Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[MOVIE] AGE OF EMPIRES III

Hír | 2005.04.10 16:07

Nocsak, nocsak!!! jd bácsi nem csak scaneket, hanem még egy pofás (legnagyobb bánatomra igazán nevetségesen kisfelbontású) videjót is talált az Age of Empires 3-ról. A csöppséget a Multiplayer.it szemfüles emberkéi rögzítették egy kézi kamerával. Tényleg gáz, hogy olyan rosszul látható, de akkoris ez az első ingém mozgókép. Szerintem kötelező megnézni!!! Erre tessék:

Star Wars: Battlefront 2 - infóz

Hír | 2005.04.09 11:00

Frissibe' előkerült pár apró infómorzsa a közeledő Star Wars: Battlefront 2-vel kapcsolatban. A játék, mint tudjuk, a nyár folyamán jelenik meg egyaránt PC-n valamint konzolon, az első rész nagyon erősen feljavított grafikus motorját használja, szóval erre a részre nem lesz panasz. Ezúttal nagyobb multi ütközetekre számíthatunk, több játékossal, nagyobb pályán. Lesznek király űrcsaták, de a földi helyszínekből sem lesz hiány, rengeteg pálya a mozikban hamarosan debütáló Revenge of the Sith epizódból fog visszaköszönni. Ja, és találtam egy scant is, lessétek meg alant! (Thanks Blues)

Cenega @ E3

Hír | 2005.04.07 20:55

Közeledik az E3, minden év legnagyobb játékkiállítása, amelyen kiadók és fejlesztők garmadája kínálja a jobbnál jobb játékokat. Természetesen a multicégek úgy látják jónak, ha csapnak egy kis előzetes reklámot a játékaiknak, így a Cenega is belép eme sorba. Az ő általuk prezentált játékok listáját itt olvashatjátok. Modnom én, hogy jó lesz ez, ide is el kell menni :) Egyszer.

Quake 4 Multiplayer @ QuakeCon 2005

Hír | 2005.04.05 07:49

Az id Software-től Todd Hollenshead papi megerősítette, hogy a QuakeCon 2005-ös lanpartyn bizony kint lesz a Quake 4 multiplayer változata. Ja igen, és persze az oda eljutók még nyomulhatnak is a még jócskán titokzatos alkotással. Nyilvánvaló, hogy még a rendezvény ideje alatt lesz róla legalább kézikamerás felvétel, bár ki tudja... lehet, hogy akkorra már valami hivatalos trailer is formát ölt majd. Várjuk szeretettel!

[DEMO] Empire Earth II MP

Hír | 2005.04.04 10:27

A Vivendi, ígéretéhez híven kiadta az Empire Earth II multiplayer demóját. A teljes verzióban található 15 pályából 3, illetve a 9 multi mód közül szintén három fért bele. Érdekességként megemlíteném, hogy tartalmazza továbbá a korábban kiadott egyjátékos demót is. Ha gondolod, cibáld innen, vagy a kicsike eredeti forrásától, a Fileplanetről.

[MOVIE] Battlefield 2

Hír | 2005.04.01 12:51

Az Electronic Arts két újabb Battlefield 2-es animációval turbosította fel a netet. A Digital Illusions, erősen multiplayerre összpontosító teremtménye remélhetőleg nem csúszik már többet, és így talán idén nyáron (ki tudja, esetleg a GameStar Táborban :P) már nyomulhatunk vele. Addig azonban lessük meg a videókat, melyek közül az egyik több új ingém részletet tartalmaz, míg a másikban a játék producere, Scott Evans áradozik.

[MOVIE] Empire Earth II

Hír | 2005.03.31 09:10

Kaptunk egy szeretetcsomagot az Empire Earth II fejlesztőitől. Peter Calabria "videónaplójának" első részét, egészen pontosan. Nem is olyan rég a GS TV keretein belül már láthattatok két interjút a játék egyik főfejesével, az ráadásul feliratozva is volt. Jobb angoltudással rendelkezők azonban ezt is szívesen nézegetik majd azt hiszem. Ja, egyébként innen érhető el. További adalék, hogy hamarosan, április 4-én, hétfőn kiadnak egy multi demót, ami a teljes verzióban lévő 15 korszak közül hármat, 9 multis játékmódja közül szintén hármat enged majd kipróbálni.

[DEMO] Elite Warriors: Vietnam

Hír | 2005.03.31 08:45

Kiadták az Elite Warriors: Vietnam című harcolós játék demócskáját, ami mindössze 400 megát nyom... E kipróbálható verzió egyébként egy- és többjátékos módban is használható, ennek megfelelően öt gyakorló, egy szingli- és két multipályát tartalmaz. Ez utóbbiak egyébként kooperatívan is használhatók. Akiket érdekel, alant tölthetik.

Letölthető a Vietcong: Red Dawn

Hír | 2005.03.21 08:57

A közelmúltban adtunk hírt egy új Vietcong kiegészítésről, a Red Dawn-ról. Noha a korábbi infók szerint csak március 25-től kerülhetett volna fel a netre, várható volt, hogy még ez előtt hozzáférhető lesz. A csomag tehát megérkezett, valamivel több, mint 300 mega, és innen bármikor letöltheted. Ismétlés a tudás anyja... a pakk tartalma: co-operatív kampány, új multi és single pálya, AI botok multiplayer játékhoz, és friss főcím zene. Akit érdekel, töltse ezerrel!

[DEMO] Manhattan Chase

Hír | 2005.03.19 06:49

Demó érkezett bónusz animációval a 18+os Manhatten Chaseből. A játékról tudni kell, hogy egy autós-TPS-es-akcióverseny. A demóban egy single missziót találunk, melyet nagy örömünkre multiban is nyomhatunk. Az animban pedig 1,5 percnyi in-game anyagot rejtegetnek. A 159 és 8 megás fájlokat erre találhatjátok meg.

Új Vietcong ingyen!

Hír | 2005.03.18 08:09

Szépen titokban elkészült a legújabb Vietcong kiegészítés, a Red Dawn. Ez jelenleg különféle nagy külföldi magazinok mellékletein érkezik, és március 25-től majd letölthető lesz. A csomag tartalmaz egy teljesen új co-operative kampányt, multiplayer pályákat és egy single missziót. Belekerültek továbbá botok a multi játékhoz, és egy teljesen új főcím muzsika is. Szép kis pakk, amint lehet fent lesz lokálban. Addigis itt találhattok róla néhány képet és egy videót.

Túl a másfél millán - WoW!

Hír | 2005.03.17 19:36

Elképesztő, hogy egyes játékok mekkora hisztériát, rajongést képesek kiváltani az emberekből. Most hirtelen nem tudok példát, de van az a World of Warcraft nevű kis multi flash játék, talán ismeritek néhányan. No de, félre a tréfával, hisz a World of Warcraft a közelmúltban meghaladta az 1.500.000 regiszrtációt! Magyarul ennyi dobozos példány kelt el a játékból világszerte. S hogy ezt a neves eseményt megünnepelhessük, a Blizzardnak sikerült összehozni egy jó kis login bugarat. Pár accounttal (mint például Gyu mester példányával) egyszerűen nem lehet bejelentkezni. Akik hasonló cipőben járnak, azoknak üzenem, hogy már látszik a fény az alagút végén, hamarosan kijavítják. Legalábbis ezt ígérgetik :) Na de akkoris... másfél millió :)

[MOVIE] Brothers in Arms - Multiplayer

Hír | 2005.03.15 10:34

A játék elkészült, sokan talán már rongyosra nézték az összes animációt, de talán vannak, akik nem. Nekik szól a hír, hogy egy, a játék multiplayeres lehetőségeit bemutatni hivatott videó csöppent az ölünkbe. A többjátékos módnak köszönhetően társainkat végre nem az MI irányítja, úgyhogy talán nem "használnak el több lőszert egy misszió során, mint a Vörös Hadsereg egy egész offenzíva alatt." :) A videót megtalálhatjátok itt.

[DEMO] Creature Conflict: TCW

Hír | 2005.03.11 23:25

Ma, azaz az Úr 2005-ödik évének március hó tizenegyedik napján érkezett meg a magyar illetőségű Mithis Entertrainment legfrissebb alkotása, a Creature Conflict: The Clan Wars. Helyesbítek: a játék kipróbálható multiplayer verziója, amit egészen pontosan innen cibálhattok lefele. A cucc egyébként egyértelműen a Worms 3D babérjaira tör, de hogy ez mennyire sikerül neki... az kiderülhet mindenki számára a demóból.

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.02.28 23:05

Újabb szösszenetet sikerült összállítanom két FEAR multi meccs között :) Amint lehet abból is teszek ki, csak most nem volt erőm hozzá. Talán még ma, de szerintem legkésőbb holnap meglesz. Addigis itt a mai felhozatal:

  • Airline 69 II: Krasser's Revenge (6)
  • Cossacks II: Napoleonic Wars (18)
  • Cuban Missile Crisis (11)
  • Doom 3: Resurrection of Evil (6)
  • Fear & Respect (5)
  • Gary Grigsby World at War (8)
  • RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! (4)
  • The Sims 2: University (10)
  • Worms 4: Mayhem (9)

  • F.E.A.R. multi béta!

    Hír | 2005.02.25 09:10

    Ez hihetetlen! A FilePlanet megint ügyes volt, lecsapott a F.E.A.R. multiplayeres bétájára, amit elvileg ma estétől tölthetnek tőlük a bennfentesek, vagyis azok, akik előfizettek a szolgáltatásukra. Aki esetleg még nem tette volna meg, és most erős késztetést érez a béta beszerzésére, az a fenti linket elő tud fizetni. A türelmesebbek pedig várjanak csak... ki tudja mennyit :)

    [DEMO] Splinter Cell 3

    Hír | 2005.02.23 10:01

    No kérem, néhány napja már kering a neten egy új Splinter Cell: Chaos Theory demó. Többen jeleztétek is, köszönet érte. Elég sokat gondolkodtam, hogy kitegyem e, vagy sem, aztán megbeszéltem jd haverommal, és úgy gondoltuk eljött az idő :) Max szól majd a Ubisoft, hogy nem kéne. A demó 1 darab egyjátékos pályát tartalmaz, illetve benne van a béta multiplayer modul is. A kicsike közel 600 mega, úgyhogy van mit tölteni. A matéria egyébként a német PCGames-ről való, és egyébiránt igencsak kötelező anyag! Ja, a demóból egy rakat képet találhattok a Tiscali Games oldalán.

    DoD: Source - béta már!

    Hír | 2005.02.23 09:16

    Day of Defeat rajongók már örülhetnek! A Valve második világháborús multiplayer csodálmányának legújabb, Source enginnel turbózott változata immáron béta állapotban leledzik. A kicsike eléggé jól fest, és véleményem szerint a motorcserével további játékosok ezreit vonzza majd magához. Amíg meg nem jelenik, íme kettő új kép, a teljesség igénye nélkül:

    [MOVIE] F.E.A.R.

    Hír | 2005.02.23 09:00

    Óóóóóó igeeeen! A Monolith végre valahára volt olyan kedves, és nem csak néhány új képet, hanem egy teljesen új videót is kiadott az idei év talán egyik legparásabb FPS játékából. A F.E.A.R. egyik különlegessége a Mátrix-szerű időlassításos lehetőség lesz, melyet akár multiplayerben is elő lehet csalni. Feltétlenül nézzétek meg, nagyon dúúúúrva!

    F.E.A.R. - multi élvezetek

    Hír | 2005.02.09 08:57

    Már elméletileg csak néhány hónap választ el minket a F.E.A.R. megjelenésétől, éppen ezért hamarosan nagyobb zuhatagra számíthatunk belőle. Addig azonban be kell érnünk a FEARHQ csapata által prezentált három friss képpel. Az alant látható szemelvények a játék aktuális multiplayer móduszát példázzák, nevezetesen azt, amelyikben bekapcsolható az időlassítás. Éppen ezért láthattok görbülő teret, torzított részeket, és "csíkokat" az éterben. Szerintem kötelező lesz... szerintem :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)