Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4015

Tölts napenergiával mobilt!

Hír | 2005.06.17 19:02

Egy holland cég igen érdekes terméket mutatott be a minap. A Soldius 1-ről van szó, amely egy, a Nap energiáját kihasználó töltőeszköz mobiltelefonokhoz. Igen előnyös lehet például túlélőhadjáratokhoz :). A 135x80x10 mm méretű, 85 grammos készítmény 2-3 óra alatt tölti fel teljesen a párosított készülék akkumlátorát. A ma létező majdnem összes márkához használható, így többek között a Nokia, a Motorola, Samsung, Siemens és a Sony Ericsson készülékekhez is. Noha az elképzelés kicsit merész, mindenképpen hasznos és biztató a technológia fejlődést és a környezetmegóvást tekintve. Arról, hogy a Soldius 1 mikortól és mennyiért lesz kapható, egyenlőre nincs információ.

[Mozi] Hitman film!

Hír | 2005.06.15 21:37

Egyszerűen nem hiszek a szememnek! Már legendás bérgyilkosunk kalandjaiból is film készül! Aggodalmamnak viszont 2 oka van a movie-val kapcsolatban:az első az, hogy 47-est az enyhén nem bérgyilkos alkatú kopasz, B kategóriás színész, maga Vin Diesel fogja alakítani, a másik pedig, hogy ezzel könnyedén lejárathatják Hitmanünk "jóhírét". Reméljük nem így lesz és nem agyatlan hentesképzőt csinálnak a filmből.

A Nokia is bekeményít

Hír | 2005.06.13 19:32

A finn gyártó hét új mobiltelefont mutatott be a mai napon. Nem csak Sony Ericssonos újdonságok vannak tehát, hanem Nokia csodakütyük is.

  • Nokia 2125: klasszikus design, apró méret, 65.000 színt megjeleníteni képes kijelző. A 2005. harmadik negyedévére várható készülék a jelenlegi alsókategóriások képességeivel lesz majd megáldva.
  • Nokia 2255: ugyancsak alsókategória, de itt már megjelennek a témák és az FM-rádió is. 2005. végére várható.
  • Nokia 6060: kihívó külső. Ennyi a kiemelendő, ugyanis a Nokia 6060 sem hoz kiemelkedően újat. A kijelző itt is "csak" 65K színű, 128x160-as felbontású.
  • Nokia 6111: ami eddig még nem volt a Nokiának - szétcsúsztathatós telefon. Stílusos design, miniatűr méretek, 1 megapixeles kamera. A 6111-ben push-to-talk funkció is található.
  • Nokia 6265: a 6265-ös eszméletlen, 240x320-as felbontású kijelzőt, 2 megapixeles LED-flashhel kiegészített fényképezőt és 24 megányi beépített memóriát kapott. A ma elképzelhető minden benne van...
  • Nokia 6270: QVGA felbontású kijelző, két megapixeles kamera, négysávos világtelefon, e-mail klienssel. Hogy röviden összegezem a talán legszebb formát öltött telefont a hét közül.
  • Nokia 6280: a 6280-as egy az egyben megegyezik a 6270-el, két eltéréssel. Az egyik a pöttyet csúnyább design, a másik pedig az, hogy itt már a 3G-s technológia is helyett kapott, azaz felénk mégegy kamera mosolyog.

  • Samsung SCH-S380 - a 128-szólamos

    Hír | 2005.06.10 07:51

    A Samsung Electronics egy új fejlesztésű készülékének megjelenéséről számolt be. A Samsung SCH-S380 hamarosan megérkezik a boltokba. Mit érdemes tudni róla? Nos, úgy tűnik, hogy a világ első telefonja lesz, amely 128 szólamú csengőhangokat képes kezelni. 1,3 megapixeles kamera, 50 megabájt beépített memória, nomeg minden más, amit megszoktunk. Érdekesség, hogy négy- vagy ötirányú joystick helyett egy korongot alkalmaztak vezérlőszervként. Ez talán adhat némi panaszra okot. Az ár 400 dollár körül várható.

    World Forces hivatalosan is!

    Hír | 2005.06.09 22:05

    Tegnap ZeroCool már hírt adott a magyar Digital Reality új játékának, a World Forces: War on Terror első megjelent videójáról, ma viszont végre megtörtént a hivatalos bejelentés is, így a tegnap még "titkos projectként" emlegetett játéknak most már nincs mit titkolnia a világ elől. A játékban 3 frakció közül választhatunk majd (ENSZ, Kína, terroristák) hogy rendet (vagy éppenséggel káoszt) teremtsünk egy alternatív közeljövőben a 3 hadjárat során, vagy pedig a különböző multiplayer játék módokban. Aki kiváncsi a részletekre is illetve elegendő angol tudással rendelkezik az további infókat találhat a hivatalos honlapon, illetve aki lemaradt volna a videóról az most bepótolhatja:

    [MOVIE] Drive 'n Kill

    Hír | 2005.06.07 16:44

    A címben helyet foglaló játék, egy árkád autós akció stuff, melybe most egy 62 megás videó erejéig kukkanthatunk bele. Ahogy az illik egy ilyen stílusú gameben, rengeteg izgalmas és változatos küldetésben vehetünk részt. A fejlesztők ígéretei szerint a sikerrel megoldott küldetések után lehetőségünk nyílik az autónkat a saját ízlésünk szerint formálni-díszíteni. Töltsétek hát a fenti linkről a moviet, a későbbiekben lehet, hogy lokálban is fent lesz.

    'Napot!

    Hír | 2005.06.05 11:06

    Már nyolckor felkeltem, de még mindig olyan érzésem van, mintha korán lenne. Ez az időjárás egy kicsit megrendített és egész jövőhéten hasonló lesz?! Na mindegy, gyorsan kitolok még valamit, aztán megyek ebédre elfele. Szerencsére sikerült jobb kedvre derítenem magamat :D Nézzetek csak el mondjuk ide... És tudom: mindenki ismeri a vicceket, de a sok közül valamelyik talán mégis új valakinek :)

    - Az én kutyám a legokosabb a világon - dicsekszik az egyik vadász a másiknak. - Látom. Valahányszor felemeled a puskát, rögtön elbújik egy fa mögé. Két szőke áll a folyó két oldalán. Az egyik átkiabál: - Hogyan juthatnék át a másik oldalra? A másik kis gondolkodás után visszakiabál: - De hiszen már ott vagy! Srác mondja az apjának: - Képzeld, elvesztettem a szüzességemet! - Nagyszerű! Ülj le, megiszunk egy felest! - Hát, ülni még nem bírok... - Édesem, mivel töltötted meg a csirkét? - kérdi ebéd után az újdonsült férj szőke feleségét. - Én semmivel. Hát nem is volt üres belül! Egy járókelő meglátja, hogy két munkás a parkban megy egymás után, az elöl lévő munkás ás egy gödröt, a másik meg betemeti. Odamegy hát, s megkérdi: - Elnézést, de maguk mi a fenét csinálnak? - Fát ültetünk, de az a társunk aki betenné a fát a gödörbe beteg lett, így hát csak ketten vagyunk.

    [MOVIE] SUN

    Hír | 2005.05.31 08:21

    Jobb későn, mint soha alapon kicsit késve ugyan, de végül kiadták a SUN című középkori fantasy MMORPG E3-as bemutatóját. A játék főként az ázsiai régió számára készül, de erős a gyanú, hogy tőlük nyugatabbra is kapható lesz majd. A klip nagyrészt a háttértörténetet meséli el.

    Army Ranger: Mogadishu

    Hír | 2005.05.31 08:14

    A Groove Games bejelentette legújabb készülő alkotását Army Ranger: Mogadishu címmel, amelyben az 1993 október 3-án, Szomáliában, Mogadishuban történ eseményeket élhetjük majd át. Feladataink közé szállítmányok, valamint bázisunk védelme, hivatalnokok letartóztatása, túszok mentése tartozanak majd. Mindezt tíz küldetésen keresztül, számos jármű és fegyver használatával tehetjük majd meg nem is olyan soká. Az első képeket alant találjátok.

    [MOVIE] E3-as őrület

    Hír | 2005.05.29 11:36

    Egy hete vége a los angeles-beli őrületnek, de még ma is sikerült lehalásznunk négy E3-as videót és képet. Akkor következzenek is szép sorjában: Első alkotásunk a Pivotal Games Conflict: Global Terror taktikai FPS-e, amihez ma tíz új kép és egy E3-as videó érkezett meg hozzánk. Következő remekünk a Battlestations: Midway, mely egy második világháborús stratégia és a magyar székhelyű Mithis Games hegesztgeti. A srácok szintén pár képpel és egy E3-as mozival örvendeztettek meg minket. Harmadik stuffunk az All Points Bulletin, mely kimondottan a multiplayer mód örömeit hivatott szolgálni. A Real Time Worlds műhelyében készülődő játékról egy E3-as videó látott napvilágot. Negyedik és egyben utolsó anyagunk a Gyűrűk Ura világában játszódó The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, ami egy elég kemény MMORPG-nek igérkezik a Turbine Entertainment állítása szerint. Ezt döntsétek el Ti, miközben megtekintitek az új képeket és az E3-as mozgóképet.

    [PATCH] Találka

    Hír | 2005.05.29 11:22

    A DreamCatcher egy új javítást mellékelt a Domination nevű RTS-hez, mely a 2.0.136 sorszámot viseli. A patch lényegében mindent apróságot javít a játékban, így a hangokon keresztül a játékmeneten át mindenbe belekontárkodik. Erre fáradjatok a stuffért! Második javításunk a Sacred: Underworld német verziójához készült. A 2.22-es kóddal ellátott peccs a mulitplayer funkció apróbb bakijait orvosolja. Klikk ide!

    [MOVIE] Gears of War bünti

    Hír | 2005.05.28 14:23

    Mint mondtam egy hírrel lejjebb, éppen hazafelé tartottam... De nem mondtam el mindent, muhhhaha. Útközben betévedtem egy sikátorba, jó sötét volt. Aztán egyszer csak kiértem egy ilyen erdőshegyes területre, kis sziklák közé letelepedtem, hogy meghúzzam a... kólásüveget, erre kiugrott a bokorból A dög. Szerencsére lesifotósunk megint kéznél volt, lekapott minket. Gyengébbek kedvéért: én háttal állok a kamerának ;) Amúgy Gears of War, de ezt fölösleges mondani :)

    Update: FarCry talált egy NAGYON DUUUUURVA kézikamerás videót. Azt hiszem nem érdemes több szót fecsérelni, ezt látni KELL!!! Klikk!

    [MOVIE] Dupla KV

    Hír | 2005.05.27 22:10

    Rám férne egy kávé, pedig nem is vagyok álmos... és még a hírlevelet is ki kellene küldenem. Addig gyorsan töltsétek le az alábbi két animációt.

  • Chaos League: Sudden Death A fantasy stratégiai játékhoz készülő kiegészítőlemez első videóját itt találjátok.
  • Jaws Unleashed Steven Spielberg 75-ös klasszikusán alapul ez az akciójáték, amelynek E3-as bemutatóját innen tölthetitek le.

  • [MOZi] Trailer trió

    Hír | 2005.05.27 13:52

    3 darab új filmtrailerre sikerült bukkanom a net rengetegében. Első remekünk, a Steven Spielberg rendezésében készülődő világvége film, a War of the Words, amiről most egy vadonatúj trailer került elő. Második alkotásunkban, a The Island-ben a mindenki által ismert és kedvelt Obi-Want megformáló Ewan McGregor és Scarlett Johansson jeleskedik. A film egy elég komoly sci-fi/akció-nak néz ki, melyről most egy pergős "international trailer" került a birtokounkba. Az említett trió harmadik láncszemét pedig a Johnny Depp és Tim Burton nevével fémjelzett Charlie és a Csokoládégyár képzi, melynek premierje július 15-ére van kitűzve. Jó szórakozást!

    [KéPZ] Codename: Panzers Phase Two

    Hír | 2005.05.27 13:42

    A magyar székhelyű Stormregion gőzerővel dolgoznak a hatalmas sikert aratott Codename: Panzers folytatásán, a Phase Two-n, amiben a dél-európai, balkáni, illetve afrikai hadszíntérre juthatunk majd el. Harcolhatunk az olasz és német oldalon, illetve írányításunk alá vonhatjuk a szövetséges csapatokat és a jugoszláv katonai egységeket is. Ezenkívül számos újdonságot is ígérnek az arcok, de addig is íme 4 darab kép

    [PATCH] Esti orvosi csomag

    Hír | 2005.05.23 21:38

    A Third Wire Productions csapata végre kidobott egy újabb peccset a Wings Over Vietnam repülőszimulátorhoz, melyben a kampányokban található bugok mellett a co-op mód hibáit is orvosolták. Erre parancsoljatok a stuffért. Második javításunk szintén a Third Wire Productions csapatához fűződik, melyet ezúttal a Strike Fighters: Project 1-hez követtek el és ami szintén egy szimulátor gamma. Az SP3.1 kódnévre hallgató patchért erre tessék!

    Akció, kaland, üldözés - bejelentések

    Hír | 2005.05.19 14:06

    Örömteli hírekkel szolgálhatok! Két, pontosabban csak egy remek játék folytatását jelentették be a mai napon, biztosan sokak régi nagy kedvence elevenedik fel most újra.

  • Prince Of Persia Kindred Blades Ő valójában a harmadik rész, de csak most derült fény az alcímére. Ebben az epizódban tér haza a herceg Babilonba az Idő Szigetéről kedvesével, Kaileenával. Ám hazáját feldúlták, mindenki ellene fordult, el is fogják. Kaileena ezért útjára engedi az idő homokját, hogy megmentse szerelmét.
  • True Crime 2 Ebben a GTA klónban rengeteg izgalmas, akciódús küldetésen verekedhetjük át magunkat egy Marcus Reed nevű zsaru bőrébe bújva. Egyelőre más infó nincs róla, a honlapján viszont találhattok egy videót, valamint főhősünk kedvenc kis kocsijáról is akad néhány kép, amit egyébként egy szerencsés nyertes magáénak is tudhat. Az Activision ugyanis meghirdetett egy akciót, melynek lényege, hogy júnis 16-ig szavazzunk, melyik városban játszódjon a játék. A szavazók közül egy megnyeri a verdát. Ahhoz képest, hogy jövőre kívánják megjelentetni a játékot, még csak most akarják eldöntetni velünk, hol is játszódjon? :)

  • [MOVIE] ParaWorld

    Hír | 2005.05.18 15:52

    Kiadták a ParaWorld című, több éve fejlesztés alatt álló dinós, gyilkolászós valós idejű stratégia E3-as bemutatóját. Kicsit szegény csúnyácska, de csak azért, mert ilyen közelről mutatják benne a modelleket. Rossz döntés volt. De azért elég hangulatos.

    Crime Life: Gang Wars’ ősszel

    Hír | 2005.05.18 10:54

    Idén ősszel érkezik meg PC-re és XBOX-ra a Crime Life című gamma, amelynek elkészítésében olyan sztárok közreműködtek, mint például a D12 (zenék és szinkronhangok). A játék cselekménye a Hip-Hop szubkultúra és az utcai bandaháborúk életébe enged bepillantást. A story szerint Tre-t fogjuk alakítani az Outlawz banda fiatal vezetőjét, akinek meg kell küzdenie a tiszteletért és Grand Central City utcáinak uralmáért (klissé hegyek). Hogy ne csak ilyen száraz infókat közöljenek a nagyérdeművel, azért kaptunk a nyakunkba szokás szerint ígéret-hegyeket is. Állítólag lesz itt minden, profi akciófilmeket megszégyenítő hangulat, csavaros story, RPG elemek, morális kérdések felvetése, bunyók, kiforrott fegyverhasználat, sőt az aktuális kedvencünk, vagyis a „minden kis döntésünk befolyásolja a körülöttünk élők életét és a játék egészét” is felbukkant. Kérdés, hogy mit tud egy ilyen program mutatni majd a GTA: San Andreas után, hiszen a stílus igencsak hasonlatos. Itt van néhány kép is.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)