Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

'Reggelt...

Hír | 2005.01.09 10:42

Üdvözlégy kedves vándor! Lévén az utóbbi időben igen jó csatározásokat tolunk HL2 multiban, és látám', hogy itt is jónéhányan részesei vagytok a mókának, arra gondoltam, a mai napon itt szervezhetnénk kommentben egy összecsapást. Akinek esetleg megvan az eredeti(!) játék, és úgy gondolja csatlakozna, az jelentkezzen. Szerver és egyéb részletek szintén egyeztetés tárgyát képezik. Kezdjetek el csevegni róla - mármint az érdeklődők - amint tudok, csatlakozom a megbeszéléshez. Addigis:

Skót gyerek az apjának: - Apu, szükségem van 4 fontra. - Mennyit mondtál, 3-at? Itt van 2, válassz egyet.

Timeshift - csak ügyesen

Hír | 2005.01.08 12:16

A Saber Interactive és az Atari közös bejelentése alapján megtudtuk, hogy a Timeshift nevezetű akciójáték kategóriájának a klasszikus elemét fogja képviselni: több mint 10 fegyverrel, amelyek mind külön-külön érdekességet szolgáltatnak. Nem is beszélve a játékmenetről, a beépített elemekről. Helyet kap majd multis mód is az alkotásban, amely nem mellesleg előreláthatólag még ebben az évben megjelenik. További részletes infóért erre fáradjatok.

[MOVIE] Close Combat: First to Fight

Hír | 2005.01.07 19:09

Néhány új infó került elő a korábban előkerült Close COmbat: First to Fight-ról. Lévén a játék egy csapatorientált alkotás, olyannyira nem is meglepő, hogy a többjátékos mód középpontjában a co-op áll. Érdekesség, hogy igen összetett lesz. A csapat tagjai felett egyetlen ember, a vezető áll. Ő az egyetlen karakter, aki parancsokat adhat, megmondja mikor támadjanak a többiek, mikor törjenek be egy ajtót, és így tovább. Xbox Live, vagy akár PC-s csevegő rendszeren keresztül mindezt persze hangutasítással is megteheted. Ha esetleg nem győzött volna meg az eddigi infó, vegyél egy pillantást az itt található videóra. Érdemes!

RPM Tuning - szemrebbenés nélkül

Hír | 2005.01.06 19:09

Tény, hogy nem egy NFS: Underground 2, de azért érdemes rá odafigyelni. Miért is? Lévén egy autót egészen pontosan 1,382,976 különféle módon alakíthatsz vizuálisan, és nem kevesebb 221,184 motorikus tuningot hajthatsz végre rajta. Szar lenne? :D Nem hiszem. Közel 50 mérföld bejárható terület, 5 játékmód és multiplayer és így tovább. Az egészet még egy mellékes infó is megkoronázza: a játékot itthon az EVM égisze alatt adják ki februárban, ergó mindösszesen 1999 pénzbe fáj majd. Szerintem ez igen baráti! Thanks liquid.

Spellforce Multi pályák

Hír | 2005.01.05 17:28

Igaz, már elmúlt karácsony, de a fejlesztő cégek szerencsére ilyenkor sem feledkeznek meg rólunk. Most két új Multiplayer pályával akarják felcsigázni a kíváncsiságunkat. Nevezetesen az ismert Spellforce című stratégia-szerepjátékhoz készítették őket, és Riverside illetve Smallway fantázianevekkel illeték a mapeket a készítők.Csekkolom!

RBRnet 2.0

Hír | 2005.01.05 13:38

Elkészült a Richard Burns Rally legújabb tuningprogramja, melynek segítségével 12 játékos csapathat az úton multis módban online, vagy lanon. Akik szeretnék magukat kipróbálni itt is, vagy erre a programra vártak fél éve :), azok kattanjanak el ide.

Tribes: Vengeance

Teszt | 2005.01.03 19:58

A Tribes előző részét, mint multiplayeres babérokra törő versenyzőt ismerhettük meg. Ezúttal egyszemélyes módban is bekapcsolódhatunk a kalandokba, ráadásul a megszokott mozgásrepertoárunk ezúttal örömteli módon gazdagodott.

A legjátszottabbak topja

Hír | 2005.01.03 14:37

A Voodoo Extreme irományában találhatóak szerint a GameSpy felmérése Half-Life vezetést mutat ki a legjátszottabb multis játékok toplistájában. 1. Half Life - 35645 / 93047 2. Half Life 2 - 8164 / 42614 3. Call of Duty - 5488 / 17792 4. Wolfenstein: Enemy Territory - 2806 / 9446 5. Americas Army: Special Forces - 1631 / 8220 6. Battlefield 1942 - 2546 / 7975 7. Unreal Tournament 2004 - 3178 / 7636 8. Neverwinter Nights - 1541 / 7029 9. Medal of Honor Allied Assault - 2420 / 5596 10. Quake 3: Arena - 2541 / 5026 11. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1323 / 4626 12. Soldier of Fortune 2 - 1585 / 4106

Age of Empires: Age of Discovery

Hír | 2005.01.01 13:11

Hát eljött!!! A PC Gamer legújabb számában első kézből értesülhetünk az Age of Empires legújabb epizódjának rakat infójáról. A folytatásban az 1500-as évektől indul a történet, mikor Kolumbusz felfedezi az új világot. Az egyjátékos mód az amerikai történelmet dolgozza fel egészen 1850-ig. Multiban összesen nyolc különféle nemzet közül választhattok majd. Nem lesz semmi, az már tuti!!! Update: Találtam néhány, sajnos elég rossz minőségű képet a játékról. Miért érzem azt, hogy ez iszonyatosan dúúúúrva lesz? :D

Update 2: Nem kis érdekességre bukkantam ezen az oldalon. Úgy fest, hogy az Age 3-ban, a Half-Life 2-ben is alkalmazott Havok fizikai motor egy átalakított változata került. Nem tudom ki játszott a HL2-vel, de, ha olyan fizikát tesznek egy stratégiába... hmmm, fincsíííí :)

[MOVIE] Splinter Cell

Hír | 2004.12.30 11:15

Még tegnap délután futott be a legújabb videó a Splinter Cell harmadik részéről, de valahogy kimaradt az éltünkből :) Sebaj, lássuk miről is van szó. Mint tudjátok, a trilógiává avanzsáló epizódban leginkább a többjátékos dolgokra hegyezték ki az alkotást. Legfontosabb a csapatjáték, az egymás segítése, és persze a küldetés komplett teljesítése. Bár az én véleményem az, hogy egyre inkább kezdi felvenni az SC sorozat a tucat FPS szintet, úgy fest, hogy ez még elég jó lesz. A videó lokálból kaparintható meg:

[PATCH] Áradat!

Hír | 2004.12.28 10:27

Az elmúlt pár napban rengeteg javítócsomagot adtak ki, ezeket pedig egybegyűjteni is nehéz... Próbáljuk meg.

  • American Chopper - Keveset hallottunk erről a játékról, ám ha valaki szereti a motorokat, annak ez a név mindent elmond. Az Activision Value első javítása eme alkotáshoz.
  • Aura: Fate Of The Ages - Pontosan nem tudni, hogy a Dreamcatcher által kiadott 1.04-es patch mit javít, ám biztosra vehető, hogy fontos dolgokat. A tapasz 2 megabájtos.
  • Call of Duty - Remek kis játék, ám mindig van mit javítani, a multis játékosok hadosztálya nem tűri a hibákat. A tapasz a United Offensivehez is passzol.
  • CSI: Miami - A Magyarországon is oly népszerű CSI: Miami (Miami helyszínelők) tévésorozat PC-s megvalósításához érkezett meg a legelső javítás, mellyel még akadálymentesebbé válik előttünk a bűnügyek megoldásának útja.
  • NBA Live 2005 - Apró bugok, amiket most 7 megabájtban az EA javít is. A link alatt lista a változtatásokról.
  • Pacific Fighters - 3.03-as javítás, nagy méretben, nagy tartalommal. A linken a patch változtatásainak kiváló összegzése is megtalálható.
  • Temple of Elemental Evil - Az 5 megabájtos patch legfőbb javítani valója az RPG és a DirectX 9.0c közötti probléma megoldása. Verzió: 3.0
  • Worldwide Soccer Manager - A Sports Interactive remekművéhez az 5.0.2-es patch érkezett meg, amely 15 megabájtos terjedelemben írtja a bugokat.
  • Zoo Empire - Az Enlight Software játékát 1.20-asról 1.22-esre fejlesztették. Az ezen akciót elkövető patch mérete 3,5 megabájt. Amennyiben nem 1.20-as verzióra telepítik, nem fog működni.

  • [MoD] Far Cry

    Hír | 2004.12.27 21:32

    A Crytek egy igen pofás, "utó-karácsonyi" ajándékkal lepte meg a tisztes társaságot. Egy olyan csomagot állított össze, mely 12 teljesen új pályát tartalmaz - természetesen multiplayer megszállottaknak. Közel 200 mega, innen bármikor töltheted. Egészen pontosan 8 assault, valamint 4 team deatmatch terep lesz a birtokodban, ha letöltöd. Jó gammát!

    [MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2004.12.27 16:06

    Két HL2 multi meccs közepette, gondoltam szakítok időt arra, hogy átadjam Nektek a legújabb S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl videókat. Ezen a linken akad jónéhány, kézi kamerával rögzített anyag, melyeken a multiplayer játékmódba kukkanthatunk bele (egy 80 megás pakk, 16 videóval). Sajnos a minősége nem a legjobb, de még így is jól kivehető a néhány új fícsör (például sprint). A videókért nagy köszönet jár Headhunternek, aki pont a mai napon indította be a megújított rajongói oldalát - mely egyébiránt a leges-legelső S.T.A.L.K.E.R. fan oldal volt. Csekkoljátok, mert kötelező! Klikk.

    [DEMO] MoH: Pacific Assault #2

    Hír | 2004.12.21 20:25

    Az EA ma kiadta a már megjelent Medal of Honor: Pacific Assault multiplayer demójának új verzióját. Ebben is benne van az elsőben megismerhetett pálya, de kiegészült a Corregidor nevezetű tereppel. Érdekessége a dolognak, hogy ez utóbbi még a végleges, bolti játékban sincs benne! Ha másért nem is, ezért mindenképpen érdemes letölteni. Erre tessék.

    S.T.A.L.K.E.R. Chat Live!

    Hír | 2004.12.17 17:54

    No kérem, hamarosan megkezdődik a korábban emlegetett STALKER Chat, melyet az Oblivion-Lost.com jóvoltából szemlélhetünk végig. Ha te is csatlakozni akarsz, klikk ide a részletekért, a fontosabb infókat igyexem idehelyezni, amint lesznek :) A Chat pontosan 6-8 óráig tart. Lássuk hát az infókat: Q: Mi a megjelenési dátum és mikor jön a demó verzió? A: A játék 2005 májusában jelenik meg, demóról egyelőre nem beszélünk. A következő lépés a béta teszt lesz. Q: Mikor lesz a béta teszt és mennyi játékos nyomulhat majd? A: Jövő év elején jelentjük be a pontos dátumot. A játékosszámról még egyeztetni kell a kiadóval. Q: Mennyire van készen a játék? A: 95%-ban, de a maradék 5 lesz a legnehezebb... Q: A gépi ellenfelek észreveszik az árnyékunkat? A: Ez jelenleg lehetetlen, de kérdezz rá 4 év múlva :D Q: Akkor tényleg kell benzin a járművekben, ha igen, mely járművekbe pontosan? A: Mégsem kell benzin, hogy valamivel egyszerűbb legyen a játékmenet. Emellett azonban már lehet a lámpákat le és felkapcsolni, valóságosan törnek a járművek, és így tovább. Q: Jobb a játék fizikája, mint amilyen a HL2-ben van? A: Ha úgy vesszük igen, lényegében több lehetőséget ad a játékos kezébe a mi fizikai enginünk Q: Le lehet majd vágni különféle testrészeket? A: Rengetegszer kérdezték már ezt tőlünk. Lesz olyan verziója is a játéknak, melyben sokkal szabadabb lesz a nyirbálás - természetesen nem a német változatban :) Q: Vannak olyan különlegességek, amikről még nem beszéltetek? A: Hogyne, nem is kevés :) De maradjon is valami meglepetés! Q: Mikor láthatunk kültéri képeket DX9-el? A: Ez egyenlőre legyen a mi titkunk :P Q: Folytatódik a játék miután befejeztük a fő küldetést? A: Ez szintén titkos egyelőre! Q: Mennyire reális az életerőd? Mennyi golyót kaphatsz? A: Ez sokmindentl függ. A golyó típusától, a találat helyétől, és így tovább. Egy fejlövés ötszörös erősségű Q: Az AI csapatjáték működni fog? Adhatunk a társunknak parancsokat? A: A játékos összejátszhat az NPC-kel, de parancsokat nem adhat nekik. Q: Meddig emlékszik majd ránk az NPC, ha egyszer találkoztunk vele? A: Minden NPC-nek saját emlékei vannak. Bármit teszünk, annak nyoma marad. Q: A játék szerinti 24 óra mennyi a mi időszámításunk szerint? A: A játékos szemszögéből 2 és fél óra lesz egy nap. Q: Multiplayer és játszhatóság szempontjából mihez lehetne legjobban hasonlítani a játékot? A: A legközelebb, minden szempontból a CS: Source-hoz áll. Q: Mióta készül a játék? A: Az engine 2000 óta, a STALKER 2002 legeleje óta. Q: Hogyan zajlik az alvás? A: Ha a játékos lepihen, a játék ideje felgyorsul. Ha felzavarnak álmodból, hamar kell reagálnod az eseményekre. Az egész csevegésről egy összangol kivonatot találhattok ezen az oldalon. A Chatért köszönet Headhunternek, és a www.oblivion-lost.com munkatársainak!

    [PATCH] Call of Duty

    Hír | 2004.12.17 13:00

    Egy újabb folt bukkant elő, mégpedig az általatok tavalyi év játékának valásztott 2. világháborús FPS-hez, a Call of Duty-hoz. Aki esetleg nem tudná, a game az Infinity Ward srácainak keze alatt készült. A patch többek közt egy új multi pályát is tartalmaz. Erre tessék. Ja, majd' elfeledem, ezzel a javítással együtt kijött egy másik is, a United Offensive című kiegészítőjéhez aminek részletes leírását itt, magát a patchet pedig itt találjátok.

    [PATCH] Warhammer 40K

    Hír | 2004.12.17 12:29

    Egyik kedvenc stratégiámhoz érkezett meg egy javítás, mely nem csak bugoktól tisztítja meg a játékot, hanem mindjárt adnak hozzá a tisztelt fejlesztők 2 teljesen új multiplayer pályát is. Név szerint ezeket:Railway és Crossroads. Szóval aki szereti az orkok, az űrgárdisták, az eldár nép, és a káosz erőinek grandiózus csatáit, az innen cuppanthatja le ezt az 5 megás csomagot.

    [MOVIE] Project: Snowblind

    Hír | 2004.12.15 22:29

    A Crystal Dynamics fedőnevű fejlesztőcsapat áldásos keze nyomát viseli magán a Project Snowblind nevű kissé futurisztikus FPS. A játékban egy elit kaonát alakítunk, aki természetesen mindenhez ért, mindent elvezet, ami nincs lebetonozva, és bármilyen stukkerral ellő a holdig. Ezeken felül elképesztően intenzív szingli, és multi küldetésekben lehet részünk. Majd... Február 23-án. Addig is itt egy új videó, ami az idei Games Convention kiállításról maradt ránk. Felettébb érdemes megszemlélni, 30 megát megér.

    [MoD] Warhammer DoW: Map Pack

    Hír | 2004.12.14 09:48

    A Relic Entertainment sokunk nagy örömére kiadott egy pályacsomagkot, a lenyűgöző grafikájú stratégiájához. Sokak egyik kedvence ez a game (mellesleg az enyém is:) ) így mostmár nem kell szomorkodnunk az unalmassá vált Multi pályák miatt, ehelyett cibálja a csomagot mindenki! Szám szerint öt pályát tartalmaz, név szerint pedig:The Corral, Frozen Battlefield, Icelands, Rocket's Red Glare, Temple Ruins.

    [MOD] HL2 - FilePlanet Map Pack #1

    Hír | 2004.12.14 09:40

    A FilePlanet csapata összeállított egy igen jó csomagot, mely a már elkészült, minőséginek nevezhető Half-Life 2-es pályákat tartalmazza. Ezek egyrészt igen változatosak, másrészt már mi a fenéért ne töltené le egy igazi HL2 multi rajongó? :) Ha érdekel, itt megtalálhatod, mérete mindössze 17MB.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)