Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3799

[MOVIE] Quake 4 MP!!!

Hír | 2005.08.11 17:13

Hú vazz'! Jó lesz ez a Quake 4... Jó, ezt eddig is tudtuk, legfeljebb nem mertük kimondani. Bizonyos, nem szívbajos emberkéknek sikerült két kézikamerás felvételt készíteni a játékról egy "multiplayeres" prezentáción a QuakeCon 2005-ön. Érdekesség, hogy egy darab ellenfelet sem látni benne. Íme a hang nélküli eredmény

Serious Sam 2 infók - újra

Hír | 2005.08.10 09:02

Tegnap jeleztük, hogy a Serious Sam 2 új megjelenési időpontot (október 14.) kapott. A 2K Games erre gyorsan közzétett egy helyreigazító nyilatkozatot, amelyben többek között elárulják, hogy a játéknak nincs még ennyire konkrét megjelenési dátuma, továbbra is valamikor idén ősszel kívánják megjelentetni. Ha azt nézzük, így is maximum novemberig csúszhatnának, úgyhogy ez nem olyan vészes. Továbbá elárultak részleteket Sam bácsi multiplayeres képességeiről. A pletykákkal ellentétben nem nyolc, hanem 16 játékos játszhat majd egyszerre. Emellett lesz még kooperatív játékmód is, viszont a sima öldöklés (deathmatch) kimarad. Tudnám miért, olyan nehéz lett volna beletenni?

Quake 4 MP @ QuakeCon

Hír | 2005.08.10 08:57

Hmm, azt hiszem a cím mindent elmond. QuakeCon-ra is jó lenne elmenni :) Hamarosan indul Texas államban a rendezvény, ahol ez alkalommal - magára az id-re hivatkozva - a Quake 4 multi módját szemlélhetik meg a szerencsésebbek. Sokunknak meg valószínűleg maradnak a kicsit később előkerült videók. Sebaj, az is jó lesz, csak adják már :)

Serious Sam 2 dátum

Hír | 2005.08.09 17:50

A hentkirály hamarosan visszatér, hadd fröcsögjön hát a vér:D (Bocs) Szóval a Take 2 kitűzte azt a nem is oly távoli időpontot amikortól, fellelhetjük a boltok polcain a Serious Sam 2-t. Sokak nagy örömére, ebben a részben már a multiplayer és a cooperativ módok is megtalálhatóak lesznek. Ja, az a bizonyos október 14. Reméljük, tartják a szavukat! thx Blue's News

[MOVIE] Black & White 2!

Hír | 2005.08.07 16:53

Személyes kedvencem, a Black & White második része egyre csak közeleg... megállíthatatlanul, mint az a harminc méter magas oroszlán ott a tömeg mögött, hatalmas fogakkal, csataüvöltést ordítva, szemei lángokban állnak, mancsait varázslatra emeli, és akkor... Na, bocsi, elkalandoztam. Szóval, a játék még javában work in progress, de napról napra egyre jobbnak tűnik. Most kijött 4 új videó a játék négy különböző elemét bemutatva. Egyik intro meg a monszta' kiválasztása, másik városépítés, megint másik a lény oktatásával bajlódik. Jajj, csak lenne már itt :)

[PATCH] Pro Cycling Manager

Hír | 2005.08.06 10:27

A Cyanide Studio új patchet adott ki a Pro Cycling Manager című játékához, mely az 1.3-as verziószámot viseli. A játék a patch hatására nagyobb részletességű animációkkal büszkélkedhet, egy pályaszerkesztővel, valamint néhány új multiplayer móddal, kijavítva néhány hibát és AI bugot, stb. A patch mérete közel 25 mega.

[PATCH] Half-Life 1 v1.1.1.1.

Hír | 2005.08.05 08:32

Akik még manapság is játszogatnak a Half-Life első részével, azok jól tudják, hogy jó ideje nem adtak már ki hozzá semmilyen javítást. Ezen felindulva a Steamless CS Project fogta magát és elkészítették a v1.1.1.1-es verziószámú nemhivatalos patch-t. Olyan apróságokat ad hozzá a játékhoz, mint a PingTool WON2 Edition nevezetű szerverkereső, és néhány kisebb-nagyobb grafikai és multiplayeres változtatások is elfértek benne. A 4 megás fájlt itt találjátok.

Bang! Howdy bejelentve

Hír | 2005.08.02 11:36

A Three Rings bejelentett egy online multis taktikai stratégiát Bang! Howdy címmel. A játék ötvözi a körökre osztott és a valós idejű stratégiák jellemzőit. A játékosok a győzelmeikért kapott jutalomból vásárolhatnak maguknak újabb felszereléseket, több katonát. Sőt, ha végigtoljuk az öt vadnyugatos mellékküldit, új egységek, területek, beállítási lehetőségek válnak szabaddá. Egyelőre többet nem tudni a játékról, képet vagy megjelenési dátumot nem közöltek.

[DEMO] Scooter War3z

Hír | 2005.08.02 10:01

Megérkezett a holland Team6 gondozásában készülő szuper játék demója! A robogók által nyújtott élvezet virtuális formában történő megvalósítására vállalkozó progi kipróbálható verziója egy pályát foglal magában, melyen single- és multiplayer módban is száguldozhatunk a négyféle moci egyikével. Letöltéshez tessék szépen ide kattintani!

CRC 2005 add-on

Hír | 2005.08.02 09:55

Tegnap este pottyant a ládámba egy levél, melyből kiderült, hogy a Az Invictus Games és a Project Three Interactive egy közös fejlesztésű ingyenes kiegészítőt adott ki a Cross Racing Championship 2005-höz. Apróbb hanghibák javítása, Windows 64-bites támogatás és új játékmódok, valamint pályák. Vulkáni szigetek, jeges tavak, Return The Flag, Jamboree és Destruction mód. Mindez akár multiban, All Seeing Eye-on keresztül. Továbbá fontos kiegészítés, hogy egy autóépítő-kitet is kaptak a rajongók. Az imént említett tartalmat elérhetik a CRC 2005-tulajok az Invictus LIVE! segítségével, amely innen ingyenesen letölthető.

[DEMO] Worms 4: Mayhem Multi

Hír | 2005.07.29 13:58

Több mint egy hónappal az egyjátékos demó megjelenése után kiadták a Worms 4: Mayhem multiplayeres kipróbálható változatát. Némileg javítottak a kódon, és új tartalmat is elrejtetek benne, úgyhogy mindenképp érdemes kipróbálni. Team 17 következő sikervárományosa egyébként hamarosan meg is jelenik. A 270 megabájtos fájlt innen tölthetitek.

Törögetik a BF2 szervereket

Hír | 2005.07.26 09:10

Az elmúlt napokban több Battlefield 2 multiplayer játékos figyelhetett fel arra, hogy egyszercsak minden, a játékban található fegyver rendelkezésére áll. Nos, a "hiba" megoldása, hogy bizonyos hackerek úgy gondolták, hogy megviccelik az EA-t. Elmondásuk szerint ők figyelmeztették a fejlesztőket, hogy komoly biztonsági rést találtak a játékban, és mivel rövid időn belül ezt nem orvosolták a fejlesztők - szerintük még csak a levéllel sem foglalkoztak - inkább bemutatták, mire képesek. Érdekes lépés volt, de mindenképpen ösztönzi majd a játékfejlesztőket arra, hogy jobban figyeljenek oda az "olvasói levelekre" :)

Takarít a Bungie

Hír | 2005.07.22 10:05

Csak azért, hogy lássuk, nem csupán a PC-s körökben ismeretes Blizzard tünteti el a csalókat... ezúttal a Bungie emberkéi jelentették, hogy 2550 felhasználót kitiltottak a Halo 2 multiplayer részlegéből, amiért csaláson kapták őket az Xbox Live! rendszerében. A legújabb javítás, melyet a Live-ra kapcsolódva azonnal letölt a játék leellenőrzi, hogy ki milyen verziójú játékot használ, és akinél bármilyen, a legapróbb csalásra utaló jelet is megtalálja, azt azonnal kizárja a rendszerből.

[DEMO] MotoGP 3

Hír | 2005.07.22 09:18

A THQ csapata az éjszaka folyamán publikálta a Climax fejlesztésében készülő MotoGP 3 demóját. Ebben pontosan két pályát (Le Mans, Tokyo), két játékmódot (Quick Race, Time Trial) és többféle multiplayer módot próbálhatok ki. Ha jól emlékszem, annak idején pont ilyen felhozatallal bírt a második rész kipróbálható verziója is. Szerintem feltétlenül érdemes letölteni, érdeklődők fáradjanak eme szent helyre.

BiA SDK gyakorlópakk

Hír | 2005.07.21 12:17

Az Ubisoft kiadott egy gyakorlócsomagot, amelynek segítségével a Brothers in Arms játék tulajdonosai az SDK és ezen program segítségével könnyebben készíthetnek pályákat. A pakk elsősorban a singleplayeres pályákra fókuszál, ám a cég ígérete szerint hamarosan multis pakk is lesz. Addig is az elsőt innen bárki letöltheti.

[DEMO] Panzers Phase Two + honlap

Hír | 2005.07.20 13:08

Megnyílt a Panzers: Phase Two játék magyar nyelvű honlapja, mely elérhető a www.panzers.hu címen. Az oldalon az érdeklődőknek lehetőségük nyílik informálódni a játékról, megtekinthetik mind a 106 katonai egységet, elolvashatják a legfrissebb híreket, belehallgathatnak a magyar szinkronba és előrendelhetik az augusztus 15-én magyar szinkronnal megjelenő Phase Two-t 7990 forintért. A játék megrendelői személyes átvétel esetén választhatnak ajándékba egy egérpadot vagy nyakbaakasztót, postai rendelés esetén pedig a Stormregion Kft. átvállalja a postaköltséget.

Nem sokkal a német producer által készített egyjátékos bemutató után máris itt a Stormregion által készített multiplayer demó. A demó két térképet tartalmaz, az egyik Domination, a másik MP Mission módban játszható LANon, közvetlen IP-kapcsolaton vagy a GameSpy szerveren keresztül. Domination módban a játékos stratégiai pontok birtoklásáért küzd az ellenfelekkel. A birtokolt támaszpontokon és gyárakban generált új egységek automatikusan csatlakoznak ahhoz a félhez mely az adott létesítményt birtokolja. A pályán található radarállomás elfoglalásával különféle légicsapásokra és/vagy légifelderítésre tehetünk szert. Az MP Mission módban a játékosok összetett célkitűzések teljesítéséért küzdenek egymással.

[MOVIE] Huxley

Hír | 2005.07.20 10:40

Egy zsíros, négy és fél perces "dokumentumfilm" tölthető le, amely az UnrealEngine 3-as motorral hajtott posztapokaliptikus masszív online multis játék, a Huxley mélyebb bemutatását kísérli meg a fejlesztéstől kezdve a háttértörténetig.

Ingyenes Vietcong kiegészítő

Hír | 2005.07.19 23:08

Ranma nevezetű olvasónk küldte a hírt (áldassék érte a neve), hogy a Vietcong nevezetű játékhoz megjelent egy új, teljesen ingyenes kiegésztő mely a Rising Sun nevet kapta. A csomag a kötelezőnek számító új pályák mellett új hangokat, co-op módot és egy "Hold the base" nevezetű multiplayer játékmódot is tartalmaz, mindezt 280 megában. Akit érdekelne a csomag az innen megához rángathatja.

Silent Hunter III: SeeWolves

Hír | 2005.07.19 21:50

Példátlanul nagy a kereslet a szimulátorok iránt, így van ez a Silent Hunter III-mal is, amelyben a főszerepet tengeralattjárók kapják. Bejelentettek hozzá SeeWolves alcímmel egy kiegészítőlemezt, augusztusi megjelenéssel. Újdonságai közt szerepel hatvan új város Európa, Észak-Amerika és a pacifikus régióban szétszórva; mindezeken felül huszonkét szingli és négy új multi küldetés is kapunk majd.

[PATCH] Sailors of the Sky

Hír | 2005.07.16 22:38

A Sailors of the Sky című vitorlázó repülőgép-szimulátor nem mai darab, több mint két éve megjelent, de most egy kisebb szeretetcsomag érkezett hozzá. Négy új repülő, új szárnyak, időjárási modellek, 3D-s térképnézet, további konfigurációs beállítások, valamint grafikai és multis apróságok is várnak mindazokra, akik rendelkeznek a játékkal és feltelepítik rá ezt az alig 7 megás csomagot. Nem is értem, hogyan fért mindez bele.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)