Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

Battlefield 2 megjelenés?

Hír | 2005.02.08 17:24

Oly sok halogatás, halasztgatás és válaszok nélkül hagyás után a remény apró szikrája lobbant bennem, mikor elolvastam ezt a hírt. Ezek szerint a multis FPS-ek nagyágyúja, a Battlefield 2 ez év június havának huszonnegyedikén érkezik. Ahogy nézem, az péntek, bár még elég messze van. Mindenesetre reméljük, hogy nem módosítanak rajta, bár bizakodásra adhat okot, hogy az egész "pletykát" az EA Spanyolországba kihelyezett gárdájának honlapja indította.

Delta Force: Reloaded - szappanopera

Hír | 2005.02.08 10:14

Nem is igazán lepődöm meg azon, hogy a Novalogic egy újabb Delta Force játékon dolgozik. A Reloaded a már jól ismert új engine továbbfejlesztett változatára épül - meglepő módon :) Nem kevesebb, mint 20 küldetésen keresztül kell gyakni, az FPS szerelmesek legnagyobb örömére. Még co-operative mód is lesz benne, természetesen a multi mellett. Deathmatch, King of the Hill, Team King of the Hill, Team Deathmatch és Capture Flag módok egészítik ki a többjátékos mókát. A cég fejleszt egy úgynevezett Cheat Crackdown eljárást, mely segíti a csalók könyebb elfogását és kidobását a játékból. Egyelőre még nem tudni, mikor érkezik meg a végleges verzió.

[DEMO] Settlers:HoK - frissítve

Hír | 2005.02.07 18:47

A nagymultú Settlers sorozat legújabb epizódjának demójához érkezett most egy frissítés, mely azokat a pontenciális vásárlókat szeretné meggyőzni a játék kíválóságáról, akik netán még nem játszottak a teljes változattal. Ez, az angol változathoz készült stuff, többek között multiplayer opcióval színesíti a demót. Nem is szaporítom a szót, aki elegendő sávszélt érez magában az cibálja.

[DEMO] Trackmania: Sunrise Beta

Hír | 2005.02.05 11:37

Nocsak, nocsak! Az elmúlt napokban többször is dícsértem a Trackmania: Sunrise-t és lámcsak, mostmár egy kipróbálható verziója is befutott. A beta demo valamivel több, mint 300 mega és single, illetve multi mód is található benne. Egy dologra azért felhívnám a figyelmeteket. Az egyjátékos mód kipróbálásához kell az eredeti játék és a hozzá tartozó sorozatszám is! Ha érdekel, ezen a címen megleled a demót, az első javítását, itt pedig a további instrukciókat. Amint lesz végleges demó, felteszem lokálba.

[MOVIE] Battlefield 2

Hír | 2005.02.04 08:58

A multiplayer FPS játékosok szerelmesei biztosan oda lesznek, meg vissza, mert egy újabb szép videó érkezett a Digital Illusions következő nagy dobásából, a Battlefield 2-ből. Ezúttal egy közel egy perc hosszúságú, földi csatajelenetet szemlélhetsz meg, persze csak akkor, ha letöltöd lokálból ezt a csöppséget. Thanks Darkadam.

[MOVIE] SWAT 4

Hír | 2005.02.03 19:50

Noha már egy jó ideje bejelentették a SWAT 4-et, sőt, a Fileplanetnek hála még egy kipróbálható demóhoz is hozzájuthattak a szerencsésebbek, még csak most futott be az első hivatalos videó róla. Van egy olyan érzésem, hogy szeretni fogjuk ezt a játékot, akár tetszik, akár nem :) Ja, egyébként, ha esetleg nem lenne elegendő ez a videómennyiség, csak csendben elmesélném, hogy a jövő héten esedékes új GameStar mellékletén (GS TV rulla) leszen egy teljesen új videóbemutató, melyet jómagam követtem el - természetesen nem az imént említett publikus multi béta alapján. Nade addig:

[PATCH] Settlers: HoK

Hír | 2005.02.01 15:46

Az eladási toplistákon rendre megtalálható, Settlers sorozat legújabb epizódjához érkezett meg most az első javítás. Ebben a 10,8 MB-os foltban számos hiba javításán túl, örülhetünk egy új Multiplayer pályának is. Erre parancsoljatok a patchér, ide pedig az látogasson akit a javítások részletei érdeklik.

Overdose - "A drog rossz, értem?"

Hír | 2005.01.26 22:24

Újabb csillag ragyog a per pillanat eléggé felhős égen, a dán illetőségű Deadline Games jóvoltából. Ezen hírezet szerint a csapat szerződött az SCi-vel, hogy az előbbi fél készít egy játékot, az utóbbi meg kiadja. Meg is született a kisded, a keresztségben pedig az Overdose nevet kapta. Amit mindenkinek kötelező tudni a játékról, hogy egy harmadik személyű titkosügynökös mexikói drogmaffia ellen harcolós multiplatform akciójáték. Akarom mondani ez lesz, ha kikerülnek az első képek, illetve megjelenik a cucc. Állítólag még idén.

SC: Chaos Theory Béta

Hír | 2005.01.26 21:55

A mai nappal végre publikus lett a Splinter Cell sorozat következő tagjának bétaváltozata, avagy a Chaos Theory. Biztos vagyok benne, hogy már mindenki hallott róla, legalábbis a kiválónak ígérkező multiplayer részéről. Ha szeretnél belekóstolni a játékba, akkor ne habozz, inkább keresd fel a Fileplanet-et és töltsd le a klienst, aztán irány a béta! (thanks @ gre14 & auir)

[MOZi] Counter-Strike

Hír | 2005.01.25 20:59

Megannyi filmadaptáció van már készülőben, ám most egy újabb állt be a sorba: a Counter-Strike. Szerintem senki sem gondolta volna, hogy egy történet nélküli, csupán multis játékból még filmet is lehetne készíteni. Pedig lehet! A német származású Uwe Boll, a Bloodrayne film mellett elkezdett dolgozni a CS-n is. Kezdésnek leült kicsit játszani a játékkal, hogy ráérezzen a dolgokra. Igazából csupán 1 dolgot tudunk róla, azon kívül hogy készül: nem lesz benne kempelés. Azt hogy csalni fog-e valaki, egyenlőre nem tudni biztosra, de valószínűleg nem – viszont az megeshet, hogy 1-1 szebb gyilok után valaki beordítja hogy: CSÍTER!

Squadra Corse Alfa Romeo készülg'

Hír | 2005.01.24 17:20

A Black Bean örömml jelentette be, hogy szerződést kötöttek az Alfa Romeo-val, a neves olasz autógyárral. A cél: fejleszteni egy multiplatform autósjátékot. Sejthetitek, milyen járgányok lesznek benne :) De nem is baj, az Alfákat szeressük, a jó játékokat meg méginkább! Hajrá, fiúk! Megjelenés ezév második felében, legalábbis most erről van szó :)

Spellforce Map Editor

Hír | 2005.01.24 16:44

A Jowood egy map editorral szándékozik mosolyt csalni a játék fanjeinek arcára. Amennyiben letöltitek ezt a 7MB-os csomagot multi és singleplayer pályákat kreálhattok a saját szájízetek szerint. Ja, es fontos dolog: A Breath of Winter című kiegészítőnek telepítve kell lennie a gépre, ahhoz, hogy működjön az editor.Klikk!

1944: BotB weblap

Hír | 2005.01.21 16:38

A Digital Jesters most hivatalosan is bejelentette a 1944: Battle of the Bulge című RTS-t, melyről már hírt adtunk korábban. Volt akkoriban egy kis kavar, mert a kiadó úgy tüntette fel oldalán a hazai Digital Reality-t, mint a fejlesztőt. Azóta kiderült, hogy csak a játék grafikus motorját adják, ami lássuk be nem gyönge. Az alkotásban 20 küldetésen keresztül lehetünk a második világháborúban, további 10 multi map várja az érdeklődőket. Az első három kép is felkerült az oldalára, melyet itt találhattok. A játék egyébként már 2005 leső negyedévében megjelenik.

Sudden Strike II kieg.

Hír | 2005.01.20 09:12

Hidden Stroke II a neve annak a különálló kiegészítőlemeznek, ami a Sudden Strike II-höz készülget. Az Allied Power Team jelenlegi projectjéről még annyit érdemes megtudni, hogy négy szingli kampány és több mint 40 új egység, két új "térkép" lesz benne. Ezen felül persze multis örömök elé is nézhetnek a kalandra vágyók. Sajnos megjelenési időponttal még nem tudok szolgálni, viszont az első képekkel igen.

F.E.A.R. - mindent bele

Hír | 2005.01.19 17:49

Bár az idei év egyik legnagyobb sikervárományos FPS játékának megjelenése még odébb van, a GameSpot csapata abban a szerencsés helyzetben volt, hogy kipróbálhatták a multiplayer változatát. Erről össze is hoztak egy kis cikket, melyet teljes egészében itt olvashattok el. Néhány apróságot emelnék csak ki: összesen 6 multi mód várható, ezek közül a legtöbb ismert már - kimarad a capture the flag és a "pontvédős" lövöldözés. Ezektől különválasztva lesz még úgynevezett slow motion DM és slow motion Team DM. Ezekben lehet előcsalni az időlassítást, mellyel igen látványosan ölhetünk majd. Természetesen a már jól bevált Havoc motor egy módosított változatát használja a fizikai rész. Érkezett egy rakat új kép is belőle, feltétlenül csemegézzetek belőlük:

SW: Battlefront Map Pack

Hír | 2005.01.19 10:31

A Pandemic Studios egy új csomagot adott ki a Star Wars: Battlefront című akciójátékukhoz. A 83 megabájtos csomagban a játékosok nyolc különböző pályát találhatnak, amelyeken versenghetnek egymással multiban - összesen 32-en. Aki szeretné megkaparintani ezt a pályacsomagot, az ide nyomjon.

[PATCH] Codename: Panzers

Hír | 2005.01.19 10:25

A CDV egy többnyelvű mod-patchet adott ki kedvenc második világháborús RTS-éhez. Lényegében nincs túl sok dolog, amit hozzá lehetne tenni a csomag tartalmához - pályákat alkothatunk vele multira és singlere egyaránt. Persze másba is belepiszkálhatunk a 38 megás programmal, de ezzel tényleg kimerült a leírás. Aki szeretné magáénak tudni a cuccost, az erre kattanjon.

Star Trek MMOG - jól halad

Hír | 2005.01.19 10:22

Harry Lang jelentett. A Star Trek Online fejlesztései jól haladnak - a bétateszt valamikor 2006-ban várható, míg a megjelenés 2007-ben. De van más érdekesség is az MMOG hírei mellett: hamarosan új Star Trek játékokat fognak bemutatni. Elsőként egy stratégiát, amellyel singleben és multiban is kalandozhatunk, másodikként egy moddingolásra fejlesztett játékot, míg mindemelett egy nemrég leállított Star Trekes játék folytatását emlegette.

NFS: MOST WANTED!!!

Hír | 2005.01.18 21:27

Hát kedves, tisztelt, és egybegyűlt hölgyeim és uraim! Egészen eddig kellett várni a Need for Speed újabb részének hivatalos bejelentéséig! Az NFS: Most Wanted a SPOnG csapatának exkluzív információi szerint Xbox, Xbox 2, Playstation 2, GameCube, PSP, illetőleg PC platformokra készül! Egy rossz hírrel szolgálhatok viszont, ez év végéig kell még rá várni... ami egyébként megerősíti a korábbi pletykákat, mely szerint az Xbox 2 is debütál ebben az évben. Talán épp az idei E3-on!!! Ahogy egyébként várható volt, ebben az epizódban újra lesznek rendőrbácsik, az üldözésekben akár 15 (!) autó is részt vehet :) 8 játékmód várható (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout), a hatalmas bejárható terület pedig négy kerületre lesz bontva. Érdekesség, hogy az időjárás a játék közben változik majd, akárcsak a napszakok. Az NFSU2-höz hasonló online versenyzési lehetőségek alapból benne lesznek, és közel 100 különféle verda. Miért érzem úgy, hogy megszületett az új kedvencem? :D Thanks jd.

SC: Chaos Theory MP béta

Hír | 2005.01.15 09:10

A Splinter Cell: Chaos Teory weboldalán megjelent némi információ. Nem másról, mint a legújabb játékról ezzel a névvel, és, hogy közelítsünk kicsit, a multis bétatesztről árulkodtak. A lényeg, hogy hamarosan kezdetét veszi. Aki szeretne többet tudni, az bátran látogasson a fenti linkre.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)