Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4015

Phantasy Star Online BB béta

Hír | 2005.04.28 22:21

Május 10-én indul a Phantasy Star Online Blue Burst platformjáték bétatesztje. 2000-ben az első rész 17 díjat zsebelhetett be az akkor Dreamcastre készített alkotás, a folytatás azonban PC-re készül, elsősorban. Főhősünk Hunter, aki a Ragol bolygón szándékozik rendet tenni. A linkért köszönet Neko516-nak.

ParaWorld az E3-on

Hír | 2005.04.27 21:44

A ParaWorld Németország egyik legköltségesebb jelenlegi projektje. A Sunflowers jelentéséből kiderül még az is, hogy ez az akció-RTS az idei E3-on bemutatásra kerül majd az ANNO 3-mal együtt. Előbbiről még annyit érdemes talán tudni, hogy állítólag káprázatos látványvilág és játékélmény részesei lehetünk. Biztos király lesz.

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.04.27 10:09

Újfent dicső összeállítás érkezett a mai délelőttön. Most sem húzom az időt, irány nézegetni jól!

  • 2 Days to Vegas (4)
  • Bad Day: L.A. (6)
  • Blitzkrieg 2 (19)
  • Conflict: Global Terror (11)
  • GT Legends (2)
  • Hellgate: London (4)
  • Prince of Persia 3 (6)
  • Roma Victor (15)
  • Serious Sam 2 (2)
  • Spellforce II: Blend of Perfection (1)
  • SUN (4)
  • Tony Tough 2 (3)
  • Vivisector (6)
  • War Leaders: Clash of Nations (3)
  • War World (14)

  • Island of Living Dead

    Hír | 2005.04.26 22:53

    A Techland fertelmesen sejtelmes címet választott készülő horror játékához: Island of Living Dead, vagyis Élőholtak szigete. A történet a közeljövőben játszódik, amikor a környezetszennyezés, a vírusok elburjánzása és az illegális génmanipulációs kísérletek olyan mértéket öltenek, hogy egy egész szigetnyi mutáns zombi keletkezik. Főhősünk meg hirtelen ott találja magát és "Neba'! Ezek meg akarják tekergetni a kislábujjam!" felkiáltással nekilát a tisztogatásnak. A megjelenítésről a Chrome engine kissé átalakított változata gondoskodik és akkor ez most nekünk jó... ugye? :)

    Készítsünk filmet a Sims-szel!

    Hír | 2005.04.26 09:58

    Az EA megállapodott a University of Southern Californiával (USC), mely szerint egy pályázat keretein belül bárkinek lehetősége nyílik rövidfilmet készíteni a Sims 2-ben Diákélet címszó alatt. Steve Seabolt, az EA alelnöke elmondta, a verseny célja, hogy egyedivé tegyék a játékmenetet, egy történet saját kútfőből való elmesélése nagyon fontos a szórakoztatóiparban. A megállapodás egyúttal a filmes- és játékipar egymáshoz való közeledését is meg kívánja erősíteni. Aha... ez mind királyság, de én még nem látom át egészen, hogyan is akarják ezt megvalósítani, de majd kiderül.

    Howard Shore, mint játékzene-szerző

    Hír | 2005.04.25 22:20

    Howard Shore neve ismerős lehet a Gyűrűk Ura filmtrilógia rajongóinak. Többek között annak is ő szerezte a zenéjét, de mondhattam volna a Bárányok hallgatnakot, New York bandáit, vagy az Aviátort. Sőt, ez most nem épp ide tartozik, de most tudtam meg, ogy a készülő új King Kong film zenéjét is ő szerzi majd, ami egyébként nem meglepő, hisz azt is az a Peter Jackson rendezi, aki a Gyűrűk Ura trilógiát. Azt hiszem ez az első eset, hogy elvállalta egy játék zenéjének komponálását. Fogalmam sincs, hogy sikerült, de megállapodott vele a Webzen, hogy készülő SUN című játékuk alá megírja a zenét. Mondjuk elég különleges alkotásról van szó, mert egy szándékosan konzolszerű MMORPG, középkori köntösben. Elvileg még idén meg fog jelenni, az első képeket itt találjátok.

    Motorola V3 klón a Samsungtól

    Hír | 2005.04.25 07:02

    Az összetéveszthetetlenség kimondottan fellelhető jegyeit dugja orrunk alá a Samsung V740, amely formatervében, kialakításában és méreteiben is olyan alakot ölt, hogy ráakaszthatjuk a Razor V3-klón jelzőt. A hivatalos tényállás szerint a Samsung tagadja, hogy lemásolták volna a V3-mat, hiszen ők már évekkel ezelőtt a fejlesztésébe kezdtek egy 8 mm vastagságú telefonnak. Maradjunk annyiban, hogy a Motorola designügyileg jobban eltálta az igényeket.

    Warcraft könyv + WoW Honor sys

    Hír | 2005.04.20 22:23

    Engedjétek meg, hogy egybe szedjem ezt a két hírt is. Bár talán engedély se kell, a fejemet vennétek, ha két WoWos hírt is kiraknék :) Na, a lényeg. Megjelent a Warcraft: The Sunwell Trilogy első kötete, a Dragon Hunt. A történet szerint Anveena, a mágus, és Kalec, a sárkány kalandjait kísérhetjük végig. Itt megnézhetitek, sajna én nem találtam a Magyarországra való rendelés gombját :) Más: pénteken új nagy patch jön a World of Warcrafthoz, amelynek legfontosabb újítása a Honor rendszer bevezetése lesz, amiről ezen az oldalon olvashattok többet. (Thanks feketelaszlo from SpyNEWS!)

    Akella felhozatal

    Hír | 2005.04.20 18:31

    Ki gondolta volna, hogy az idén is megrendezik a világ legnagyobb játék showját az E3-at? Természetesen mindenki:) Ezen a kiállításon (Május 18-20, Los Angeles) jelen lesz az Akella is, aki kiadta azon listáját, melyen azon játékok szerepelnek, melyekkel szeretné elbűvölni a játékos társadalmat. A lista nem kicsi, ezért engedjétek meg, hogy belekezdjek a felsorolásba: PT-boats: Knights Of The Sea: Ez egy második világháborús hajó-szimulátor lesz, ígéretek szerint lenyűgöző grafikával. (2006 első negyedév) Swashbucklers: Blue & Grey: Eme alkotásban akció és RPG elemeket is felfedezhetünk majd, miközben az amerikai polgárháború történéseit követjük nyomon. (2005 negyedik negyedév) Rage Rider: Már a nevéből is kisejlik, hogy egy hentelős gamet tisztelhetünk a személyében, melynek még nincs pontos megjelenési dátuma. Age of Pirates: Az Akella nem hagy fel hagyományával, hogy pár évente kiad egy kalózos témájú RPG-t, sokak nagy örömére.(2005 harmadik negyedév) Captain Blood: A "hősies" Blood kapitány bőrébe bújhatunk 2006 első negyedében... Heavy Duty: Nocsak...Ugye ti is erre vártatok? Végre egy játék, amiben mi magunk menthetjük meg a világot..:P Enosta: Discovery Beyond: Bad Sector örömére egy ígéretes, és darkos RPG is bekerült a felhozatalba:) (2005 negyedik negyedév) Raiders of the Lost Casino: Ebben a játékban a humor garantáltan nem lesz mellőzve, mivel fiatal hősünknek igencsak kalandos élete lesz:) S.M.E.R.S.H: Egy újabb második világháborús game taktikai, és RPG elemekkel...(2006 harmadik negyedév) Hard to Be God: Talán a legígéretesebb sikervárományost tisztelhetjük a személyében, de a storyját a sötét oldal fekete leple fedi:) Lesz időnk megtudni róla mindent, hisz a megjelenése úgyis csak 2006 negyedik negyedévében várható. Dead Mountaineer Hotel: Egy játék, melynek történetét a Strugatsky fivérek írták, így arra garantáltan nem lesz panasz. No és parában sem lesz hiány..

    [MoD] Doom 3 csili-vili #2

    Hír | 2005.04.19 22:56

    Aki a reggeli Doom 3 mod látványával nem volt megelégedve, esetleg ATi kártyával rendelkezik, most örüljön az is. Sundesz ugyanis mutat egy másik lehetőséget, amivel jóval látványosabb különbséget lehet elérni. A cucc neve parallax mapping és használatával a felületek jóval reálisabban jelenítődnek meg. Mindennek hátránya, hogy jóval nagyobbra növekszik a gépigény. Elképesztő, hogy ennyi idő után is van még új a nap alatt :)

    Tisztelt fórumozók!

    Hír | 2005.04.19 16:36

    Eljött az ideje annak, hogy új al-topik moderátorokat keressünk a GameStar OnLine fórumára. Akinek van elég ideje és tapasztalata, illetve érez magában elég tehetséget és elhivatottságot ahhoz, hogy GSO fórum al-topik moderátor legyen, az a következő al-topikok felügyeletére jelentkezhet. :: KOMOLYSÁGOK :: - Általában a játékokról -> Autóverseny :: KOMOLYSÁGOK :: - Általában a játékokról -> Sport :: KOMOLYSÁGOK :: - Általában a játékokról -> MMORPG :: KOMOLYSÁGOK :: - Általában a játékokról -> Stratégia :: KÖZÖSSÉG :: - Csere - Bere :: KÖZÖSSÉG :: - Kultúra :: KÖZÖSSÉG :: - Fórumos Szerepjátékok :: MÁSVILÁG :: Film :: MÁSVILÁG :: Zene (Ez utóbbi kettőre jelentkezőknek a Könyv al-topik moderálását is el kell vállalniuk). Jelentkezéseiteket a gyu@gamestar.hu mail-címre küldjétek "AL-TOPIK MODERÁLÁS" témamegjelöléssel. Mindenki csak egy al-topik moderálására jelentkezhet. A jelentkezésben írjátok le GSO fórum felhasználói neveteket, életkorotokat, fórumozási tapasztalatotokat, (más fórumokon végzett adminisztrátori vagy moderátori munka előny, de nem kötelező.), illetve indokoljátok meg, melyik al-topikot választottátok és miért. Lehetőleg azt is írjátok le, mennyi időt tudtok a moderátori munkára szánni hetente. Jelentkezési határidő: 2005. május 1, vasárnap, éjfél. Határidő után jelentkezéseket nem fogadhatunk el. A beérkezett jelentkezések elbírálását a GSO adminisztrátorai végzik: az eredmény kihírdetése 2005. május 9.-én a GSO fő-oldalán lesz megtalálható.

    Sok sikert kívánunk mindenkinek! GSO Team

    Samsung - beszélj, én írom!

    Hír | 2005.04.19 09:36

    A Samsung a napokban mutatta be legújabb mobilkészülékét, mely telefonként szolgál, sok más extrával. A gyártó új gépezete P207-es fedőnevet kapott. Gyakorlatilag nem tér el sokban más manapság piacra dobott és dobandó mobiltól, egy lényeges kivételtől eltekintve. Ez pedig nem más, mint a Speech-to-Text támogatás: magyarán, ha mi beszélünk, telefonunk leírja, amit mi mondunk. SMS - Ég veled bedagadt ujjak! Egyébként a VGA-kamera mellett egy 176x220-as kijelző, amivel rögtön szembetaláljuk magunkat. Utóbbi 262.000 színben pompázik. A készülék ára 80 dollár körül várható.

    [MOVIE] Késő esti Kettős

    Hír | 2005.04.15 23:29

    Ma estére azért akad némi töltögetnivaló is. Izibe találtunk nektek két videót. Az egyik a Trackmania Sunrisehoz készült, és teljes 21 megás terjedelmében mutatja be nekünk ezt az autós játékot. Bár akinek jobban bejön a játék, az talán próbálja ki a demót, pár perces videó helyett :) Vagy mind a kettőt, az még jobb.

    A késői órák második versenyzője pedig a Fantastic Four, amiről annyit kell tudni feltétlenül, hogy az azonos című szuperhősös képregény alapján készül a játék, feladat a gonoszok megnüntetése, az igazság védelme, és minden hónapban kifizetni a gázszámlát, meg megvenni a GameStart. Hmm, ez rímel is, költő lettem. Na, irány a videóhoz!

    TrackMania Sunrise GOLD

    Hír | 2005.04.14 09:19

    Elkészült végre a TrackMania: Sunrise, azok után, hogy a demója egy ideje már kiadásra került. A német szöveg szerint még április végén kikerülhet a polcokra a Deep Silver gondozásában a kicsike. Arról viszont nincs infó, hogy ez most a német, vagy az amerikai verzióra vonatkozik-e, esetleg mindkettőre. Egyáltalán lesz német verziója? :)

    XBOX 2 - Egy hónap múlva!!

    Hír | 2005.04.12 17:37

    Azon ritka alkalmak egyikének vagytok most tanúi, melyben egy konzolos bejelentésről adunk hírt, de a helyzet fajsúlyosságára való tekintettel szerintem megbocsájtjátok nekünk ezt. Történt ugyanis, hogy kedvenc szoftveróriásunk a Microsoft, hivatalosan is bejelentette az XBOX 2 nevű sikeréhes játékkonzoljának világpremierjét. Ezt az időpontot mához pontosan egy hónapra, Észak-Amerikai idő szerint 21:30-ra tűzte ki, és a "lepellehullató" ceremóniát egyenes adásban fogja adni az MTV. A Microsoft előzetes várakozási alapján idén karácsonyig kb. 1 millió példány fog a háztartásokban landolni belőle. Sok sikert hozzá! Thx HOC Mellesleg itt egy nem hivatalos, de annál szemrevalóbb képecske a következő generációs csodáról.

    [MOVIE] 1944: Battle Of The Bulge

    Hír | 2005.04.09 11:26

    Még két videót találtam mára, amelyek a 1944: Battle Of The Bulge nevű játékba enged bepillantást. A címből kitalálható, hogy a játék a második világháború lezáró szakaszát engedi átélni, a maga vérfagyasztó tankcsatáival, majd Németország elesésével. Elég sok 2. Vh-s játékot láttunk már, de reméljük, hogy ez ki fog emelkedni a tömegből. Hogy jóslatokba is bocsátkozhassunk, nézzétek meg a videókat!

    Warcraft III B.net - game over!

    Hír | 2005.04.07 20:49

    Na azért félni nem kell, nem zár be a Bnet. Legalábbis a többség számára, azonban akad néhány gátlástalan, csaló játékos, akik csúnya módon tönkreteszik más játékélményét. Ezek ellen egyértelmű, hogy tenni kell, és a Blizzard tesz is! Már megint lezárt pár (2300) Warcraft III accountot. Hát, aki nem tud tisztességesen játszani, az biza erre a sorsra jut.

    [MOVIE] Boiling Point

    Hír | 2005.04.05 08:51

    Elérkezettnek látta a Boiling Point: Road to Hell kiadója, hogy megörvendeztessen bennünket egy kis szeretetcsomaggal. A tartalma "mindössze" egy videó. Akik esetleg nem ismernék, ez egy gerilla-szimulátor, vagy mi a szösz :) A lényeg, hogy Dél-Amerika dzsungelrengetegében harcolhatunk, ha úgy tartja kedvünk. A videót alant cibálhatjátok.

    Dark & Light megjelenés

    Hír | 2005.04.04 18:33

    A tavalyi E3-on rengeteg elismerést kapott a Dark & Light nevű MMORPG-csoda, Gyu mester anno azt hiszem, ki is emelte a tömegből. Jómagam is jelentkeztem bétatesztre, de úgy tűnik, azóta is folyamatban van a felvételem :( Na de mindegy, közel a megjelenés - adta tudomásunkra a Worthplaying. A játék, a jelen állás szerint még idén, egészen pontosan novemberben érkezik meg a boltok polcaira, addig lehet bankkártyát intézni, előrendelni,meg tervezgetni a karaktereket :)

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.29 09:37

    Üdvözletem a tisztes társaságnak! Érdekes... annak ellenére, hogy mennyire hírtelenség uralkodott tegnap, az a két apróság egészen fontosnak számít. Lássuk be, hogy a Tomb Raider játékok igencsak meghatározták a játékvilág egy szeletét, ezt szintén elmondhatjuk a különféle UT-król. Kiváncsian várom már a tényleges, és valóban hivatalos bejelentéseket, hogy jóval többet megtudhassunk ezekről. Addigis érjek be néhány újdonsággal ma délelőtt!

    Szőke nő telefonál a tűzoltóságra: - Halló, segítsenek kérem! Tűz ütött ki a lakásban. - Értem. És hol van az a tűz? - Hát, a konyhában, meg már az egyik szobában is! - Úgy értem, hogy jutunk oda? - Miért, az a nagy piros autójuk már nincs meg?

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)