Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 293

Doom 3 verseny!

Hír | 2004.07.06 16:48

Bár az Activision és az id Software sem nyilatkozott hivatalosan a Doom 3 megjelenési dátumáról, a hivatalos QuakeCon oldalon már kiírtak egy Doom 3 deatchmatch versenyt. Összesen 128 szerencsés mérheti majd össze tudását eme versenyszámban is, méghozzá a rendezvény első napján, ami idén Augusztus 12 lesz. Aki érez magában elég kihívást (és persze elég pénzt:D) az vasárnaptól már regisztrálhatja is magát indulóként.

Half-Life 2 infók

Hír | 2004.05.18 09:10

Egy internetes játékrendelős oldalon találta Invicible az alábbi infókat: A Half-Life 2 2004. július 2-án érkezik és a minimális gépigénye

  • 700 MHz processzor
  • 128 MB RAM
  • DirectX 6.0 kompatibilis videókártya (TNT2) A májusi számunkban is hasonlókat nyilatkozott Gabe Newell, a játék szellemi szülőatyja és a Valve teljhatalmú ura, s azt eddig is hangoztatták, hogy a Source engine irtózatos módon skálázható lesz, s a mostanában már igencsak alapnak számító konfigurációkon ugyanúgy képes lesz hasítani, mint a megjelenésekor csúcskategóriába tartozó masinákon, ami persze jelentős látványbeli különbséget is jelent. Szóval a lényeg, hogy ez a dátum már igencsak reálisnak tűnik!! Update: Mersolo koma megmondta a frankót: "Ez egy remek időpont, addigra pont végzek a doom-mal."

  • Nem lesz GTA4 az E3-on

    Hír | 2004.04.22 20:31

    Igen, ez így elég egyértelmű :) A GTAGaming forrásai szerint a Take 2 emberkéje úgy nyilatkozott, hogy nem kívánják bemutatni a május 12-14 között megrendezésre kerülő E3 játékrendezvényen a GTA San Andreast. Majd valamikor a show után akarnak bővebbeket mondani a játékról. Nos, ugye azt tudjuk, hogy egyelőre be sincs PC-re jelentve... Ezért lehet fontos ez a hír, ugyanis most már szinte egészen biztos, hogy május 14-ig nem is lesz :) De azért még van esély. (Thanks: OsOnO)

    Bezár az Origin?

    Hír | 2004.02.24 14:22

    Felreppent a hír, miszerint az Electronic Arts bezárja az Origin-t és az ott dolgozókat beolvasztja a kaliforniai stúdiójukba. Az fejlesztőcsapatot még 1990-ben adta el Richard Garriott az EA-nek. Azóta is sikerrel vitték tovább a méltán híres Ultima és a Wing Commander sorozatokat. A mostani projektjeiket (Ultima Online és Ultima X) továbbra is ugyanúgy fejlesztik, mint eddig, csak nem az eddig megszokott embléma alatt. Az EA még nem nyilatkozott arról, hogy mennyre valóságos a hír. UPDATE: Az EA végre reagált az eseményre, és kijelentette: "Semmiféle változást nem fog bejelenteni, az Origin marad ott és úgy ahogy van."

    Fallout 3 a Silver Styletól?

    Hír | 2003.12.10 23:04

    A Silver Style (The Fall, Soldiers Of Anarchy) fejlesztőcsapat nevében nyilatkozott minap Carsten Strehse. Ennek oka, hogy a BlackIsle bezárt a napokban és Falloutot is magával vitte a "sírba". Ők kiásnák ezt a remek sorozatot és megcsinálnák az új részt. A licenchez a pénzük megvan, de attól félnek, a közönség nem fogadná be tőlük a Fallout 3-at, hiszen ők nem a BlackIsle. Mindenesetre sorra veszik majd fel a Fallout eddigi készítőit, hogy minél hitelesebben tudják majd megcsinálni a játékot. Egyelőre még nem vásárolták meg a jogokat, tehát semmi sem biztos...

    MP2 Mod stuff

    Hír | 2003.10.16 07:24

    A 3D Realms fórumai Markus Mäki a Remedytől kinyilatkozott (csávókám egyébként a 3DMark2003 fejlesztőcsapatának is a tagja). Mint tudjátok a minap megjelent a Max Payne 2. Sokan csalódottak lettek, hiszen a kiegészítések készítéséhez szükséges progik nem voltak a 2CD terjedelmet felemésztő cuccon. Nos, Markus elmondta, hogy nem kell aggódni, mert hamarosan (valamikor a jövő héten) mindenki számára elérhetővé teszik! Amint kijön, tudni fogtok róla :D

    HL2 - nyilatkozik a tettes

    Hír | 2003.10.08 23:57

    A napokban kikerült HL2 beta meg nem nevezett ellopója nyilatkozott - persze nem személyesen, csak neten keresztül! Az "Anonymous Leaker" néven elhíresült valaki a következőket mondta:

    "Mindenki, aki azt vallja, hogy a HL2 a forráskód kikerülése miatt késik, csak tudatnám, ami kikerült, annyi van a Valve birtokában. Nem több, nem kevesebb, nagyon fontos hát, hogy megértsétek: NINCS kész. A Valve által bemutatott E3-as prezentáció egy nagy csalás. Megpróbáltad már megölni a katonát a "physicstown" pályán? Barugják az ajtót? Semmi szkriptelt esemény? Akik azt mondják, hogy ez nem beta verzió, csak alfa: csak, hogy tudjátok, ez minden amit a Valve ki akart adni szeptember 30-án! A Valve-nak üzenem: Úgy gondolom abba kellene hagyni a hazugságokat, különben ki kell juttatnom mindent a netre, amim még van! Nagyon jól tudjátok mitek van, akárcsak én!"
    Nem semmi üzenet, az egyszer biztos!!! Kiváncsi vagyok a következő napok fejleményeire!

    TDK @ E3

    Hír | 2003.04.17 22:52

    Várható volt, hogy a napokban beindulnak a játéközönök... legalábbis az infószivárgások :) Ezúttal a TDK feldte fel E3-as portékáit. Jelen leszen a Conan: The Dark Axe, a Knights of the Temple, valamint a még be sem jelentett Corvette is! Ez persze csak a PC-s vonulat, konzolokról jelenleg nem nyilatkozom :)

    Rise of Nations elhalasztva!

    Hír | 2003.03.13 16:22

    A minap napvilágra került az a hír, miszerint az igencsak várt Rise of Nations real-time stratégiai játék nem április végén fog megjelenni! Az ok igen egyszerű, a játékon még mindig van mit javítani! :-( A várható megjelenés időpontjával kapcsolatban a kiadó úgy nyilatkozott, hogy előreláthatólag valamikor május végén fogják kiadni, 20-a körül! Addig is érdemes ellátogatni a játék hivatalos oldalára!

    Carmack az NV30-ról!

    Hír | 2002.11.15 09:02

    Egy újabb színfolttal bővült az nVidia "Are You Ready" oldala! Ezúttal a programozó zseni, John Carmack nyilatkozott jövőbeni terveiről:

    "Jelenlegi feladatom, hogy a Doom-mon dolgozzak, és kihozzam a lehető legtöbbet az eddigi GeForce-okból. A jövőbeni feladatom az lesz, hogy megalkossam mindazt, amire az nVidia következő generációs chip-je képes!" Lehet, hogy mégiscsak jó lesz ez az NV30? :)

    1 halott, 3 sebesült...

    Hír | 2002.09.01 17:35

    [BBSpot] Éppen 12 nap telt el azóta, hogy a nevadai tinédzser, Warren Botrey nem volt elégedett a neon fényekkel és az extra szellőző lukakkal, és halálos balesetet szenvedett, amikor a számítógépházának átalakítására használt acetilénfáklya meggyújtotta képregény-gyűjteményét, és az egész ház leégett. Ezúttal azonban a texasi Sean Whitman az áldozat. A súlyosan sérült szemtanúk szerint Sean azt akarta, hogy háza úgy nézzen ki, mintha megjárt volna egy háborús övezetet, ezért kivitték a ház mögé, és pisztollyal lőttek rá. De az így kapott lukak nem voltak elég nagyok a kellő szellőzéshez. "Ezután kint hagytuk Seant, és bementünk a házba még egy kis piáért. A következő pillanatban már az üvegszilánkokat húzgáltuk ki a szemünkből" - mondta az egyik túlélő, Fred Willis. A fent maradt romokból a rendőrség arra következtet, hogy Sean két propánpalackot erősített a házhoz, majd újra elkezdett lövöldözni. A robbanás óriási szellőzőlukat vágott a házba, de sajnos magába, Seanba is. "Nagyon sajnálom, hogy Sean meghalt, de azt gondolom, ezzel sikerült örök helyet kiharcolnia magának a Tuning Mennyországban" - tette hozzá Fred. Az NRA (nemzeti fegyvermániások egyesülete) elnöke, Charlton Heston úgy nyilatkozott: "Rendkívül sajnálatos a fiatal állampolgár halála, de remélem, mindenki megértette a tanulságot: nem a fegyverek ölik az embereket, hanem a felrobbanó propánpalackok!"

    UT 2003 demo hírek...

    Hír | 2002.08.19 15:42

    Jeleneg a fél világ lázasan várja az UT 2003 demójának eljövetelét (nem is beszélve a teljes változatról)... hasonló helyzetben volt az Unreality stábja is, ám ők találtak egy igen érdekes kis fórumtémát, melyben maga CliffB, a játék egyik "atyaúristene" nyilatkozott... Nos, néhány új dologra ugyan fény derült, de azt még mindig nem tudjuk, hogy mikor lesz kész a játék...:

    mielőtt kiadnánk, meg akarunk róla győződni, hogy valóban kész a botmatch már tesztelés alatt van... még tökéletesítjük az MI-t a pályák végre jól mennek az alacsony kategóriás gépeken is a menüket átalakítottuk, és belekerült a szerver böngésző is a Redeemer is belekerült a játékba (az effekjeit még turbózzuk :D)
    Ha érdekel a teljes kinyilatkozás, csattogj el ide.

    Carmack a Parhelia-ról

    Hír | 2002.06.26 07:53

    A programozó atyaúristen, John Carmack ismét kinyilatkozott... Elmondása szerint, a nemrégiben előkerült Matrox Parhelia egyelőre nem fest annyir jól, mint korábban ígérték. Pontos dolgokat ugyan nem nagyon említett, de azt megjegyezte, hogy a kártya meghajtódrivere nagyon rosszul sikerült (ez még persze lehet jobb), ám a nagyobb probléma az, hogy a hardver egyes elemei, még a Radeon 8500-nál is gyengébbek. Hogy mi sül ki ebből? Még nem lehet tudni. Hamarosan mi is leteszteljük a lapunkban, és akkor meglátjuk, hogy igazak e a hírek!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)