Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 319

Larry honalp

Hír | 2004.05.12 03:14

Elindították a Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude új hivatalos siteját. A régi oldal még mindig él, ám nem sok frissítésre számíthat a közeljövőben. Az új honlapot csak 18 éven felüliek nézhetik meg, ugyanis olyan dolgokat mutat, amit a fiatalabb olvasók talán még nem láttak. Aki már betöltötte a megfelelő kort, és még az új Larry iránt is érdeklődik, feltétlen látogasson el ide, ahol csuda dolgokat tudhat meg a játékról.

[DEMO] Warlords Battlecry III

Hír | 2004.04.16 20:52

Az Enlight mesteremberei a mai nap estéjét választották ki arra, hogy megosszák a nagyvilággal legújabb fejlesztésük, a Warlords Battlecry III demóját. A nem is olyan kicsi (270MB) demóban két fajjal tesztelhetitek a 4 hős fajtát két pályán, és mindezt egyjátékos módban. Ha mindjárt a demó után epekedsz kattints ide, ha előbb ismerkednél vele kicsit, ezt az ösvényt kövessd.

'Reggelt...

Hír | 2004.04.15 06:36

A mai, valamennyivel barátságosabb kora reggeli időjárás hívogató lehet a bent űlők számára, ugyanakkor még így is visszataszító a reggel azoknak, akiknek ide vagy oda kell menni. Nincs mit tenni, amennyire lehet, élvezni a jó időt :)

Egy paraszt vett egy Mercedes C 180 D-t a Daimler-Chrysler-AG-tól. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler-AG egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta: Számla:
  • 1 tehén - alapmodell Alapár 2.400,- EUR
  • 1 tehen - kétszinű (fekete/fehér) Felár 150,- EUR
  • Marhabőr huzat 100,- EUR
  • Tejtartó nyári és téli üzemre 50,- EUR
  • 4 lefejtő szelep 12,50 EUR/db, 50,- EUR
  • 2 lökháritó, szaru 17,50 EUR/db, 35,- EUR
  • Trágyázó berendezés (Bio) 60,- EUR
  • Paták (párosujjú, négyévszakos) 100,- EUR
  • Kétkörös fékrendszer (első és hátsó) 400,- EUR
  • Légycsapó, félautomata 30,- EUR
  • Többhangú hangjelző 135,- EUR
  • Becsukható halogénszemek 150,- EUR
  • Vegyes üzemű tápanyaglebontó 1.250,- EUR
  • Teljes tehén a kívánt kivitelben: 4.910,- EUR* *Gyári ár
  • Új NWN kiegészítő

    Hír | 2004.02.22 15:53

    A Bioware szakértő emberkéi olyan oldalt indítottak honlapjukon belül, mely azt a tényt hivatott illusztrálni, hogy készül egy új kiegészítő lemez a Neverwinter Nights-hoz. A nagy sikereket megélt alap verzió után a Hordes of the Underdark következett, mint hiányosságokat bővítő egység, majdan most az újabb toldó-foldó eszköz áll csatasorba. A részemről inkább laikusként adatokat firtató személyként azt hiszem nem kell, hogy ecseteljem mi lesz a tejben, így inkább csak azt kérem tőletek, látogassatok el ide!

    [MOVIE] Dead Mans Hand

    Hír | 2004.02.20 19:02

    Újra szól a hatlövetű, hiszen az Atari kiadta a legújabb Dead Man’s Hand trailert. Ez egy akció FPS lesz, taktikázásra ne is számítsunk. A történet elég átlagos: hősünket, el El Tejón-t elárulták, és bosszúból mészárlásba kezd. Mindez a csodás vadnyugaton játszódik, így a pisztolyok és lovak mellett feltűnnek a táncos lányok is. A két és fél percnyi finomságot 45,9 megában tálalják, itt tessék jelentkezni érte.

    [FuN] GTA 4

    Hír | 2004.02.15 23:30

    Este volt. Késő este. Boe kapitány surrant be a sötét, poros irodába. Kezét sejtelmes helyen tartotta (naaaa, nem ott :D). Mikor azt hitte teljesen egyedül van... elővette. Naaaa.. pfuj! Nem azt! :D Egy lemez volt a kezében, CD korong. Rövid várakozás után behelyezte eszközét az eszközbe, a képernyőn rejtéjes videók jelentek meg. Akkor lerohantuk, és mi is néztük. Naaaa, nem vagyunk mi olyanok :) Szóval egy ilyen autó videós CD-n találtuk ezt a kis csöppséget, mely szerintem megérett arra, hogy megosszam a Grand Theft Auto minden kedvelőjével. Fogyasszátok egészséggel:

    Wild Metal ingyé

    Hír | 2003.12.23 16:22

    A GTA utána Rockstar egy újabb játékot ad közkézre. Tejesen legálisan és ingyenesen bárki letöltheti a Wild Metalt. Eredetileg Dream Castra készült ez a 3Ds stratégiai játék, de mostanra megcsinálták a PC-s változatát. Aki többre kíváncsi a játékkal kapcsolatban, és még le is töltené a 170 megás gammát, az ide látogasson el (ahhoz, hogy le tudd tölteni, ki kell tölteni a kérdőívet a lap alján).

    [DEMO] WildSnake Pinball

    Hír | 2003.12.17 14:32

    Ugye már mindenkinek ott van a karácsonyfa a szobában, tetején a dísszel? Na és a többi díszítés is megvan a fán? Akinek nem volt még ereje, vagy csak nem tudja rendesen feldíszíteni a fenyőt, az most begyakorolhatja a WildSnake Pinball: Christmas Tree demójában. Igaz, mindez flipper gépen történik, de semmi sem lehet tökéletes. Letölteni innen tudjátok. Akinek nagyon megtetszett ez a kis gamma, az csupán 12 dollárért meg is tudja vásárolni ezen az oldalon.

    [PATCH] 1.01

    Hír | 2003.12.08 23:21

    Mily furcsa véletlen történt? 2 remek játékhoz érkezett javítás, és mindkettőhöz az első! Az egyik fergeteges alkotás a Star Wars: Knights of the Old Republic, melynek itt találjátok meg az updatejét. A másik "gyöngyszem" a Beyond Good & Evil aminek a patche itt leledzik.

    Reggelt!

    Hír | 2003.10.24 08:04

    Kinézek reggel az ablakon... miért fehér a garázsok teteje? Csak nem korpásak a fák?? Úgy tudtam, hogy még október van, na mindegy. Lassan érdemes lesz előkeresni a téligumikat, vagy úgy járhatunk, mint "Ő" (Thx Neton). Mellesleg irtózatos mennyiségű movie gyűlt össze az éjjel, hamarosan prezentáljuk is őket!

    Képdarabok tejben

    Hír | 2003.10.20 08:54

    Hát, ehhez már tényleg kell valami, mert nem sok az alapanyag... talán hígitsunk? :) Én kiemelném a V-Rally 3-at... azért látszik a fejlődés rajta a 2-höz képest, bár én azt mondom, hogy ez a taroláshoz még kevés lesz. Nézzük hát:

  • Hidden & Dangerous 2
  • Storm Angel
  • V-Rally 3
  • Wish

  • [PATCH] UFO: Aftermath

    Hír | 2003.10.06 19:11

    Épphogy megjelent az UFO sorozat legújabb darabja, máris megérkezett hozzá az első javítás. Fontos, hogy ez csak az angol verzióhoz jó, szóval, akinek másmilyen van, az ne is próbálkozzon a felrakásával. A mérlegelésen pehelysúlyba került a maga kis 4 megabytejával. Letölteni innen tudjátok.

    HL2 a szikla tetején

    Hír | 2003.10.03 22:34

    Sokak számára emlékezetes lett volna a Szeptember 30, ha megjelenik az a bizonyos játék. Egyesek számára viszont tényleg emlékezetes lett, mivel ekkor rendezték meg a "On Top of The Rock" (A szikla tetején. Azért lett ez a neve, mivel az Alcatrazban rendezték) rendezvényt. Ez egy amolyan Half-Life 2 / Ati rendezvény volt. A GameSpy elcsípett több mint 40 percnyi képanyagot erről a buliról. Akinek van 236,4 megányi türelme, az innen indulhat el a letöltés felé.

    Tejes képadag

    Hír | 2003.09.28 11:32

    Így erre a hétvégére muszáj lesz tejbe áztatni a képeket, úgy talán valamivel kellemesebb lesz. :) Valahogy a tegnapi "képszegénység" átütött erre a napra is...

  • City of Heroes
  • Codename Panzers
  • Dark Age of Camelot: Trials of Atlantis
  • Halo

  • Inci fincsi képvihar

    Hír | 2003.09.17 14:28

    A mai menü: Vargabéles tejbelebbenccsel megfűszerezve némi ropogós, illetve angolosan készített képséggel. Nem is lehet mit kiemelni, mert mindenkinek más az ízlése, de egy biztos: A kottafüzet egy hasznos dolog :D

  • Battlefield Command: Europe at War 1939 - 1945
  • Crashday
  • Crusader Kings
  • Darkfall
  • EverQuest II
  • FireStarter
  • Greyhawk - The Temple of Elemental Evil
  • Harry Potter: Quidditch World Cup
  • PlanetSide: Core Combat
  • Uru: Ages Beyond Myst
  • Wars And Warriors: Joan of Arc
  • Warhammer Online
  • World Of Warcraft
  • Worms 3D
  • WWII RTS

  • Legénybúcsu RULZIK!

    Hír | 2003.09.12 02:19

    Üdvözletem mindenkinek! Éppen most értem haza Mazur kolégánk legénybúcsujáról, mely... hogy is mondjam magának... fergeteges volt :) Mazur testvérünk szent kötelékbe lép élete választottjával e hétnek szombat estéjén. Személyes jókívánságokat szivesen fogadunk, természetesen kommentbe mind :) Legyetek jók... most menjek aludni? Már nem érdemes, nem? :D Inkább hírezek :)

    'Reggelt...

    Hír | 2003.09.03 06:38

    Köszöntöm a polgártársakat! :) Nagyon hideg van itt... vagy csak én fázom? Ezt lassan minden reggel megkérdezhetném, nemtudom ti, hogy álltok ezzel, de nekem sokszor lefagy a kezem. :) De már csak 3 nap és végre itt a hétvége, biztasson mindenkit ez. :D Na és a vicc:

    Két rendőr sétál a folyóparton. Látják, hogy egy asszony feji a tehenét, amelyik közben a folyóból iszik. - Látod, milyen jó kis gép ez, elöl beveszi a vizet, hátul kiadja a tejet. Vegyünk mi is! Úgy is tesznek, leviszik a tehenet a folyópartra, az egyik belenyomomja a fejét a vízbe, a másik a tőgyét rángatja. A tehén fullad is, fáj is a tőgye, kínjában fosik egyet. -Hé, emeld fentebb a fejét, mert már az iszapot szívja!

    Commandos 3 @ GC

    Hír | 2003.08.22 17:56

    Az immáron trilógiává avanzsált Commandos sorozat legújabb képviselője is elég jól sikerült. Bár a kiadott videók olykor kétségekre adtak okot, a játszható változata ezeket tökéletesen eloszlatta. Kezdetben kicsit nehézkesen tudtam megszokni az irányítását, de némi küzdelem után megindulhatott a csata. Egy vonat tetején indult a tesztpálya, a feladat, hogy játékosunk eljusson a mozdonyig. Mindezt persze mozgás közben kell tennuük, így akár le is eshetünk bármikor. A játék grafikája egyébként viszonylag sokat fejlődött, már amennyit egy ilyen engine fejlődni képes. Azért mindent összevetve elég jó lesz a játék, csak kár, hogy még nincs a kezünkben.

    World Championship Pool 2004

    Hír | 2003.07.26 06:39

    A Jaleco Entörtéjnment bejelentette, hogy az ő gondozásukban fog piacra kerülni a világ legizgalmasabb, legszebb grafikájú, legötletesebb, stb. biliárdszimulátora! Természetesen rendelkezik szingli és multi játékmódokkal is, úgyhogy majd csoportosan is lökhetjük a dákókat ... >:] A megjelenés novemberre tehető.

    IGI 2 Mutli-pálya

    Hír | 2003.07.02 20:14

    A CodeMasters feldobott a netre egy 28 megás multiplayerre kihegyezett pályát a népszerű lopakodós FPS-ükhöz. A neve Winterland és állításuk szerint ez az első havas pálya, melyben a feladat megvédeni a hegy tetején lévő bázist az összeesküvők hordájától, akik próbálják az ott lévő két rakétát fellőni. Nagyon izgalmas :) Innen elérhető a cucc, jó játékot!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)