Ezen hír tanúbizonysága szerint elkészült végre a Silent Hunter nevű tengeralattjáró-szimulátor. A játéknak egyértelmű előnye, hogy ilyen stílusból rég született maradandó alkotás, és hát szerintem nem is csúnya. Szerencsére sokat már nem kell várni, március 15-én a boltokba kerül. Talán a sors fintora, vagy a kiadó döntése, hogy pont nemzeti ünnepünk napján érkezzen meg? Nos, ez az, amit valószínűleg sosem fogunk megtudni :)
Az Aurora Watching egy third-person lopakodós akciójáték, egyfajta "lájtos" Splinter Cell, ha úgy tetszik. Rengeteg küldetésünk, részfeladatunk, kihívásunk lesz, sok rejtvényt is meg kell majd oldanunk. A mai napon ebből rögtön két animáció is érkezett, ezeket összeraktam egy csomagba, hogy kényelmesebb legyen leszedni. Erre tessék:
Még tegnap éjjel került elő egy újabb - a "változatosság" kedvéért második világháborús FPS, a Wolfschanze 1944. Igazából nem tűnik egy világsikergyanús valaminek, de lehet, hogy megjelenése idején pont jó lesz... A történet szerint magasrangú német tisztek igyekeznek egy bomba segítségével megsemmisíteni a háború fő alakját, Hitlert. Hát evvan kb. Azért egy rövidke fizikai videó és néhány képecske még rendelkezésünkre áll.
A G5 Software fedőnevű orosz fejlesztőbrigád bejelentette, hogy a máshol Cuban Missile Crisis néven megjelenő stratégiai játékuk szép kontinensünkön (gy.k.: Európában) The Day After címmel fog megjelenni. A játék egyébként a Blitzkrieg feljavított grafikus motorját fogja felhasználni, ergo ilyen szempontból nagy baj nem lesz vele.
A 21 században élünk, fejlődünk mint állat! Mostmár elég sokunknak van számítógépe, valakinek több is. De biztos vagyok abban, hogy nem mindenki használja ki a lehetőségek teljes tárházát. Ezen az oldalon például rávilágítanak arra az aprócska tényre, hogy mit érdemes csinálni egy rakat régebbi, olcsó procival. Aki megcsinálja otthon, az közénk tartozik :) Hatalmas Thanks jár Tom A. Hawk barátomnak!!!
Stratégiák, stratégiák... sálálálálá. A lényeget tudjátok, sok lesz idén, blabla. A ParaWorld legalább igyekszik kicsit eltérni az átlagtól. A benne szereplő egységek többsége egyfajta befogott dinoszauruszok hada, akik érdekes egységben élnek az emberekkel. A téma persze ismerős, gyakni a másik fajt, oszt' jóvan. A friss képekben már bekapcsolták a sokak által kedvelt glow effektust is. Erre tessék:
Szebb hétfőt mindenkinek! Újabb hét, újabb kihívások, újabb sopánkpodás, hogy mikor lesz már péntek ;) Kicsit körbeszaglásztam reggeli előtt, és próbáltam híreket keresni. Nos, eleddig eléggé "képlékeny" felhozatal fogadott, bár a leveleimet még nem csekkoltam. De végülis mindegy, most úgyis mindenki suliban van, vagy WoWozik, nemde?
| Kovács úr csúnyán leégett a napon, így hát elmegy az orvoshoz. Az orvos egy különleges krémet és Viagrát ír fel neki. - Doktor úr, ezzel mit kezdjek? - értetlenkedik a páciens. - Nos, a krémmel a sérüléseket kell kenegetnie, a Viagra pedig segít a bőrétől távol tartani a takarót. |
A Sunflowers már jó ideje jelentette, hogy egy afféle dinoszauruszos-emberes-gyilkos stratégiája készülget már a háttérben. Az eddig látott képek - be kell valljam nem nagyon fogtak meg, sőt még a tavalyi E3-on mutatott ingém részek se. Mindezonáltal a most befutott öt kép igenis odaver! Annyit még elárult a csapat, hogy a kicsike tervezett megjelenése ezév negyedik negyedéve. Ergó még nagyon sokat fog fejlődni. A hivatalos oldala egyébként itt található.
Az utóbbi napokban, mint ahogy azt észrevehettétek, megszaporodtak a hírek a The Matrix Online című, sikervárományos játék körül. Talán ez nem véletlen..:) Lényegre térve a mai napon azt tudhattuk meg, hogy Észak-Amerikában március 22. napjától fogják árulni, míg szegény európaiaknak egy hangyányit tovább kell rá várni, mégpedig április 8 - ig. Ja, mégvalami, elárulták azt is hogy mennyit kell majd leperkálni havonta ahhoz, hogy jelen lehessünk a mátrix világában. Ez az összeg egészen pontosan 14,99 dollár. Akit érdekel a hivatalos oldal az klikkeljen. Follow the white rabbit..:)
Újabb galeriális frissülés keletkezett az éterben. Bevallom volt egy csepp lamaradásunk, ezt most még melegében pótoltam. Természetesen újdonságok is vannak, alant megtekinthető minden:
Remélem úgyis megnézitek az összes képet, azért a biztonság kedvéért kiemelném a LEGO: Star Wars-t (mert ez fergeteg), illetve a Fenimore Fillmore 3-at, mert az meg egy "bejelentés" :)
Nocsak, nocsak! Az elmúlt napokban többször is dícsértem a Trackmania: Sunrise-t és lámcsak, mostmár egy kipróbálható verziója is befutott. A beta demo valamivel több, mint 300 mega és single, illetve multi mód is található benne. Egy dologra azért felhívnám a figyelmeteket. Az egyjátékos mód kipróbálásához kell az eredeti játék és a hozzá tartozó sorozatszám is! Ha érdekel, ezen a címen megleled a demót, az első javítását, itt pedig a további instrukciókat. Amint lesz végleges demó, felteszem lokálba.
"Kis" érdekességgel szolgált a hazai Electronic Artsnál munkálkodó kedves ismerősünk, Ildikó. Javallom azok is olvassák, akik egyébként nem annyira kedvelik a Sims játékokat, lévén az ilyen, és ehhez hasonló döntések komoly változást (jó irányban) hozhatnak a hazai szoftverpiacba. Hallga' csak: "Ugyan legtöbben már hallottatok róla, most hivatalosan is megerősíthetjük, - köszönetképp annak a pillanatnyilag 12.000 vásárlónak, aki legális forrásból szerezte be a Sims 2 játékot - a stúdió úgy döntött, hogy a szoftvert teljes magyar nyelvre lokalizálja. A magyar nyelvű Sims 2 megjelenése: március 18. Az eredeti angol nyelvű szoftvereket az EA természetesen kicseréli, a retail hálózatok segítségével. Az első - már magyar - The Sims 2 kiegészítő április elején jelenik meg, Sims 2 Egyetem címmel."
Találtunk egy új Trackmania: Sunrise trailert a Worthplayingen. Sajnálatos módon abszolút semmi infó nincs róla, az is lehet, hogy Liv Tyler van rajta megörökítve, amint a kulisszák mögött Frodóval smacizik... Hogy megbizonyosodjatok róla, szerintem próbáljátok meg letölteni innen. Csak 20 mega.
Nem hittem volna, hogy megérem :) Az eredeti tervekhez képest megcsúszva bár, de törve nem, elérkezett kis kontinensünkre a World of Warcraft! Ez természetesen örömteli hír, hisz végre élesben megy minden, amit essig csak tesztekben láthattunk, másrészt szomorú, mert hamarosan törlik a béta karakteremet :) Na sebaj, ennyi áldozatot hozni kell a népért. Ja, és a legfontosabb: február tizenegyedike! Lehet készíteni a kávét, gyorskajákat a gép mellé, kikapcsolni a telefont, hogy egy kicsit szokjátok, mi vár rátok hamarosan :)
Nem is oly régen az Új-Zélandiak bejelentették, hogy megtiltják az üzleteknek a Rockstar North által fejlesztett Manhunt árusítását. Már épp belenyugodtak a lakók, hogy nem lesz nekik - legalábbis nem eredetiben - amikor hősünk előlépett! A Homelan információ szerint Christopher William Jones volt annyira "alma", hogy mégis értékesített a tiltott gyümölcsből. 2,400 dolcsis büntit kapott... megérte vajon?
Igen érdekes tervvel állt elő a PetsMobility Networks. PetsCell fedőnévvel olyan projectet kezdtek, melynek lényege, hogy házi kedvencünknek is legyen mobiltelefonja. A dolog lényege, amellett, hogy hangunkkal utasíthatjuk a kutyánkat - ugyanúgy mint életben - bármire (feltéve, ha engedelmes és be van tanítva), a GPS rendszer, amely a kütyübe van építve. Ennek segítségével könnyedén megtudhatjuk, hol is van éppen a kutyusunk. Nesze neked kóbor állat! A dolog nagyon szépen hangzik, azonban mindez egyenlőre csak terv. A PMN szponzorokat keres a tervek megvalósítására. További részletek itt.
A minap felkerült néhány képecske a netre, mely a még be nem jelentett Toca Race Driver 3 reklámait mutatja. Nos ez, jelenleg bizony lehet kacsa is, de azért annyit elmondanék, hogy megkérdezésünkre a Codemasters csak annyit mondott: "no comment" - ergó nem cáfolták, de még nem is erősítették meg... Thanks Mike.
A történet szerint az észak-amerikai szervezett bűnözés mekkájában vagyunk. Hősünknek meg kell állítania az illegális tevékenységeket, a drogkereskedést, a gyilkosságokat és hasonló borzalmakat. Az El Matador egy third-person lopakodós-akciójáték. A grafikája olyan... hogy is mondjam csak - semmilyen :) Nem is annyira csúnya, de távolról sem korszakalkotó. Mondjam azt, hogy amíg nem lesz jobb, elmegy? Hááát, kb. :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)