ÚJ DOOM III KÉP!
Lazy jelentette, hogy a Tiscali Games harcosai előkotortak a semmiből egy teljesen új Doom III-as képecskét. Ezen egy, eddig még nem látott rosszarcú figura is megjelenik, egy aprób láncos halálcsinálóval a kezében :) Aranyos...
Lazy jelentette, hogy a Tiscali Games harcosai előkotortak a semmiből egy teljesen új Doom III-as képecskét. Ezen egy, eddig még nem látott rosszarcú figura is megjelenik, egy aprób láncos halálcsinálóval a kezében :) Aranyos...
Üdvözlet mindenkinek ezen a borongós nappalon. Nem, a látszat csal... nem arról van szó, hogy a rossz idő miatt nincs sok kedvem hírezni, hanem mert igazán érdekes hírbe nem igazán botlottam. Amit tudok nyújtani az egy rakat képecske, melyet mindjárt meg is osztok veletek. Remélem estig jönnek azért érdekességek, mert elég csúf lenne így zárni a mai napot. :(
Szép napot mindenkinek! Egy pénteki naphoz képest egy kicsit késve, saját magamhoz képest viszont még bőven reggel, meghoztam a mai első híreket. Aki teheti, az maradjon velünk, aki pedig nem tehetné, az is :D Mindjárt jönnek a képecskék...
Meghoztam a mai első képecskéket, melyek közül szinte lehetetlen kiemelni bármit is... Ugyanis mind olyan jól fest, hogy vétek lenne bármelyik kihagyni :) Jó szemezgetést!
A mai napra gondolom már totálisan elegetek van az NV30-ból, vagy ahogy mostantól nevezhetjük, a GeForceFX-ből. Azért én úgy gondoltam, hogy néhány képecskét még elfogadtok a témával kapcsolatban... feltétlenül látogassatok el ide, van mit megcsodálni!!!
Úgy gondoltam, hogy így estefele még egy kedves kis képcsokrot adok át nektek. Ez pedig nem más, mint a CommunityTeam által kialakított meglepicsomag, mely jó néhány új C&C: Generals képet rejt magában :) Érdeklődőknek erre tessék.
Mint említettem volt a bevezetőmben, ma jó néhány képecskét szemlélhettek meg. Ez így is van :D Alant találhattok belőlük egy rakatot. Jó szemezgetést:
Mint már említettem, tisztában vagyok azzal, hogy már nincsen reggel, de nekem még igen :D Szóval lássuk a mai első képecskéket:
Napsugarast! Ismét egy kellemes, kissé hűvös napon ébredhettünk fel. A mai nap, előreláthatólag elég jól alakul majd - már ami a játékhíreket illeti :) Mindjárt reggel egy csomó érdekességet osztok meg veletek, és remélhetőleg ez a tendencia megmarad késő estig! Jönnek is az első képecskék... Stay with US!
Szép napot :) Nos, úgy tűnik, hogy mégiscsak sikerült tegnap kiláballni az uborkaszezon mélységes bugyraiból. Remélhetőleg az emelkedési szint tovább növekszik, és újabb érdekességekkel árasztanak el minket a fejlesztők. Így reggelre elsőként néhány képecske, és egy elég jó anim jutott :) Ja, és aki esetleg nem tudna róla, a tegnapi napon egy újabb hazai fejlesztőcsapat is előkerült, akik máris bemutatták újdonsült alkotásukat, mely nem más, mint a Brutal Verollex Sheep. Nézzétek meg a videóját... eszméletlen :D
Üdvözlöm a mélyentisztelt egybegyűlteket! Sajnos ismételten azt kell mondjam, hogy ez a vasárnap is - akárcsak az elmúlt jó néhány - igencsak laposra sikeredett. Azonban nem nevezném teljesértékű, uborkaérlelő szezonnak, mivel a vihar szelei már előbukkantak... Mindjárt adom is a mai adag képecskét, és még néhány apróságot. Stay with US!
Az AVault szerkesztősége lecsapott az első képecskékre, melyeket a publikum elé tártak, a készülő Four Horsemen of the Apocalypse nevezetű alkotásból. Ez egy akciójáték lesz, és a sokak által jól ismert 3DO-nak köszönhetjük! Ha érdekelnek a képek, kattanj el ide!
A tegnap esti képecskék után akadtak még érdekességek, de gondoltam nem lövök le minden poént (hiszen akkor mit nézegettetek volna reggeli közben? :D). Lássuk hát a "kimaradt" alkotásokat:
Még így késő este akadt néhány képecske, a reggeli adag mellé. Jó szemezgetést mindenkinek!
Azzal ugyan tisztában vagyunk, hogy a Westwood törölte a Renegade 2-es projektet, de érdekesség képpen mégis kikerült belőle néhány képecske. Át is adnám a szót a C&CUniverse.com-nak! Klikk!
A Kóreai Heksplex Entertainment a minap elárulta, hogy készül a The Boss: La Cosa Nostracímű alkotásuk PC-re. A játékos egy "főnököt", egy Boss-t alakít majd, aki harcban áll a város többi főnökével! A játék motorja ugyan teljesen 3D-s , mégis csak egy amolyan izometrikus szemszögből sasolhatjuk majd az eseményeket. A végleges játékban 20 különféle küldetésben kell majd helytállnunk. Ha esetleg megszemlélnéd a legelső képecskéket belőle, csattogj el ide!
Ismét egy új nap virradt ránk, és így hét vége felé elég szépen jövögetnek a finomságok... :) Bár egyelőre, előreláthatólag nem lesz olyan demó dömping, mint az elmúlt hetekben, de azért bízom abban, hogy lesznek érdekességek. Minnyá' "oszítom" nektek a képecskéket, addigis bírjátok ki valahogy :D
Szóval, itten vannak a mai képecskék, melyekhez mindenkinek nagyon jó étvágyat tudok csak kívánni :D
A mai első képecskék között nem túl sok újdonság van, de a helyzet még változhat... addigis jó szemezgetést!!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)