Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3799

Újabb F.E.A.R. Beta

Hír | 2005.09.03 18:25

Nos nagyon úgy néz ki, hogy ismét megnyilnak a F.E.A.R multis Beta szerverei. A GameSpot ajánl jelenleg beta kulcsokat az első 2000 jelentkezőnek, amely majd kedden veszi kezdetét. Érdekes, hogy nem lesz semmi lényeges különbség a FilePlanet Betajához képest. Korszerűbb felépítéssel fog majd érkezni, valamint támogatni fogja a 64 bites Windowst is.

Blizzard pert nyer

Hír | 2005.09.02 18:57

Még régen Gyu mester tollából olvastam először a Blizzard által meghirdetett Zero Tolerance elvet, miszerint ha valaki megsérti a végfelhasználói szerződést, annak pápá. Nos, ha nem is egészen ez történt, mindenesetre a Blizzardnak megint igaza lett. Arról van szó, hogy pár lelkes fiatalember kicsit meghekkelte a fent említett cég játékainak multiplayer részeit, hogy az ne a hivatalos BNet szervereken fusson. Nos, ez egyértelműen törvénybe ütközik, bíróság elé vitték az ügyet, és a Blizzard megint nyert. Szerintem nem volt kérdéses. Részletek itt.

[MoD] UT 2004 - Killer Floor

Hír | 2005.09.01 15:46

A Killer Floor egy olyan mod, mely a 28 nappal később, a Resident Evil és más zombis filmeken alapul. A Killer Floor egy horror, együttműködés alapú multiplayer modifikáció, amely a mai Londonban játszódik. A mod lényege, hogy meg kell mentenünk magunkat és társainkat a mutáns, vérszomjas zombiktól, hogy megélhessük a következő napot. A modnak van egy egyjátékos része is, amelyben a brit tengerészet egy tagjaként kell teljesítenünk küldetéseinket Kondon véres utcáin. A fájl egy kicsit nagyra duzzadt, közel 120 MB, de akit nem rettent el a méret, az innen letöltheti.

[MOVIE] Rainbow Six: Lockdown

Hír | 2005.09.01 15:32

Az Ubisoft újabb trailert adott ki a Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown című játékához, melyben négy és fél percnyi in-game jelenetet figyelhetünk meg. A Red Storm Entertainment berkein belül készülő népszerű sorozat negyedik darabja már néhány multiplayer játékmódot is garantál majd. A játék megjelenése világszerte 2005. szeptembere, ám ez csak a konzolos verzióra vonatkozik, a PC-sre még 2006-ig várnunk kell. Azonban aki addig is szeretne még többet látni a játékból, az alant találja a videót.

[MOVIE] Savage 2 bejelentés!

Hír | 2005.09.01 09:35

A minap a semmiből került elő az S2 Games egykori játékának folytatása. A Savage 2: A Tortured Soul egy multiplayer 3D-s akció-stratégia lesz, ha minden igaz, valamikor 2006 nyara környékén. A hivatalos oldala máris elindult, ahol egy rakat képet, infót, miegymást találhatsz róla. Az azért már most is látszik, hogy iszonyat komoly fejlesztéseken esett át a grafikus motor, persze azért jó lenne, ha a játékmenet is rendben lenne. Ha gondolod, pillants bele Te is:

[MOVIE] Quake 4 + demó infó

Hír | 2005.08.30 21:40

Újabb kisfilmek kerültek elő a hamarosan megjelenő Quake 4-ről. A folytatás nem sokat változott multiplayer szempontból, de biztosan ezzel is elleszünk vagy öt évig. A négy új kézikamerás felvételen (Thanks Q4Dev) különféle fegyvereket nézegethetünk. Másik, szintén érdekes és fontos hír, hogy egyes infók szerint a következő PC Gamer magazin lemezmellékletén, ami szeptember 21-én jelenik meg, már rajta lesz a játék demója. Ha ez igaz, lokálba pakoljuk amint lehetséges! Addigis:

Új játék a Savage készítőitől!

Hír | 2005.08.29 21:57

Anno volt egy királyos játék: Savage: Battle for Newerth. A dolog lényege az volt, hogy egy multiplayer pályán egy játékos volt a commander, ő RTS módban játszott a játékkal, a többi playa' meg közkatonát játszott. A szereposztást felesleges elmondani, úgyis sejtitek. Na, amire kijukadni akarok, hogy eme játék fejlesztői új projecten dolgoznak... sajna még nem tudni, pontosan mi fortyog a kondérban, de reméljük a legjobbakat.

WarCraft 3 - bónusz hadszíntér

Hír | 2005.08.27 19:39

A Blizzard újabb ajándékkal kedveskedett a WarCraft-világ rajongói számára. A cég kiadott egy újabb multiban is játszható pályát, amely szabadon letölthető. A Banewood Bog nevű hadszíntér 2v2 és 4v4 tipusu csatákhoz alkalmas. Az érdeklődők ezen az oldalon minden további szükséges információt megtalálhatnak a letöltési linkkel együtt.

Bet On Soldier morzsák

Hír | 2005.08.26 09:53

Frissült a Digital Jesters honlapja olyan információkkal, melyek pontosítják a játék angol nyelvű változatának megjelenési időpontját simán szeptemberről pontosan szeptember 23-ra. A BOS Files azt is tudni véli, hogy az eredetileg mára tervezett FilePlanetes béta változat (amely persze kizárólag előfizetők számára elérhető) késik egy hetet, így csak jövő héttől érhető el. Ja, és a korábban szeptember 1-jére ígért multiplayer demó is csúszik, és csak 8-án debütál. És még valami: kiadták a német változat első javítását, melyet innen tölthetnek le az érdeklődők. Nem kell megijedni, a fájl csupán NYOLCSZÁZ MEGÁS!!!

Rockstar Games Upload IV

Hír | 2005.08.24 09:53

A Rockstar Games negyedik alkalommal hirdette meg az "első valóban online digitális média versenyt", ahol lehetőséget adnak minden feltörekvő tehetségnek különböző kategóriákban: rövidfilm, DJ mix, rövid fikció és multimédia tervezés. Kategóriánként és személyenként vagy mailcímenként egyszer lehet nevezni. A nyerteseket valamikor november-december környékén hirdetik ki, igen értékes nyeremények várnak rájuk. Részleteket, további nevezési feltételeket a www.rockstargames.com/upload/ weboldalon találhattok.

Vietcong 2 multi demó hamarosan

Hír | 2005.08.24 09:24

A Pterodon honlapján írják, hogy hamarosan elkészül a Vietcong 2 multiplayer demója. Egyelőre ennyit árultak el, és megígérték, hogy hamarosan újabb infókkal - esetleg magával a demóval is? - szolgálnak. Majd meglátjuk, reméljük, valóban hamarosan.

Driver 4 infók !!!

Hír | 2005.08.23 21:51

Igen, a Driver 3 vegyes érzelmeket váltott ki a játékostársadalomból, ám az Atari nem csügged, már javában készíti a 4. epizódot, mely a Driver: Parallel Lines vagy a drIVer címet fogja viselni, ezt még mindig nem sikerült eldönteni. A játék jóval lineárisabb lesz, valószínűleg a gyökerekhez való visszatérést választotta kiútként a fejlesztő. A 4. rész a 70-es évekbe kalauzol el minket, azt viszont már most tudni, hogy egy bizonyos T.K. (The Kid) lesz a főszereplő, tehát úgy néz ki, hogy Tannertől búcsúzunk. Az európai megjelenést 2006. márciusára ígérik, tehát nem lesz konzolelsőbbség, de ez nem jelenti, hogy ezt feltétlenül be is fogják tartani :) Néhány scannel is meglepett minket daks barátunk,melyet itt találtok. Ja és bizonyos madarak multiplayer lehetőségről is csiripeltek...

Armies of Steel - Új RTS a láthatáron

Hír | 2005.08.22 14:44

Az Arena Warsot fejlesztő csapat az ExDream a nyílvánosság elé tárta új projekjét a Game Convention keretein belül. Az Armies of Steal egy tradícionális RTS-nek ígérkezik, mely majd a közeli jövőbe fog minket elkalauzolni. A játékban élvezhetjük majd a multiplayer játékmód adta lehetőségeket, valamint singleplayer játékban négy különböző csoporthoz csatlakozhatunk. A játék visszanyúl az RTS játékok gyökereihez, nem tartalmaz majd hősöket, valamint fantázia és RPG elemeket.

RF Online - álomvilág multiban

Hír | 2005.08.20 08:59

Noha a Codemasters anno leállította a Dragon Empires nevű projectet, ezzel pedig ideiglenesen feladta a harcot az MMO-piacra való betörésért, mostani fejlesztésével komoly elismerést szerezhet magának. A Rising Force Online ugyanis MMO lesz, amely a technika és a tudomány valóságos alapjaira épülve keveredik a fantáziavilággal, és alkot lélegzetelállító környezetet. Az első képek, további infó itt.

Bet On Soldier demó közeleg

Hír | 2005.08.19 18:34

A Blue's News értesülései szerint tervben van egy demó páros kiadása a Bet On Soldier című FPS-ből. A tervek szerint a készítők egy egyszemélyes, valamint egy multiplayer demót kívánnak kiadni szeptember 1-jén.

Age of Pirates hamarosan

Hír | 2005.08.18 11:17

A Playlogic Ent. elárulta, hogy legújabb játékuk, az Age of Pirates 2005 negyedik negyedévében lát majd napvilágot. A kalózos szerepjáték megjelenítéséről a STORM Engine 2.5 gondoskodik majd, mely saját fejlesztés. A 16 kolonizálandó sziget hatalmas bejárható területet biztosít majd számunkra, ráadásul pluszba még multiplayer lehetőséget is kapunk: lesz itt Capture the Fort, Naval Battle, Sink the Convoy, Free for All. Véleményem szerint viszont már be kéne indítani a kampánygépezetet,de ők tudják. Mi mindenesetre alig várjuk :)

Trash nyílt béta kliens

Hír | 2005.08.16 19:22

Az Inhuman Games kiadta Trash című stratégiájuk legfrissebb béta kliensét. A játék valamikor idén fog megjelenni, addig is el lehet ezzel szórakozni, főleg, hogy a kliens is a multira és a csapatjátékra gyúr rá. A 21 megás csomagot innen tölthetitek.

[MOVIE] Quake 4 @ Fatal1ty

Hír | 2005.08.12 16:15

Zajlik a QuakeCon 2005 rendezvény... Ott van Fatal1ty is, aki köztudottan messze a legjobb játékos, eddig még senkinek nem sikerült megvernie. Nos, elég jól tolja a Quake 4-et is multiban, ami talán azt jelenti, hogy már egy ideje gyakorolhat. Talán ennyi tényleg járhat neki :) A bizonyíték gyanánt készített videót alant töltsétek.

AMD & Digital Jesters felhívás!

Hír | 2005.08.12 13:07

Az AMD és a Digital Jesters újabb próbára invitálja a játékosokat. A megkérettetés lényege egy multiplayer pálya készítése a sokak által ismert Bet On Soldier: Blood Sport nevű játékhoz. Az első helyezett díjazása... mit ne mondjak, nem semmi: 3000 dollár, egy A64 FX-57 proci által hajtott csúcskonfig szintén 3000 dodó értékben, továbbá az összes Digital Jesters játék... ja, meg a győztes művet felteszik a játék hivatalos oldalára a letöltések közé :) További infóért ide fáradjatok.

WW II Combat: RtB - jönnek az oroszok!

Hír | 2005.08.12 10:23

A Groove Games örömmel jelentette be készülő World War II Combat: Road to Berlin címre hallgató, Unreal motoros első személyű lövöldözős játékát. A gépigényből következőleg (1 GHz-es proci, 256 MB RAM, 32 megás videokártya) valószínűleg nem a harmadik generációs engine hajtja majd. Stephen Moore, egy fiatal amerikai tiszt szerepébe bújhatunk majd. Sztálin seregei már épp Berlin küszöbénél vannak. Hősünk ráébred, hogy a támadás valódi oka, hogy megszerezzék a német nukleráis kutatóbázis anyagait. A feladatunk tehát eljutni Berlinbe, de hamarabb, mint az oroszok. Mindezt tíz szingli küldetésen keresztül, kilenc történelmileg hiteles fegyver segítségével. A játék emellett támogatja a multiplayeres mókákat is, és akár botokat is használhatunk majd. A megjelenés is elég közel van már: szeptember végén (Még nyílnak a völgyben a kerti virágok... - Thanks Petőfi).

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)