatásában - meglepő módon nem csak a grafikai enginet cserélték le. Sokkal fejlettebb és jóval több kihívással teli küldetésben vehetünk majd részt. A fejlesztők elmondása szerint nagyon sok érdekes, és teljesen új multiplayer lehetőségünk is lesz, melyekről egyelőre nem nagyon akarnak beszélni - biztosan azért, nehogy mások, még a megjelenés előtt lenyúlják a jó kis ötleteket... A videót alant tölthetitek.

    [PATCH] Pro Evolution Soccer 4

    Hír | 2004.11.30 20:00

    Megjelent egy patch a FIFA - t is megszorongató foci szimulátorhoz a Pro Evolution Soccer 4 - hez. Néhány játékos elégedetlen volt a játék Multiplayer részével, ezért a fejlesztők többek közt ezen is javítottak. A javítást, és az általa javított bugok listáját itt találjátok.

    [MOVIE] Rainbow Six 4 !!!!!

    Hír | 2004.11.30 19:23

    Hehheeeee, nem is kellett várni a GameSpyra :) Máris bejelentették hivatalosan a Rainbox Six 4-et PC-re, Xbox-ra valamint PS2 platformokra. Az is kiderült többek között, hogy 2005 tavaszán már a boltokba is kerül. De lássuk a további infókat: - Egyedi ragdoll fizika - megújult csapatorientál játékmenet - többféle új multiplayer mód, köztük co-operatív is - az AI igen fejlett taktikákat alkalmaz majd - rengeteg új fegyvert is használhatunk majd - iszonyat reális hangeffektek minden mennyiségben. Még egy rakat kép, és egy videó is érkezett belőle! Fogyasszátok egészséggel:

    [PATCH] Knights of Honor

    Hír | 2004.11.30 14:52

    Új (és ha jól számolom, az első) javítócsomag érkezett meg a Sunflowers nevezetű csapat játékához, a Knights of Honor-hoz. A csomag 20 megásra sikeredett, és egy szép hosszúúú lista a bizonyíték arra, hogy nem kispályás a cucc. Akinek megvan a játék, feltétlen töltse le, már az új multis pályák miatt is megéri. Katt! Ja, és mivel ilyenkor illik gondolni azokra is, akiknek nincs meg (még) a game: itt egy demó!

    NYEREMÉNYJÁTÉK értékelések!

    Hír | 2004.11.29 13:26

    Igen, igen, tudjuk :) Bocsi :D Tiszta sor, már egy ideje ki kellett volna rakni a nyereményjátékos eredményeket. Most akkor lássuk hát. Aaaaa...hmmm, szóval előszöris volt ugyebár egy GeCube X800 Pro 256 MB grafikuskártya. A szerencsés tulajdonos: Kelenföldi Szilárd - Nyiregyháza. Jelenleg egy elég komoly Chieftec házért folyik a küzdelem, és decemberi extraként elárulom, hogy egy újabb grafikuskártyáért drukkolhattok. Egészen pontosan egy Inno3D GeForce 6800 GT keresi majd gazdáját. Másik játékunkon egy Silent Hill 4-es csomagot lehetett szerezni. Az Ecobit Multimédia felajánlását nem más kaparintotta meg, mint Kiss György - Kecskemét.

    SWAT 4 - hátezjóóó!

    Hír | 2004.11.25 23:59

    Kicsit eljátszogattam a játék egypályás multi változatával. Hogy is fogalmazzak... első benyomásom az volt, hogy nem sikerült ez annyira fényesre. Aztán játszottam kicsit, majd még egy kicsit, és még egy csöppet. Ötkor ültem le elé, volt egy rövid szünetem, és most majdnem éjfél van. Mi ez, ha nem jó? :) Egyelőre az nem tetszik benne, hogy a leggyorsabb mozgási sebesség iszonyat lagymatag. Egyébként iszonyat királyság lesz, főleg multiban! Mellékeltem azért néhány képet, aki azonban teheti, próbálja ki a Fileplanet által adott mannát. Klikk.

    [MoD] Half-Life 2

    Hír | 2004.11.25 14:15

    Kedves Olvasóink! Közérdekű információk következnek a GameStar Online oldalain. Felmérések mutatják, hogy jelenleg a nemrég megjelent Half-Life 2 című akciójátékot övezi a legnagyobb érdeklődés még mindig. Ennek következtében kötelességünknek érezzük minden, a játékostársadalmat érintő fontosabb újdonságok közzé tételét... Hagyjuk a rizsát, haladjunk sorjában!

  • Half-Life 2 multiplayer & cooperative mod Annyit lehet róla tudni, hogy működik, egyelőre két pályát tartalmaz és nagyon jó! :) A 38 megás fájlt innen tudjátok leszedni. Thanks Joe004!
  • Mégegy mod Erről meg annyit tudni csak, hogy oroszok csinálták, illetve valószínűleg fejlesztik tovább is, ha van rá igény. A modifikáció a The Thing nevet viseli és itt található. Thanks MzperX_Real

  • Doom 3 kieg. részletek

    Hír | 2004.11.19 22:12

    Időközben befutottak az első, publikálható infók a Doom 3 kiegészítésről. Egészen pontosan 11 újdonsült pálya várja a borzongásra vágyók egész hadát. Természetesen új fegyverek (Double Barrel Shotgun, The Grabber, The Artifact, Environment Suits), friss szörnyikék (Vulgars, Bruisers, The Forgotten, Hell Hunters) és némi multiplayer frissítés is leszen. Ez utóbbi röviden annyit takar, hogy 4 új multi pálya, és nyolcjátékos limit engedélyezett (vicces, hogy a játék megjelense után 3 nappal már mindenki tudott 32 játékos szervert indítani :D).

    Half-Life 2 deathmatch

    Hír | 2004.11.18 22:25

    A HL2world fórumán született egy post, amelyben egy drága jó user leírja, hogy lehet egy kis deathmatch-szervert összedobni. Nem tévesztendő össze semmiképp a CS: Source-szal! Akinek megvan a játék, netán konzolban is jártas, bizonyára sokat mond a fenti pár szócska. Nekik kívánok ezúttal sok sikert a multi-mókához!

    MoV bónusz

    Hír | 2004.11.13 08:44

    A 2015 kezünkbe nyomott egy 15 megás szeretetcsomagot, amit legfőképp a Men of Valor kedvelői tudnak majd hasznosítani, ugyanis lényegében egy kis multis pályagyűjteményről van szó. Abból is öt darab található benne, úgyhogy az érdeklődők erre fáradjanak. Esetleg ajánlom még figyelmetekbe a korábban kiadott demót is.

    [DEMO] rFactor MP

    Hír | 2004.11.11 11:46

    Egy másik, "szintén" autós játék demója is előbukkant. Az Image Space Incorporation gondozásában készülő rFactor egy Grand Prix versenysorozatot dolgoz fel. Kissé garázscég projekt, de ettől még nagyon nagyon igéretes. A Multiplayer demóját most azonnal letöltheted innen, szerintem érdemes kipróbálni. Magáról a játékról itt olvasgathatsz.

    [DEMO] HD2: Sabre Squadron

    Hír | 2004.11.10 07:51

    Az éjszaka meglepijeként tartom számon a Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron demóját. Az akciójáték szerelmesi végre megélték, hogy elkészült a kiegészítés, melyben összesen 9 új egyjátékos kampányban vehetünk majd részt. Multiplayerben immáron 32 nyomulhattok. A demóban ebbe kóstolhattok bele. Imhol.

    id Software történések

    Hír | 2004.11.09 08:57

    Bejelentette Fred Nilsson, hogy kilép az id Software-től és visszamegy a DreamWorks Animation-höz, ahol korábban pl. a Shreken dolgozott. Mindenkit megnyugtatott, továbbra is megtalálható lesz Quake 3 multikban, valamint a QuakeConra is el fog menni. Rengeteg tapasztalatot szerzett a játékiparban, imádott az id csapatával dolgozni, de szíve mégis visszahúz az animációs filmek készítéséhez. Az első alkotás, amin dolgozni fog, az "Over the Hedge" címet viseli. Mindemellett meg kell még említeni, hogy megjelent a Doom III készítéséről és annak hátteréről szóló könyv, amit bárki megrendelhet az Amazonon, vagy a BN.com-on.

    Pro Evolution Soccer 4 dátum

    Hír | 2004.11.08 19:55

    Bár sokak kedvence a FIFA 2005, nem szabad megfeledkeznünk a legújabb ellenfeléről, a Pro Evolution Soccer 4-ről sem. Úgy fest, hogy a PC-s és Xboxos változat megjelenését egy napra tették, mely nem más, mint november 19. A kicsike DVD lemezen érezik majd, a konzolos Xbox Live-on, míg a PC-s LAN multiplayerrel lesz felszerelve. Bővebb infókat itt találhatsz róla.

    FlatOut Online!

    Hír | 2004.11.08 09:12

    Nem, nem egy új játékról van szó, csak néhány szemfüles emberke rájött, miként lehet online nyomni az éppen csak megejelent autós játékot. Az instrukciók erről az oldalról származnak, a többnyelvű (sajnos magyar nem - némi angol tudás szükségeltetik hozzá) leírást pediglen ezen az oldalon találhatod meg.

    [MOVIE] LOTR: BfME

    Hír | 2004.11.06 11:29

    A The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth bemutatófilmsorozat nyolcadik fejezetéhez érkeztünk. A legújabb kisfilmben a sikervárományos multiplayer képességeit és lehetőségeit boncolgatja Hardvard Bonin, a játék producere. Aki teheti töltse le, igen látványos alkotásról van szó. Erre tessék:

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)