Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

F.E.A.R. public multi béta!

Hír | 2005.06.19 08:54

Nos, februárban még csak a Fileplanet fizető vendégei érhették el a F.E.A.R. multiplayeres béta változatát, most azonban már a Fileplanet nem fizető vendégei is könnyedén megszerezhetik azt. Mindennek az ára egy könnyedén lezavarható, ingyenes regisztráció. Szóval aki most tépné a F.E.A.R. multis bétáját, az szaladjon gyorsan ERRE! Thanks SirArcheer, Madgamer, Xazax!

The Settlers 5: HoK - Legends

Hír | 2005.06.17 18:46

A Settlers-sorozat kedvelői örvendhetnek, ugyanis az Ubisoft ma adta hírül, hogy készül hozzá egy kiegészítő, amely Legends utónévvel csatlakozik majd az ötödik rész címéhez. 4 kampány, 17 misszió, új pályák singleben és multiban egyaránt, nomeg minden más, ami kellhet. A 2005. szeptemberében megjelenő addonról az első képek máris fellelhetőek, egész pontosan itt.

[PATCH] Duplázás

Hír | 2005.06.11 21:15

Két patch is nap világot látott az este sötétjében, íme:

  • Act of War Az Atari 3D-s stratégiájához az 1.05-ös javítás érkezett meg, mely a szokásos bugfixeken kívül egy pálya editort és 6 darab multiplayer pályát is tartalmas. Letölthetőség itt.
  • Vampire: the Masquerade - Bloodlines A már megszűnt Troika Games belső nézetes RPG-jéhez is megjelent egy 1.5-ös javítás, ez azonban nem hivatalos patch, ezért mindenki a saját felelősségére használja. A csomag főként bugfixeket tartalmaz. Letölthetőség itt

  • [DEMO] Battlefield 2

    Hír | 2005.06.10 22:24

    Igeeeeeeeeen! Végre megjelent a várva várt hivatalos demója a Battlefield 2-nek, mely a Gulf of Oman címre keresztelt pályát tartalmazza, mind single, mind 16-32 személyig terjedő multi változatban. 560 mega méretű a csöppség, gyenge "idegzetűeknek" nem ajánlott :) Mivel ez a demó exkluzív, ezért egyelőre be kell érjétek ezzel, de később természetesen lokálban is fent lesz. Teljes verzió megjelenése június 21-én várható. Ja, és ha ATi kártyátok lenne és valami hibába ütköznétek, tegyétek fel a legújabb, 5.6-os Catalystet!!

  • 3DGamers
  • Gamer's Hell
  • GameSpot GameCenter
  • EA Games Standalone Demo szerver:
  • 3DGamers
  • EA Games

  • World Forces hivatalosan is!

    Hír | 2005.06.09 22:05

    Tegnap ZeroCool már hírt adott a magyar Digital Reality új játékának, a World Forces: War on Terror első megjelent videójáról, ma viszont végre megtörtént a hivatalos bejelentés is, így a tegnap még "titkos projectként" emlegetett játéknak most már nincs mit titkolnia a világ elől. A játékban 3 frakció közül választhatunk majd (ENSZ, Kína, terroristák) hogy rendet (vagy éppenséggel káoszt) teremtsünk egy alternatív közeljövőben a 3 hadjárat során, vagy pedig a különböző multiplayer játék módokban. Aki kiváncsi a részletekre is illetve elegendő angol tudással rendelkezik az további infókat találhat a hivatalos honlapon, illetve aki lemaradt volna a videóról az most bepótolhatja:

    Moscow to Berlin bejelentve

    Hír | 2005.06.09 21:44

    A Moscow to Berlin-ben a játékos állítólag a valaha látott legeslegdurvább és legintenzívebb keleti fronti csatákban vehet majd részt 3 kampányon és 20 single player küldetésen keresztül. A stuff a játékost stratégia kidolgozására és megfontolt taktikázásra készteti majd, melyekben olyan eszközök állnak segítségünkre, mint az orosz Katyusha, IL2 Sturmovikok, T-34-esek. Természetesen multiplayer ütközetekre is számíthatunk, egészen pontosan 10 küldetés erejéig. Néhány képet már elszórtak a fejlesztők, a fenti linken megtaláljátok őket.

    [MOVIE] SpecForce

    Hír | 2005.06.06 21:43

    Az E3 sokadik utórezgéseként érkezett ez a "kis" videó, ami a SpecForce nevezetű taktikai akciójátékba enged némi bepillantást. A játékról annyit, hogy erősen multiplayerre épül, a szokásos játékmódokkal, miegymás. Még beépített pályaszerkesztőt is mellékelnek a fejlesztők, hogy mindenki kedvére engedje szabadon a fanáziáját. Nyami!

    [MOVIE] Project Offset

    Hír | 2005.06.04 22:45

    Megjelent egy videó az igen csak szépnek ígérkező Proejct Offsetből, mely stílusát tekintve egy igen ritka Fantasy környezetben játszódó FPS lenne. A játékban több faj közül is választhatunk, emellett megülhető lényeket és repülésre fogható sárkányokat is ígérnek a készítő urak, valamint single és multiplayer hancúrozásokat is. A videóban beletekinthetünk a készítés pillanataiba, illetve egy rövidke ingame jelenetet is láthatunk. Megtekintése erősen ajánlott!

    [MOVIE] E3-as őrület

    Hír | 2005.05.29 11:36

    Egy hete vége a los angeles-beli őrületnek, de még ma is sikerült lehalásznunk négy E3-as videót és képet. Akkor következzenek is szép sorjában: Első alkotásunk a Pivotal Games Conflict: Global Terror taktikai FPS-e, amihez ma tíz új kép és egy E3-as videó érkezett meg hozzánk. Következő remekünk a Battlestations: Midway, mely egy második világháborús stratégia és a magyar székhelyű Mithis Games hegesztgeti. A srácok szintén pár képpel és egy E3-as mozival örvendeztettek meg minket. Harmadik stuffunk az All Points Bulletin, mely kimondottan a multiplayer mód örömeit hivatott szolgálni. A Real Time Worlds műhelyében készülődő játékról egy E3-as videó látott napvilágot. Negyedik és egyben utolsó anyagunk a Gyűrűk Ura világában játszódó The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, ami egy elég kemény MMORPG-nek igérkezik a Turbine Entertainment állítása szerint. Ezt döntsétek el Ti, miközben megtekintitek az új képeket és az E3-as mozgóképet.

    [DEMO] Mánia

    Hír | 2005.05.27 22:04

    Végre egy nap, amikor nem csak úgy özönlenek a videók. Két újabb játékot próbálhatunk ki az alábbi demók segítségével.

  • Cross Racing Championship 2005 A hazai Invictus fejlesztőcsapat legújabb üdvöskéje. A demó mintegy 130 megás és szingli és multi örömöket egyaránt tartalmaz. Alant megtalálhatjátok a linket a letöltéshez.
  • Alexander: The Heroes Hour Ez egy középkategóriás akció-szerepjáték, amely már tavaly megjelent és most itt a demó is, ami egy gyakorló- és egy szingli módban játszható pályát tartalmaz. A 152 megás fájlt itt lelitek.

  • [PATCH] Párosan szép..

    Hír | 2005.05.25 21:32

    Két patch futott még be ma estére, hogy ne rozsdásodjon be senkinek a letöltődroidja:) Az egyik a nemrégiben megjelent folytatáshoz, Stronghold 2 című RTS-hez érkezett meg. Ebben az 1.2-es verziószámú javításban rengeteg bugot javítottak ki, főleg a multiplayer részben. Halkan jegyzem meg, hogy ráfér a játékra a javítgatás. A másik folt egy TPS-hez jött a neve Steer Madness. Különösebb mondandójuk nem volt a fejlesztőknek a javítással kapcsolatban, de szerintem bízhatunk abban, hogy ártani nem fog. Töltsétek hát őket: Steer Madness Stronghold 2

    NINTENDO REVOLUTION

    Hír | 2005.05.18 15:41

    Tegnap a világ harmadik nagy konzolgyártója, a japán Nintendo is bemutatta új konzolját. A Revolution névre keresztelt kütyüt tényleg inkább csak mutogatták, hiszen technikai specifikációi máig ismeretlenek - csupán néhány homályos utalással és a gép külsejével lettünk gazdagabbak. Utóbbira szerintem semmi panasz nem lehet - stílusos, egyszerű, de mégis modern. Annyi viszont biztos, hogy a gép erőssége nem teljesítőképességében rejlik - a Nintendo szerint a gép kétszer-háromszor tud többet elődjénél, a GameCube-nál, és ha ehhez hozzávesszük, hogy az előzetes számítások szerint az Xbox 360 hardvere 10-13-szorosa az elődnek, az új PlayStation pedig 35-ször annyit tud, mint a PS2, máris tisztában lehetünk a Revolution hátrányának méretével. Aggodalomra azonban semmi ok, a Nintendo illetékesei azt állítják, nem a hiperszuper grafikával, hanem a forradalmi újításokkal próbálnak hódítani, mint amilyen a Wi-Fi multiplayer lehetősége. Az is igaz persze, hogy a legújabb Super Mario kaland nem igazán az Unreal Engine 3-ra épül, ahogy a Donkey Kong és a többi Nintendo-franchise sem. A gép érdekessége még, hogy az interneten keresztül nemcsak GameCube-os játékokat tölthetünk le rá, hanem N64-es, SNES-es(az enyém még mindig megvan! Donkey Kong 2 POWA!! :D) és akár NES-es progikat is. Még csak annyit tennék hozzá, hogy beindult a gép japán nyelvű honlapja (van sok szép kép!) és a legújabb pletykák szerint holnap a Nintendo valami nagy, a Revolution névhez méltó dobásra készül... Kíváncsian várjuk!

    [DEMO] Delta Force: Xtreme

    Hír | 2005.05.17 08:02

    Hehe, mekkora jó Lanpartykat csaptunk anno a Delta Force éppen aktuális részével, és most újra lehetőség nyílik rá mindenkinek. Előkerült ugyanis egy demó a semmiből, vagyis inkább innen, amely egy szingli, és egy multiplayer játékra alkalmas pályát tartalmaz, utóbbiban vezethető járgányokkal. Ja, és a Delta Force: Xtreme-ről van szó, csekkoljátok :)

    UT2007 honlap!

    Hír | 2005.05.16 22:26

    Multi bajnokságok elmaradhatatlan képviselője az Unreal Tournament sorozat aktuális darabja. Per pillanat nem vagyok tisztában, hol tartunk, azonban az biztos, hogy a 2007 fémjelzésű példány is erősen tervben van, ezt bizonyítja a frissibe beinfult hivatalos honlap is. Sajna egyelőre nem sok dolog virít rajta, de érdemes lesz figyelgetni, hátha kirakják a lottószámokat. Vagy ha azt nem, legalább egy videót.

    Enemy Territory: Quake Wars!

    Hír | 2005.05.16 21:06

    Na, ez érdekes. Az id Software és az Activision közösen készülnek a piacra dobni egy játékot, Enemy Territory: Quake Wars névvel. Hmmm, már a címe is jól hangzik. Hogy mit is kapunk majd a pénzünkért? Egy multiplayer-orientált, class-alapú lövőddözős gáma. A játék marketingszövegében fontos szerepet kap az úgynevezett MegaTexture™ feature, amit most nem kezdek el magyarázni, inkább mutatom az első képet a cuccból, megértitek. Előkerült természetesen egy sajtótájékoztató is, a szorgalmasabbak átböngészhetik. Ja, és a képet itt találjátok, szerintem nem annyira csúnya :) A történet pedig folytatódik az E3-on.

    DropTeam - háború a jövőből

    Hír | 2005.05.11 08:29

    A Battlefront bejelentette következő játékát, mely DropTeam névre hallgat. A TBG Software fejlesztésében készülő taktikai RTS nem a komoly és a játékostól vért kívánó startégiát táborát fogja erősíteni, hanem a könnyedebb harcra, szórakoztatásra koncentrál. A távoli jövőben felépülő fantázivilágra épített játéknak a kitünő multis lehetőségeit is kihasználhatjuk, hiszen ez egy fontos szempont a fejlesztésben. További részletes leírásokat, képeket és minden egyebet megtalálhattok a hivatalos weboldalon, itt.

    Pacific Fighters: Bonzai! GOLD

    Hír | 2005.05.10 22:37

    Tök LOL, hogy most jelentették be a Pacific Fighters új kiegészítőjét, a Bonzai!-t, de a bejelentés nem csak magát a játékot, hanem annak elkészültét is tudatja velünk. Az alkotásról annyit, hogy a repülőké a főszerep, azokkal kell támadnunk, védenünk, amerikai, ausztráliai vagy japán oldalon. Több, mint 100 multis és 320 "normál" küldetés vár majd ránk hamarosan.

    Anno 3 névváltás

    Hír | 2005.05.09 22:01

    Átnevezték az Anno című stratégia sorozat harmadik részét. Vagy csak a munkacím végre hivatalos címet kapott: Anno 1701. A játékban ráfeküdtek erőteljesen a multiplayerre. Az E3 idején újabb infókat tudhatunk meg, a megjelenés pedig 2006 végére várható. Huh, az még messze van!

    Hard Truck Tycoon

    Hír | 2005.05.06 21:38

    Bejelentették a Hard Truck Tycoon című gazdasági szimulátort a Buka gondozásában. Lényegében logisztikai menedzserek leszünk, vagyis egy fuvarozó cég főnöki székébe ülhetünk, abból is az amerikai fajtába, szóval jó nagy és kényelmes bőrfotel :) 30 féle kamionmodell közül választhatunk, a küldetéseket pedig nem tudjuk majd megunni, mert véletlenszerűen is képes a gép generálni őket. 3D-s izometrikus látványvilág vár majd ránk és akár multiban neten vagy LAN-on is játszhatunk.

    CRC 2005 - CTF, multi, Insane-mód

    Hír | 2005.05.06 12:34

    Nemrég pottyant valami a ládámba, mely nagy boldogságot szerez majd minden CRC és Insane rajongónak: a Cross Racing Championship 2005-höz Catch The Flag extra játékmód és Mud-Multi add-on pálya is jár, csak le kell töltsük az Invictus LIVE! segítségével, és mehet a menet. Hogy még jobban felpaprikázzam a közönséget, egy kis idézet az Invictustól: "Az Invictus a jövőben számos új játékmódot, pályát és autót fog közzétenni a Cross Racing Championship 2005 játékhoz. Az jövőben érkező add-on játékmódok nagy része az Insane-ből már jól ismert zászlós és kapus módok lesznek, de a CRC 2005 motorja lehetővé teszi, hogy akár a Roncs Derby-t játszunk az Interneten keresztül 8 játékos ellen. Az Invictus továbbá a közeljövőben nyílt forráskódúvá teszi a CRC 2005 játékmódjainak java fájljait, így bárki készíthet magának újabb, vagy módosított játékmódot."

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)