Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3800

[PATCH] Sailors of the Sky

Hír | 2005.07.16 22:38

A Sailors of the Sky című vitorlázó repülőgép-szimulátor nem mai darab, több mint két éve megjelent, de most egy kisebb szeretetcsomag érkezett hozzá. Négy új repülő, új szárnyak, időjárási modellek, 3D-s térképnézet, további konfigurációs beállítások, valamint grafikai és multis apróságok is várnak mindazokra, akik rendelkeznek a játékkal és feltelepítik rá ezt az alig 7 megás csomagot. Nem is értem, hogyan fért mindez bele.

[PATCH] Dupla-KV

Hír | 2005.07.16 08:50

Még két javítás, amik valahogy majdnem kiestek a látószögből, de a periférikus látás mindig jól jön... :)

  • Act of War: Direct Action v1.06 Patch Multis problémák, egyéb bugarak, meg még miegymás - amit javít e javítás, nem vitás. Az alany pedig egy RTS - ez sem kétséges. Ám a fájl mérete kicsit paprikás (egészen pontosan 69 megás...).
  • Battles In Italy v1.02 Patch Annak ellenére, hogy ez az első javítás ehhez a stratégiához, rögtön az 1.02-es verziószámot viseli, nem mintha ez érdekelne vagy zavarna bárkit is.

  • [MoD] Újabb GTA Tournament

    Hír | 2005.07.15 21:45

    Letölthető a GTA Tournament nevet viselő multiplayeres kiegészítő legújabb, 0.1b változata. A 0.1a verzióval bizonyára sokatoknak problémái akadtak, ezért érdemes lehet egy esélyt adni 0.1b variánsnak (mielőtt feltelepítitek fontos, hogy az előző verziót eltávolítsátok). Használata még egyszerűbb lett, az itt található szerverlista közül elég csak rábökni egyre és kapcsolódni a program segítségével. Természetesen még vannak hiányosságai a kiegészítésnek, így például nem kell meglepődni ha hibaüzenettel kidob az asztalra, de ilyen esetekben szerencsére egyszerűen vissza lehet lépni a játékba. A kiegészítőt ezen az aloldalon találjátok. Thanks GTA Online.

    Splinter Cell:CT multimap

    Hír | 2005.07.14 21:58

    Egy új multiplaya' map érhető el Tom Clancy sikerjátékához, a Splinter Cell Chaos Theory-hoz. A friss pálya neve Steel Squat, New York Brooklyn részében garázdálkodhatunk. Az érdeklődők innen tölthetik le az új mapot. Jó lopakodást, sok fraget kívánok ;)

    Battlefield 2: Special Forces

    Hír | 2005.07.14 21:35

    A patchel való blama után örömteli hírként jelentendő be, hogy hivatalos keretek között nyert megerősítést és bemutatást a Battlefield 2 kiegészítője, a Special Forces névre hallgató addon pakk. A 6 új különleges egységgel és 10 új járművel bővülő játékot egyszerre 64-en nyúzhatják majd multis szerveren. A kiegészítő előreláthatólag idén ősszel jelenik meg. További információ itt.

    Mégsem lesz Dragonshard demó

    Hír | 2005.07.14 21:25

    Nos, hát ilyen sincs minden nap. Történt ugyanis, hogy nemrég bejelentették, multiplayeres demót adnak ki a Dragonshardból. Most pedig fény derült a történet igazi oldalára, amitől enyhén szólva sem lett senki boldog. Az RTS demója ugyanis csak azok számára érhető el (igen, megjelent), akik a FilePlaneten előfizetéssel rendelkeznek. Ám mielőtt bármely Dragonshard-rajongó rohanna fizetni és regisztrálni, fontos tudnia, hogy az előfizetéssel sem érhető el a demó. Csak azok kaphatják meg a kipróbálható verzió multis változatát, akik részt vettek a zárt bétateszteken, valamint FilePlanetes előfizetéssel rendelkeznek... Thanks Blue's News.

    [PATCH] Wings Over Vietnam

    Hír | 2005.07.14 11:07

    A 2004. decemberében megjelent Wings Over Vietnamhoz egy komplett patchcsomag érkezett. A Third Wire Productions repülőgépes játékában mind single-playeres mind multis javításokat eszközöltek a fejlesztők. A tapasz 6 megában öltött alakot, aki rendelkezik a játékkal, ide kattintva megkaparinthatja a legújabb patchet is.

    Dragonshard MP demó közeleg

    Hír | 2005.07.12 07:34

    Noha jobb lett volna talán egy single verzióval kezdeni, ennek is nagyon örülünk, pláne a késés után. A Liquid Entertainment a mai napon jelentette be, hogy még ezen a héten közkézre adnak egy hivatalos demót a Dragonshardból, mely az RTS kipróbálható verziójának multiplayeres változata lesz. A csapat tart majd egy kis összejövetelt is a rajongókkal, így bárki kérdezhet tőlük. Ehhez az adatok: IRC - július 15., 2005 8:30 EST * irc.warcry.com::6667 * #dragonshard

    The Chronicles of Narnia készülg'

    Hír | 2005.07.10 21:54

    A Walt Disney Pictures és a Walden Media által támogatott játék híre került napvilágra, amely C.S. Lewis könyveire épülve a The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe nevet kapta. Huhh, ezt még leírni is sok. A történet szerint a gonosz White Witch ténykedésének köszönhetően Narnia világát örök tél és fagy sújtja. Hogy ezt az állapotot megszűntesse, Aslan, Narnia valódi ura segítséget kér négy hatalmas és erős hőstől, segítség meg a harcban. A cucc ez alapján egy csapatorientált kaland-, illetve szerepjátéknak készül, amelyben mind a négy karaktert felváltva irányítva élvezhetjük ki speciális skilljeiket, képességeiket, illetve fejlesztegethetjük őket. Természetesen a különböző rémséges lények sem hiányozhatnak a világból: ogrék, küklopszok, és még számtalan teremtmény várja a kegyes halált. Ja, és a legjobb: lesz benne multiplayer két játékos részére. Ha esetleg felkeltettem valaki érdeklődését, látogasson el a játék hivatalos oldalára, akad pár apró kép is ottan.

    A CRC Ázsiában is hódít!

    Hír | 2005.07.05 18:05

    Ma pottyant a ládámba egy, a mai napon Japánban közreadott sajtótájékoztató, amelyből világosan kitűnik, hogy az Invictus remekműve, a Cross Racing Championship világkörüli hórdításra indul. Európa után Ázsiában is kapható lesz ugyanis a CRC, hála a Gamepotnak. Az ázsiai megjelenésig egyébként várható egy névváltás, valamint az ottani verzióban a multis lehetőségekre koncentrálnak majd. Az ázsiai országok közül az alábbiakban élvezhetik majd a játékosok a CRC nyújtotta örömöket: Japán, Koreai Köztársaság, Kínai Népköztársaság, Thailandi Királyság, Indonéziai Köztársaság, Malajzia, Vietnámi Szociális Köztársaság, Indiai Köztársaság, Kínai Köztársaság.

    [MoD] GTA Tournament

    Hír | 2005.07.03 09:32

    Hiába nagyszerű játék a San Andreas, a fejlesztők ki tudja milyen megfontolásból, a mulatiplayer játékmódot (ismét) kihagyták. Hát ez van. Azonban ne csüggedejen senki, aki multizni akar vele, van rá lehetőség! Már korábban szóltunk, hogy készül multi mod pár lelkes fejlesztő arc jóvoltából, de most itt van az első kézzel fogható modifikáció. Figyelem! A cucc szerintem még erősen béta, úgyhogy csak óvatosan :)

    BF 2 - ATC kiadva

    Hír | 2005.07.02 11:28

    A Foolish Entertainment a mai napon adta ki az Advenced Tactical Center nevezetű programot a Battlefield 2-höz. A népszerű játék ezen kiegészítőjének lényege, hogy a multiplayers játéklehetőséget a lehető legjobban optimizálja, ami a csapatjáték szervezettségét és összerakottságát illeti - persze csak ha haszbálják a játékosok. Minden további infó itt, hivatalos anyag erre, letöltés innen.

    StarGate SG-1 multis infók

    Hír | 2005.06.30 10:09

    A StarGate: SG-1 fejlesztőcsapata elérkezettnek látta az időt arra, hogy úgy döntsön, részletesebben is bemutatja a nagyközönség számára a játék multiplayeres lehetőségeit. Van pár már jól ismert játékmód, de helyet kapott jónéhány új is. Már csak ezek miatt is érdemes lesz majd kiprószkálni :) Továbbiakért erre tessék. Thanks InviciblE.

    GTA: San Andreas multiplayer!

    Hír | 2005.06.27 22:20

    cnensuska küldte az infóbombát, miszerint egy lelkes modkészítőbrigád, készít egy aprócska modot a San Andreashoz is. A cucc San Andreas 2 Player névre lett keresztelve, mivel ez a lényege. 2 player... értitek, hatalmas móka, érzem. Anno találhattunk ilyet Multi Theft Auto névvel az előző epizódokhoz, én már azzal is jól elszórakoztam, de remélem ez még jobb lesz... ha már a fejlesztőbácsik kivették ezt a királyos featuret :) Egyelőre még tesztelési fázisban van a cucc, kicsit bővebb infó itt vagyon.

    WarCraft 3 bónusz hadszíntér

    Hír | 2005.06.26 08:50

    Új bónusz WarCraft 3-as pályát adott ki a Blizzard, melynek neve Deathrose. A 2v2-re alkalmas pálya közepes méretű, FFA-ra is alkalmas. Aki szükségét érzi, hogy multis időtöltéséhez mindenképp beszerezze ezt a kis csomagot, az ide kattintva megteheti.

    [MOVIE] ET: Quake Wars

    Hír | 2005.06.22 21:36

    Gőzerővel készül a Splash Damage és az iD Software új, kimondottan multi örömökre kihegyezett FPS játéka, az Enemy Territory: Quake Wars, mely a Carmack-féle Doom 3 engine-t alkalmazza megspékelve a MegaTexture rendering technológiával . A fent említett két banda közül az iD nevét gondolom mindenki ismeri, míg a Splash Damage a Return to Castle Wolfenstein-nel vívta ki a játékosok elismerését. A srácok összedobtak egy videót. Kellemes szórakozást!

    CRC, Insane módra!

    Hír | 2005.06.22 18:40

    Ma délután az Invictusnál vendégeskedtem, ahol is láttam és kipróbáltam, hogy mi változott, mi fog változni a CRC 2005-öt illetőleg. Nos, elsőként említeném, hogy az Insane 2-re vágyakozók álma részben teljesülni fog. Először is kezdjük azzal, hogy a multis lehetőségekre igen erősen rágyúrnak a fiúk. Több olyan, szimulátorokban eddig soha nem látott módot is kipróbálhattam, amelyek igazán izgalmasak voltak. Elsőként említeném, hogy van CTF. A játékos felveszi a zászlót, majd egy kijelölt pontra be kell száguldoznia vele... Ha ilyen könnyű lenne! Az ember mögött hatan jönnek, mint a 'zállat, és rontanak neki, hogy elvegyék a zászlót. Aztán olyat is játszhatunk, hogy egy chechkpointot kell elérni, aki a leggyorsabb, pontot kap. De ami leginkább lázba hozhat mindenkit - érzésem szerint -, az az a multis lehetőség, melyben szándékosan halálra kell törni, zúzni a másikat. Ezért jár a pont, aki a legtöbbet szerzi, győz. A legjobb azonban, hogy az Invictus nem csak az Insanes kalandokra vágyók álmait teljesíti a CRC 2005 továbbfejlesztésével, hanem a komoly szimulátorért rajongókét is: a versenyzés részt a mostaninál is jobban optimizálva, fejlesztve és hangolva igyekeznek még jobbá tenni.

    [DEMO] Worms 4: Mayhem

    Hír | 2005.06.21 19:29

    Íme, eljött hozzánk: Megjelent a kukacok háborújának következő felvonásának demója, a Worms 4: Mayhem-é! A cuccba összesen 2 darab pálya szorult, ebből az egyik egyszemélyes a másik multi, így nem muszáj a gép ellen játszanunk.

    [PATCH] SWAT 4

    Hír | 2005.06.20 22:12

    A Vivendi a mai nap folyamán kidobta az 1.1-es kódnévre keresztelt orvosi csomagot a SWAT 4-hez, mely számos javítást és bővítést hajt végre a játékon. Lássuk is mik ezek: A patch a US, UK, francia és német verziókra egyaránt telepíthető, egy mod toollal is bővül a paletta, így végre nagy tömegekben érkeznek majd az új pályák és ami a legfontosabb, hogy 3 single pályával bővült a multi rész (Convenience Store, Hotel, and Jewelry Heist). A drágáért fáradjatok erre.

    [MOVIE] Black & White 2

    Hír | 2005.06.20 09:25

    Mindannyian jól ismerjük a Black & Whiteot, így azt is, hogy mire épül a folytatás, a második rész. Bár mostanában keveset hallottunk róla, mindezzel ellentétben kiadtak négy videót is belőle, melyek egyenként 25 megabájt körüliek. Összességében majdnem 40 percnyi élvezet tárul elénk, ha elkattanunk ide, majd tölteni kezdünk. Apropó, a fölső négy videó kell nekünk.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)