Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4015

Fenimore Fillmore's Revenge

Hír | 2005.07.30 11:42

Aki nem tudná, a Fenimore Fillmore egy immár sorozattá bővült játék. Az első rész címe Fenimore Fillmore: The Westerner, a másodiké Wanted: A Wild Western Adventure volt. Most pedig készítik a harmadikat Fenimore Fillmore's Revenge címmel. Ez alkalommal hősünk nem egyedül lesz, Rhiannon fog csatlakozni hozzá, s vállvetve harcolnak majd a törvényenkívüliek ellen. Sajnos megjelenési dátumról még nem tudni.

NFS: Most Wanted model

Hír | 2005.07.26 18:24

Biztosan emlékeztek még, hogy az EA a Need for Speed: Underground 2-höz modelként szerződtette a nem éppen csúnya Brooke Burke hölgyeményt. Most, az újabb Need for Speed epizód, a Most Wanted is kapott egy hölgyet. A kiválasztott nem más, mint Josie Maran, akit többek között a korábban bemutatott Van Helsingben is láthattunk. Alant néhány ízelítő róla, hamarosan pedig, egészen pontosan 2005 november 5-én az NFS: MW-ban láthatjuk viszont.

'Reggelt!

Hír | 2005.07.26 08:45

Kellemes keddet! Eme reggelen nem kellene eszperente nyelven csevegnem Veletek, nem? Hehe... Gyertek, mert rengeteg csecsebecse lesz errefele, el ne menjetek!

A skót vendéglőben marhapörköltet rendel egy üveg borral. Mikor kihozzák, kicserélteti a pörköltet egy rántotthúsra. Fizetésnél csk a bort akarja kifizetni. - És a rántotthús? - csodálkozik a pincér. - Azért odaadtam a marhapörköltet. - De azt nem fizette ki! - De nem is ettem meg! Nyuszika és a róka találkozik: - Te, neked meg miért ilyen rövid a füled? - Romantikus alkat vagyok... - Hogy hogy? - A madarak csicsergését hallottam, de a fűnyírót nem... Debil család horgászik, kifogják az aranyhalat. Aranyhal: - Ha visszadobtok, teljesítem 3 kívánságotokat. Gyerek: - Sünit, sünit!! Apuka: - Sünit az anyád p*csájába! Anyuka: - Vedd ki, vedd ki!

LOTR: BFME2 scanek!

Hír | 2005.07.24 23:49

Miért nem vagyok meglepve? Máris befutottak az első scanek a LoTR: Battle for Middle Earth 2-ről. Nem mondhatnám, hogy túl jó minőségű képekről van szó, de az egyértelműen kivehető, hogy nem éppen csúnya stuffról beszélgetünk éppen. Szerintem csekkoljátok a linket, amíg le nem töröltetik az összes képet - ha ezt megteszik, majd felteszem őket lokálba :) Big Thanks to Lazy!

[MOVIE] Soul Ultimate Nation

Hír | 2005.07.22 18:51

Az MMORPG-k korát éljük, mi sem bizonyítja, hogy itt áll két MMO hír egymás után. Ugyanis ez a második. Előkerült egy videócska a SUN névre keresztelt MMORPG-ből. Ha jól sejtem, eddig nem sokat írtunk róla, úgyhogy a videó linkje mellett a játék hivatalos oldalára is elkalauzollak Titeket. Jó böngészést/videózást. A játékról kedvcsinálónak annyit, hogy brutálisan jól néz ki :)

Indigo Prophecy GOLD

Hír | 2005.07.22 09:28

Igencsak hosszadalmas huza-vona után végülis elkészült a korábban Fahrenheit-ként megismert Indigo Prophecy. A játék nevét még egykor, kiadó váltás idején módosították, sajnos - véleménym szerint - eléggé félresikerült módon. Lényegében egyébként egy paranormális thrillerről van szó, rögtön belekerülünk az eseménysodorba, és üldözött főhősünkkel kell megoldani a rejtélyek tömkelegét. Ha jobban érdekel, klikk ide.

'Reggelt...

Hír | 2005.07.22 09:05

Üdv mindenkinek újra itt a fronton. Kicsit kihagytam, mert egyéb ügyes-bajos teendők akadtak itt, kedvenc cégünk berkein belül. De nem is mentegetőzni akarok, csak újra belevágni a sűrűjébe. Lássuk csak miket fogok kicsit hamar lerendezni: a hírezés mellett hamarosan igyekszem újra feldolgozni a mostanra már igen szépen feltornyosodott, általatok küldött cikkeket, melyeket ezáltal nemsokára el is olvashattok. Emellett a szintén tetemes mennyiségű beköpéseknek is nekiesek, hogy friss tartalommal töltődhessék meg az a sorocska, szinte legfelül. Akkor hát lássunk hozzá...

Új bundában jön haza az asszony. A gyerekei körülrajongják. - Jaj de szép! Ugye mama a papától kaptad az új bundádat? - A papától? Na hiszen! Ha a papára kellett volna várnom, még a világon sem lennétek!

Ingyenes Vietcong kiegészítő

Hír | 2005.07.19 23:08

Ranma nevezetű olvasónk küldte a hírt (áldassék érte a neve), hogy a Vietcong nevezetű játékhoz megjelent egy új, teljesen ingyenes kiegésztő mely a Rising Sun nevet kapta. A csomag a kötelezőnek számító új pályák mellett új hangokat, co-op módot és egy "Hold the base" nevezetű multiplayer játékmódot is tartalmaz, mindezt 280 megában. Akit érdekelne a csomag az innen megához rángathatja.

Felére csökkent a Samsung nyeresége

Hír | 2005.07.15 23:33

Közel felével, 46 százalékkal esett vissza a Samsung Electronics negyedéves nyeresége, mivel a vállalat két legfontosabb termékén, a mobiltelefonokon és a memóriachipeken egyaránt csökkent a nyereséghányad. Az eredmények megfeleltek a Samsung várakozásainak. A vállalat vezetői erős második félévre számítanak, ahol a digitális kamerákba és zenelejátszókba szánt chipek iránti kereslet emelkedése várható. A Samsung a második negyedévben 13 milliárd dollárnak megfelelő koreai won forgalom mellett 1,62 milliárd dollár nyereséget ért el, míg egy évvel korábban a forgalom 9,3 százalékkal, a profit pedig 46 százalékkal volt magasabb. A nyereségadatok némileg felülmúlták az elemzői várakozásokat. Az első negyedévhez képest azonban némileg nőtt a nettó profit annak ellenére, hogy az üzemi eredmény 23 százalékkal visszaesett. A Samsung 2004 eredményei elején szárnyaltak igazán, ekkor mind a memóriachipek, mind a mobiltelefonok, mind pedig a szintén jelentős forgalmat adó laposkijelzők ára viszonylag magas volt. Azóta azonban mindhárom szegmensben erőteljes árcsökkentés volt érezhető, ami rányomta a bélyegét a gyártók eredményeire. A Samsung forgalmának legnagyobb részét kitevő üzletág a mobiltelefonos részleg, amely a tavalyi második negyedévben elért 16 százalékos üzemi eredményhányaddal szemben most csak 12 százalékot tudott felmutatni. A második negyedév alatt a Samsung 24,5 millió mobiltelefont adott el, 1,8 millióval többet mint a tavalyi év azonos időszakában és közel ugyanannyit mint az első negyedévben. A Samsung a Nokia és a Motorola mögött a világ harmadik legnagyobb mobilelefon-gyártója. Továbbra is a félvezetőgyártó üzletág a legnyereségesebb az összes közül, noha a divízó üzemi eredményhányada a tavalyi második negyedévben elért 47 százalékról és az első negyedéves 31 százalékról 26 százalékra esett vissza. A Samsung bejelentése szerint a PC-kbe szánt DRAM chipek szegmensében igen erőteljes az árverseny, a flash memóriák eladásai és nyereséghányada azonban továbbra is erős maradt. Thanks HWSW.

[MOVIE] TrackMania Sunrise eXtreme!

Hír | 2005.07.11 19:11

Kiegészítő készül a TrackMania Sunrise-hoz eXtreme névvel. Azaz együtt valahogy így hangzik: TrackMania Sunrise eXtreme. A legjobb az egészben, hogy teljesen igyenes lesz, mindenki letölti, aki akarja. Egyébként meg szerintem a GameStar CD/DVD mellékletén is biztos rajta lesz, bár ez nem az én asztalom. A kiegészítés hírére a fejlesztők egy videót is az útjára bocsájtottak. Puszi nekik.

Premier Manager 05-06 weblap

Hír | 2005.07.09 11:40

A ZOO Digital Publishing beindította a Premier Manager 2005-2006 új weboldalát, amelyen megannyi érdekes infó, kép és minden más található. Az idén augusztus 12-én megjelenő játékról tényleg minden szükséges információ rendelkezésünkre áll a honlapon. Érdeklődők ide katt.

The Guy Game botrányok

Hír | 2005.07.08 12:05

Igen, ez van. A csúnya bácsik eszerint a hír szerint leállították a The Guy Game további fejlesztéseit, kiadását. A pornóstuffnak már a honlapja sem érhető el. Viszont a fejlesztők nem nyugszanak, egy kis turpisságként kiadnak egy Game Over alcímű dvd verziót, lehúzzák az utolsó rókabőrt, amit utoljára megtűzdelnek mindenféle "extrával" (videók, új lányok, stb.). Állítólag egy gombot kell nyomkodni a játékban, mely a "Play" elnevezést viseli. És mindezt 20$-ért fogják árulni. Egészségükre :)

Jön a Motorola V3 ellenfele

Hír | 2005.07.07 07:45

A Samsung még ebben az évben jelentette be egyik készülékét, amelyre akkor mindenki azt mondta, hogy a Motorola RAZR V3 koppintása. Majdhogynem ugyanúgy néz ki ugyanis és hasonlóan vékony. A Telecoms Korea megtudta, hogy a Samsung ezt a készüléket, melynek fedőneve SCH-V740, idén októberben szeretné piacra dobni Amerikában és Európában. Bár a V740 vékonysági rekordot nem állított fel, egyet mégis beállított; mégpedig, hogy ő az egyik leglaposabb mobiltelefon. Specifikációk: külső kijelző - 96x96, 65K szín * belső kijelző - 320x240, 262K szín * 1,3 megapixeles kamera * 123 MB memória * Bluetooth * GPS * MP3-lejátszás * 98х51х14,5 mm - 98 gramm.

Bad Day LA honlap

Hír | 2005.07.06 16:02

American McGee ismét munkában! Még hozzá ezúttal sem elégszik meg a rókabőr ötletekkel, és ismét egy furcsa játékot ötlött ki. Ezúttal a zombi inváziótól, meteor esőtől, mexiói megszállástól és más katasztrófáktól szétszaggatott Los Angelesben kell majd rendet tennie főhősünknek, akinek becses foglalkozása otthontalan munkanélküli. Bizarr ötlet? Az. :) Ha felkeltette a játék az érdeklődésedet, a frissen fellőt honlap csak rád vár!

Samsung SCH-V770 - a 7-megapixeles

Hír | 2005.07.05 07:39

A Samsung informatikai vállalat mobilgyártó részlege idén márciusban, a Cebiten mutatta be egyik legújabb készülékét, a Samsung SCH-V770-et. A V770 most bizonyos országokban már forgalomba is került. Aki esetleg nem hallott volna még erről a készülékről, annak kicsit részletesebben, hogy mit is tud ez az extrém masina: 7 megapixeles kamera (3x optikai, 5x digitális zoom), 640x480-as felbontású videó rögzítése (30 frame), 2 inches, 16 millió színre képes kijelző, TV-kimenet. A 123.7x54.2x26.3 mm méretű és 184.4 gramm súlyú készülék közel 200.000 Ft-os áron kapható. Nagyon érdemes tehát meggondolni, hogy milyen készüléket vesz az ember, és mire van szüksége, pláne ilyen árak mellett. Elvégre ezt nevezhetjük akár kamerának is, beépített telefon funkcióval. Nem mellékes, hogy egyre több gyártó dob piacra MP3-lejátszásra képes, miniatürizált digitális kamerákat is.

Samsung + Motorola + Audi

Hír | 2005.07.04 10:16

Érdekes cím, node akkor megmagyarázom.

  • Az első dolog, hogy a világ jelenlegi második és harmadik legnagyobb mobiltelefon-gyártója úgy döntött, hogy megosztja egymással technikai mindenségének tárházát, így a Samsung és a Motorola ezentúl egymás tudását felhasználva dologzik majd. Azonban nem lesz sem Samorola, sem Motosung, akármilyen jól is hangzanak, a két mobilgyártó nem egyesül.
  • Másodikként, a Samsung Electronics a mai napon jelentette be, hogy a Samsung és az Audi különös házasságot kötött. Egész pontosan arról van szó, hogy bizonyos Samsung mobilkészülékek képesek lesznek Audi gépkocsikkal Bluetoothon keresztül kommunikálni, noha ez az információ-és adatcsere csak MP3 fájlokra terjed majd ki. Ilyen házastársak lesznek például a Samsung D600 és az Audi A6. A lényeg (a többmilliós autón kívűl) egy Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) módra képes készülék.

  • Age of Decadence - régi idők új RPG-je

    Hír | 2005.07.04 10:00

    A minap jelentették be az Age of Decadence című RPG-t, amely grafikájában biztosra mondhatóan nem alkot majd maradandót. Nem is ezért tűnik első látásra érdekesnek, hanem mert a grafikai csúnyaságokon kívűl egy igazán vonzó RPG. No és mondanom sem kell, hogy az igazi rajongó jobb szereti a gyengébb grafikát. Hiatalos fórum itt, képek erre és ezen a linken.

    BlizzCon - ott a helyem!

    Hír | 2005.06.29 22:45

    Blizzard bácsi gondol a rajongókra. Azonban azt egyelőre nem tartotta szem előtt, hogy Kalifornia pöttyet messze van Kapuvártól. Kártérítést követelek! Lemaradok az év fesztiváljáról, amit a Blizzard rendez minden Warcraft, Starcraft vagy Diablo fannak. Kész kiszúrás. A helyszínt, meg az időpontot itt olvashatjátok. Megszakad a szívem. Ezennel megalapítom a "Gyűjtsünk sHadeSnak pénzt repülőjegyre Kaliforniába" mozgalmat. Adományokat mindjárt megmondom, hova tessék utalni :)

    [MOVIE] Huxley @ nVidia

    Hír | 2005.06.24 21:58

    Az nVidia hatásos módon kívánja prezentálni legújabb kártyái képességeit... Tudjátok, készül ez a Huxley UnrealEngine 3 grafikus motorral. Nem lesz csúnya, ezt eddig is tudtuk, de ez azért egy kicsit durva!!! Kár, hogy még kicsit odébb van a megjelenése. Bár annyira mégse, mert addig legalább lesz egy kis időnk gyűjteni egy olyan gépre, ami ezt ilyen részletességben kellő sebességgel el is tudja cipelni a hátán.

    Samsung WCG Hungary 2005

    Hír | 2005.06.20 10:32

    Idén is folytatódik a már hagyományosnak mondható World Cyber Games (WCG) versenysorozat, amely a számítástechnika hazai rajongóinak - azon belül is a PC-s játékosoknak - biztosít szervezett keretet tudásuk lemérésére. A nyertesek ebben az évben is megkapják a lehetőséget arra, hogy a világbajnoki nagydöntőn bizonyíthassanak, amelynek idén Szingapúr ad otthont. A 2005 évi versenysorozat öt játékkategóriájából négyre (StarCraft BroodWar, WarCraft III, Need For Speed Underground II, valamint FIFA 2005) a nevezés már megkezdődött, az ötödik (Counter-Strike) kategória nevezése később várható. A hagyományoktól eltérően ebben az évben nem helyi hálózatos party, hanem három hónapig tartó, internetes kvalifikáció keretein belül indul a versengés. Az online selejtezők lezárultát követően minden kategóriából a legkiválóbb három helyezett élőben is összemérheti tudását a dicsőségért. Bővebb információ és nevezés: hu.worldcybergames.com

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)